Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

WWE Smackdown 01/06/2012 - Wyniki + Raport


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 084
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.12.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Match 1



Sin Cara pokonał Heath'a Slater'a

 

Match 2

Damien Sandow pokonał Ezekiel'a Jackson'a

 

Match 3

Ryback pokonał 2 jobberów

 

Match 4

Non-Title Match

Sheamus pokonał Dolph'a Ziggler'a (w/Vickie Guerrero).

 

Match 5

Tag Team Match

Santino Marella & Zack Ryder pokonali Darren'a Young'a & Titus'a O'Neil'a

 

Match 6

Cody Rhodes pokonał Tyson'a Kidd'a

 

Match 7

WWE Championship

C.M Punk vs. Kane zakończył się Double DQ

Zapraszam do komentowania tygodniówki w tym temacie : viewtopic.php?f=73&t=34918

akerdrugi.png

 

 

  • Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kotleten

    1

  • Housse

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  1 260
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.11.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Kolejne Smackdown już przed nami. Dziś po raz pierwszy od 4 lat na Smackdown broniony będzie pas WWE! Tak więc zaczynamy!



 

Na ring wyszedł Sheamus. Tydzień temu Alberto Del Rio został pretendentem do pasa Sheamusa, więc ten wyszedł mu pogratulować… Swoim sposobem. To, co zrobił Sheamus było oświadczeniem dla Del Rio, co czeka go na No Way Out. Del Rio myśli, że luksusowe samochody czynią go lepszym od innych zawodników WWE. Sheamus jednak udowodni nam, że nie bez powodu jest World Heavyweight Championem. Nagle zjawił się David Otunga. Sheamus na początku przypomniał mu Brogue Kick z ostatniego RAW. David odparł, że ma dla Sheamusa wiadomość od Johna Laurinaitisa. Otunga pokazał video z RAW sprzed 2 tygodni, na którym Sheamus odepchnął GM’a. Ponadto tydzień temu na Smackdown Sheamus nie przeprosił Johna za swoje zachowanie. Teraz Otunga każe Sheamusowi przeprosić! Champion odparł jednak, że wolałby widzieć Johna na ringu. David zaczął grozić Sheamusowi konsekwencjami, lecz nagle pojawił się Alberto Del Rio. Przyznał on, że David tylko traci czas, gdyż nigdy nie wydobędzie przeprosin od Sheamusa. Jest on po prostu za głupi. Sheamus jest niczym więcej niż ulicznym chuliganem i ma to nawet wypisane na koszulce. Jednak ludzie tacy jak Sheamus nie mogą równać się z ludźmi takimi jak Del Rio i David. Sheamus jeszcze będzie przepraszał i to bardzo mocno, gdyż na No Way Out Alberto odbierze mu pas World Heavyweight Championship. Otunga dodał, że Sheamus musi ponieść konsekwencje za swoje zachowanie. Dziś John Laurinaitis powierzył Davidowi władzę na Smackdown tak więc Sheamus zmierzy się z rywalem, którego wybierze Del Rio! Sheamus w końcu powiedział, że przeprasza! Jednak nie za to, co zrobił Laurinaitisowi… BROGUE KICK dla Otungi! Del Rio zmył się na rampę, a Sheamus ostrzegł go, aby nigdy nie ufał chuliganowi.

SD_667_Photo_006.jpg

SD_667_Photo_011.jpg

 

Walka nr 1

Sin Cara – Heath Slater

 

Cara zaprezentował się z lekko zmienionym theme i nowym strojem.

Cara niemalże od razu wyrzucił Slatera z ringu i dołożył Springboard Crossbody. Po powrocie na ring, Slater powalił Carę poprzez Big Boot. Po chwili jednak Cara skontrował Back Suplex na Back Elbow z drugiej liny. Ponadto Enzuigiri przy linach i ponownie Springboard Crossbody. Na dodatek La Mistica i Slater odliczony do trzech.

 

Zwycięzca: Sin Cara przez Pinfall – Cara pokazał się z dobrej strony po powrocie, natomiast Heath nic sobą nie reprezentuje i aż nie mogę znieść go w ringu – Czas: 2:24

SD_667_Photo_023.jpg

 

Walka nr 2

Ezekiel Jackson – Damien Sandow

 

W trakcie trwania walki Damien wziął mikrofon i rzekł, że znów musi walczyć z ignorantem. Damien nie zamierza dziś walczyć. YOU’RE WELCOME. Sandow chciał opuścić ring, lecz Jackson mu na to nie pozwolił. Ezekiel szykował się już na Torture Rack, lecz Damien uwolnił się i po silnych kolanach dołożył Russian Leg Sweep, Elbow Drop i Neckbreaker, który zakończył walkę.

 

Zwycięzca: Damien Sandow przez Pinfall – Postać Damiena jest naprawdę bardzo ciekawa, a sama walka to oczywiście squash – Czas: 1:38

SD_667_Photo_036.jpg

 

Na backstage’u Alberto Del Rio i Ricardo Rodriguez zastanawiali się nad wyborem rywala dla Sheamusa, lecz nagle odwiedził ich Dolph Ziggler. Chciał on, aby to jego Del Rio wybrał na przeciwnika Sheamusa. Del Rio przyznał, że widzi u Zigglera pasję, tak więc Dolph zmierzy się dziś z Sheamusem!

 

Walka nr 3

2-on-1 Handicap Match

Ryback – Ryan Shelton & Chris Lyons

 

Ehh… Jak widać na Rybacka na razie nie ma pomysłów…

Ryback dominował nad obydwoma rywalami od początku do końca i wygrał poprzez Double Muscle Buster.

 

Zwycięzca: Ryback przez Pinfall – Czas: 2:01

SD_667_Photo_050.jpg

 

Wyświetlono skrót wydarzeń z ostatniego RAW, a konkretniej czyny Big Showa.

 

Walka nr 4

Non-Title Match

Dolph Ziggler (w. Vickie Guerrero) – Sheamus

 

Podczas zapowiedzi Vickie, Dolph wyrwał jej mikrofon i zapowiedział, że dziś pokona World Heavyweight Championa.

Początek był bardzo wyrównany. Raz przeważał jeden, a raz drugi. Ziggler szykował się na Crossbody z narożnika, jednak Sheamus go złapał i wykonał Rolling Senton. 2 count. Ponadto Ziggler wyleciał z ringu i wracamy po reklamach. Teraz w ringu to Dolph był stroną przeważającą. Sheamus jednak dość szybko uwolnił się spod duszenia i wykonał swoje combo. Ziggler nie dał sobie wykonać High Crossu i uciekł z ringu, a po powrocie naciągnął głowę Sheamusa na liny. Od tej pory Dolph całkowicie dominował nad Championem. W końcu jednak Sheamus skontrował Sleeper Hold na ciosy za linami i Suplex. 2 count. Potężny Backbreaker również dał Sheamusowi 2 count. Champion został podcięty na narożniku i otrzymał stamtąd Super Facebuster! Tylko 2 count! Ziggler chciał dołożyć Zig Zag, lecz Sheamus skontrował to na White Noise i szykował się Brogue Kick, lecz nagle pojawił się Jack Swagger! Sheamus się nim zajął, lecz wtedy Ziggler chciał wykonać Fameasser Championowi. Sheamues jednak wykonał unik i Ziggler trafił w Swaggera. Celtic Warrior dołożył od siebie Brogue Kick i to by było na tyle.

 

Zwycięzca: Sheamus przez Pinfall – Naprawdę bardzo dobra walka. Dolph pokazał się z nieco lepszej strony, lecz nie zmienia to faktu, że obaj panowie się postarali – Czas: 10:02

SD_667_Photo_063.jpg

 

Na backstage’u wywiadu udzielał CM Punk. Przyznał, że lubi wyzwania, lecz Laurinaitis robi wszystko, żeby tylko Punk stracił pas. Dzieje się tak, gdyż Punk reprezentuje to, czego nie lubi GM. WWE Champion nie zamierza robić z siebie clowna. Jeśli chodzi o Kane’a, ma on wiele przezwisk, na przykład Big Red Monster. Z kolei CM Punk jest Best in the World i dziś ulubiony demon diabła pójdzie spać.

 

Wyświetlono „WWE Slam of the Week” (cokolwiek to jest), czyli końcówkę walki z ostatniego Smackdown – Titus O’Neil & Darren Young – The Uso’s.

 

Walkka nr 5

Tag Team Match

Darren Young & Titus O’Neil – Santino Marella & Zack Ryder

 

Darren i O’Neil niemalże od razu zyskali przewagę nad Santino. Young z zaskoczenia otrzymał Roullup i to… Zakończyło walkę… (?)

 

Zwycięzcy: Santino Marella & Zack Ryder przez Pinfall – Nie wiem, co to miało być, ale mam dziwne przeczucie, że w tym momencie Young miał wykonać Kick-Out, a po prostu nie zdążył tego zrobić – Czas: 1:17

 

Po walce na rampie zwycięzców złapał The Big Show! Santino został wrzucony w znak WWE, a Ryder po chwili ataków otrzymał Bodyslam na schodki! Natomiast Santino został położony na tych samych schodach i Show założył mu Camel Clutch! Na zakończenie KO Punch dla Santino!

SD_667_Photo_077-1

 

Na backstage’u AJ Lee spotkała Daniela Bryana. Daniel ostrzegał AJ, że jest ona naiwna, a Punk ją tylko wykorzystuje.

 

Walka nr 6

Cody Rhodes – Tyson Kidd

 

Christian przy stole komentatorskim.

Cody zaczął znacznie lepiej, lecz Kidd zdołał odpowiedzieć Armdragiem i szykował się już na Sharpshooter, lecz Cody wrzucił Tysona w narożnik, dorzucił Cross Rhodes i po walce.

 

Zwycięzca: Cody Rhodes przez Pinfall – Z góry wiadomo było, kto wygra i szkoda, że na rywala Rhodesa wybrany został Tyson, sama walka mimo tego, że krótka, była bardzo solidna – Czas: 1:29

 

Po walce Rhodes i Christian wymienili ze sobą spojrzenia, lecz tylko na tym się skończyło.

SD_667_Photo_087.jpg

 

Walka nr 7

WWE Championship

CM Punk © - Kane

 

Kane zyskał nad Punkiem przewagę dzięki swojej sile. WWE Champion jednak pozbył się rywala z ringu i dołożył Baseball Slide. Punk wykonał jeszcze Double Axe Handle z górnej liny, lecz z powrotem w ringu Kane zdominował go jednym ciosem. Champion zdołał uniknąć Spearu w narożniku i skupiał się na atakowaniu ręki rywala. Kane zdołał jednak uwolnić się spod dźwigni i pozbył się Punka z ringu. Po reklamach Kane wypchnął Punka z ringu. Nagle pojawiła się AJ Lee w koszulce CM Punka, lecz i tak to Kane był stroną dominującą. W końcu jednak Punk skontrował Chokeslam na bardzo ładne DDT. Ponadto 2 razy High Knee w narożniku i Swinning Neckbreaker. High Kick dał jednak tylko 2 count. Kane zdołał odpowiedzieć Big Bootem i uzyskał dzięki temu 2 count. Punk zdołał skontrować Corner Clothesline na Bulldog z drugiej liny i dało to tylko 2 count! Szykowało się Go To Sleep, lecz Champion przewrócił się z rywalem na barkach! Kane dołożył niski Dropkick i dało to tylko 2 count! Kane szykował się na Flying Clothesline, lecz Punk w powietrzu zatrzymał go Dropkickiem. Nagle przy ringu pojawił się Daniel Bryan! AJ w porę ostrzegła Punka i ten wykonał Bryanowi Crossbody z górnej liny za ring. Ponadto Kane otrzymał High Kick i Elbow Drop z narożnika, co dało tylko 2 count! Kane powalił rywala jednym ciosem i szykował się już na Chokeslam, lecz nagle Bryan wszedł na narożnik i wykonał obu rywalom Missile Dropkick z narożnika!

 

Wynik: No-Contest; CM Punk jest nadal WWE Championem! – Bardzo dobra walka. Widzieliśmy dużo kontr, zwrotów akcji no i interwencję Daniela – Czas: 11:54

 

Po walce Bryan obijał Punka, lecz ten odpowiedział Clotheslinem i szykował się na Go To Sleep, lecz Kane powrócił na ring i wymierzył obu rywalom Double Chokeslam! Nagle na rampie pojawili się John Laurinaitis i Eve Torres. Na No Way Out odbędzie się Triple Threat Match o pas WWE! People Power! Takim akcentem zakończyliśmy kolejne już Smackdown, które w moim odczuciu wypadło dość dobrze.

SD_667_Photo_101.jpg

SD_667_Photo_108.jpg

SD_667_Photo_109.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Grok
      Dralistico jest bliski powrotu po kontuzji, która wyłączyła go z akcji od końca 2023 roku. W grudniu Dralistico ogłosił, że przeszedł nieujawnioną operację. Próbował występować mimo urazów ucha, ale pod koniec października został wycofany z akcji, a jego ostatnim meczem była walka trzyosobowa, w której La Faccion Ingobernable przegrała z Komanderem, Markiem Briscoe i Roderickiem Strongiem. Od tego występu minęły cztery miesiące, ale nasz Bryan Alvarez donosi, że zawodnik dostał zielone światło
    • Grok
      Dustin Rhodes nie jest zainteresowany powrotem do WWE i wskrzeszeniem starego gimmicku Goldust. W odpowiedzi na pytanie fana w mediach społecznościowych Rhodes oświadczył, że najlepszą robotę w karierze odwalił w AEW. Choć bardzo kochał tę postać, gimmick Goldust wyczerpał się i nie prowadził donikąd przed jego odejściem z WWE. „Nope! Nigdy nie dostałem tam podwyżki. Co, chcesz, żebym siedział na ławie i nic nie robił? To już nie ja. Najlepszą robotę w karierze odwaliłem z @AEW. Koch
    • MattDevitto
      Podobają mi się te postery prezentowane przez Stardom czy TJPW - fajne, z pomysłem, a nie kolejny plakat, który wygląda jak coś zrobione w 2 minuty na szybko...
    • KyRenLo
    • CzaQ
      Ten plakat wygląda jakby WWE promowało przemoc domową       A tu znowu szachy - czarne na górze, białe na dole  Jeszcze jebne jak Orton z Knightem zaczną  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...