Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Jericho zawieszony, WWE '13, Cena, MVP, IW i inne...


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 282
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.03.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

newsyq.png
:arrow: Zaczynamy od zawieszenia Chrisa Jericho ! Chris podczas show w Brazyli w Sao Paulo, przy około 6000 tysiącach osób zaatakował CM Punka który biegał po ringu z flagą, wziął flagę i kopnął w tłum, co niespodobało się widowni. Warto dodać, że Y2J przeprosił prawie od razu na gali !. W Brazylii za znieważenie flagi można pójść do więzienia. Oto co powiedział Chris po całym zdarzeniu:
"I made a bad judgment call in the course of entertaining [WWE] fans in Brazil. I apologized to the people in the crowd for showing disrespect. It was a bad move. I did it with [our] fans' entertainment in mind and I'll accept the consequences for that."

 

:arrow: Chris z powodu zawieszenia został usunięty ze wszystkich kart, a jego miejsce zajmie D Bryan.

 

:arrow: Shawn Michaels skomentował całe zajście:

"Wow, waking up to find twitter blaming me for an apparent suspension of @IAmJericho. Seems to me I'd blame the horrific PC world we've allowed ourselves to be caught up in where you can't "act" & have it called "acting." BS!! I'll stand behind @IAmJericho any day of the week & twice on Sunday...what's the big "E" stand for in WWE anyway!!. I honestly don't see how many of you make it w/that much anger in your life...seems exhausting & a colossal waste of time!! See, that's all I've got & I'm already tired!! Time to workout & hit my day. Y'all have a wonderful day!! :-) Had a nice txt'ing convo w/@IAmJericho and as always, he's handling things well. Just wanted to lend him some support!! :-) "

:arrow: Wrestler FCW Dean Ambrose został kontuzjowany podczas tapingów tejże federacji, Ambrose brał udział w kilku dark matchach.

 

:arrow: MVP oraz John Cena wkrótce założą grupę raperską o nazwie ‘Hip Hop Super Group’, możliwe że dołączy do nich R Truth. Ciekawie się zapowiada.

 

:arrow: Mimo zawieszenia, Chris Jericho nadal jest zapowiedziany na PPV No Way Out.

 

:arrow: W następnym tygodniu na Impact który będzie pierwszym pokazywanym live zobaczymy:

 

walkę Sting vs. Bobby Roode. Debiut Brooke Hogan

 

 

:arrow: 35. urodziny obchodzi Alberto Del Rio ! Stuffka !

 

:arrow: W czwartek The Rock zaczyna nagrywać nowy film w Nowym Jorku. Film będzie nosił nazwę Empire State.

 

:arrow: Dzisiaj i jutro RAW zagości do Ekwadoru, Smackdown będzie w ten weekend w Meksyku.

 

:arrow: Monday Night RAW odbędzie się w Nowym Orleanie, a Smackown w Baton Rouge w Luizjanie.

 

:arrow: Warto przypomnieć, że JBL kilka lat temu w Niemczech mial identyczną sytuację, udzielił wywiadu w którym mówił o tym incydencie.

 

:arrow: Karta na SmackDown

 

* Non-Title Match: Christian © vs. Hunico

* The Usos vs. Titus O'Neal and Darren Young

* Non-Title Match: Santino © vs. Ricardo Rodriguez

* Non-Title Match: Sheamus © vs. Jack Swagger

* Damien Sandow vs. Yoshi Tatsu * Alberto Del Rio vs. Kane vs. Randy Orton

 

 

:arrow: THQ zaprezentowało oficjalny trailer WWE’13, w tym roku twarzą gry będzie CM Punk.

http://www.youtube.com/watch?v=21gYrWH1ZJA

 

:arrow: Buyrate PPV TNA Sacrifice wyniósł około 8’000-9’000 tysięcy. :lol

 

tumblr_mjpwn7cFFP1s2gjwuo1_500.gif

 

 

 

 

Jeśli jesteś zawodowym sportowcem i korzystasz ze środków poprawiających wydajność, to wiedz że jesteś cipą

CM Punk

 

 

  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • patryniu

    1

  • Deep

    1

  • Vejder

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  5 103
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.07.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Wg mnie to całe zawieszenie jest związane z feud'em z Orton'em i podobno trasą koncertową. Skoro Jericho jest zapowiadany na PPV do SS to to zawieszenie nie ma w sobie pokrycia. Całe te przeprosiny Jericho mogą w pewien sposób mówić nam, że to nie był przypadek, ale taki zawodnik raczej nie pozwoliłby sobie na znieważenie godności danego kraju. Cena & MVP & Truth w jednym zespole? Muszę przyznać, że ciekawie się zaczyna, ale i tak jak coś wydadzą to ja tego słuchać nie będę, a więc śmiało.. Do boju! :lol Impact na żywo i debiut Brooke Hogan. Na to czekam i to na pewno obejrzę. Jestem ciekawy czy sam tatuś ją wprowadzi czy już na początku dostanie miłe przywitanie czyli lanie... Alberto ma 35 lat? Nie spodziewałbym się, no ale wszystkiego najlepszego. WWE'13 jak na razie nie zapowiada się inaczej niż poprzednia wersja, jednak nie pokazali nam twórcy wszystkiego, ale zapewne z dnia na dzień będzie takich filmików więcej.

Dzięki :t_up:


  • Posty:  921
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.02.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Chris obecnie prowadzi feud z Orton' em i mimo zawieszenia jest zapowiedziany na NWO PPV. Zapewne czeka go starcie z Randy' m podczas, którego dostanie kopniaka w głowę i będzie mógł jechać w trasę. Mimo wszystko taka gwiazda jak on nie powinna znieważać danego kraju. Przynajmniej od razu przeprosił co może sugerować, że akcja z flagą nie była w planie. Cena, MVP, Truth = raperski zespół ? Hmm... może być ciekawie, ale wątpię czy osiągną coś dużego, jednak jak pojawi się ich pierwsza piosenka to chętnie przesłucham. Brooke Hogan w TNA ? Za chwilę wprowadzą całą jego rodzinkę do fedki. Ciekawe czy będzie robić za zapaśniczkę czy może będzie pomagać ojczulkowi w interesach... Nie zdziwię się jak za niedługo będzie latać po hali z pasem kobiet.

Dzięki :t_up:

 

deathnotep.png

 

 

 

angle_02.gif

 

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Recent Posts

    • Grok
      Autor: Lewis Carlan Turniej Champion Carnival 2026 w All Japan Pro-Wrestling nabiera tempa – 26 kwietnia gala zawitała do Sanjo City Public Welfare Hall, gdzie zebrało się 728 fanów. Main eventem bloku A było starcie obecnego mistrza Triple Crown Kento Miyahara z Talosem, jednym z mistrzów AJPW World Tag Team. To rewanż za ich bój o Triple Crown Title z 25 stycznia, w którym Miyahara obronił pas przed siedmionogim Talosem. Tym razem Talos lepiej rozpracował Miyaharę i zgarnął wielkie zwycięst
    • Grok
      Tiffany Stratton oświadczyła, że jest zdeterminowana, aby nie zostać pominiętą z karty WrestleManii po raz kolejny. Stratton nie wystąpiła na WrestleManii 42 w tym roku, choć 26-letnia gwiazda silnie odbiła się po tym, pokonując Giulię i zdobywając WWE Women’s United States Championship w odcinku SmackDown z 24 kwietnia. W niedawnym wywiadzie dla Joey'ego Karniego Stratton stwierdziła, że skupia się na tym, co może kontrolować, i zamierza zrobić wszystko, by uniknąć kolejnego pominięcia Wres
    • estevez
      To ja Ci odpowiem również z poziomu twórcy. Przy okazji reaktywacji HVW 3 lata temu, liczyłem tam na oko ile zajmuje mi stworzenie gali. Wiadomo, ciężko to policzyć, bo pisanie to jedno. Drugie to wymyślanie storyline'ów i wszystkiego dookoła. Tego nawet nie da się policzyć, bo nie policzysz tego że gdzieś na spacerze rozkminiasz jak rozwiązać dane story, wymyślasz jakiś segment żeby miał ręce i nogi. Tego nawet nie da się z góry zaplanować, bo jesteś zależny od RPów uczestników, które potrafią
    • StuPH
      Wiadomo, że to już powolny zjazd WCW do bazy, ale zawsze mam taką zajawę jak słucham theme, które podrzuciliście, a do tego odpalę filmiki tego typu:      
    • VictorV2
      Po Intro, trafiamy do stołu komentatorskiego, razem z Renee Young i Sonyą.   Young: Witamy serdecznie! Po raz trzeci, Valkyries mają okazję pokazać co potrafią. A czeka nas dzisiaj kolejna okazja do zaprezentowania nowych twarzy - w tym Morgan Black!    Sonya: Morgan pojawiła się na koniec ostatniego show i tak jak pozostałe zawodniczki - pokazała otwarcie co - a raczej kto - jest jej celem.   Young: Katherine Edwards i Asian Doll zmierzą się ze sobą raz jeszcze, po
×
×
  • Dodaj nową pozycję...