Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

RAW, NXT, Mark Henry, Sacrifice i inne


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 260
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.11.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

newsyq.png

 

:arrow: Tradycyjnie moje newsy zaczynamy od wydarzeń z RAW:

 

-John Laurinaitis zwolnił Big Showa za śmianie się z jego głosu!

-Rada WWE napisała list, w którym napisane było, że jeśli John Laurinaitis przegra z Johnem Ceną na Over the Limit, zostanie zwolniony!

 

Ponadto na RAW zabrakło Alberto Del Rio, który właśnie wraca z Japonii, gdzie reklamował zbliżający się Tour.

 

 

:arrow: Jeśli chodzi o pierwszą wiadomość w spoilerze, na 70% jest to tylko storyline.

 

:arrow: A oto lista trendów na tweeterze po ostatnim RAW: "go puck yourself", "Sheamus", "John Cena", "Brodus Clay", "David Otunga", "Alicia Fox", "CM Punk"

 

:arrow: Oto jak prezentuje się minimalnie zmieniona karta na Over the Limit:

 

WWE Championship

Singles Match

CM Punk © vs. Daniel Bryan

 

Singles Match

John Cena vs. John Laurinaitis

 

:arrow: Jeśli Laurinaitis przegra zostanie zwolniony. Jeżeli ktoś przeszkodzi w walce to on zostanie zwolniony.

 

World Heavyweight Championship

Fatal-4-Way Match

Sheamus © vs. Alberto Del Rio vs. Chris Jericho vs. Randy Orton

 

WWE Divas Championship

Singles Match

Beth Phoenix vs. Layla ©

 

WWE Tag Team Championship

Tag Team Match

Kofi Kingston & R-Truth © vs. Dolph Ziggler & Jack Swagger

 

Pre-show Singles Match

Zack Ryder vs. Kane

 

 

:arrow: Eve Torres na RAW zabookowała walkę na ostatnie Smackdown przed Over the Limit. Jest to...

 

Randy Orton vs Sheamus!

 

 

:arrow: Na to samo Smackdown zapowiedziany jest... CM Punk!

 

:arrow: W WWE NXT szykują się spore zmiany. Roster zasilić ma wiele gwiazd z FCW. Ponadto nagrania odbywałyby się tylko w jednym budynku. Pierwszy taping nosi nazwę "Superstar Showdown" i odbędzie się 17 maja. Zapowiedzianych jest wiele gwiazd z głównych rosterów! Wiadomo już, że wyprzedano na niego wszystkie bilety! Obok Josha Matthewsa przy stole komentatorskim może zasiąść Jim Ross!

 

:arrow: Vince McMahon jest bardzo zadowolony z dotychczasowych PPV Pre-Show. Oznacza to, że na najbliższych PPV będziemy mogli oglądać kolejne Pre-Showy.

 

:arrow: Mark Henry przejdzie w najbliższym czasie operacji pachwiny! Mark poinformował, że jeśli po operacji nie dojdzie do siebie - Opuści WWE! Jeśli natomiast wszystko będzie dobrze, zostanie w federacji.

 

:arrow: Rating ostatniego Smackdown wyniósł 1.7, co jest spadkiem o 0.2 w stosunku do zeszłego tygodnia. (teraz to już nie wiem, od czego zależy oglądalność...)

 

:arrow: WWE poinformowało, że w najbliższym czasie RAW może zaczynać się 45 minut wcześniej ze względu na nowy program federacji. Ma to być tak jakby "Pre Show" wprowadzający w galę.

 

:arrow: Wczoraj 27. urodziny obchodził Zack Ryder. Happy Birthday Bro! Z kolei dziś 54 urodziny obchodzi Ron Simmons! 100 lat!

 

:arrow: WWE planuje walkę Triple H'a i Brocka Lesnara na PPV Summerslam, lecz pojawiły się plany, by ten pojedynek odbył się już na PPV No Way Out. Niektórzy pracownicy WWE sprzeciwiają się tak szybkiemu zaplanowaniu walki ze względu na zbyt krótką promocję tego pojedynku.

 

:arrow: Tito Ortiz, zawodnik UFC przyznał, że jeśli zakończy mu się kontrakt z obecną federacją, rozważy przyjście do WWE.

 

:arrow: Mattowi Morganowi z TNA wygasa kontrakt w październiku tego roku. Nie wiadomo, czy zostanie on przedłużony, ale już spekuluje się o powrocie tego zawodnika do WWE.

 

:arrow: Ostatni Impact przed Sacrifice wyniósł 1.11, co daje 1.533.000 widzów. Jest to najwyższy wynik od kilku tygodni.

 

:arrow: Wiele pracowników TNA uznaje PPV Sacrifice za jedną z najlepszych gal TNA od dłuższego czasu. Za kulisami nie zauważono Dixie Carter!

 

:arrow: Rob Van Dam podczas Sacrifice uszkodził sobie lekko kolano i kostkę, gdy w końcówce walki jego noga utkwiła w drabinie.

 

:arrow: Austin Aries również jest mocno poobijany po ostatnim TNA PPV. Oto zdjęcie jego pleców:

542aries_back_tn.jpg

http://wrestleshare.com/images/542aries_back_tn.jpg



 

:arrow: Niedawno w newsach podano pomysł Hulka Hogana o nagrywaniu zawodników TNA. Reakcja zawodników nie była pozytywna, gdyż po tapingach chcą oni mieć czas tylko i wyłącznie dla siebie.

 

:arrow: W ostatnim Try-Oucie TNA wystąpił... Mike Knox! Przegrał on co prawda z Devonem, lecz i tak jest przymierzany do TNA.

 

:arrow: TNA przedstawiło swoje plany odnośnie House Show we Wielkiej Brytanii:

21 stycznia - Dublin

23 stycznia - Glasgow

24 stycznia - Nottingham

25 stycznia - Manchester

26 stycznia - Londyn

 

:arrow: Jeśli chodzi o wizytę Bobby'ego Roode'a w Polsce, na razie wiadomo tylko tyle, że 24 maja, Roode będzie świętował podpisanie umowy z Orange Sport.

  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • patryniu

    1

  • Kotleten

    1

  • Deep

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  5 103
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.07.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

CM Punk na SD, więc albo WWE chce zwiększyć tam ratingi albo po prostu chcą zaogniać feud z Bryan'em. Wątpię, aby show przez WWE Champion'a polepszyło się, ale zawsze można spróbować. NXT łączy się z FCW? Jak na razie na to się nie zanosi, aczkolwiek pomysł nie najgorszy, bo przecież można by to połączyć i zrobić półtoragodzinne show. Henry po operacji odejdzie z WWE. Nigdy nie wiadomo jak te operacje wpłyną na codzienne życie, więc Mark życzę powodzenia, ale w WWE raczej nic lepszego już nie osiągniesz. Kolejne zawodnik UFC w WWE? Jeśli ten koleś będzie wszystkim łamał ręki oraz obijał gęby to zapraszam :lol Aries po PPV nie jest w najlepszej formie, a szczególnie jego plecy. No cóż, taki zawód. Nikt nie mówił, że jak się jest w TNA to nic się nie może stać.

Dzięki :t_up:


  • Posty:  921
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.02.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

CM Punk na SD ! to tylko pewnie by zaognić feud z Daniel 'em. Raczej nie będą zwiększać mistrzem WWE ratingów niebieskiej gali. Choć może po stracie pasa ujrzymy go z powrotem na SD ! Nie spodziewam się połączenia NXT z FCW za jakiś przełom. Po prostu wymiana zawodników by ci z FCW mogli pokazać się większej publice. Chociaż może odkryją jakieś talenty ? Wiele mówi się o zakończeniu kariery przez Mark' a i jeśli nie będzie po operacji w pełni zdrów to po co narażać się na kontuzje ? I tak jego występy są coraz bardziej ograniczane. Już więcej nic u Vinca nie zdobędzie. Kolejny zawodnik z mieszanych sztuk walki chce próbować sił w WWE. Zobaczymy jak mu to wyjdzie, ale zapowiada się ciekawie. Dzięki :t_up:

 

deathnotep.png

 

 

 

angle_02.gif

 

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Recent Posts

    • Grok
      Głównym daniem wieczoru dzisiejszego odcinka WWE NXT, poświęconego konsekwencjom Vengeance Day, będzie wielki tag team match. Na sobotniej PLE doszło do udanej obrony tytułu NXT Championship przez Joe Hendry’ego w starciu z Ricky Saintsem. Dziś skrzyżują rękawice po raz kolejny – Hendry połączy siły z Mylesem Bornem przeciwko ekipie Saints & Ethan Page. Page próbował ingerować i odebrać Hendry’emu pas na Vengeance Day, ale nieporozumienie w ich szeregach pozwoliło mistrzowi zachować złoto.
    • MissApril
    • MissApril
    • GGGGG9707
      Brock ponoć nie zgadza się przegrać na WM. W paru źródłach widziałem że w ogóle nie zgadza się przegrywać póki jeszcze jest w WWE. Czyli albo WWE się uprze i Femi czy Gunther go zniszczą albo Lesnar będzie sobie obijał wszystkich do emerytury. Jeszcze bardziej mi się nie podoba jego pobyt w WWE...
    • GGGGG9707
      Pozwolę sobie na ten temat zacytować news szanownego Piotra Gilewskiego z WF :  "Odzyskanie przez Cody’ego Rhodesa mistrzostwa WWE spotkało się z mieszanymi reakcjami, a sporo osób krytykuje decyzję, ale to co dzieje się pod wideo z tej chwili na YouTube może szokować, bowiem obecnie widnieją tam ponad 192 tysiące kciuków w dół, przy niecałych 40 tysiącach kciuków w górę. Okazuje się jednak, że warto podchodzić do tego z dystansem, gdyż znaczna część negatywnych reakcji została wygenerowana
×
×
  • Dodaj nową pozycję...