Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Christian, Tyler Reks, Bobby Roode w Polsce i inne


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 260
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.11.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

newsyq.png

 

:arrow: Na gali w angielskim Sheffield swój powrót na ring zaliczył Christian, jednak przegrał on w Tag Team Matchu z Brodusem Clayem i Bookerem T.

 

:arrow: Na NXT doszło do "zwolnienia" Tylera Reksa, lecz na razie nie wiadomo, czy jest to część stroyline'u, czy Tyler pożegna się z WWE.

 

:arrow: Evan Bourne poinformował na twitterze, że na ring powinien wrócić już w listopadzie tego roku.

 

:arrow: Wczoraj 26 urodziny obchodziła Maxine. Sto lat!

 

:arrow: Koniecznym warunkiem kontraktu Brocka Lesnara z WWE było to, by na swoich spodenkach umieścił logo swoich sponsorów.

 

:arrow: W niedawno udzielonym wywiadzie Roddy Piper stwierdził, że jego kondycja pozwoliłaby mu stoczyć w ringu jeszcze jedną walkę!

 

:arrow: Joey Styles przyznał, że wciąż ma nadzieję, że dostanie szansę na wprowadzenie Paula Heymana do WWE Hall of Fame w przyszłym roku.

 

:arrow: Alberto Del Rio na Smackdown! Nie chodzi tu o draft, John Laurinaitis podjął decyzję o przeniesieniu tego zawodnika na niebieski brand.

 

:arrow: Abraham Washington szykuje się do powrotu do TV, tym razem w roli menedżera. Przyznał, że chciałby być menedżerem takich zawodników jak Mark Henry, Alex Riley czy Derrick Bateman, którego prowadził jeszcze za czasów FCW.

 

:arrow: Rating ostatniego RAW wyniósł 3.08, czyli zaledwie o 0.02 niższy niż tydzień temu.

 

:arrow: WWE wypuściło do sprzedaży nową koszulkę Zacka Rydera.

 

:arrow: Oficjalnie do karty Extreme Rules dodana została jeszcze jedna walka. Tak prezentuje się obecna karta:

 

Extreme Rules Match

Brock Lesnar - John Cena

 

Chicago Street Fight Match

WWE Championship

CM Punk - Chris Jericho

 

2 Out of 3 Falls Match

World Heavyweight Championship

Sheamus - Daniel Bryan

 

Falls Count Anywhere Match

Kane - Randy Orton

 

 

:arrow: Oto, jak kilka pracowników WWE odniosło się do wywiadu z Brockiem Lesnarem z ostatniego RAW:

Booker T:

"There's only one chief around here, and we all know who that is. I don't think one Superstar in WWE determines what goes on. I remember a promoter telling me a long time ago ... Years later, I now understand exactly what he was saying. He said: 'One monkey don't stop no show.' And that pretty much sums it up right there."

 

Goldust:

"Whether you like him or hate him, you respect John Cena. He works his ass off day in and day out more than anybody else in this locker room, on the roster, period. What Brock said about Cena, I find that a bit distasteful. I don't believe for a second that if Brock didn't leave eight years ago that Cena wouldn't be where he's at today. I think that's bull. John Cena was destined to be a star."

 

Matt Striker:

"I think it's safe to say Brock is the most legitimate, most dangerous ass-kicker WWE has ever seen, and the one person that now really needs to reinvent himself and relearn his craft is Cena. Brock is not here to use armdrags and dropkicks. Brock is here to punch you in the face and snap your bones. We need to see what Cena is made of, and I believe at Extreme Rules, the whole world will find out."

 

William Regal:

"There's no way that things would be the way they are if Brock had never left. I'm not saying that Cena wouldn't be the huge star that he is, but there's not room for two of them in the same universe. You can't have two people with that incredible ability, strength, desire, passion, and that Elvis quality – which is that magic quality that you only come across once in a million. And they've both got it. Usually, one fella has got to go, because when they collide, that's the way it plays out."

 

:arrow: Steve Austin w udzielonym wywiadzie przyznał, że bardzo brakuje mu walk w ringu i nie wyklucza starcia z CM Punkiem na 29 Wrestlemanii.

 

:arrow: Podczas Smackdown i walki z AJ Lee, Natalya została zraniona przez rywalkę i musiała zostać udzielona pomoc medyczna.

 

:arrow: Vladimir Kozlov, były zawodnik WWE pojawi się na gali IGF pod nowym pseudonimem, czyli Alexander Kozlov.

 

:arrow: Bardzo dobra informacja dla fanów TNA! Otóż 23 maja w Polsce pojawi się główny mistrz federacji, Bobby Roode! Nie wiadomo dokładnie, w jakim celu przyjedzie do naszego kraju, lecz czy możemy spodziewać się show TNA w Polsce?

Newsy pisane w zastępstwie za Vadera.

  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • patryniu

    1

  • Kotleten

    1

  • Krzysiek680

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  109
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  28.08.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Ciekawe kiedy christian będzie wystepował w Tv, niech wraca jak najszybciej i evan też niech zdrowieje jak tylko może. wątpie aby WWe zwolniło Tylera Reksa, ostatnio obiło mi sie o uszy że ma zadebiutować w któryms z głównych rosterów, a teraz niby zwolnienie?? nie mam mowy. Del Rio na SD ciekawe z kim dadzą mu jakis feud, może dostanie kogoś na drafcie do "zabawy" Steve Austin na WM ?? Lubie to ! chciałbym zobaczyć go w ringu, Ciekawe jak tam jego kondycja sie trzyma ?? Czyżby TNA chciało wykraść Polske od WWE, wiadomo że 2 ostatnie gale wyszły bardzo dobrze i zapowiada sie 3, a także, niby maja być 2-3 w roku w Polsce co cieszy, może TNA chce spróbować tego samego w dodatku maja już transmisie na Orange Sport, i może w tym celu Bobby jedzie do Polski aby rozpromować TNa i mieć więskszą oglądalnośc, czas pokaże, dzięki za Newsy :)

evemagazinemarch121kopi.th.png

 

Never Give Up


  • Posty:  5 103
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.07.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Brock Lesnar na swoich spodenkach będzie miał logo sponsorów. Vincowi pewnie bardzo zależało na podpisaniu kontraktu, a więc uległ na taką opcję. A te spodenki pewnie będziemy oglądać podczas walki na PPV Extreme Rules. Alberto Del Rio na SD? I nie chodzi tu o draft? Trochę dziwne. Draft będzie na zbliżającym się RAW i postać Alberta przechodząca na SD mogłaby być wielką sensacją, a tak wszystko nabrało mniejszego znaczenia. Bobby Roode w Polsce? Czyżby era wrestlingu w naszym kraju miała też dosięgnąć TNA? Pewnie zarząd oglądał czy też czytał zyski jakie WWE odniosło w Polsce i sami też pewnie chcą zarobić, a Polska na takie federacje jest bardzo chętna. Zobaczymy co będzie dalej, bo jak na razie jest to tylko przyjazd.

Dzięki :t_up:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Recent Posts

    • MattDevitto
      Ostatnio sporo oglądam WCW, więc to buja jak zawsze
    • Grok
      Autor: Lewis Carlan Ogromny impet, z jakim pędzi STARDOM, nie słabnie ani trochę. 26 kwietnia STARDOM zorganizowało ALL STAR GRAND QUEENDOM 2026 w Yokohama Arena. Głównym wydarzeniem był pojedynek o World of STARDOM Championship pomiędzy obecną mistrzynią Saya Kamitani a pretendentką Sayaka Kurara. STARDOM ogłosiło, że na gali stawiło się 8 015 fanów. Zeszłoroczna ALL STAR GRAND QUEENDOM 2025 przyciągnęła 7 503 kibiców, co czyni edycję z 2026 roku wydarzeniem z największą frekwencją w historii
    • Grok
      Kendal Grey opisała reakcję backstage'ową na table spot, który zakończył wtorkowy odcinek NXT, w niedawnym wywiadzie. W finałowych chwilach tego show Zaria zepchnęła Sol Ruca z podwyższenia prosto na jeden z dwóch stołów ułożonych jeden na drugim poniżej. W programie Mark Hoke Show Grey zdradziła, że wszyscy oglądający za kulisami natychmiast się o Ruca zaniepokoili po tym spocie, ale odetchnęli z ulgą, gdy wróciła w dobrym stanie i z uśmiechem. Grey powiedziała: Ruca wrzuciła po show
    • Grok
      Apollo Crews opublikował oświadczenie po swoim odejściu z WWE. Crews znalazł się wśród kilku wrestlerów, którzy zostali zwolnieni w piątek w ramach cięć kadrowych WWE po WrestleMania 42. Pracował w federacji przez 11 lat. W niedzielę Crews wrzucił na Instagramie: Kilku wrestlerów odpowiedziało na post Crewsa, wśród nich Natalya i Nikki Cross. Natalya napisała do Crewsa: Cross odpisała Crewsowi: Przed podpisaniem kontraktu z WWE pod koniec 2014 roku Crews walczył jako Uhaa Natio
    • Grok
      Generalny menedżer Raw, Adam Pearce, zapowiedział kartę na poniedziałkowy odcinek. W niedzielę ujawnił, że do karty dodano Penta vs. Rusev oraz Bayley & Lyra Valkyria vs. Raquel Rodriguez & Roxanne Perez. Pearce zaznaczył też, że Roman Reigns podejmie decyzję w sprawie wyzwania Jacob Fatu na WWE Backlash, a Seth Rollins otworzy show. Wcześniej ogłoszono koncert Joe Hendry, promo Becky Lynch oraz segmenty z Reignsem i Fatu. Poniedziałkowy odcinek odbędzie się w Sames Auto Arena w
×
×
  • Dodaj nową pozycję...