Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

WWE RAW 27/02/2012 - wyniki + raport


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 084
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.12.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Match 1



Non-Title Champion vs. Champion Rematch

Daniel Bryan © (w/ AJ) pokonał CM Punk'a © przez DQ

 

Match 2

Kelly Kelly pokonała Nikki Belle (w/ Brie Bella)

 

Match 3

John Cena pokonał The Miz'a

 

Match 4

WWE Tag Team Championship

Triple Threat Tag Team Match

Epico & Primo © (w/ Rosa Mendes) pokonali R-Truth'a & Kofi'ego Kingston'a, Dolph'a Ziggler'a & Jack'a Swagger'a (w/ Vickie Guerrero)

 

Match 5

Tag Team Match

Sheamus & Big Show pokonali Mark'a Henry'ego & Cody'ego Rhodes'a
akerdrugi.png

 

 

  • Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kotleten

    1

  • Housse

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  1 260
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.11.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Już dziś pojawi się The Rock! Ponadto czeka nas starcie rewanżowe z ostatniego Smackdown pomiędzy CM Punkiem i Danielem Bryanem, więc zaczynamy kolejne RAW!



 

CM Punk wyszedł gotowy na swoją walkę, lecz na ringu pojawił się również Chris Jericho. Chris ma coś bardzo ważnego do powiedzenia. Być może i CM Punk jest dobrym wrestlerem, ale nigdy nie uda mu się dorównać Chrisowi. To ludzie nazywali Jericho, że jest najlepszy na świecie w tym co robi, Chris nie musiał sam tego robić. Nie wypisuje sobie tego na koszulce. Jeszcze przed przyjściem do WWE nazywał się gwiazdą. Do wszystkiego doszedł sam. Chris należy do zawodników, którzy osiągnęli wiele, nie dostając nic. Punk również jest buntownikiem i idzie pod prąd, gdy mu się tak podoba. Niestety Punk jest beznadziejną kopą Chrisa. Punk rzekł, że każdy jest już zmęczony gadaniem Chrisa. Fani wiedzą, jak dobry jest Jericho, tylko Chris nie potrzebnie wmawia nam, że Punk coś mu ukradł. WWE Champion sam zapracował na wszystko, co ma teraz. Punk nawiązał do Bret Harta, jednak Jericho powiedział, żeby Punk zaczął traktować go poważnie. To nie jest gimmick. Jericho przez 22 lata udowadnia nam, że jest najlepszy w tym, co robi. Walczył z każdym Hall of Famerem, a buczenie fanów to tylko ukrywanie prawdy. Punk zastanawiał się, czemu Chris wciąż powtarza, że jest najlepszy. Być może Jericho chce to wmówić samemu sobie? Być może Jericho pokonał The Rocka i Steve’a Austina w ciągu jednej nocy, ale nie jest takim facetem, jakim jest Punk. Chris mówi, że jest najlepszy, w tym co robi. Natomiast Punk jest najlepszym wrestlerem na świecie i urodził się, aby nim być. A Jericho odszedł, aby koncertować i pisać książki. Punk pływał z rekinami, podczas gdy Jericho tańczył z gwiazdami. Chris odparł, że mydlił wszystkim oczy, aby powrócić 2 stycznia i upokorzyć Punka na Wrestlemanii, gdzie zabierze mu pas WWE! Punk powiedział, że Chris mógł z nim normalnie porozmawiać o pojedynku na Wrestlemanii. Obaj są zdolni stworzyć najwspanialszy pojedynek w historii, a gdy Chris spojrzy na Punka celebrującego wygraną, nastąpi koniec Jericho.

zkopoz.jpg

65o9w0.jpg

 

Walka nr 1

Champion vs Champion

Daniel Bryan (w. AJ Lee) – CM Punk

 

Przy ringu obecni są John Laurinaitis i Teddy Long oraz ich asystenci, czyli David Otunga i Santino Marella.

John próbował odwrócić uwagę Punka i Daniel zaatakował go jeszcze przed gongiem. WWE Champion przejął inicjatywę i pozbył się Bryana z ringu.

Pojedynek zaczął się w trakcie reklam, a gdy kamera wróciła na ring, mieliśmy tam bardzo wyrównane starcie. Punk uzyskał 2 count po Crossbody. W ringu trwała wymiana kopnięć, po której Punk wyrzucił Daniela z ringu i chciał wykonać Suicide Dive, lecz Daniel sprytnie zawołał do siebie AJ, która uniemożliwiła Punkowi skok. Bryan podciął rywala na krawędzi ringu i od tej pory WH Champion był w ofensywie. Po chwili Daniel nie trafił Corner Dropkickiem, po czym otrzymał Leg Lariat oraz Swinning Neckbreaker. Daniel uniknął Bulldogu, lecz zamiast tego otrzymał Bodyslam i Elbow Drop z narożnika. Otunga odwrócił uwagę Punka, przez co Daniel mógł założyć Lebell Lock, lecz ostatecznie panowie powalili się Double Crossbody. Otunga znów chciał interweniować, lecz Santino powalił go Cobrą. Laurinaitis strącił Włocha z krawędzi ringu i wdał się w sprzeczkę z Longiem. W międzyczasie Bryan chciał opuścić arenę z pasem, lecz Sheamus wrzucił go na ring. Punk wykonał rywalowi G.T.S., lecz Laurinaitis zabronił sędziemu odliczać!

 

Wynik: No-Contest – Kolejny dobry pojedynek w wykonaniu tej dwójki, coraz bardziej zaostrza nam się feud GM’ów oraz Bryana z Sheamusem

 

Teddy wszedł na ring i odepchnął GM’a RAW. Panowie zdjęli swoje marynarki, lecz ich asystenci ich uspokoili. Tymczasem na rampie Chris Jericho zaatakował Punka i wykonał mu Bodyslam, po czym Liontamer.

t50vic.jpg

kec9df.jpg

 

Walka nr 2

Kelly Kelly – Nikki Bella (w. Brie Bella)

 

W ringu trwała istna targanina, że brakowało tylko kisielu. Bella zyskała przewagę poprzez… Załóżmy, że był to Bulldog. 2 count. Po chwili Nikki nadziała się na podcięcie w narożniku oraz „AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA” Hurricanranę. Bliźniaczki planowały zamianę miejsc, lecz Kelly pozbyła się Brie poprzez niski Dropkick. Nikki otrzymała Roullup i po walce.

 

Zwyciężczyni: Kelly Kelly przez Pinfall – Bardzo słaba walka, ale czego się spodziewać…

2n7f4t5.jpg

 

Walka nr 3

John Cena – The Miz

 

Przed walką Miz powiedział, że nie powinien być tak traktowany. Rok temu to właśnie on pracował najciężej w całym WWE. Miz nie może zrozumieć, jak to jest, że nie dostał na razie walki na najbliższej Wrestlemanii. Ludzie byliby zadowoleni, gdyby nie dostał walki. Dziś udowodni, że zasługuje na swoją walkę, pokonując tego, kogo pokonał na Wrestlemanii 27 – Johna Cenę!

Zaczynamy. John od razu zdominował Miza i chciał zakończyć walkę poprzez Attitude Adjustment, co Miz skontrował na Reality Check. 2 count. Dołożył jeszcze Knee Trembel i od tej pory był w ofensywie. W końcu jednak John wykonał Back Body Drop. Miz nie odebrał sobie przewagi, wykonując DDT. 2 count. John uniknął Double Axe Handle z narożnika i wymierzył Mizowi swoje combo zakończone Attitude Adjustment. Ujrzeliśmy jeszcze STF i Miz musiał odklepać.

 

Zwycięzca: John Cena przez Submission – Walka, która miała na celu kompletne zeszmacenie Miza oraz wypromowanie Johna Ceny

 

Po walce na Titantronie pokazał się The Rock, który pokazał You Can’t See Me.

35lzsp0.jpg

 

Walka nr 4

WWE Tag Team Championship

Primo & Epico © (w. Rosa Mendes) – Kofi Kingston & R-Truth – Dolph Ziggler & Jack Swagger (w. Vickie Guerrero)

 

W ringu walczy jeden zawodnik z każdego teamu.

Zaczęli Kofi, Primo i Dolph. Ziggler wyszedł z ringu i tam obserwował walkę rywali. Primo powalił Kofiego Shoulderblockiem, lecz nadział się też na Leg Lariat. Dolph wrócił an ring, lecz od razu otrzymał Flap Jack. Następnie Primo i Ziggler zainkasowali Monkey Flip i Kofi dokonał zmiany z Truthem. Ten uzyskał 1 count na Dolphie, ponieważ Primo przerwał pin. Colon powalił Zigglera Shoulderblockiem, lecz otrzymał Dropkick od Trutha. Pozbył się on wszystkich z ringu, lecz nagle otrzymał Shouldertackle od Swaggera. Kofi wyrzucił z ringu Jacka i siebie i ring pozostał pusty. Po reklamach w ringu byli Truth, Jack i Primo. Truth nie miał szans z rywalami, którzy trzymali go w defensywie przez kilka minut. W końcu Jack i Epico zaatakowali się, co pozwoliło Truthowi zmienić się z Kofim. Ten zdominował kilku rywali i wykonał Swaggerowi Crossbody, lecz Epico przerwał pin. Kofi powalił go Bodyslamem i dołożył Boom Drop. Szykowało się Trouble in Paradise, lecz Dolph wymierzył Kingstonowi Zig Zag! Truth pozbył się Zigglera (i przy okazji siebie) z ringu Clotheslinem. W ringu Swagger uzyskał na Kofim 2 count! Jack założył Epico Ankle Lock, lecz wtedy Kofi powalił go Trouble in Paradise. Primo wbiegł na ring i dołożył Jackowi Backstabber i sam wyrzucił z ringu Kofiego. Tymczasem Epico uzyskał Pinfall na Jacku.

 

Zwycięzcy: Epico & Primo przez Pinfall; Epico i Primo są nadal WWE Tag Team Championami! – Bardzo dobra walka, w której każdy zawodnik coś pokazał.

 

Po walce na ringu zjawił się Kane! Primo załapał się na Big Boot, a Ziggler i Epico otrzymali Double Chokeslam. Truth chciał zatrzymać Kane’a, lecz również otrzymał Chokeslam.

290scug.jpg

2mzgwhi.jpg

 

Za kulisami John Laurinaitis rozmawiał z Davidem Otungą, a odwiedził ich Teddy Long, który powiedział, że za tydzień John może nie poprowadzić RAW. Laurinaitis odparł, że Teddy może za tydzień być już zwolniony.

 

Na ringu pojawiła się Eve Torres. Fakty są takie, że nie ma takiego mężczyzny, który nie uległby jej urokowi. Czy to w końcu jej wina, że potrafi tak oczarować facetów? Nie prosi ich o to. Sami klęczą u jej stóp. Nie można ją za to winić. To facetów należy winić za ich słabości, co do takich kobiet, jak ona.

 

Walka nr 5

Tag Team Match

Big Show & Sheamus – Cody Rhodes & Mark Henry

 

Przed walką Cody przypomniał Showowi jego konfrontację z Floydem Mayweatherem Juniorem.

Cody miał zacząć, lecz od razu zmienił się z Markiem. Henry od razu został zdominowany przez Showa, który chciał iść po Cody’ego, lecz ten uciekł z areny. Olbrzym postanowił iść za nim, więc dokonał zmiany z Sheamusem. Ten powalił Marka Brogue Kickiem i odliczył go do trzech.

 

Zwycięzcy: Sheamus & The Big Show przez Pinfall – Króciutka walka, która miała na celu zaostrzenie feudu. Swoją drogą, ciekawe, z kim walczyć na WM’ce będzie Henry

34dsb6d.jpg

 

Nadszedł czas na przemówienie The Rocka! Rocky pojawił się na ringu i długo nie mógł dojść do słowa. Na wstępie, pokazał swoją gęsią skórkę. Być może jest to zaskoczeniem dla niektórych, ale nie pojawia się na RAW co tydzień. Kilka lat temu był tu tydzień za tygodniem, ponieważ była to jego praca. Praca, którą kochał. Kiedy rok temu wrócił i mówił, że nigdy nie odejdzie, nie powiedział, że będzie pojawiał się na każdej tygodniówce. Jest pewien, że fani widzą, że kocha to miejsce. WWE zawsze było częścią The Rocka, a Rock zawsze był częścią WWE. Jeśli chodzi o Johna Cenę, Rock od dawna myślał, że John jest fałszywy, lecz się mylił. Cena wyszedł tydzień temu na ring i skrytykował Rocka. Dwayne nie chce z nim rozmawiać, bo wolałby uderzyć go kurczakiem Kung Pao, bo Cena jest po prostu Kung Pao Bitch! Być może John chce walczyć dla osób na backstage’u, ale Rock będzie walczyć dla fanów. W tej chwili Kung Pao Bitch jest światowym trendem. Ludzie są zmęczeni Johnem. Gdyby tak nie było, nie śpiewaliby „Fruity Pebbles” czy „Kung Pao Bitch”! John przeszedł ze swoich szortów na nowe, w których nie było widać jaj Ceny. „Cena Missing Balls” – Kolejny światowy trend. W tym momencie na ringu zjawił się John Cena. John jest zaskoczony porównaniem go do kurczaka Kung Pao. Właśnie takiego Rocka znamy! Kiedyś uwielbiał The Rocka, był jego fanem. Jednak poznał też Dwayne Johnsona, czyli egoistę i sukinsyna, którego nie obchodzi WWE. Nie potrzebuje słów „Hustle, Loyality i Respect” jako trend światowy. Tak samo nie potrzebuje notatek do proma napisanych na nadgarstku. Na Wrestlemanii Rock dostanie lanie, jakiego jeszcze nie dostał. A teraz John opuści ring i niech Rock kontynuuje światowe trendy. Rock powiedział, że Cena opuścił ring, zanim Rock zdecydował się mu przywalić. Wie, że John go teraz słucha. The Rock i Dwayne Johnson to ta sama osoba. Na Wrestlemanii to The Rock i cały Team Bring It skopie Cenie jego Candy Ass! And if ya smeeeeeeeel, What The Rock is Cooking! Tak oto zakończyliśmy kolejne Monday Night RAW.

2hn9wjn.jpg

30sxzwz.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Grok
      Dustin Rhodes nie jest zainteresowany powrotem do WWE i wskrzeszeniem starego gimmicku Goldust. W odpowiedzi na pytanie fana w mediach społecznościowych Rhodes oświadczył, że najlepszą robotę w karierze odwalił w AEW. Choć bardzo kochał tę postać, gimmick Goldust wyczerpał się i nie prowadził donikąd przed jego odejściem z WWE. „Nope! Nigdy nie dostałem tam podwyżki. Co, chcesz, żebym siedział na ławie i nic nie robił? To już nie ja. Najlepszą robotę w karierze odwaliłem z @AEW. Koch
    • MattDevitto
      Podobają mi się te postery prezentowane przez Stardom czy TJPW - fajne, z pomysłem, a nie kolejny plakat, który wygląda jak coś zrobione w 2 minuty na szybko...
    • KyRenLo
    • CzaQ
      Ten plakat wygląda jakby WWE promowało przemoc domową       A tu znowu szachy - czarne na górze, białe na dole  Jeszcze jebne jak Orton z Knightem zaczną  
    • Grok
      Claudio Castagnoli zmierzy się z dwoma pretendentami podczas swojej następnej obrony CMLL World Heavyweight Championship. CMLL potwierdziło, że Castagnoli obroni tytuł przed Euforia i Akuma w three-way matchu w Arena Mexico w ten piątek wieczorem. Mecz został ustalony po tym, jak obaj odpowiedzieli na open challenge ogłoszony przez Castagnoli. Będzie to piąta obrona Castagnoli od czasu zdobycia CMLL World Heavyweight Championship na Gran Guerrero w listopadzie 2025 roku. Dotychczas gwi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...