Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 025
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.10.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Sygnatura Tygodnia Bill Goldberg Zone #81 by Luba



 

 

Temat pracy: Collab!

Termin oddania: 29 styczeń (niedziela) godz. 20:00

Sygnatura: Max 200x500

Vert: Max 400x200

Podpis: Zabroniony.

Animacja/Gif: Zabronione.

Dodatkowe wymogi: Sygnatura musi ukazywać przerobioną pracę użytkownika z forum, który posiada aktualnie ją w podpisie.

 

Prace wysyłamy do mnie poprzez PW według podanego wzoru:

[img=...]

Prace wysyłamy razem z pierwowzorem tj. sygną, którą modyfikowaliście!

______________________________________________________________________________



 

 

 

Tym razem będziemy głosowali, a właściwie oceniali każdą pracę w skali szkolnej 1 - najgorsza ocena, 6 - najlepsza.

Pamiętajcie, że liczy się pomysł, przekaz, jakość wykonania pracy, ładne kolory ... i takie tam.

Nie zapomnijcie też dodać komentarz do każdej pracy. Czas na głosowanie - 5 dni.

 

Praca #1

10nreba.png --> barrettq.png

 

Praca #2

312uw4g.png --> evetorresbgz.png

 

Praca #3

twharkopia.png --> jeffhardyxebpodpis.png

 

Tutaj umieszczam wzór do głosowania.

 

[Praca 1] - twoja ocena - twój komentarz
[Praca 2] -  -
[Praca 3] -  -



 

Powodzenia!

 

ahfo.png

 

luba_049.png

 

 

  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Luba

    3

  • Xenon

    1

  • Tuptuś

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  1 872
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  20.04.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

Ocenie jutro ok. 6:40 ale teraz chce powiedzieć że modyfikacja Hardy'ego jest dla mnie stworzona i panie autorze ja ją biere! I miło (albo i nie) że dwie moje prace zmodyfikowano :P

[Praca 1] - 3 - Mocne trzy za tę modyfikację, szczerze to średnio mi się podoba, jednak nie jest najgorzej i ten czarny robi swoje ;)

[Praca 2] - 4 - Tutaj wyszło bardzo fajnie, może Eve torszke przekontrastowana ale napis i reszta prezentuje się bardzo dobrze a ja lubie mocne światło, ajkie jest w tej pracy.

[Praca 3] - 5 - I Hardas... Mistrzostwo! Tutaj jest troszke lepszy napis niż u Lubeckiego i kolorki świetne. ST zdecydowanie. BIORĘ JĄ!

 

K1190kicopy_zps3e737bee.png

 

 

 

wce.png

 

f7afdb0d1f356a3dc6d917539237be7a_original.gif?1367060362

 

 


  • Posty:  415
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.08.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

[Praca 1] - 4 - Bardzo mi się podoba ta modyfikacja ale strasznie ciemna jest. Napis genialny ale widać pod napisem ten napis z pracy niezmodyfikowanej.

[Praca 2] - 4 - Również daje 4 ale to przez to, że ma genialne tło i ten niepewny napis. Super

[Praca 3] - 6 - No ta praca wywarła na mnie szczególne wrażenie. Napis bardzo ładny, ładne tło. Wgl wydaje mi się, że ta praca wygląda lepiej niż niezmodyfikowana.


  • Posty:  3 025
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.10.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

[Praca 1] - 4 - dobry collab, praca poprawiona w dużym stopniu. Sama twarz prezentuje się lepiej, jak i te napisy służące za tło.

[Praca 2] - 3 - tu akurat zbytnio nie wyszło. Według mnie kolory za mocne, jak i po prostu jest za jasno. Jedyne co mi się podoba to napis.

[Praca 3] - 4 - również udana praca, poprawione kolory, jak i postacie plus napis walnięty. Jest ok.

 

ahfo.png

 

luba_049.png

 

 


  • Posty:  3 025
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.10.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Praca 1 - Średnia Głosów: 3,66

Praca 2 - Średnia Głosów: 3,66

Praca 3 - Średnia Głosów: 5,00

 

 

Ladies and gentlemen... zwycięzca ST #81: ZiuteX i jego collab z Hardym!

 

jeffhardyxebpodpis.png

 

Gratulacje dla zwycięzcy!

 

ahfo.png

 

luba_049.png

 

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Recent Posts

    • GGGGG9707
      Tak też mi niespodzianki, Belair, AJ Lee, Lesnar, LA Knight, Dom, pewnie ten nowy arab saudyjski którego wzięli.  Ja zawsze na Royal Rumble przyjmuję sobie że chcę co najmniej jedną niespodziankę ale taką której się nie spodziewam. Te wymienione się nie liczą bo i tak prawie pewne że będą i to żadna niespodzianka. Choćby to był nie wiem Hornswoggle to i tak dam na plus bo będę zdziwiony a o to chodzi w Royal Rumble. Chyba na 60 wrestlerów da się zarezerwować 1 miejsce dla kogoś kogo si
    • MattDevitto
      Myślałem, że ona skończyła z wrs
    • KPWrestling
      KPW ARENA 32 SPRAWIEDLIWOŚĆ I PRAWO 13.03.2026 Wstęp 17:00, Start 18:00 KLUB NOWY HAREM 81-342 Gdynia, 3 Maja 28 Sąd sądem, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie! https://www.youtube.com/watch?v=faPFQq8Od4INajlepsi polscy zawodnicy, goście z zagranicy, wielkie emocje, duża doza szaleństwa – rozrywka na najwyższym pozio
    • MattDevitto
      Już chyba wiem kto otworzy show w ringu
    • Kaczy316
      Triple H i niespodzianki, więc jak to jest w jego zwyczaju szykujmy się na najzwyklejsze show na świecie i mega przewidywalne, więc Gunther kończy karierę AJ'a, Drew broni tytułu z Samim w czystej walce, Pianek powraca i wygrywa RR Match, a Roman wbija z nr. 30 i też wygrywa RR Match  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...