Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

TNA Turning Point 2011 - Oficjalna Dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  5 103
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.07.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

TNA Turning Point



Turning_Point_(2011).jpg

13 Listopad 2011



Orlando, Florida, Impact Wrestling Zone

Theme song:

Oficjalna karta

TNA World Heavyweight Championship



Singles Match

Bobby Roode © vs. AJ Styles

TNA World Tag Team Championship



Six-Person Tag Team Match

ppvmatch1c.jpg

Ink Inc & Toxxin vs. Mexican American © & Sarita

TNA Knockout Championship



Singles Match

ppvmatch1b.jpg

Gail Kim vs. Velvet Sky ©

Challenge Match



ppvmatch1a.jpg

"King Of The Mountain" Jeff Jarrett vs. "The Charismatic Enigma" Jeff Hardy

Singles Match



ppvmatch6.jpg

Crimson vs. “The Blueprint” Matt Morgan

NO DISQUALIFICATION MATCH



ppvmatch5.jpg

Christopher Daniels vs. Rob Van Dam
  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • patryniu

    1

  • Blazi

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  2 147
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  14.04.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

Przepraszam, że walki opisane nie po kolei :)

No walka o główny pas federacji zapowiada się ciekawie. Byłem zszokowany kiedy to Roode zdobył pas pokonując Storma. Storm miał pas bardzo krótki okres czasu, Roode odebrał mu go i tydzień później wyszedł zwycięsko w rematchu. Roode miał swoją szansę na BfG i dlaczego tam nie wykorzystał tego i nie dali mu już wtedy pasa tylko trochę później. Ale to nie jest dyskusja o pasie TNA tylko o PPV wiec powiem tak. Chciałbym aby to AJ wygrał pas TNA i potrzymał go dłużej bo chciałbym zobaczyć go jako dominującego mistrza TNA! Ale pewnie to Roode obroni pas. Następny pojedynek to Jarrett vs. Hardy. Jeff H. powrócił i czytałem, że przechodzi regularnie badania na narkotyki i jest dobrze bo nic nie wykrywa. Może rzuci ten cholerny nałóg i znów stanie się tym Jeffem, którego pokochałem w latach 2008, 2009 gdy to szalał w WWE z pasem, a to WWE, a to WHC. Oby Hardy wygrał :) Co do Tag Teamów to powiem tylko tyle, że chce aby wygrał Anderson i Abyss bo sądzę, że to oni są faworytami w tej walce (przynajmniej dla mnie). Co do walki o X Division to dla mnie zwycięzca jest jeden i jest nim Aries( to jest tylko moje zdanie). Natomiast co do pasa TV to chciałbym aby zmienił posiadacza. Robbie E jak dla mnie pasuje do niego więc życzę mu aby pokonał Erica. Laski szczerze to są mi obojętne i stawiam na Velvet : ) Co do pasów TT to bardziej pasują mi do nich właśnie Ink Inc. niż Mexican America. Chciałbym aby to oni zdobyli te pasy. No i walka No DQ. Sądzę, że będzie najciekawszą walką gali. Obaj zawodnicy radzą sobie moim zdaniem ponad przeciętnie w takich stypulacjach i sądzę, że to będzie świetne widowisko. Stawiam na Danielsa i obstawiam jakąś interwencję ;D Co do walki Crimson vs. Matt to będzie to wyrównana walka, w której wygra Matt :) Ogólnie PPV zapowiada się nie tak źle ;) Oby wypadło tak na 4 to będzie dobrze :)

 

Szejmaskopia.png

Osiągnięcia na BGZ

Newsman roku 2011

Były Moderator 26/07/2011 - 10/04/2012 (259 dni)

 

 

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • HeymanGuy
      Dakota pamięta o Damage CTRL ;P
    • Kaczy316
      To prawda, odstawała od pozostałych części, szczególnie fabularnie i w sumie głównie, bo mechaniki miała spoko i moim zdaniem ulepszone względem pierwszej części, ale reszta nie zagrała, miejski klimat jak dla mnie nie pasował do serii Devil May Cry i ta część to pokazała, fabuła była taka niezbyt zapadająca w pamięć, była i już i tyle, walczyliśmy z jakimś korpo szczurem o ile dobrze pamiętam, no średnie to było dość.   Też mam takie zdanie, ogólnie 5 i 3 to są najlepsze części wedł
    • KyRenLo
      Tak. Jest to druga część. Jak dla mnie mocno odstająca od pozostałych części. Irytująca w wielu aspektach i trochę kończyłem na siłę, ale nie było sensu zostawiać w trakcie. Jak najbardziej. Wyłączając dwójkę w resztę grało się bardzo dobrze. Piątka była niemal idealna w moich oczach. Seria sama w sobie na zdecydowany plus.
    • Grok
      Pro Wrestling ZERO1 wróciło do TOKYOSQUARE w Itabashi 6 marca, by wyłonić kolejnego pretendenta do ZERO1 World Heavyweight Championship. W main evencie wieczoru Junya Matsunaga pokonał Hayabusę po nieco ponad 20 minutach, zdobywając prawo do wyzwania Masato Tanaki o World Heavyweight Championship. Matsunaga, który jest również jednym z mistrzów NWA Intercontinental Tag Team Champions wraz z Tsugutaką Sato, zamierza zostać podwójnym mistrzem w ZERO1 po pokonaniu rywala Hayabusy w Itabashi. Mats
    • Grok
      Hell in a Cell match mógłby odbyć się na WWE WrestleMania 42, gdyby pierwotne plany zostały zrealizowane. PWInsider donosi, że Hell in a Cell pomiędzy Drew McIntyre a Cody Rhodesem o WWE Championship był jedną z rozważanych propozycji przed WrestleManią, zanim WWE zdecydowało się na inną koncepcję. Obecnie na WrestleMania 42 planowany jest tytułowy pojedynek Rhodes vs. Randy Orton (nie w Hell in a Cell), a McIntyre najpewniej zmierzy się z Jacobem Fatu. To byłby piąty w historii Hell in a Ce
×
×
  • Dodaj nową pozycję...