Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Fifa 11 BGZ League?!


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 872
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  20.04.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

logo.pngFifa11_Logo.png

 

Siemacie! Nie będę owijał w bawełnę. Jak dobrze wiecie fifa 11 nie ma dużych wymagań sprzętowych i pogramy w nią nawet na słabszym sprzęcie, a nawet jezeli nasz sprzet na najnizszych wymaganiach nie ciągnie to są jeszcze łatki zwane hotfix'ami. Dobra ale o tym potem. Jeżeli ktoś z naszych userów ma fife 11 oryginalną czy nieoryginalną to może zagrać w nią przez internet ZUPEŁNIE ZA DARMO! Wystarczy pobrać program gameranger, który jest zupełnie darmowy, umówić się ze znajomym na mecz i grać! Do czego zmierzam. Chodzi mi o to żeby zrobić lige BGZ w fife 11 przez gameranger, każdy wybrałby sobie zespół i jazda! Liga oczywiście miałaby swoje terminarze, nie napięte ale kolejka musiałaby odbyć się w tydzień (najpewniej weekend), godzine wybieraliby sami grający. Teraz pytanie do was. Czy bylibyście chętni do zagrania w najlepszą odsłonę fify na PC?! Liczę że będziemy mieli przynajmniej te 16 druzyn (16 graczy, a jezeli będzie was więcej to tym lepiej. Teraz jak to będzie wyglądać. Będą zapisy, które potrwają 5 dni lub jezeli nie będzie wiele chętnych do uzbierania 16 druzyn. Wszystko będzie się odbywać jak w normalnym sezonie, gdy okienko transferowe będzie otwarte to my też będziemy robić transfery w oddzielnym temacie ;). Teraz jak będą one wyglądaly. Druzyna moze kupic kazdego zawodnika z klubu, który jest w naszej lidze, po uzgodnieniu co do ceny. Kazdy klub będzie miał stan pieniężny, taki jak w rzeczywistości i za kazde zwycięstwo jego stan konta będzie się podnosił. Będzie też coś takiego jak rynek transferowy, gdzie będzie można wystawić zawodników na sprzedaż i wypożyczenie. Jezeli dobijemy transferu dajmy na to:

 

Messi:

Barcelona -> Man Utd. za 50 mln. funtów.

 

W wypadku transferu lub wypożyczenia wchodzimy do moja fifa 11 i przerzucamy zawodnika ;) Chodzi oczywiście o druzyny, które zrobiły transfer :). Teraz sprawa jezeli w dwóch druzynach staną Ci sami panowie na boisku. Jezeli Barcelona sprzedała Messiego do ManU i gra z nim mecz i Messi jest po dwóch stronach to Barcelona zostaje zdyskwalifikowana. Dlaczego!? Bo w naszej lidze Messi gra juz gdzie indziej. Dobra na razie to tyle, teraz jest pytanie czy byli byscie chętni, oczywiście kazdy mecz ktos będzie sędziował.

 

Gameranger pobieramy stąd http://www.gameranger.com/

 

K1190kicopy_zps3e737bee.png

 

 

 

wce.png

 

f7afdb0d1f356a3dc6d917539237be7a_original.gif?1367060362

 

 

  • Odpowiedzi 26
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tuptuś

    6

  • kacper987

    3

  • Kotleten

    3

  • Vejder

    3

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  408
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.08.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Bardzo fajny pomysł Tuptuś, jeśli chodzi o mnie to ja bym się pisał (jeśli już można zaklepać drużyne to biorę Manchester United)


  • Posty:  2 492
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.08.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Jak dla mnie bardzo fajny pomysł, każdy będzie mógł zagrać kto ma fife 11, chyba parę osób ma tą grę i pewnie parę osób będzie chciało zagrać z innymi przez internet, też fajnym pomysłem jest to że będzie można kupować zawodników jak i też sprzedawać, ja mam nadzieje że ten pomysł wypali i może za parę dni liga już ruszy i rozegramy pierwsze mecze, ja wybieram Real Madryt.

Edytowane przez Gość
lig48.jpg

 

 


  • Posty:  441
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  28.02.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Tez się pisze na to. Najchętniej zagrałbym Arsenalem :P

 

Punksigcultkopia.png

 

 

 

Sygna i Avek zrobiona przez Tuptusia.

 

 

 

gggggc.png

 

 

 

WCE INTERNATIONAL CHAMPION

 

 

17.07.2011-...

 

 

WCE STREAK

 

 

 

4:2

 

 


  • Posty:  1 872
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  20.04.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

Panowie, proszę nie wybierajcie juz tutaj klubów tylko powiedzcie co o tym myslicie ;) Jezeli będzie sporo chętnych to pojawi się temat zapisy ;)

Ps. Mexx to jest nie w fife 10 tylko w fife 11!!

 

K1190kicopy_zps3e737bee.png

 

 

 

wce.png

 

f7afdb0d1f356a3dc6d917539237be7a_original.gif?1367060362

 

 


  • Posty:  965
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  17.12.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Dobry pomysł jak nie będzie mi aż tak bardzo przycinać z tymi łatkami to się zapiszę ;)


  • Posty:  95
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.01.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Bardzo dobry pomysł Tuptuś. Ja sie pisze na to. Całkiemfajny pomysł z tymi transferami. Beda przed liga jakies sparingi zeby sie rozgrzac? :D

fabregash.jpg

 

 


  • Posty:  1 872
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  20.04.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

Sparingi?! No na pewno. Liga ruszy mysle w połowie września, takze spraingi mozna sobie robic bez zadnej mojej wiedzy, byleby nie w trakcie sezonu ;)

 

K1190kicopy_zps3e737bee.png

 

 

 

wce.png

 

f7afdb0d1f356a3dc6d917539237be7a_original.gif?1367060362

 

 


  • Posty:  10
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.08.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

super pomysł :D ja się już zapisuje :D fajny ten pomysł z transferami itd. :D


  • Posty:  660
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.04.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Ja jak coś to też bym się pisał, ale najpierw muszę pobrać Fife 11 na PC (cały czas grałem PS3), no i ja rezerwuje FC Barcelonę :)


  • Posty:  1 872
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  20.04.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

Ile jeszcze powiem razy ze rezerwacje to w hotelu?! :D Będą w czwartek zapisy, takze radze sie pojawic i szybko sie zapisać ;). I nie bijcie sie o te kluby bo kurka transfery!

 

K1190kicopy_zps3e737bee.png

 

 

 

wce.png

 

f7afdb0d1f356a3dc6d917539237be7a_original.gif?1367060362

 

 


  • Posty:  1 691
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.09.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny


  • Posty:  26
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  23.01.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Kurde, szkoda ze nie na wersje PS3 :(((

I believe I'll find peace in afterlife please don't question why


  • Posty:  362
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.11.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Też mogę z wami pograć w wolnej chwili ;) Także również się zapiszę chłopcy ;D

 

496c7c636d7545ad59211dee7b195f02.gif?1329143625

 

 

 

wmbanner.png

 

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Recent Posts

    • Jeffrey Nero
      1. Ricochet (c) vs. Tommaso Ciampa vs. Trent Beretta vs. Rocky Romero vs. Dralístico vs. Rush vs. Scorpio Sky vs. Daniel Garcia vs. Anthony Bowens vs. Hook vs. Katsuyori Shibata vs. Juice Robinson vs. Austin Gunn vs. Ace Austin vs. "Jungle" Jack Perry vs. 6 - TBA21-man Blackjack Battle Royal for the AEW National Championship 2. Willow Nightingale (c) vs. Lena Kross - Singles match for the AEW TBS Championship 3. Boom & Doom ("Big Boom!" A.J. and Q. T. Marshall) (with Big Justice) v
    • Grok
      Następna gala AAA, Noche de Los Grandes, zbliża się wielkimi krokami – zaplanowana na maj 2026 roku. Na gali AAA Rey de Reyes 2026 ogłoszono datę i miejsce Noche de Los Grandes. Wydarzenie AAA Noche de Los Grandes odbędzie się w sobotę, 30 maja, w Monterrey w Meksyku. Bilety na show trafią do sprzedaży w sobotę, 20 marca 2026 roku. 15 marca AAA zorganizowało galę Rey de Reyes 2026, podczas której El Grande Americano II wygrał turniej, Bayley zaskoczyła wszystkich debiutem i rzuciła wyzwanie
    • Grok
      Lucha Libre AAA ogłosiła kartę walk na drugi tydzień wydarzenia Rey de Reyes. Tuż po zakończeniu pierwszego tygodnia AAA Rey de Reyes, AAA zapowiedziała dwa mecze oraz ceremonię wręczenia nagrody na nadchodzący odcinek. 21 marca w drugim tygodniu AAA Rey de Reyes Rey Fenix połączy siły z Lola Vice i Mr. Iguana przeciwko La Hiedra oraz Money Machine (Colmillo de Plata & Garra de Oro). Drugim starciem będzie pojedynek The War Raiders (Erik & Ivar) z Psycho Clown & Pagano o AAA Wo
    • Attitude
      Nazwa gali: Rixe/BZW Apogee Data: 14.03.2026 Federacja: Rixe Catch, Banger Zone Wrestling Typ: Event Lokalizacja: Dreux, Francja Arena: Palais des Sports Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Independent Zone
    • Attitude
      Nazwa gali: Marigold Spring Victory Series 2026 - Dzień 2 Data: 14.03.2026 Federacja: Dream Star Fighting Marigold Typ: Online Stream Lokalizacja: Tokyo, Japan Arena: Korakuen Hall Publiczność: 758 Format: Live Platforma: Wrestle Universe Komentarz: Haruo Murata & Miki Motoi Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Kobiecy Pro Wrestling - dyskusje
×
×
  • Dodaj nową pozycję...