Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

#25 Audycja BGZ Wrestling - Turek i Droops


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  2 065
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  03.01.2012
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

rejden.png

#25 Audycja BGZ Wrestling - Turek i Droops



'SummerSlam 2011 - Jak wypadło?'

Wakacje zbliżają się ku końcu, ale za to audycje z Turkiem i Droopsem nie zwalniają tępa i nadal myślimy o lecie! Ta audycja, jest poświęcona największej gali tego lata - SummerSlam. Jesteście zadowolenia z gali? A może jednak nie? Wszystkiego dowiecie się słuchając tej audycji i dowiecie się jakie zdanie ma Turek oraz Droops na temat poszczególnych wydarzeń. Rzadko zdarza się, żeby prowadzący byli sami na audycji, ale nam jak najbardziej to odpowiada, choć jak powiadaliśmy ciężko będzie nam razem wytrzymać na audycji te 40 minut, no ale jakiś cudem jednak się stało. Na sam koniec, audycji zdradziliśmy dość dużą ilość wiadomości na temat pewnego projektu nad którym pracowaliśmy w Krakowie, więc miłego i uważnego słuchania wam życzę i prosimy o rozplątany worek komentarzy. Zapraszamy!

PRZY MIKROFONACH PROWADZĄCY: TUREK & DROOPS

LINKI DO POBRANIA ORAZ PRZESŁUCHANIA W OPISIE FILMIKU na YouTube.com

Zapraszam do komentowania!!!



 

PROSIMY O DODANIE W KOMENTARZU OCENY NA JAKĄ ZASŁUGUJE DANA AUDYCJA. BĘDZIE TO DLA NAS POMOCNYM NARZĘDZIEM CO POPRAWIĆ A CO JEST DOBRE. SYSTEM OCENIANIA JEST SZKOLNY CZYLI OD 1 - NAJGORZEJ DO 6 - NAJLEPIEJ. DZIĘKUJEMY!

 

OCENIANIE POTRAWA 10 DNI!!! (DO 30 Sierpnia)
  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Turej

    2

  • BoneBreaker

    1

  • Luba

    1

  • fanfanfan

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  3 403
  • Reputacja:   66
  • Dołączył:  26.08.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

Fajna audycja. Ładnie omówiliście kartę, dyskusji nie było bo o czym tu dyskutować. Wielka federacja Droopsa ma już pierwszą galę oczywiście miliony wiernych fanów się pewnie na niej pojawili ;)( Oczywiście to nie jest "Backyard"). Z chęcią zobaczę ten "Ultravolient" od Droopsa i wtedy zacznę hejtować jego produkt. Audycja na 4 gdyż nie była zła ale niczym nie zaskoczyła.

#SmartFanZone

  • Posty:  3 025
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.10.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

O, wreszcie jesteście sami na audycji. I coś mi się wydaje, że trochę dziwne, jakoś tak za spokojnie mówiliście, bez tej werwy co zawsze. xD Lecz widać, że nawet między samymi sobą xD potraficie stworzyć niezłą dyskujse, co przecież każdemu się nie zdarza. Tak jak mówił Yao, wypowiedzieliście się o wszystkim, ale ogólnie nic takiego zaskakującego nie powiedzieliście. Lecz daje wam dużego plusa, za nawiązanie dyskusji pomiędzy sobą. Ocena: 4+.

 

ahfo.png

 

luba_049.png

 

 


  • Posty:  99
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  17.09.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Co do div to zgadzam się z Droopsem Kelly to piękno a Beth to Skill według mnie Beth powinna zgarnąć pas i trzymać go przez długi czas a Natalya powinna w pewnym momencie tez się wcisnąć i zawalczyć o pas z Beth bo o Face Turn byłby złą decyzja. :x

Co do Mr.Money In The Bank powiem tak Daniel nie zasługuję na WHC po 1 jego gabaryty ... po 2 mic skill 0 jedynie w ringu umie co nie co ale do pasa WHC brakuje mu baaardzo dużo.Z kolei Wade Barret jak najbardziej pasowałby na Champa ponieważ ma ten mic skill w ringu tez daje rade a po prostu WWE go zeszmaci i kolejny dobry zawodnik zejdzie na psy. 8) ]

Sprawa z Edgem według mnie fajnie ze sie pokazał bo naprawdę to jest byl i bedzie 1 z najlepszych zawodników a jego zachowanie względem Chirstiana moim zdaniem jest uzasadnione Edge bardzo chciał odchodząc żeby to Christian zdobyl pas,ale nie w taki sposób jak sam to podkreślił i po prostu zostawił go.Największym błędem w tej walce był zwycięzcą ZNOWU RANDALL ? Przecież Christian nawet jakby nie dawał z nim rady to mógł DQ bądź wyliczenie. :D

Main Event ze tak powiem "trochę" dziwnie się zakończył skąd w ogóle Kevin Nash ?! :thinking: Zaś sytuacja z Alberto była do przewidzenia choć jeszcze nie teraz i nie na tej gali.Ciekawe co się teraz stanie z pasem WWE i jaka walkę ujrzymy na Noc.

Dzieki za audycje była bardzo dobra wyczerpaliście temat do końca i mi sie to podobało nawet fajnie było bez gości moglibyście robić 1 audycje z gośćmi a 1 sami ale to już wasz wybór golem oceniam audycje na 5. :thumb::t_up:

693018174e7a0df5464cd.jpg


  • Posty:  2 901
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.10.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

No wiec ja z góry przepraszam, że nie moglem byc na audycji. Sprawy chmurek. Sadzę, ze bez gości na audycji zawsze jest słabiej (ze mną też by dobrze nie było xD), aczkolwiek udalo wam się zrobić dobra wymiane zdan miedzy soba. Fajna była czesc o Tag Team'ach, dobrze omówiliście Tag Team'y, wszystkie spekulacje itp. Jak można zapomniec nazwę Kings of Wrestling? :P żeby to było jakieś trudne jak np. piłkarz Cracovii Saidi Ntibazonkiza (pisze z pamieci bo go uwielbiam), ale Kings of Wrestling? No ludzie! :P Divy rownież dobrze omówione, ale mogliście je dać w środku, bo ktoś kto właczył ją sobie i usłyszal ponad 5 minut o samych divach mógł zrezygnować. Tak to omówiliście sytuację, jak dla mnie ten Edge mógłby sie czesciej pojawiac w spiczach, bo nadal robi to bardzo fajnie. Cala sytuacja z Dieselem jak dla mnie za malo omowiona, bo mogliście spokojnie jescze troche powiedziec o tym zawodniku. Czy bedzie walczyl z Punkiem, moze wmiesza sie w o Colt Cabana, czy jest ochroniarzem Del Rio itp. Wiecej opisywac nie bede, czekajcie dalej na Fancia na audycji, bez gości wypadło nawet dobrze, dlatego ocena 4+ jak zawsze bardzo pozytywna :)

 

 

b9e3d6d02a.png

Użytkownik, Moderator i Dyskutant roku 2011!

Moderator roku 2012!

 

hhhhhhhhhq.png

gggggc.png

zdb.png

 

 


  • Posty:  268
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.10.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

Fajna, rzeczowa audycja. Były śmieszne momenty. Jedziecie bez skryptu? Normalnie jak shoot. :D Fajne omówienie gali. Co do federacji Droopsa, to czekam z niecierpliwością. :)

Ogólnie fajnie się was słucha. Ta muzyka w tle też bardzo pasuje. Ogólnie oceniam na 4+. Dlatego nie 5, bo w audycji nie było nic bardzo wyróżniającego się. Ale jest to w końcu omówienie gali. Życzę wam powodzenia w nagrywaniu kolejnych odcinków. :t_up:


  • Posty:  42
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.07.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

No audycja jak dla mnie jest dobra . Dobrze omowiliście kartę SummerSlam . Wszystko było jak najbardziej okej . Co do Gali Droopsa to czekam i nie mogę się doczekac bo chcę zobaczyc jak to wszyszło .. Całą audycje oceniam na .. 5 Czemu ? Zasłużenie na 5 bo dobrze omówiliście SummerSlam a w niektórych audycjach strasznie krótko omawiacie walki dlatego 5 .

Pozdrawiam Matheo :thumb:

  • 2 tygodnie później...

  • Posty:  2 065
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  03.01.2012
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

OCENIANIE ZAKOŃCZONE



 

ŚREDNIA OCEN AUDYCJI:

4,58

Dziękujemy :)

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Grok
      WWE ogłosiło pełną kartę walk dla dzisiejszego odcinka AAA on Fox. To odcinek go-home przed galą Rey de Reyes, która wystartuje w przyszłą sobotę w Puebli w Meksyku. Już wcześniej zapowiedziano finałowy kwalifikator do Rey de Reyes z udziałem Mr. Iguana vs. Santos Escobar vs. Psycho Clown vs. Abismo Negro. Nie zabraknie też singles matchu między dwoma już zakwalifikowanymi do Rey de Reyes: La Parka i „The Original” El Grande Americano. Ponadto El Hijo del Vikingo pojawi się w singles act
    • Grok
      CM Punk niedawno zrobił sobie tatuaż na cześć zmarłego psa Larry'ego. Punk ogłosił w grudniu, że jego pupil, którego uratował ze schroniska PAWS Chicago (działającego bez uśpiania zwierząt) prawie dekadę temu, odszedł. W wideo opublikowanym w piątek na kanale YouTube WWE, Punk opowiedział o tatuażach z odciskami łap, które teraz ma na torsie, wyjaśniając, że odciski należą do Larry'ego. Punk powiedział, że tatuaż jest umieszczony na klatce piersiowej w tym samym miejscu, gdzie Larry czasami
    • Grok
      Jordynne Grace podzieliła się szczegółami na temat tego, co doprowadziło do jej kontuzji podczas piątkowego tapingu WWE Main Event. Amatorski fan cam z tego wydarzenia szybko stał się viralem w sieci. Widać na nim medyków WWE opiekujących się Grace w ringu, podczas gdy sędzia podnosił rękę Alby Fyre. Później Grace wrzuciła fotkę, na której siedzi na wózku inwalidzkim Chelsea Green z ortezą na nodze. W sobotę Grace opublikowała w mediach społecznościowych klip z momentu kontuzji kostki, dodaj
    • Grok
      Oto spoilery z najnowszych tapingów telewizyjnych TNA Wrestling. Po czwartkowym odcinku Impact na żywo z Gateway Center Arena w College Park pod Atlantą (Georgia), federacja nagrała też walki na Xplosion i Impact. TNA wróciła do Gateway Center Arena w piątkowy wieczór. Spoilery z tych nagrań nie są jeszcze dostępne. Spoilery poniżej pochodzą z Cagematch.net i PWInsider. Nagrane dla Xplosion: Mila Moore pokonała Myla Grace Jason Hotch pokonał Ricky Sosa Nagrane dla Impact: Mr.
    • Grok
      W tym tygodniu odcinek AEW Dynamite na TBS przyciągnął średnio 650 tys. widzów, co oznacza wzrost o 2,7% względem poprzedniego tygodnia. To czwarta najwyższa oglądalność programu od 17 września 2025 r. Odcinek z trzema walkami o pasy i debiutem The IInspiration na Dynamite zanotował rating 0,12 w kluczowej grupie 18-49 — wzrost o 20% w porównaniu z zeszłym tygodniem i drugi najlepszy wynik w tej demografii od 12 listopada 2025 r. W porównaniu z tym samym okresem w 2025 r. ogólna widownia wzr
×
×
  • Dodaj nową pozycję...