Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

#22 Audycja BGZ Wrestling - Turek i Droops + Goście


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  2 065
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  03.01.2012
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

#22 Audycja BGZ Wrestling - Turek i Droops + Goście



'I po Money in the Bank -wrażenia'

Gala Money In The Bank za nami więc czas coś o niej opowiedzieć za mikrofonem. Zaprosiliśmy tym razem dwóch gości który ciekawie rozwijali swoje wypowiedzi. Było o czym mówić, ponieważ ostatnie wydarzenia za równo jak i na samej gali PPV MitB oraz na ostatnim Monday Night RAW są bardzo interesujące i mogą mieć różnego rodzaju skutki na dłuższą metę. Wspomnieliśmy także na końcu audycji o nowym projekcie Audycji BGZ więc jest czego słuchać. Zapraszamy was do ciekawego wysłuchania całej audycji, której znów towarzyszy podkład Disco Polo - miłego spędzenia czasu z Turek & Droopsem wraz z gośćmi - Zapraszamy!

PRZY MIKROFONACH PROWADZĄCY: TUREK & DROOPS



ORAZ GOŚCIE - VADER(MrAwesome) & PIETREK

DOWNLOAD:

HOTFILE

http://hotfile.com/dl/124564663/a9a37d8 ... r__Pietrek)_I_po_MitB_-wraenia.mp3.html

MEGAUPLOAD

http://www.megaupload.com/?d=WLVRM4OF

MEDIAFIRE

http://www.mediafire.com/?apmfxyvwmobmh5x

X7

http://x7.to/2rl0k8

DO WYSŁUCHANIA:

http://turek268.wrzuta.pl/audio/6QUmUTf ... _-wrazenia

DOWNLOAD:
HOTFILE
http://hotfile.com/dl/124564663/a9a37d8/22_Audycja_BGZ_Wrestling_-_Turek_i_Droops__Gocie_(Vader__Pietrek)_I_po_MitB_-wraenia.mp3.html

MEGAUPLOAD
http://www.megaupload.com/?d=WLVRM4OF

MEDIAFIRE
http://www.mediafire.com/?apmfxyvwmobmh5x

X7
http://x7.to/2rl0k8

DO WYSŁUCHANIA:
http://turek268.wrzuta.pl/audio/6QUmUTfdEw0/22_audycja_bgz_wrestling_-_turek_i_droops_goscie_vader_pietrek_i_po_mitb_-wrazenia

Zapraszam do komentowania!!!



 

PROSIMY O DODANIE W KOMENTARZU OCENY NA JAKĄ ZASŁUGUJE DANA AUDYCJA. BĘDZIE TO DLA NAS POMOCNYM NARZĘDZIEM CO POPRAWIĆ A CO JEST DOBRE. SYSTEM OCENIANIA JEST SZKOLNY CZYLI OD 1 - NAJGORZEJ DO 6 - NAJLEPIEJ. DZIĘKUJEMY!

 

OCENIANIE POTRAWA 10 DNI!!! (DO 30 Lipca)
  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Turej

    2

  • Vejder

    2

  • Yao

    1

  • Hunico

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  1 557
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.09.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

Przesłuchałem i troszkę nudne to było. Szkoda że prawie każdy z was powtarzał to samo nie rozwinęła się dyskusja, ale powiedzieliście swoje trzymało się to kupy i dupy. Zastanawia mnie jak będzie wyglądał ten wasz nowy pomysł szczerze to troszkę się nie mogę doczekać. Turek głośniej dawaj ten podkład, bo nic, a nic nie słychać, a z tego co ledwo słyszałem to chyba znowu było disco. Ocena to 4\6 czyli tak przeciętnie.


  • Posty:  5 103
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.07.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Audycja wypadła troszkę słabo na tle poprzednich, ale dyskusje, które rozwinęliście były całkiem dobre i ciekawe. Nowy projekt o, którym była tam mowa jest przeznaczony dla osób wtajemniczonych? :8 Nie ukrywająć, zaciekawiliście mnie tym :) Obyście prowadzili to tak dobrze, jak audycję. :t_up:

Ocena 4+/6


  • Posty:  1 282
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.03.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Jednak inaczej to wygląda z perspektywy nagrywającego. Jest o wiele fajniej. Dzięki że wyciąłeś jeden moment. A tak to audycja była bardzo fajna. Polecam się na przyszłość. Patryk i Rejden mieli racje trochę nie rozwineliśmy tematu. Ale trudno tak audycje oceniam 5/6. Ciekawe czym będzie ta niespodnianka.

 

tumblr_mjpwn7cFFP1s2gjwuo1_500.gif

 

 

 

 

Jeśli jesteś zawodowym sportowcem i korzystasz ze środków poprawiających wydajność, to wiedz że jesteś cipą

CM Punk

 

 


  • Posty:  399
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.04.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

No rzeczywiście pod koniec robiło się trochę nudnawo. Ale ogólnie fajnie, tylko Vadera troszkę dziwnie było słychać. Nic poza tym. Czekam na audycję 24 ;)

Ocena : 4 :)

Dop.No właśnie że nie fanie. Bardzo nie mogę się doczekać audycji 24, ponieważ odbędzie się ona z moim udziałem///Heniek

Edytowane przez Gość

 

1.jpg

 

 

 

 

Iluzja.....

 

 


  • Posty:  3 403
  • Reputacja:   66
  • Dołączył:  26.08.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

Nudna audycja. A taki dobry temat był. Spodziewałem się jakiś dyskusji,gdybań,wróżeń przyszłości itp. No niestety nie było, zwykłe o mówienie gal i już. Nie zbyt mi się podobało. Czuje że ta audycja chyba nudziła tak mnie jak was moja o indy ;). Jak dla mnie niestety ale więcej niż 3 wam nie dam. :)

#SmartFanZone

  • Posty:  441
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  28.02.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Niestety ale zgodze się z resztą. Troszeczkę wiało nudą i tak naprawdę z tej audycji mało co się można było dowiedzieć. Vadera ledwo słyszałem przez ten mikrofon. Temat moim zdaniem miał potencjał ale wykorzystany nie został. Moim zdaniem 4/6 nie będzie dla was krzywdzące. Czekamy na kolejną oby było ona tak dobra jak #21.

 

Punksigcultkopia.png

 

 

 

Sygna i Avek zrobiona przez Tuptusia.

 

 

 

gggggc.png

 

 

 

WCE INTERNATIONAL CHAMPION

 

 

17.07.2011-...

 

 

WCE STREAK

 

 

 

4:2

 

 


  • Posty:  2 513
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.02.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Cukierek buntownik, ale cóż poradzić wygadanego Kebaba mamy... Powiem szczerze, że nie mam o czym pisać, bo tej audycji bo wieje nudą. Niczego ciekawego się nie dowiedziałem, o ile wypowiedzi Pietrka bardzo mnie się podobały były treściwe i mile się go słuchało. ;) Biedny Jan bez pracy i bez domu, a nie. Dom jeszcze ma. Ogólnie audycja, jak to ujęli moi poprzednicy bez dyskusji, nudna dość, ogólnie było stwierdzenie, że tak to było. Szkoda, bo audycje o tak ważnych wydarzeniach mają potencjał. ;) 3/6. Satyryki mi się z Was robią, pewnie w tym kierunku będzie ten nowy program. Ok, dzięki. ;)


  • Posty:  2 901
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.10.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Czekam na audycję 24

I własnie wyszło, że do 24 nie umiesz policzyć, bo po 22 jest 23, nie 24 ;)

Co do audycji to bardzo podbała mi się postawa i to co mówił Pietrek. Gadał ciekawie, jak zaczynał mówić o watku to opisywał go tak, że dalej nie było co dodac, a jak kończył to super uzupełniał. Napewno wielk iplus za niego na tej audycji bo podtrzymywał dyskusje za Droopsa, któremu nie dawaliscie Turek to jak zwykle, Vader ma coś z tym mikrofonem bo ja też nie słyszałem go za dobrze. Co do niego to wypadł średnio czyli jak zawsze Turek :P temat mieliscie swietny, najlepsza gala PPV w tym roku w mainstream'ie, wiec było o czym gadac ale tez cieszy ze nie zanudzaliscie nas opowieściami które wydłużyły by audycje do godziny. taki czas odpowiedni. W moim mniemaniu audycja źle wcale nie wypadła, Pietrek naprawde podwyższął znacznie jej poziom i tylko brakowało mu kogoś mocnego w gębie (bo Turek to mocny jest tylko w robieniu kebabów, ale w końcu to jego prawdziwy żywioł nie jakieś audycje), jakiegoś dyskutanta typu Sebu, który też by od siebei wtrącił troche ciekawych rzeczy, a tak Pietrek gadal opowiadal, Vader tam sie zgadzał, Turek ssał, Droops puszczał Disco Polo. Daje 4/6 za Pietrka :) Droops dawaj moje 200 kawałków Disco Polo bo czekam!!! A no i Disco Polo <33. Chcemy czesciej, ale jako, ze mam wtyki to bedziemy go sluchac i słuchac :) Dzieki panowie za audycje, mam nadzieje, że next też będzie z jakimś ciekawym wątkiem, chodź teraz chyba smierdzi TNA :t_down: W każdym razie lduzie wysilcie sie troche z tymi komentarzami do audycji, po komencie: Koniec wiało nudą, vaderaie było słychać, daje 4/6 czekam na 24 audycje, mimo, ze teraz 23? :P Ludzie no litosci.

 

 

b9e3d6d02a.png

Użytkownik, Moderator i Dyskutant roku 2011!

Moderator roku 2012!

 

hhhhhhhhhq.png

gggggc.png

zdb.png

 

 


  • Posty:  1 282
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.03.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

]Vader ma coś z tym mikrofonem bo ja też nie słyszałem go za dobrze

Tak wiem przepraszam. Używałem mikrofonu w laptopie bo innego nie miałem i nie dało się inaczej. Jeszcze raz przepraszam ;)

 

tumblr_mjpwn7cFFP1s2gjwuo1_500.gif

 

 

 

 

Jeśli jesteś zawodowym sportowcem i korzystasz ze środków poprawiających wydajność, to wiedz że jesteś cipą

CM Punk

 

 

  • 2 tygodnie później...

  • Posty:  2 065
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  03.01.2012
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

OCENIANIE ZAKOŃCZONE



 

ŚREDNIA OCEN AUDYCJI:

3,94

Dziękujemy :)

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Grok
      WWE ogłosiło pełną kartę walk dla dzisiejszego odcinka AAA on Fox. To odcinek go-home przed galą Rey de Reyes, która wystartuje w przyszłą sobotę w Puebli w Meksyku. Już wcześniej zapowiedziano finałowy kwalifikator do Rey de Reyes z udziałem Mr. Iguana vs. Santos Escobar vs. Psycho Clown vs. Abismo Negro. Nie zabraknie też singles matchu między dwoma już zakwalifikowanymi do Rey de Reyes: La Parka i „The Original” El Grande Americano. Ponadto El Hijo del Vikingo pojawi się w singles act
    • Grok
      CM Punk niedawno zrobił sobie tatuaż na cześć zmarłego psa Larry'ego. Punk ogłosił w grudniu, że jego pupil, którego uratował ze schroniska PAWS Chicago (działającego bez uśpiania zwierząt) prawie dekadę temu, odszedł. W wideo opublikowanym w piątek na kanale YouTube WWE, Punk opowiedział o tatuażach z odciskami łap, które teraz ma na torsie, wyjaśniając, że odciski należą do Larry'ego. Punk powiedział, że tatuaż jest umieszczony na klatce piersiowej w tym samym miejscu, gdzie Larry czasami
    • Grok
      Jordynne Grace podzieliła się szczegółami na temat tego, co doprowadziło do jej kontuzji podczas piątkowego tapingu WWE Main Event. Amatorski fan cam z tego wydarzenia szybko stał się viralem w sieci. Widać na nim medyków WWE opiekujących się Grace w ringu, podczas gdy sędzia podnosił rękę Alby Fyre. Później Grace wrzuciła fotkę, na której siedzi na wózku inwalidzkim Chelsea Green z ortezą na nodze. W sobotę Grace opublikowała w mediach społecznościowych klip z momentu kontuzji kostki, dodaj
    • Grok
      Oto spoilery z najnowszych tapingów telewizyjnych TNA Wrestling. Po czwartkowym odcinku Impact na żywo z Gateway Center Arena w College Park pod Atlantą (Georgia), federacja nagrała też walki na Xplosion i Impact. TNA wróciła do Gateway Center Arena w piątkowy wieczór. Spoilery z tych nagrań nie są jeszcze dostępne. Spoilery poniżej pochodzą z Cagematch.net i PWInsider. Nagrane dla Xplosion: Mila Moore pokonała Myla Grace Jason Hotch pokonał Ricky Sosa Nagrane dla Impact: Mr.
    • Grok
      W tym tygodniu odcinek AEW Dynamite na TBS przyciągnął średnio 650 tys. widzów, co oznacza wzrost o 2,7% względem poprzedniego tygodnia. To czwarta najwyższa oglądalność programu od 17 września 2025 r. Odcinek z trzema walkami o pasy i debiutem The IInspiration na Dynamite zanotował rating 0,12 w kluczowej grupie 18-49 — wzrost o 20% w porównaniu z zeszłym tygodniem i drugi najlepszy wynik w tej demografii od 12 listopada 2025 r. W porównaniu z tym samym okresem w 2025 r. ogólna widownia wzr
×
×
  • Dodaj nową pozycję...