Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

don't trust anybody - czyli o wkretach na irc'u :)


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 862
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

forum nie jest po to zebys wyladowywal swoje zale i smutki tylko gadal o wrestlingu czu o dupie marynie a nie wyklinal innych uzytkownikow.

14412508044c725aa0e19e.gif

  • Odpowiedzi 17
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • rey023

    3

  • Urban

    3

  • RazorR

    2

  • SixKiller

    2

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  212
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.12.2003
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

hehehe zajebisty wkręt Rey :grin:

no własnie ,ja równiez nie amm pojęcia jak mozna było to łyknąc ,ze niby jak zagadasz z kolesiem to on sprawi ze nagle z transferu 5 kb/s zrobi sie 70?? , no nic jak chcesz to jednak proboj z nim pogadac ,moze cos z tego będzie :lol: :lol: :lol:

576009130413fce83f1b12.jpg


  • Posty:  387
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.02.2004
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

To jest masakrotor ta wkretka masz umnie piwo Rey...ale jak jeden z najintyligentniejszych ludzi w Gdańsku dał się tak zrobić :) hehehehe
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

33412018941ee9d4524a0c.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • PpW
      Zmowa ma się… Zmowa musi się z tym przespać… 🤯 (Feed generated with FetchRSS)Przeczytaj na fanpage.
    • Grins
      Ten kraj to ze wszystkie wykastrowali, to przykre co się stało z Ameryką że przeciętny Amerykanin nie potrafi już dopingować ani fajnie się bawić, przykre... Dziwne bo w AEW jakoś reagują, a tutaj jakby nie wiem przyszli sobie od tak tylko posiedzieć, w sumie co się dziwić produkt też ma na to wpływ. 
    • KPWrestling
      Przypominamy, że rezerwacje zakwaterowania na Wrestlingowy obóz letni KPW 2026 prowadzimy do końca czerwca! https://kpwrestling.pl/obozletni/ (Feed generated with FetchRSS)Przeczytaj na oficjalnym fanpage KPW.
    • MattDevitto
      Idą drogą ostatnich edycji, więc sam nie nastawiałem się na jakąś rewolucję w tym względzie. Skład wydaje się w porządku, ale też nie ma bomby o której świat wrs mógłby rozmawiać.
    • IIL
      Callum Newman odchodzi na bok i Yota Tsuji wraca na tron... bardzo dobrze! Mam zamiar obejrzeć Dominion. Ostatnio dużo siedzę w New Japan, ale raczej są to archiwalne walki z dawnych lat, także chętnie zobaczę w jakiej formie są obecnie. Dużo zmian przed New Japan, także jest to dosyć ekscytujący okres dla tej federacji. Wyniki zapowiadają się interesująco - Shota Umino zdobył pas Global, Henare i Great-o-Khan zdobyli pasy Tag i zakwalifikowali się do G1, YOH po wygraniu BOSJ zdobył pas IWGP Jr.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...