Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Ratingi Superstars i Impact, Michaels/RAW, UFC 121 i inne


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  431
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  17.05.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

World Wrestling Entertainment

Knucklehead-Movie-Poster.jpg

:arrow: W każdym kinie w którym będzie puszczany film Knucklehead z Big Showem, pierwsze 100 dzieci które przyjdą na ten film otrzymają zestaw upominkowy od WWE, w którym będzie min. plakat, DVD i coś więcej.

:arrow: Aktualnie rolę maskotki Jacka Swaggera gra…

Chavo Guerrero.

:arrow: WWE Tribute to the Troops odbędzie się jednak, 15 Grudnia w Texasie. Jednak tylko godzina show będzie puszczona w telewizji.

:arrow: Boom na twittery trwa – teraz ma go Chris Masters: http://www.twitter.com/WWEmasterp

Shawn-Michaels-shawn-michaels-2893647-304-389.jpg

:arrow: Shawn Michaels potwierdził na Twitterze że na pewno kiedyś pojawi się na RAW.

:arrow: Rating Superstars : 0.56 (570,000 widzów), powtórka 0.14 (132,000 widzów)

:arrow: Jim Ross będzie obecny na dzisiejszym PPV Bragging Rights.

Total Nonstop Action

:arrow: Karta na najbliższy live event TNA:

*Jeff Hardy vs. AJ Styles vs The Pope for the TNA World Heavyweight Championship.

*The Motor City Machineguns vs Generation ME for the TNA Tag Team Championship.

*Madison Rayne vs. Velvet Sky for the TNA Knockouts Championship

:arrow: Rating Impacta: 1.16 (1,509,000 widzów), ReAction: 0.68 (806,000 widzów)

Inne

dgusa.jpg

:arrow: Karta na pierwsze iPPV federacji Dragon Gate USA, 29 października:

Open the Freedom Gate champion BxB Hulk vs. Shingo.

Open The Dream Gate Champion Masato Yoshino vs. Austin Aries.

CIMA & Genki Horiguchi vs. YAMATO & Akira Tozawa.

Jimmy Jacobs vs. Jon Moxley: I Quit Match.

Akebono & Brodie Lee vs. The Osirian Portal

Also scheduled to appear are Homicide, Richochet, Johnny Gargano, Chuck Taylor, Arik Cannon, Scott Reed and more.

:arrow: Podczas gali UFC 121 na trybunach byli Undertaker i Michelle McCool, byli nawet pokazani w TV. Dalej spoilery z tejże gali:

Po main evencie gdy po trybunach przechodził przegrany Brock Lesnar, Undertaker zagadał do niego pytaniem „Czy chcesz to zrobić?” ("Do you want to do it?"). Brock nic nie odpowiedział. Plotki mówią że albo Lesnar po stracie pasa UFC ma wrócić do WWE, albo Undertaker ma zacząć walczyć w MMA. Druga plotka wydaje się idiotyczna, przecież Undertaker ma 50 lat, ale kto wie?

Brock Lesnar przegrał przez TKO w pierwszej rundzie. Zwycięzca, czyli Cain Velasquez jest pierwszym w histori meksykańskim UFC World Heavyweight Championem

:arrow: Shawn Michaels będzie miał swój własny program w TV, związany z polowaniem. Miłych łowów.

:arrow: Zapraszamy do głosowania w naszym SotW - viewtopic.php?f=171&t=28031&start=0 Luba prosiłeś, masz :P

  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Yaoohoo

    1

  • elo3856

    1

  • Ulicznik Xeb

    1

  • Brem

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  2 513
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.02.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Tylko 100? :D Maskotka::

Ja *****

Co oni mają z tymi twittami? No to chyba logiczne, że się pojawi :D Newsem by było to, że go nie będzie ;)

Pope 8)

.. Polowaniem? :shock: skąd ten pomysł bo nie ogarniam? Skromne newsy, skromny komentarz. :)


  • Posty:  286
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  17.05.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

No muszę przyznać, że gdy przeczytałem o maskotce to na język przyszło mi tylko :censored: . Kolejny zawodnik z twitterem ciekawe po co im to? O co mogło chodzić Takerowi? Jeśli to co napisałeś to chyba dobrze. Michaels i polowanie, trochę mi nie pasuję, ale może się na tym zna. Dzięki za newsy :D


  • Posty:  1 969
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.04.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Co do tej maskotki to jeszcze do dziś myślałem że ten zawodnik nie może niżej upaść, teraz wiem że się myliłem :P Żenada... Co prawda i tak za nim nie przepadam no ale kurcze bez przesady... Nikt z jakimkolwiek doświadczenieim a on ma spore i kiedyś się liczył w federacji nie powinien być tak traktowany... A mi właśne Michaels pasuje na myśliwego. Co do Takera i Lesnar'a:

Hmmm bardzo zastanawiające jest to co powiedział Taker. Nie mam pojęcia kto wymyślił plotke że Taker ma coś szukac w MMA ale chyba był niespełna rozumu... Już prędzej to Brocka zobaczymy w WWE ale jednak mysle że ta odzywka jak mówił Callaway naprawde dotyczyła jakichś spraw osobistych, bardzo ciekawe jakich.

 

 

 


  • Posty:  2 351
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  25.01.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Co do maskotki...

Na miejscu Chavo podziękowałbym za dalszą współpracę. Bez jaj... a zresztą brak mi słów.

No więc jednak TTTT odbędzie się. Tradycja w takim razie będzie kontynuowana.

Co do gali UFC:

Wiadomo, że jakby co to pewnie Brock pokaże się w WWE. Może to tylko plotki, ale różnie może byc. Szkoda jego przegranej, ale każdemu może się zdarzyc. No cóż, trzeba życ dalej.

Dzięki za newsy.


  • Posty:  422
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  17.09.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Co do makotki .

Nie no kur :censored: a bez jaj . Chavo jest tyle lat w WWE a teraz robi za maskotke . Co jak co ale taki zawodnik przynajmniej na jakiś poważny feud zasługuje nie mówie że na pas czy co no ale na kilka minut w tv no tak . WWE chyba nie wie jak traktować niektórych swoich pracowników .

Nie rozumiem troche tej jazdy na twittera ale jak chce to niech sobie zakłada. Ja osobiście jeszcze chciałbym zobaczyć Michaelsa na raw jako gm albo menadżera czy coś w tym stylu . A co do Lensera i grabarza .

Szczerze to mnie to zbytnio nie obchodzi ale fajnie by było jeszcze raz zobaczyć Brocka w WWE


  • Posty:  2 708
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.12.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Nie wiem czemu stawiacie przy maskotce spoilera. Na Chavo narzekacie, a na Shark Boya który jest sędzią, to już nie :P Nie no oczywiście żenada, Kaval lepiej by się sprawdził :P To co powiem o Brocku to nie będzie spoiler, więc również nie będe umieszczał tego w tym tagu. Walka Brocka i Takera w WWE jest dużo bardziej możliwa niż ich starcie w UFC(nie wiem kto to wymyślił =))=)) ), ale ja bym w to raczej nie wierzył. Na pewno chodzi o jakieś osobiste porachunki, o których mało kto wie. Aczkolwiek sprawa bardzo ciekawa. Mam nadzieje że się kiedyś dowiemy o co mu chodziło :P Dzięki za newsy ;)

Rated-R Superstar !

15855262764b295303a1d20.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Recent Posts

    • Grok
      Lucha Libre AAA ogłosi nowego general managera w przyszłym miesiącu – 23 maja 2026 roku. W zeszłym tygodniu, podczas odcinka AAA na FOX z 18 kwietnia 2026 roku, Dorian Roldan podszedł do swojej matki, Marisela Pena Roldan, i zaproponował, by mianować go nowym general managerem AAA. Ona jednak stwierdziła, że potrzebuje czasu na przemyślenie decyzji. W odcinku AAA z 25 kwietnia na Fox ogłoszono, że w najbliższych tygodniach ruszą poszukiwania nowego general managera. Marisela Pena Roldan do
    • Grok
      Brytyjski fan wrestlingu zaginął po weekendzie WWE WrestleMania 42 w Las Vegas w stanie Nevada. Marc Izard został zgłoszony jako zaginiony po weekendzie WrestleMania 42. Pochodzi z Wielkiej Brytanii i przyjechał do Las Vegas specjalnie na ten event. Alert o zaginionym dotyczący miejsca pobytu Izarda został udostępniony. Został wkrótce ponownie udostępniony przez weterankę WWE Nattie, znaną jako Natalya Neidhart. Była mistrzyni podała więcej szczegółów na temat ostatniego znanego miejsca po
    • Grok
      Autor: Ian McCord Kaisei Takechi, członek grupy muzycznej THE RAMPAGE, miał wystartować w turnieju KING OF DDT 2026 promowanym przez DDT Pro-Wrestling. Niestety, po diagnozie ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego Rookie of the Year Tokyo Sports 2025 musi wycofać się z tegorocznej edycji. Z DDT Pro-Wrestling: Na gali DDT Yacchina Fight 2026 25 kwietnia ogłoszono, że były mistrz KO-D Openweight Champion Kazuki Hirata zastąpi Takechiego w tegorocznej edycji turnieju. To pierwszy udział H
    • Grok
      Pasy Women’s Tag Team będą stawką meczu już w tę środę. Divine Dominion (Megan Bayne i Lena Cross) będą bronić tytułów przeciwko Kris Statlander i Hikaru Shidzie po promo z sobotniego Collision. Harley Cameron oburzyły komentarze Shidy, a Mina Shirakawa zażądała od Shidy przeprosin. Była mistrzyni AEW Women’s Champion zamiast tego obraziła Cameron w twarz i oznajmiła, że wraz z Statlander zabiorą pasy Divine Dominion. Później w programie Bayne i Cross przyjęły wyzwanie Shidy, a pojedynek ofi
    • Grok
      Kilka godzin po zwolnieniu z WWE, członek Wyatt Sicks Dexter Lumis opublikował wzruszający post skierowany do fanów i członków swojej frakcji. Lumis znalazł się wśród niedawnych cięć kadrowych w rosterze, które miały miejsce przed odcinkiem WWE SmackDown z 24 kwietnia. Zwolniono wtedy wielu wrestlerów z NXT i głównego rosteru WWE, w tym innych członków Wyatt Sicks. Lumis opublikował długi wpis w mediach społecznościowych. Cytując CM Punka w swoim pożegnalnym wpisie, Lumis napisał: „'Jeśl
×
×
  • Dodaj nową pozycję...