Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

Liga Mistrzów 2006/2007


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  5 046
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.12.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

To w takim razie oglądaliśmy różne mecze ;)

15974308365193fac7b7921.jpg

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • rocket

    17

  • evertonian

    15

  • theGrimRipper

    14

  • Streetovs

    11

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  2 817
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.12.2004
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

... powiedzial fan wloskiego futbolu ;-)

 

Bo co pokazala Roma do 34 minuty? Kilka wolnych po naprawde naciaganych faulach. Ciekawe, ze w analogicznych sytuacjach (na dwoje babka wrozyla, trudno powiedziec, czy byl kontakt, czy czyste wejscie w pilke) sedzia nie gwizdnal ANI RAZU po atakach na Ronaldo?

Samo porownanie sytuacji, w jakich padly gole i akcji, ktore do tych goli doprowadzily, wypada na korzysc MU. U Romy, faktycznie, rozegranie Manciniego pierwszej klasy, ale gol po rykoszecie... :?

 

Zreszta, mysle, ze najblizszy wtorek pokaze, kto tak naprawde ma racje :)


  • Posty:  1 947
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Zgadzam sie Grim we wtorek sie o wszystkim przekonamy :)

 

Ale jesli Roma nie pokazala nic do 34 min to co pokazal MU ;) ale mniejsza o to - co do C.Ronaldo to nie jest liga angielska gdzie mu wszystko gwizdza ;)

Niektórzy mówią, że jestem leniwy, inni, że po prostu jestem sobą,

Niektórzy mówią, że jestem szalony i chyba zawsze taki będę.

10705701947791dc706fc5.jpg


  • Posty:  1 858
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.02.2007
  • Status:  Offline

Co do meczu Romy z ManU to uwarzam ze Roma skorzystala z

kontrowersyjnej decyzji sedziego..po kartce dla Schoelsa zaczeli bombardowac

bramke ale dzieki van der Sarrowi wywiezli bezpieczny wynik.Manchester dodatkowo gral bez swoich najlepszych obroncow: Vidica Evry Neuvilla...rewanz w Manchesterze rozstrzygnie kto jest naprawde lepszy ale ja mysle ze podraznione ambicje MU dadza

o sobie znac (Ferguson chce powtorzyc wyczyn z 1999 roku czyli zdobycie potrojnej korony) a dodatkowo gdy do gry powroca obroncy MU to Roma bedzie musiala sie

troche pomeczyc zeby awansowac.. Zapowiada sie ciekawy meczyk :)

1480916194a0b1a85edad5.jpg


  • Posty:  914
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  31.08.2005
  • Status:  Offline

A ja odczuwam niedosyt po meczu Milanu z Bayernem no bo mieliśmy zwycięstwo w zasięgu ręki ale jak zwykle szczęście Bayernu i słabe końcówki ekipy z Mediolanu zadecydowały o remisie teraz Milan będzie sie musiał baaardzo postarać aby uzyskać awans.

8363302634890420816486.jpg


  • Posty:  4 760
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.01.2005
  • Status:  Offline

Mnie rozczarowal PSV, nie spodziewalem sie tak bardzo kolejnej niespodzianki, nawet nie dziwi mnie porazka z Liverpoolem ale 3:0 :shock: szkoda

 

Za to Valencia i Roma brawo. Valencia cos mi sie zdaje ze awansuje, co do Romy bede za nimi ale sadze ze nikle szanse MU u siebie moze ich pojechac i to wysoko.

 

Bayern chyba awansuje, Milan w tym roku stracil blask, szkoda.

 

Oby nie bylo finalu angielskiego tylko :mad:

Absence of War Does Not Mean Peace

3669750324873c0356f997.gif


  • Posty:  1 295
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.02.2005
  • Status:  Offline

Totti, what's the score? :D

 

arivederci roma!

129287286446c8a666924a3.jpg


  • Posty:  1 298
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.02.2006
  • Status:  Offline

Roma na 4 min przed koncem przegrywa 1:7 :D i po co bylo wygrywac w pierwszym 2:1 Wilki :D

 

W 2gim meczu VCF 1:1 CFC w 88'

http://www.lastfm.pl/user/OaklandRaider

n W o 4 4 4 4 life

........new world order

 

.

512981594483bee67eb9e5.jpg


  • Posty:  1 295
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.02.2005
  • Status:  Offline

Essien zalatwil sprawe. wiadomo jaka liga na swiecie najlepsza! Rule Britannia !!

129287286446c8a666924a3.jpg


  • Posty:  4 870
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.01.2007
  • Status:  Offline

Jestem pod wrażeniem gry Manchesteru. Zagrali świetnie. Brawa dla nich

  • Posty:  2 817
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.12.2004
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

milo jest miec racje :P

ale i tak Roma zyskala moj szacunek, bo nie zalamali sie, ale 3-4 razy zagrozili bramce van der Sara, no i tez strzelili niekiepska bramke


  • Posty:  4 760
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.01.2005
  • Status:  Offline

Jak jutro odpadnie Milan, to w tym roku LM sie dla mnie skonczyla :mad:
Absence of War Does Not Mean Peace

3669750324873c0356f997.gif


  • Posty:  2 817
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.12.2004
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Streetovs, widze, ze Ty, dla odmiany, nie lubisz futbolu angielskiego, ale zauwaz, ze MU gra zupelnie nie po angielsku. Zero topornosc, chamskich wrzutek na afere. Graja szybko, z pomyslem, akcje skrzydlami i srodkiem, strzaly z daleka i z bliska, zdecydowanie najladniej sposrod wszystkich pozostalych w grze zespolow.

  • Posty:  4 870
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.01.2007
  • Status:  Offline

Rok temu podobnie jak Manchster grał Arsenal. Też nie po angielsku i jak wiadomo zaszedł do finalu.

  • Posty:  600
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Same prawie uluibione zespoly mi zostaly ;P ale mam rozdarcie w kibicowaniu ;P

A wynik MU bardzo ladny !

Scorpion Death Lock
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • Grins
      Zelina i tak pójdzie dalej i za pewnie zdobędzie jako pierwsza meksykanka główne mistrzostwo, chociaż nie wiem zdobyła już jakaś babka z Meksyku głównego mistrzostwo kobiet w WWE? Jak nie, to pewnie ona będzie pierwsza ale dajmy jej czas dopiero co zdobyła swój pierwszy tytuł  nie ma co od razu pchać ją w główny obrazek to i tak dużo że rok temu podajże walczyła o główny pas czy tam dwa lata temu. 
    • Attitude
      Nazwa gali: DDT Dramatic Dream Takashimaya Vol. 3 Data: 31.05.2025 Federacja: DDT Pro Wrestling Typ: Online Stream Lokalizacja: Tokyo, Japan Arena: Takashimaya 1st Floor JR Exit Special Venue Format: Taped Data emisji: 03.06.2025 Platforma: Wrestle Universe Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Independent Zone
    • CzaQ
    • Giero
      Za nami kolejny epizod WWE Friday Night SmackDown w drodze do Money in the Bank 2025. Przedstawiamy podsumowanie najważniejszych wydarzeń z tego show. SmackDown otworzyła Bianca Belair, która przyznała, że nie jest jeszcze gotowa do akcji. Show odbywało się jednak w jej rodzinnym Knoxville w Tennessee, stąd się pojawiła. Szybko przerwała jej Naomi. Zdradziła, że była w domu rodziców Bianki i widziała album zdjęć. Przypomniało jej to czasy, gdy były szczęśliwe jako tag team. Belair jeszcze raz zaznaczyła, iż to koniec między nimi. Zdenerwowana Naomi skwitowała, iż chciałaby, by Bianca była na wózku inwalidzkim, tak samo jak jej matka. Wtrąciła się wreszcie Jade Cargill, która zaatakowała Naomi. Z tego zwinnie przeszliśmy do walki kwalifikacyjnej do Money in the Bank Ladder Matchu. Naomi pokonała Nię Jax i Jade Cargill. JC Mateo łatwo rozprawił się z R-Truthem. Po pojedynku z Solo kontynuowali atak, aż pojawił się Jimmy Uso. Wyatt Sicks ponownie zaatakowali tag teamy ze SmackDown – #DIY, Motor City Machine Guns, Fraxiom i Street Profits. Los Garza pokonali zespół Je’Vona Evansa i Reya Fenixa, jako przedsmak Worlds Collide. Przy stanowisku komentatorskim był NXT North American Champion Ethan Page, który zaingerował w pojedynek. Zelina Vega pokonała Albę Fyre. Duże zamieszanie wywołała Chelsea Green. Damian Priest ostrzegł mistrza US Jacoba Fatu. W kolejnej walce kwalifikacyjnej do MITB Matchu Andrade pokonał Jacoba Fatu i Carmelo Hayesa. Ponownie doszło do spięcia na linii Fatu – Solo Sikoa i JC Mateo. SmackDown kończyła konfrontacja Cody’ego Rhodesa i Jeya Uso z Johnem Ceną i Loganem Paulem. Skrót gali:
    • MissApril
      Zelina powinna już iść dalej jako mistrzyni US, trochę słabo to wygląda, a kręcenie się w kółko przy Albie, Piper i Chelsea jest po prostu nudne. Przydałoby się odświeżenie jej runu z inną zawodniczką na tym etapie posiadania pasa. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...