Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  415
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.08.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Witam i życzę Ci wiele postów i dobrej zabawy :)

  • Odpowiedzi 642
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • IOOT_DZIKO

    26

  • Myers

    21

  • IIL

    11

  • Yao

    9

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  11
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.01.2012
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Witam. Na imię mam Paweł, lat 12 (wiem, dzieciak :P ). Pochodzę z województwa Lubuskiego a dokładniej z Zielonej Góry. Kiedyś jarałem się Main Streamem jednak zmieniłem się na Indy/Puro/Lucha. Moje ulubione federacje to: CZW,NOAH,NJPW,BJW i nieistniejące juz FMW.Interesuję się również grafiką. Pozdrawiam.

 

thisiswrestling.png

CombatZoneWrestling1.png

 

 


  • Posty:  415
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.08.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

No witaj witaj... Udzielaj się na forum itd itd... Wiesz o co chodzi :)


  • Posty:  3 403
  • Reputacja:   66
  • Dołączył:  26.08.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

Kolejny fan Indy którego ja ściągnąłem :).Oczywiście witaj.

#SmartFanZone

  • Posty:  2 901
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.10.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Siemka Pabloo! Mimo młodego wieku wiemy wszyscy, którzy CIę znają, że jestes ambitny i potrafisz sie za coś sumiennie zabrać jak na RS. Udzielaj isę tutaj, a napewno nie pożałujesz.

 

 

b9e3d6d02a.png

Użytkownik, Moderator i Dyskutant roku 2011!

Moderator roku 2012!

 

hhhhhhhhhq.png

gggggc.png

zdb.png

 

 


  • Posty:  25
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.10.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Witam wszystkich,nazywam się Szymon i w temacie jestem od 2009 roku. Pochodzę z wojewódźtwa Kujawsko-Pomorskiego a dokładnie mieszkam we Włocławku. Oglądam federacje WWE, ROH i od czasu do czasu spojrzę na TNA, które kilka miesięcy temu zniechęciło mnie do oglądania Impactów. Ulubieni zawodnicy to Owen Hart, CM Punk oraz AJ Styles. Od kwietnia 2011 prowadzę blog o wcześniej wspomnianej Gwieździe Straight Edge. Mam nadzieję, że miło spędze tu czas.


  • Posty:  3 810
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.02.2012
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Witaj Pabloo! Witaj Lamps! Mam nadzieję, że znajdziecie na forum miejsce dla siebie. Zapraszam do wykazania się swoimi zainteresowaniami czy chociażby wiedzą i własnym zdaniem na tematy wrestlingowej. W razie jakichś pytań Ekipa służy pomocą, więc życzę mile spędzonego na forum czasu :)


  • Posty:  47
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.10.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Siema, mam na imię Bartek, mam 12 lat, moimi zainteresowaniami są Wrestling, Sporty Walki(głównie MMA) oraz Informatyka, co do wrestlingu to oglądam go od 2007, mój ulubiony wrestler to Shawn Michaels a ulubione federacje to WCW, WWE(-2010), ROH, TNA, AAA, CMLL, no i czasami oglądam mniej znane federacje, natomiast nie trawię organizacji typu UltraViolent(po jakimś czasie robi się to strasznie nudne), najbardziej lubię oglądać klasyczne walki.

Już wkrótce zamierzam założyć własną stronę WWW na temat wrestlingu.

"I will give you a show like you have never ever seen before...why?... Because I can" - Shawn Michaels

"Wrestling is ballet with violence." - Jesse Ventura

  • 2 tygodnie później...

  • Posty:  21
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.07.2012
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Na imię mi Damian, lat mam piętnaście. Głównie interesuję się grami wideo, od sporego czasu. Grom bardzo wiele zawdzięczam między innymi naukę podstaw języka angielskiego, poprawne pisanie w języku polskim a przede wszystkim chęć do dzielenia się indywidualnymi opiniami na każdy temat ze społecznością. Póki co samo granie w gry wideo i pisanie na ich temat to moje jedyne hobby, i nie mam też ochoty tego zmieniać. Gramsajt założyłem w celach zdobywania doświadczenia podczas pisania i w znalezieniu kilku aktywnych czytelników moich wypocin. Wcześniej prowadziłem kilka innych blogów, ale nie cieszyły się żadnym zainteresowaniem. W końcu postanowiłem zabrać się do roboty i wyrobić sobie markę. Z reguły piszę wtedy kiedy mam na to czas i wenę, podobny system będzie tutaj funkcjonować. Wracając do gier. Wiele nauczyły mnie takie serie jak Gothic, GTA a przede wszystkim Fallout. Z Fallouta też ta wieść że głównie gustuję w rolplejach, ale innymi rodzajami też nie pogardzę. Chociaż nigdy nie miałem sentymentu do jakiś gier strategicznych, to raz na jakiś czas w nie zagram. Poza tymi grami. Lubię oglądać też filmy dokumentalne albo jakieś seriale. Z materiałów dokumentalnych coś typu jak Szkoła Przetrwania (przy tym lubię się pośmiać), a z takich seriali może Gregory House (inaczej Dr. House). No tak, nie jestem szczególnie zainteresowany filmami jak grami, stąd taka ścisła informacja. Gdybym coś sobie przypomniał to pewnie dopiszę. Miałem wiele odsłon tego gramsajta. Raz zajmowałem się konkursami, dwa recenzjami, trzy czymś innym i znów wróciłem do recenzji i tak dalej. Dlaczego stąd taki brak zdecydowania? zawsze robiłem coś źle, powstawał chaos ale teraz nad wszystkim panuję i myślę że zasada - piszę wtedy kiedy mam na to czas, wenę - udzieli się na dobre i nic nie będę musiał usuwać czy zmieniać. Kilka razy udało mi się dostać do "co w gramsajtach piszczy" czyli w takim spisie w którym są umieszczane najciekawsze wpisy tygodnia. Wyróżnienie duże to nie jest ale naprawdę cieszy oko. Zresztą na samo gram.pl wpadłem z początku na samo blogowanie. Kilka dni po tym jak wparowałem zacząłem też czytać wiele informacji i brać udział w codziennym życiu tego serwisu. Czasem rzucę jakimś komentarzem pod newsem lub czymś. A jak mnie coś zaciekawi u innych gramowiczów to z chęcią poczytam i także skomentuję. Mam świadomość że większa ilość ludzi woli oglądać niż czytać, więc na jakąś dużą ilość czytelników nie liczę. Ponagrywałbym coś też na youtubie, ale to o wiele więcej roboty, zresztą nie jestem na to psychicznie gotowy. Nie jestem też optymistą. To na tyle.

Tekst zrzuciłem kopiuj -> wklej z mojego gramsajta, zareklamowany jest na forum :).


  • Posty:  3
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  28.01.2012
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Witam was! Nazywam się Kamil i pochodzę z Podkarpacia. Tydzień temu skończyłem 15 lat, a obecnie chodzę do gimnazjum. Oczywiście moją pasją jest wrestling, jednak nie tylko. Interesuję się przeróżnymi sportami. Od piłki ręcznej po futbol amerykański i rugby. Ogólnie aktywnie spędzam czas, chociaż lubię posiedzieć przed komputerem. Taj jak już mówiłem interesuje się wrestlingiem, który oglądam mniej więcej od 2005 roku. Moją ulubioną federacją jest TNA, natomiast zawodnikiem AJ Styles. Ode mnie póki co to tyle. Serdecznie pozdrawiam wszystkich użytkowników!

 

AJSTYLEScopia.png

11956.png

 

 


  • Posty:  6
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  27.01.2012
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Witam, mam na imię Maciej i mieszkam w ''moherowym miasteczku'' ojca dyrektora :evil: Uwielbiam oglądać wwe raw, sd,wcw, a najbardziej impact wrestling. Oprócz wrestlingu jestem również fanem nba. Zajebiste forum. Pozdrawiam wszystkich.

pic.php?mode=large&pic_id=73
  • 2 tygodnie później...

  • Posty:  21
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  25.10.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Witam.

Mam na imię Daniel. Interesuję się Wrestlingiem, szczególnie federacją WWE, a także uniwersum George'a Lucasa.


  • Posty:  2
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.04.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Witam,mam na imię Sebastian pochodzę z województwa Pomorskiego a dokładniej z Władysławowa i mam 15 lat.

Interesuję się wrestlingiem 2 lata a przedewszystkim WWE.Pozdrawiam wszystkich użytkowników.


  • Posty:  3
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.02.2012
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Ja mam na imie Krzysiu mam 15 lat interesuje się koszykówką, piłką ręczną no i oczywiscie wreslingiem

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Grok
      Więcej szczegółów na temat piątkowych zwolnień w WWE. Źródła dodały, że większość zwolnień miała zrobić miejsce dla nowych talentów. Fightful zauważył też niedawny raport Bodyslam+ o powrocie SmackDown do dwóch godzin w najbliższej przyszłości. Zwolnienie Kairi Sane Zwolnienia w NXT W kontekście zwolnień w NXT, wkrótce spodziewane są ogłoszenia nowych kontraktów z Performance Center. Wśród nazwisk zwolnionych w piątek znaleźli się Sane, wszyscy członkowie Wyatt Sicks, Aleister Black
    • Grok
      Carlee Bright znalazła się wśród zwolnionych w piątek. Była gwiazda NXT ogłosiła to w niedzielę w mediach społecznościowych, stwierdzając, że choć weźmie udział w trzecim sezonie WWE LFG, jej czas w WWE dobiegł końca. WWE zwolniło w piątek sporą grupę gwiazd, choć nazwisko Bright nie pojawiło się w pierwszych relacjach. Bryan Alvarez sugeruje, że mogą wyjść jeszcze inne nazwiska. Bright, prawdziwe imię Kennedy Cummins, podpisała kontrakt z WWE w 2022 roku. Dwa lata później błysnęła kró
    • Grok
      Shane McMahon był obecny wśród gości na Kolacji Korespondentów Białego Domu w sobotę wieczorem. Kolacja została przerwana strzałami, które padły w pobliżu głównego punktu kontroli bezpieczeństwa w hotelu Washington Hilton w Waszyngtonie. Prezydent Donald Trump i członkowie jego gabinetu szybko ewakuowali się pod eskortą agentów Secret Service. Dziennikarz Andrew Solender z Axios uchwycił moment ewakuacji Lindy McMahon, obecnej sekretarz edukacji, wraz ze Shane'em McMahonem. Podejrzany, Col
    • Grok
      Nathan Frazer ma same pochwały dla Motor City Machine Guns. Po ogłoszeniu ich zwolnienia w piątek Frazer wrzucił długi post w social mediach. Podziękował w nim Chrisowi Sabinowi i Alexowi Shelleyowi nie tylko za ich wkład w biznes, ale też za wspólny czas spędzony w ostatnim roku. „Kiedy to wszystko się skończy, będziemy wspominać ten ostatni rok jako jedne z najlepszych chwil w naszym życiu. Za wszystko, co zrobiliście dla tego biznesu i za wpływ, jakiście na nas mieli osobiście… Dziękuje
    • Grok
      Autor: Lewis Carlan Turniej Champion Carnival 2026 w All Japan Pro-Wrestling trwa w najlepsze. 26 kwietnia gala odbyła się w Sanjo City Public Welfare Hall przy 728 widzach. Główną walką wieczoru było starcie z Bloku A, w którym aktualny Triple Crown Champion Kento Miyahara zmierzył się z jednym z AJPW World Tag Team Champions Talosem. To był rewanż za ich pojedynek o Triple Crown Title z 25 stycznia, kiedy Miyahara obronił pas przed siedmiostopowym Talosem. Tym razem Talos lepiej rozpracował
×
×
  • Dodaj nową pozycję...