Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

New ECW


Boogeyman1996

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  658
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.05.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Jak widzimy ostatnio w ECW pojawiają się nowe gwiazdy młodego pokolenia. Jednym z nich jest Vance Archer.

c15a693fb1f7c916946bdb7b742c14c1.jpg

Według mnie prezentuje się nieźle. Szkoda tylko, że w tej chwili nie ma jakiegoś feudu. Na walkach z jobberami długo nie pociągnie i przydal by się rywal typu Yoshitatsu. Znamy go jako Lance Hoyta i według mnie coś tam potrafi. Miejmy tylko nadzieje, że WWE go nie zmarnuje. Widze dla niego przyszłość w mid-cardzie, bo raczej na ME nie zasługuje, a już napewno WWE mu tego nie da. Podoba mi sie jego finisher. To odwrócone DDT ładnie wygląda i jest dosyć realistyczne. Jest to według mnie zmiana w ECW na :t_up:

news-caylencroft-1250632286.jpgtrent_beretta.jpg

No Tag Team, który może wiele osiągnąć ale jak to mogą zrobić w ECW gdzie nie ma innych Tag Teamów. Chociaż osobiście nie za bardzo podobają mi się w ringu to mają dobre mic-skille i ich gimmicki wymiatają. Spokojnie zasługują na pas TT i powinni iść odrazu na SD! albo RAW. Obecnie lepszym Tagiem jest chyba tylko JeriShow, które i tak niedługo się rozpadnie. Chciałbym ich feudu z Hart Dynasty i Bretem jako Menadżerem tamtych to byłoby coś jak na WWE zaskakującego i dobrego. Ale wiadomo jak każdy Tag będą się musieli kiedyś rozpaść ale według mnie po takim zajściu może się z nimi stać to co z Carlito i Primo, którzy jako Tag zachwycali ale teraz ich nie widać.

Ale oprócz tego należy wspomnieć o tych, którzy doszli wcześniej albo z FCW albo z innych brandów. Jednym z nich jest Yoshitatsu, który według mnie ma umiejętności nawet na WHC ale teraz przydałby się pas ECW. Chłopak ma umiejętności ale WWE robi głupotę dając mu taki gimmick. Jestem pewien, że coś tam potrafi po angielsku powiedzieć dobrze, a robią z niego pośmiewisko. Shelton Benjamin, który stworzył z Christianem walkę roku, która niestety nie została nagrodzona. On zjada Ceny i Batisty na śniadanie. Potrafi tyle, że powinien już dawno być WWE Championem. Mic-skill może nie jest wielki ale coś tam potrafi przy mikrofonie. Dzięki niemu ECW wygląda lepiej. Jego walki zawsze zachwycają i może wreszcie Vinciu go doceni. Ale co tak naprawdę znaczą te zmiany dla ECW. Czyżby szykują dla tego rosteru miejsce w podobie rozwojówki. Wkońcu mają zmienić nazwę ale niechciałbym żeby najlepszy brand WWE stał się rozwojówką. Mogli by dać tam jakiś nowy pas. Na przykład Cruiseweight ale chyba nie ma o czym marzyć. Ale może jakby przesunęli paru High Flyerów, którzy nie grają wiekszej roli w innych brandach. No, bo niby czemu Chavo i Evan nie mieli by się znaleźć w ECW spowodu ich jobbowania dla Mein Eventera Hornswoggla =)) Oprócz tego już są Yoshitatsu, Christian czy Benjamin. Ale co stoi na przeszkodzie takiemu Regalowi, który chociaż nie jest jakimś High Flyerem to dla WWE to nic nie robi, bo przecież nawet Mysterio był Mistrzem Świata Wagi Ciężkiej. Możliwe też przyjście Danielsona do zielonego brandu i jeszcze może ktoś z FCW.

I tu dwa główne pytania:

Co oznaczają zmiany dla ECW?

I czy możliwe jest powstanie nowego pasu?

  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Boogeyman1996

    1

  • pelikan

    1

  • LC Edgar

    1

  • swiroos1674325948

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  193
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.05.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

W tym temacie powiedziałeś szczerą prawdę,ECW potrzebuje nowego pasu bo ile można oglądać w kółko walk christiana z regalem można by stworzyć pare tag teamów i wprowadzić tag team championship.Co do vancea archera to rzeczywiście może zostać mid carderem bo przecież drugiego sheamusa z niego nie zrobią.Mogli by też przywrócić television lub hardcore championship choć wiem że to mało realne


  • Posty:  1 176
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.05.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

W sumie z tym Vincem Archerem moze byc ciekawie-dla mnie tez sie zapowiada niezle. tylko jak napisalem, iz na pokonywaniu jobberow daleko nie zajdzie-masz racje, ale ostatnia walke jaka widzialem to walczyl z Tommym Dreamerem i wygral, wiec jest kolejny krok do przodu-to moze byc nastepny ECW Champion ale jest jeszcze kilku innych kandydatow do tego tytulu m.in. Yoshi Tatsu (a swoja droga to faktycznie bardzo utalentowany wrestler z zalosnym gimnickiem), Shelton Benjamin, Regal lecz nie wykluczam go z poscigu o to trofeum. Mam nadzieje, ze bedzie doceniony i bedziemy ogladali kolejnego dobrego wrestlera.

Co do tego Tag Temu to tez wiaze nadzieje-narazie nie mogli pokazac 100 % mozliwosci walczac z jobberami, ale wydaje mi sie, ze to sie w przyszlosci zmieni i beda pojedynkowac sie z innymi, godnymi uwagi Teamami typu Cryme Tyme czy The Hart Dynasty. MAm nadzieje, ze na ktorejs gali ECW zawalcza z lepszymi (moze Regal z Jacksonem lub Toshi z Christianem). To bylby dla nich juz krok do przodu.

Moim zdaniem, na przyszlosc ludzi wymienionych przeze mnie odzialywuje w pewnym stopniu rozwoj ECW. Niech zarzad WWE zrobi co ma zrobic z ECW, tylko mam nadzieje na stworzenie rosteru, ktory nie bedzie ciagle z tylu, ktory nie bedzie miejscem wrestlerow, ktorzy sa niewypalami, tylko czekam na powrot do gry.

Co oznaczają zmiany dla ECW?

Narazie nie ma zadnych wyraznych zmian, ale beda i mam nadzieje ze na lepsze. Po wszelkich zmianach, ktore zostana dokonane mam nadzieje:

-ze bedzie dluzszy (mniej wiecej 1,5 godziny)

-zrobienie Tag Teamow (nie wykluczam mozliwosc przeniesiena jakiegos Tagu z RAW lub SmackDown! (mam na mysli Cryme Tyme, ktorzy raczej nie zawojuja na SmackDown!)

-jakies nowe pasy (na poczatek TT Champ)

-przeniesieniu paru innych wrestlerow (Evan, Kane, Chavo, Jimmy Wang Yang razem z Slam Master J`yem itd...)

czy możliwe jest powstanie nowego pasu?

Po zmianach jest to mozliwe...

 

f9740146ef2299a7841b514be93ac59a.png

 

bxdsfcb.png

49238945.png

wce.png

84995216.png

 

 


  • Posty:  307
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.10.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Dokładnie w ECW, pojawiło się ostatnio kilu obiecujących zawodników, którzy mogą się rozwinąć , ale moim zdaniem Vince nie zmieni na lepsze pozycji tego brandu. Wydaje mi się, że po odejściu na emeryturę Tommyego, ECW zmieni nazwę i stanie się typową rozwojówką w podobie do FCW. A szczerze mówiąc szkoda bo w obecnym składzie ma naprawdę spory potencjał o Benjaminie zostało tu wszystko powiedziane, może otrzyma pas gdy Christian na drafcie przejdzie na SD lub Raw. Co do nowych zawodników to Yoshi jest naprawdę świetny i szkoda, że teraz w ECW jest tylko jeden pas. Pozycje ECW na pewno poprawiło by pojawienie się w nim pasów TT, ale na razie się długo na to nie zanosi. Chętnie jako mistrzów TT zobaczyłbym Benjamina i Jacksona, ale to tylko takie moje wolne rozmyślania :lol

http://www.youtube.com/watch?v=vswZ73WETpc

a70061070009c1784bf77973

 

BKS POLONIA BYDGOSZCZ

 

 

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Grok
      Na odcinku AEW Collision z 7 marca pojawił się weteran WWE i WCW Adam Bomb, znany również jako WRATH. Znany z występów w WCW jako były dwukrotny WCW World Tag Team Champion, Adam Bomb, czyli Bryan Clark, był obecny na najnowszym odcinku Collision. RJ City z AEW opublikował zdjęcie w mediach społecznościowych z Clarkiem i napisał: Sean Ross Sapp z Fightful również potwierdził obecność Adama Bomba / WRATH-a na Collision poprzez aktualizację w mediach społecznościowych. Jego obecność na ty
    • Grok
      Do wtorkowego odcinka NXT dodano nowy match. Na NXT Vengeance Day Charlie Dempsey odrzucił propozycję dołączenia do nowej stajni Lexisa Kinga. King próbował go przekonać do zmiany zdania, przypominając, że ich ojcowie – William Regal i Brian Pillman – byli dawnymi mistrzami światowymi i utorowali im drogę do sukcesu. Wtem Tavion Heights przerwał Kingowi, po krótkiej wymianie zdań stajnia Kinga opuściła ring. Heights zasugerował Dempsey'owi reaktywację No Quarter Catch Crew na jedną noc, by roz
    • Grok
      Dziś wieczorem AAA on Fox to odcinek przed galą Rey de Reyes, która odbędzie się w przyszłym tygodniu w Puebli w Meksyku. Zaplanowano trzy starcia, które zobaczymy w dzisiejszym odcinku. Nagrano go w zeszłym tygodniu w Showcenter Complex w Monterrey w Meksyku. W programie finałowy four-way match kwalifikacyjny do Rey de Reyes z udziałem Santos Escobar vs. Mr. Iguana vs. Psycho Clown vs. Abismo Negro. Ponadto La Parka zmierzy się w singles matchu z The Original El Grande Americano (Ludwig K
    • Grok
      Wyłoniono nową mistrzynię Women’s North American Title. Tatum Paxley pokonała swoją byłą przyjaciółkę Izzi Dame, zdobywając to mistrzostwo po raz pierwszy. W finiszu Dame szykowała się do codebreakera, ale Paxley skontrowała go cartwheelem. Nieświadoma zagrożenia Dame wpadła prosto na running kick rywalki, a Paxley dokończyła dzieła, przypinając ją po cemetery drive. Dame dzierżyła pas od stycznia, kiedy pokonała Theę Hail na gali New Year’s Evil. Wcześniej tej samej nocy Paxley ograła Dame
    • -Raven-
      Krzyk 7. W filmie kilkukrotnie widać, że w miasteczku, w kinie puszczają akurat bardzo znany film. Jaki?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...