Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  578
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.12.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Match 1



Six Man Tag Team Match

CM Punk, Luke Gallows i Drew McIntyre pokonali R-Truth'a, Matt'a Hardy'ego i John'a Morrison'a

 

Match 2

Kane pokonał Eric'a Escobar'a

 

Match 3

The Great Khali pokonał Chris'a Jericho przez Count Out

 

Match 4

Tag Team Match

The Hart Dynasty pokonało Jimmy Wang Yang'a i Slam Master J'a

 

Match 5

Beth Phoenix pokonała Marię

 

Match 6

#1 Contender Match for the World Heavyweight Title

Rey Mysterio pokonał Batistę

 

Dark Main Event

The Undertaker pokonał Batistę
  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Viper

    1

  • KNTWD!

    1

  • Eddy1674325917

    1

  • EngimaHardy96

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  805
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.03.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

RAPORT by Eddy



 

Na ring wychodzi GM SmackDown Teddy Long. Na pewno ma coś do wyjaśnienia w związku z kontrowersyjną decyzją na TLC. Long przypomniał, że w niedzielę Undertaker skutecznie obronił pas, a Batista przegrał, więc dziś wyłonią nowego pretendenta do WHC title. Wtedy w speech Longa wmieszał się sam Animal, który uznał, że szukanie #1 contendera jest niepotrzebne, bo on świetnie się do tej roli nadaje. Long oszukał go na TLC, czas żeby wreszcie podjął właściwą decyzję i dał mu title shot, bo w rosterze SmackDown i tak nie ma nikogo kto odważy się z nim walczyć o ten shot. Następnie zapytał Teddy'ego czy go słyszy, czy ma skoczyć po krzesło i mu to lepiej wyjaśnić. Wtedy jednak rozbrzmiał theme Rey'a Mysterio, który również wyraził zainteresowanie #1 contenderem. Dodał, że Batista będąc świetnie zbudowany myśli, że jest kimś, ale tak naprawdę jest zwykłym despotą, tyranem, który myśli o sobie. Dave zawsze widział w nim małego gościa, ale on w przeciwieństwie do Batisty ma serce. Rey wyzwał go na pojedynek, by upewnić się, że ten już nigdy nie będzie trzymał pasa WHC. Animal nie przejął się zbytnio i zapewnił, że po raz kolejny go pokona. Teddy Long ustalił więc, że dziś Rey i Dave zmierzą się w walce o title shot do pasa WHC, a zwycięzca będzie mógł zmierzyć się z Undertakerem już za tydzień w specjalnej, świątecznej odsłonie SmackDown. Przypomniał jednak Animalowi, że będzie to zwykła walka, w której Dave nie będzie mógł używać krzeseł.

 

60497919.jpg

59348817.jpg

87575515.jpg

10483007.jpg

 

Pierwsza walka to połączenie dwóch feudów w jeden tag team match. Nowy IC Champion, Drew MacIntyre, Cm Punk & Luke Gallows vs John Morisson, Matt Hardy & R-Truth. Zaczynają Punk i Hardy. Matt zaciaga rywala do narożnika, wymierza kilka ciosów i zmienia się z Truthem, ale zanim opuszcza ring wykonują razem akcję dwójkową. Punk zmienia się ze Szkotem, który po kilku atakach wykonuje whip, ale wtedy z Truthem zmienia się Morisson, który natychmiast wskakuje na ring i powala McIntyre'a clotheslinem. Seria ciosów w parterze. Morisson atakuje jeszcze Gallowsa, po czym wraca do Szkota i mamy Russian Leg Swip oraz Standing Shooting Star Press. McIntyre ucieka za ring. Po przerwie widzimy jak Morisson trzyma Punka w headlocku. John dokłada shoulder block, dropkick, ale to za mało na Punka. Gallows odciąga uwagę sędziego, a tymczasem McIntyre wymierza rywalowi z TLC potężny kick. Punk męczy Morissona w narożniku, temu w końcu puszczają nerwy i rzuca się na McItyre'a i Gallows'a Ten drugi nie pozwala sobie na takie traktowanie i od razu atakuje byłego mistrza. Gdy Morisson pada na matę, Drew prosi o zmianę. Stomp kick, clothesline : 1..2..kick out. Szkot zakłada armbar i nie pozwala rywalowi na zmianę, sam pozwala na wejście Gallowsowi. Ten z miejsca wykonuje elbow drop, kilka ciosów i zmienia się z mentorem, Cm Punkiem. Wykonują akcję dwójkową i Punk zakłada figure-four headlock. Do ringu wraca Festus. Fist drop, neckbreaker i mamy pin : 1..2..kick out. Gallows robi backbraker, po czym na powalonego rywala z drugiej liny skacze jeszcze Punk, ale Morisson znów odkopuje przy próbie pinu. Punk chce kończyć - układa rywala to GTS, ale ten sie wydostaje i zmienia z Hardym. Seria ciosów, irish whip, bulldog, neckbreaker, Hardy demonstruje cały moveset. Po Side Effect interweniuje Gallows, ale dropkickiem pozbywa się go Truth. ring czyści McIntyre do spółki z Punkiem, a gdy Hardy jest bliski wykonania Twist of Fate, Gallows podrzuca Cm Punkowi statuetkę Slammy. Ten uderza Hardy'ego w najsłabszy punkt, czyli w tym przypadku mięsień piwny co wystarcza do wygrania walki.

 

14314422.jpg

22712092.jpg

52659472.jpg

26295337.jpg

71619113.jpg

11959496.jpg

 

Mickie i Maria grają sobie w SmackDown vs RAW 2010 gdy dobrą zabawę przerywa im Beth Phoenix. Nie może uwierzyć, że te tracą czas na granie. Powiedziała Marii, że gdy ona zdobywała statuetkę rok temu to nie mogła się doczekać walki, chciała udowodnić, że na nią zasługuje i dlatego stała się najbardziej dominującą divą w WWE. Maria wyjęła wtedy swoją statuetkę Slammy a Beth dodała tylko, żeby lepiej się przygotowała do ich walki, bo zrobi wszystko żeby kariera Marii po powrocie do SmackDown nie trwała zbyt długo.

 

45878675.jpg

 

Na swoją kolejną walkę na SmackDown zmierza już Eric Escobar. Najpierw jednak zabrał mikrofon i zaczął coś bełkotać w łamanej angielszczyźnie. Zdążył powiedzieć, że nie rozumie dlaczego Vickie umieszcza go w kolejnych walkach żeby się na nim zemścić, bo najgorszą karą dla niego był związek z nią. Excuse ME! Vickie weszła na rampę i powiedziała, że pamiętała o urodzinach Erica i zaserwowała mu wspaniały prezent. "Happy Birthday, baby." Po tych słowach okazało się, że prezentem jest walka z Kane'm. Nie trwało to długo. Na kilkanaście ciosów Erica, Kane odpowiedział jednym, a porządnym. Potem pomęczył rywala, a gdy ten znów zaczął atakować, uspokoił go Big Bootem. Następnie mamy Side Slam i Chokeslam, który kończy walkę. Vickie zabrała mikrofon, zaczęła się śmiać i zaoytała Erica czy się czegoś nauczył. Ten odpowiedział, że kiedy jutro się obudzi, będzie obolały, ale gotowy do następnej walki. Jednak Vickie kiedy się obudzi nadal będzie wyglądała tak jak teraz. Vickie chciała się odgryźć, ale Escobar nie oddał jej mikrofonu.

 

18883166.jpg

37107967.jpg

77598541.jpg

 

Na ring wychodzi Chris Jericho. Żalił się, że został wyrzucony z RAW, mimo, że wygrał swój rewanż w walce o pasy Tag Team. Stał się ofiarą konspiracji, ale to jeszcze nie koniec, bo opuści RAW wtedy gdy będzie gotów, ani minutę wcześniej. Dodał, że cierpi z powodu bycia najlepszym na świecie. Najgorsze jest jednak to, że najlepszy Tag Team 2009 roku został rozdzielony, zabrano mu partnera, przyjaciela, drugą połowę. Wyznał, że to najgorszy moment w jego karierze, a publiczność jest zadowolona, że został odrzucony. Y2J obiecałna koniec raz jeszcze, że to jeszcze nie koniec i nadal będzie dominował na SmackDown. Wtedy pojawił się jego rywal - Great Khali. Jericho opuszcza ring równo z gongiem i niespecjalnie ma ochotę na niego wrócić. Na kilka low kicków i forearmów, Khali odpowiednia jednym ciosem w głowę. Khali maltretuje rywala w narożniku i powala kolejnym ciosem. Olbrzym szykuje się do finishera, ale Jericho przytomnie ucieka do szatni, co się będzie z wieśniakiem bił.

 

57497890.jpg

56659894.jpg

 

Do ringu zmierza Hart Dynasty, chwilę póxniej ich rywale - Slam Master J i Jimmy Wang Yang. Troszkę technical wrestlingu na poczatek, następnie Yang demonstruje na Tysonie ładną hurracanrane. Następnie clotheslinem wyrzuca rywala z ringu, enziguiri i losy kolegi podziela DH Smith a duo Yang&Slam Master jednocześnie wykonują suicide dive. Yang wrzuca Kidda na ring, kilka stomp kicków, ale tyson kontruje, wykonuje dropkick w plecy rywala i zmienia z partnerem. Smith od razu wykonuje piękny vertical suplex, a następnie 3 belly-to-belly suplexy pod rząd. Kilka wejść barkiem Smitha, ale Wang Yang pięknie blokuje i wykonuje doskonałe Tornado DDT. Zmiany w obu teamach. Slam Master J wykonuje kilka shoulder blocków, hurracanranę, a na koniec niezły T-bone suplex. Tyson wyskakuje na top rope, ale w powietrzu dostaje dropkick. Jeezy opuszcza ring, ale to był błąd, bo tam powala go Natalya i jeszcze wykonuje na nim suplex :lol. Wang Yang dostaje Baseball Slide, a Kidd zmienia się ze Smithem. Wykonanie Hart Attack to już formalność, Hart Dynasty zwycięża. Po walce zwycięska trójka ogłosiła, ze za tydzień będą mogli się zrewanżować DX i skończyć ich karierę jako mistrzów tag Team. Nie dadzą się zastraszyć i zrobią co do nich należy, bo są lepsi niż najlepsi.

 

18783604.jpg

56213953.jpg

 

Walka div to tym razem totalny squash. Maria praktycznie ani raz nie uderzyła rywalki, a ta ciskała nią po całym ringu. Wreszcie "diva roku" pokusiła się o roll-up, ale Beth nie dała się zaskoczyć, a po ładnym Glam Slam bez problemu wygrała walkę.

 

46877819.jpg

 

Po reklamie Marine 2, RAW, Tribute of the Troops wreszcie przechodzimy do Main Eventu SmackDown. Rey ładnie zaczyna atakować, ale Batista łapie go w locie i rzuca w narożnik, trochę maltretuje i wyrzuca pod linami poza ring. Wracamy na ring, gdzie Rey unika Batista Bomb, łapiąc liny. Wykonuje Dropkick i wyrzuca niedawnego przyjaciela z ringu, następnie skacze na niego, ale Baseball Slide już pudłuje. Mimo to, Mysterio stara się wykonać moonsault, ale Dave łapie go w locie i ciska o bandę. Po przerwie Animal ma już całkowitą przewagę, rzuca rywala po ringu, ciska nim w metalowy słupek. Rey stara się kontrować, ale Batista wykonuje backbreaker i zakłada submisson move. Mocny Big Boot i mamy Pin: 1..2..kick out. Batista wykonuje mocny clothesline, ale i to za mało. Batista wykonuje powerslam i wychodzi na naroznik. Rey szybko doskakuje i chce wykonać hurracanranę ale z hukiem spada na matę. Batista skacze prawdopodobnie w celu wykonania leg dropa, ale w powietrzu otrzymuje dropkick. Rey ma swoje 5 minut. Wykonuje body scissors, następnie bulldog i jeszcze leg drop z górnej liny: 1..2..kick out. Batista kontruje, ale nadziewa się na DDT, po którym instynktownie odkopuje. Animal ląduje na linach, gdzie przyjmuje 6-1-9, Rey wyskakuje na top rope, szykuje się splash, ale Batista w ostatniej chwili wystawia kolana. Wściekły Zwierzak wykonuje powerslam: 1..2..kick out. Rey odbija sie od lin, bierze rozpęd i wpada wprost w łapska rywala, który powala go black hole slamem. Sędzia odlicza, a Rey w ostatniej chwili łapie linę. Batista opuszcza ring i bierze krzesło, ale gdy sedzia przypomina mu, ze bedzie zdyskwalifikowany wściekle rzuca krzesło i wraca na ring. Gdy tylko przekracza liny, błyskawicznie wykonuje spear, ale Rey jeszcze raz odkopuje. Batista chce wykonać spinebuster, ale Rey nieoczekiwanie wykonuje roll-up i kończy walkę!

 

37599162.jpg

59050339.jpg

13352328.jpg

  • Posty:  3
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.05.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Bardzo dobry raport ,oby tal dalej!!!

"Po walce zwycięska trójka ogłosiła, ze za tydzień będą mogli się zrewanżować DX i skończyć ich karierę jako mistrzów tag Team. Nie dadzą się zastraszyć i zrobią co do nich należy, bo są lepsi niż najlepsi."

Czyżby efekt powrotu Breta "Hitmana" Harta do WWE. :thinking:


  • Posty:  8
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  23.12.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

moim zdaniem niepotrzebnie zrobili feud Batisty z Reyem, jako teg team mogliby dużo osiągnąć :lol

jeffhardyjpg.png

 

 

THE RISE AND FALL AND RISE AGAIN

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Grok
      Vanity Project to nowi mistrzowie NXT Tag Team. Brad Baylor & Ricky Smokes zgarnęli pasy w szokujący sposób we wtorek dzięki interwencji Tony’ego D’Angelo. Na finiszu wyrzucono Jacksona Drake’a i resztę ekipy DarkState z okolic ringu. D’Angelo nagle pojawił się przy ringu, zaorał Saquona Shugarsa chokeslamem, wrzucił do ringu obu braci Shugarsów i Brada Baylora, a ten zaliczył pin na Shugsie, notując upsetowe zwycięstwo. Baylor & Smokes wygrali w zeszłym tygodniu #1 contender match,
    • Grok
      Elio LeFleur zdobył swój pierwszy tytuł w WWE. Francuski zawodnik NXT pokonał Jaspera Troya i Eli Knighta w three-way matchu we wtorek, zdobywając men’s Speed Championship. W końcówce LeFleur zaaplikował finisher Troyowi, podczas gdy Knight próbował moonsaulta. Gdy Knight starał się wstać, LeFleur przypiął Troya i został mistrzem z niecałe 90 sekundami przed końcem limitu. Troy trzymał pas od października, pokonując El Grande Americano i stając się pierwszym zawodnikiem NXT, który zdobył ten
    • Grok
      LA Knight otworzył się i przyznał, że odczuwa „zdecydowanie frustracje” związane z kreatywem w WWE. W programie ESPN SportsCenter Knight opowiedział o swoim bieżącym runie w WWE i pozycji w firmie. W ciągu ostatnich kilku lat Knight brał udział w kilku topowych storyline'ach w WWE. Mimo że pojawiał się w głównych kreatywach, WWE nie dało mu żadnego dużego zwycięstwa. Mimo bliskości wygranej w Money in the Bank i Royal Rumble, WWE postawiło na kogoś innego. Knight był również plotkowany
    • Grok
      Sobotni odcinek AEW Collision zanotował spadek widowni o prawie 100 tys. widzów w porównaniu do poprzedniego tygodnia z epizodem Grand Slam Australia. Program konkurował także z finałową sobotą olimpijskich zmagań. Na żywo z Oceanside w Kalifornii wystąpili Hangman Page i Jet Set Rodeo broniący tytułów AEW Trios, Claudio Castagnoli broniący pasa CMLL heavyweight w starciu z Joshem Alexanderem oraz Young Bucks w akcji. Rankingi AEW Collision z ostatnich 10 tygodni Data
    • Grok
      Zeszłotygodniowy odcinek WWE Raw utrzymał się w globalnej dziesiątce Netflixa przez trzeci tydzień z rzędu, mimo spadku o kilka pozycji. Odcinek z poniedziałku, 16 lutego zanotował 2,7 miliona globalnych wyświetleń i 4,9 miliona globalnych godzin oglądania, zajmując dziewiąte miejsce na świecie według danych Tudum. To trzeci tydzień z rzędu, w którym Raw pojawia się w dziesiątce streamera od listopada 2025 roku. Odcinek znalazł się w dziesiątce w 16 krajach i był siódmy w USA. Czas trwania:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...