Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

WrestleReunion


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  4 930
  • Reputacja:   995
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Online
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

4-logo.png

WrestleReunion, czyli dość intrygujące show, robione we współpracy z Ring of Honor i Pro Wrestling Guerilla, zrzeszające legendy tego biznesu. Całość odbędzie się 29 i 30 stycznia 2010 w Los Angeles.

Gwiazdy, których występy zostały potwierdzone : RVD (PWG), Keiji Muto (PWG), Jushin Liger (PWG & ROH), and Super Crazy (PWG).

Legendy : Stan Hansen, Demolition, Austin Idol, Koko B Ware, Nick Bockwinkel, DDP, Bret Hart, Bruno Sammartino.

Aktualnie potwierdzono dwie walki:

ROH - El Generico vs. Jushin Liger

PWG - Davey Richards vs. Jushin Liger

http://www.wrestlereunion.com/

Zapowiada się bardzo ciekawie. Potwierdzone walki świetnie prezentują się na papierze, do tego dochodzi powrót Rob Van Dama(!). Udział legend również bardzo interesujący : DDP, Hart, czy Hansen. Z pewnością obejrzę tą galę i coś czuje, że będzie temu towarzyszyło sporo emocji.

Wasze zdanie ?

  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • IIL

    3

  • kondzio

    2

  • Milos

    1

  • mata

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  500
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.06.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Napewno powrót RVD to duże wydarzenie i wogóle cała gale będzie chyba dość szczególna, ale czy te legendy bedą walczyć wszystkie ? Może kilka gadek przy mikrofonie i tyle ? Jeśli będą jakieś walki z Bret Hartem albo DDP to napewno ściągne . Walki nie będą chyba na dużym poziomie, wkońcu to emeryci. A W dacie chyba błąd, 2010 rok ?

slipknotte1.jpg

userbar467027qt4.gif


  • Posty:  4 930
  • Reputacja:   995
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Online
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

Oczywiście, że nie będą walczyć - w końcu to w większości emeryci. ;)

Tak mi przyszło na myśl - chętnie bym zobaczył jeszcze raz Jerry Lynn vs. Rob Van Dam. Mogliby to zorganizować.

A w dacie rzeczywiście błąd. :P


  • Posty:  583
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.04.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Flair jest w pewnym sensie fenomenem, przynajmniej dla mnie. Wystarczy że, on nie wie kiedy powiedzieć 'dość' i zejść z ringu.

Na pewno występ Breta i DDP były wielką atrakcją, ten drugi może dałby jeszcze radę, ale Hart, śmiem twierdzić, że jednak nie.

Show zapowiada się bardzo przyjemnie :)


  • Posty:  1 775
  • Reputacja:   2
  • Dołączył:  07.07.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

W międzyczasie nazwę gali przemianowano na Kurt Russelmania.

Show zapowiada się znakomicie. Z pewnością dziwnie będzie oglądać Keijiego Mutoha czy Jushina Ligera w PWG. Co prawda w federacji tej licznie gościły gwiazdy WWE i TNA, lecz japońskie legendy sprawiają wrażenie "dostojniejszych" i surowiej selekcjonujących oferty bookowania.

Co do następnych walk, to bardzo chętnie zobaczyłbym Mutoh vs. Richards i RVD vs. Lost. Obie wydają się całkiem prawdopodobne. Richards przez 3 lata od zwycięstwa na BOLA 2006 wyrósł na jednego z najlepiej wyszkolonych wrestlerów młodego pokolenia. Ponadto po walce z Shingo na DGUSA Untouchable jego popularność wystrzeliła w górę, co czyni go jednym z największych drawów PWG.

Professional natomiast prezentuje podobny styl i znakomite umiejętności akrobatyczne, a także, co nie jest bez znaczenia, nosi identycznie skompletowany strój (zapaśniczy kostium + kickpady). Te wszystko czynniki sprawiają, że jego starcie z Van Damem byłoby swoistym dream matchem. Pasowałby również Brandon Gatson, fenomenalny atleta i mój osobisty debiutant roku.

+ news z ostatniej chwili (a dokładniej sprzed tygodnia :P) - kolejnym zapowiedzianym zawodnikiem jest legendarny Super Crazy! Z pewnością wielkie to nazwisko, ale boję się o jego formę. Jakiś czas temu wystąpił w lidze junior heavyweightów AJPW, gdzie zaprezentował się, jak głoszą opinie, wyjątkowo przeciętnie. Oby kalifornijska publiczność zachęciła go swoim dopingiem do walki na miarę pojedynków z czasów ECW.

Jest wielu potencjalnych oponentów, ale najlepszy mi się wydaje LTP. Publiczność darzy go coraz wielką sympatią, co nie dziwi patrząc na powietrzne popisy owego sympatycznego Murzynka.

2999686564ec3bcdf0a69b.jpg


  • Posty:  4 930
  • Reputacja:   995
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Online
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

Walka RVD została już potwierdzona!

Na gali PWG z 31 stycznia zobaczymy triple threat, w składzie : Chris Hero vs. Rob Van Dam vs. Roderick Strong.

Zapowiada się bardzo emocjonujące i dobre starcie.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • HeymanGuy
      To wyglada jak bicie Barona w LoLu.
    • MattDevitto
      A wy co pewnie nadal UFC i jakieś treningi
    • IIL
      Cody Rhodes vs Randy Orton to generalnie jedna z największych walk jaką WWE ma obecnie w arsenale i cieszy mnie fakt, że zrobią to na Wrestlemanii. Przypominają się od razu czasy Legacy i nawet kiedyś na WM 26 był mały triple threat Orton vs Rhodes vs DiBiase Jr. Ciekawe jak to poprowadzą, ale nie zdziwię się, jak zamiast single matcha dodany do tego będzie Drew McIntyre.    To w sumie książkowy booking WWE, który często akurat wychodził lepiej niż się wszyscy tego spodziewali. Mc
    • Grok
      Mance Warner i Steph De Lander wrócili do Game Changer Wrestling. Pojawili się podczas main eventu gali GCW So Alive w sobotę, łącząc siły z Second Gear Crew (AJ Gray & Matthew Justice), by odeprzeć VNDL48 (Atticus & Otis Cogar). Następnie ogłoszono six man tag match pomiędzy Second Gear Crew a Cogarami i Christianem Napierem, w którym górą była ta druga ekipa. Po gali De Lander zamieściła wideo w mediach społecznościowych, odnosząc się do ich niedawnego odejścia z TNA. „Nie pozwol
    • VictorV2
      Jeśli Vince dał mu ten gimmick, z myślą że go upokorzy bo to flopnie, nie możesz jednocześnie powiedzieć że to booking sprawił że był over z widownią. Zamysł Vince'a był dokładnie taki że on *nie* był over, pokazując go jako wyolbrzymionego, ekscentrycznego geja. To Dustin (z pomocą kilku osób typu Savio Vega) sprawił że zamiast flopnąć jako coś repulsywnego, gimmick został przyjęty przez fanów. Ale zamysłem bookingu było to żeby było odwrotnie.  Do pewnego stopnia, tak. Pamiętaj,   
×
×
  • Dodaj nową pozycję...