Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Dylemat WWE, Hogan, HHH, K.Kingston, RAW...


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 279
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.12.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

:arrow:Dla tych, którzy tego nie odnotowali – Sheamus został przeniesiony na RAW. Najprawdopodobniejszym powodem transferu jest to, że Triple H jest wielkim fanem Sheamus’a (panowie trenują ze sobą, kiedy są np. w trasie).

:arrow:Profil Booker’a T został usunięty z oficjalnej strony TNA. Interesujące jest natomiast to, że profil Sharmell nie został ruszony.

:arrow:26go października urodziny obchodzili: CM Punk - 31 lat, Kevin Sullivan i Autin Idol – 60 lat, Kurrgan – 40 lat i Taka Michinoku – 36 lat. Wszystkiego najlepszego!

:arrow:Triple H znalazł się w przyszłorocznej edycji księgi Rekordów Guiness’a. Wpis brzmi: „Wrestler, który zdobył World Wrestling Entertainment (WWE) championship w ośmiu różnych sytuacjach: Triple H trzymał tytuł między 1999 a 2008 rokiem.”

rawlogobranding20035.jpg

:arrow:Pojawiają się dyskusje, że WWE Hall of Famer Jesse „The Body” Ventura może pełnić rolę Gueas Hosta na Monday Night RAW 11go stycznia 2010, ponieważ show będzie miało miejsce w jego rodzinnym mieście – Minneapolis (stan Minnesota).

Ponadto pojawiają się plany, aby kiedyś w listopadzie rolę Guest Hostów na RAW pełnili Ozzy i Sharon Osbourne, oraz „Rowdy” Piper.

:arrow:Na najbliższym Monday Night RAW poznamy nowy opening theme, ponieważ WWE zrezygnowało ze starego openingu czerwonego brandu, wykonywanego przez Papa Roach.

Nowy opening theme możecie posłuchać poniżej:

kofi1.jpg

:arrow:Jak zapewne zauważyliście, przy zapowiadaniu Kofiego Kingstona nie pada już „from Jamaica”, lecz „from Ghana, West Africa”. WWE postanowiło zrezygnować z pierwszej opcji i zastąpić ją tą drugą, ponieważ zarząd uważał, iż stereotypowy jamajski akcent ogranicza rozwój i możliwości tego zawodnika. W dodatku, tak naprawdę Kofi przyszedł na świat w Ghanie, chociaż potem, gdy miał rok, to rodzice wyprowadzili się wraz z nim do Stanów Zjednoczonych, a Kofi wychował się w Cambridge, Massachusetts.

:arrow: Eric Young przeszedł rutynową operację, mającą na celu usunięcie polipów z gardła. Young przechodzi tego typu zabiegi już od wielu lat.

:arrow:Samoa Joe skomentował na twitterze informację o zakontraktowaniu Hulk’a Hogan’a: „Jestem za, niech gra się zacznie.”

:arrow:Monday Night RAW zgarnęło w tym tygodniu rating 3.7, a zatem wzrost o 0,02 w stosunku do poprzedniego tygodnia.

1130hulkhogansmackdown0.jpg

:arrow:W związku z podpisaniem kontraktu pomiędzy Hulk’iem Hoganem a TNA, WWE stanęło przed wielkim dylematem. Za trzy tygodnie bowiem, w sprzedaży miało się okazać 3-płytowe WWE DVD „Hulk Hogan's Unreleased Collector's Series” .

 

Za każdym razem, gdy jakaś była gwiazda WWE podpisuje kontrakt z TNA, momentalnie staje się ‘persona non grata’ (osobę niepożądaną, zbędną) dla tej pierwszej federacji. Na ten przykład – WWE usunęło profil Mick’a Foley’a z sekcji „Alumni” po jego głośnym debiucie w TNA. Ponadto wszelakie transparenty, plakaty (itp.) fanów, na których widnieją nazwiska byłych zawodników WWE, a obecnych TNA są konfiskowane przez ochronę i personel WWE w trakcie eventów ‘na żywo’.

 

Sytuacja ma się na tyle źle, że cała operacja jest już niemal ukończona i jest już za późno, aby wycofać DVD z produkcji. Jedynym wyjściem dla WWE jest teraz wprowadzenie 3-płytowego kompletu do sprzedaży, w przeciwnym wypadku firma będzie stratna na kilka milionów dolarów. Zestaw ma przedstawiać najrzadsze walki oraz momenty kariery Hulk'a Hogan'a.

:arrow:W związku z zakontraktowaniem przez TNA Hogana w WWE.com doszło do pewnej ‘dziwnej’ sytuacji. Mianowicie z sekcji ‘Alumni’ został usunięty profil Hulka Hogan’a i… Ric’a Flair’a. Profil Eric’a Bishoff’a, który niedługo ma dołączyć do Hogana, wciąż widnieje w tej sekcji.

O ile jeszcze usunięcie profilu Hulk’a jest jak najbardziej zrozumiałe, to zupełnie nie wiadomo dlaczego usunięto profil Nature Boy’a, biorąc pod uwagę, że żadna z plotek dotyczących jego powiązań z TNA nie została jeszcze potwierdzona.

:arrow:Odczucia zawodników WWE na backstage’u w sprawie Hogana są, można powiedzieć, różne. Przeważa jednak przekonanie, że Hogan i Bishoff będą stali 'na zewnątrz' TNA, że nie będą wczuwać się w swoje role, a wręcz zrujnują tą federację.

:arrow: ECW zgarnęło w tym tygodniu rating 1.0

:arrow:Wrestler występujący między innymi w NOAH i Ring of Honor – KENTA, doznał kontuzji kolana (zerwał wiązadło ACL) w trakcie walki z Kotaro Suzuki. Na tę chwilę kontuzjowanego wrestlera nie będziemy widzieć przez najbliższe 6 – 9 miesięcy.

:arrow:28go października Tommy Dreamer obchodził 20-tą rocznicę swojego pierwszego pro – wrestlingowego match’u.

:arrow:Na oficjalnej stronie WWE, z rosteru ECW został usunięty profil Courtney Taylor. Jako backstage announcer, Courtney wystąpiła na kilku epizodach ECW, lecz od kilku tygodni nie było jej widać przed kamerami. Wydaje się zatem, że została ona zastąpiona przez Savannah.

:arrow: Dzisiejszego dnia urodziny obchodzi WWE Hall of Famer Paul Orndorff, który kończy 60 lat. Wszystkiego najlepszego!

:arrow:The Great Khali został ‘przyłapany’ na robieniu zakupów w Welmart w Texasie, oto zdjęcia:

:arrow:Wygląda na to, że z powodu niedyspozycji Jim’a Ross’a, jego miejsce przy stole komentatorskim zajmie Matt Striker. JR wypowiedział się na ten temat na swoim blogu: „Matt Striker dołączy do Todd’a Grisham’a – nowa para komentatorów zacznie swoją pracę w tym tygodniu. Z niecierpliwością czekam aż usłyszę tę dwójkę w akcji. Ponadto czas pokaże, czy Matt i Todd będą się potrafili dogadać oraz czy zostaną ciepło przyjęci przez publiczność przed telewizorami.

triplehk.jpg

:arrow:UK's Powerslam Magazine przeprowadziło ostatnio wywiad z Triple H’em. Oto najważniejsze fragmenty:

Triple H powiedział, że mógłby opuścić WWE w dowolnym momencie, jednakże wciąż czuje, że jest lubiany i popularny, a młodsza generacja zawodników nie jest jeszcze gotowa, aby ‘przejąć kontrolę’. „Od zawsze mówiłem, że nie będę jednym z tych gości, którzy będą walczyć do 50go czy 60go roku życia. Teraz patrzę na to z innej strony i, gdybym był Vince’m McMahon’em, wiedziałbym kiedy powiedzieć sobie, że już czas zakończyć karierę. Na dzień dzisiejszy młode talenty nie są jeszcze gotowe. Ale oczywiście, zdarza mi się czasem myśleć o emeryturze: wrestling to nie jedyna rzecz w moim życiu. Jeśli moja rodzina poprosiłaby mnie, żebym zostawił wrestling np. jutro, to zrobiłbym to dla niej, bez oglądania się za siebie.”

 

Hunter jest często krytykowany za posiadanie zbyt dużej ‘władzy’ na backstage’u, gdyż jest członkiem rodziny McMahon’ów. „Ludzie mówią, że ‘władza’, którą posiadam sprawia, że mogę dominować nad innymi, ale szczerze powiedziawszy – gdybym stracił tą władzę, to czułbym się szczęśliwszy.”

 

Hunter został zapytany, w którym z młodych zawodników widzi największy potencjał i którego z nich widzi jako wschodzącą gwiazdę. „Myślę, że CM Punk jest na dobrej drodze, aby stać się wielką gwiazdą. Lubię też Jack’a Swagger’a, Shaemus’a. Evan Bourne jest bardzo utalentowany. Kofi Kingston. Oni wszyscy są coraz lepsi i powoli, powoli będzie o nich coraz głośniej.”

  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Anonymus

    1

  • Hardcore Edge1674325941

    1

  • danielek1907

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  110
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.08.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Bardzo duża paczka newsów, ale czemu się dziwić dawno nie było wiadomości na temat WWE. Triple H mówił, że mógłby opuścić WWE w dowolnym momencie, ale jest jeszcze lubiany, a więc pewnie niedługo odejdzie z roli czynnego wrestlera i zajmie się bookowaniem. Sheamus, Kingston, Swagger

według mnie powinni spodziewać się jakiegoś większego pushu, skoro HHH mówi, że są dobrzy. Jak też tak uważam i sądzę, że Triple H jednak może być dobrym prezesem, jeśli Stephanie przejmie WWE.

Jak zapewne zauważyliście, przy zapowiadaniu Kofiego Kingstona nie pada już „from Jamaica”, lecz „from Ghana, West Africa”.

W tym wypadku nie rozumiem WWE. Jeśli już zaczęli zapowiadać go, że jest z Jamajki to chyba nie powinni zapowiadać, że jest z innego kraju. Według mnie takie działanie jest bez sensu. Wielkie dzięki Ci Daimon za tyle newsów. Piwko poleciało.

Wolfe.png

 

 

  • 2 tygodnie później...

  • Posty:  1
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.09.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

NIe jestem za przejsciem Terregro "HULKA" Hogana do TNA. Wolałbym, żeby pojawieł się na raw w niektorych episodach, ale to jego decyzja. Czytałem na jednej stronce {nie pamientam na jakiej}, że Hulk dostał od Chairmana Vinca Mcmahona, żeby był jednym z guest hostów w jednym z pierwszych ocinków w 2010r.

Ps. Hulk jest moim zdaniem jednym z najlepszych wrestlerów na świecie. :D

JOHN CENA THE CHAMP IS HERE

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Recent Posts

    • Grok
      AAA powraca na antenę Fox w Ameryce Łacińskiej dzisiejszego wieczoru. Niedzielny odcinek został nagrany 11 kwietnia w Mexico City. W karcie zobaczymy dwa tag team matche: El Mesias i Mecha Wolf zmierzą się z El Grande Americano i Texano Jr., a La Parka i Rey Fenix powalczą z Money Machine. W singlowym starciu Laredo Kid zmierzy się z El Hijo de Dr. Wagner Jr.. W sobotnim odcinku zaplanowano wywiad z La Catalina po jej debiucie sprzed dwóch tygodni. Następne nagranie telewizyjne AAA odbędzi
    • Grok
      Gratulacje dla gwiazdy WWE Ivy Nile za świetny debiut w fitnessie w Orlando! W sobotę, 25 kwietnia 2026 r., Ivy Nile wystartowała na 2026 NPC/IFBB Professional League GRL PWR Championship. Krótko potem Bryan Alvarez ogłosił, że Nile zadebiutowała w fitnessie na mistrzostwach w Orlando i zgarnęła zwycięstwo we wszystkich trzech kategoriach. Mistrzostwa NPC/IFBB Professional League GRL PWR odbyły się w Wyndham I-Drive Avanti Resort & Conference Center w Orlando na Florydzie. Nile, znana
    • Grok
      Nowa stypulacja została dodana do nadchodzącej walki o pasy Tag Team na Double or Nothing. FTR wystąpili na otwarcie tego tygodniowego Collision, by odpowiedzieć na wyzwanie Adama Copeland i Christiana Cage'a na Double or Nothing. Obie drużyny miały tam zmierzyć się w New York Street Fight. Copeland w swoim wyzwaniu oświadczył, że jeśli on i Cage przegrają, nigdy więcej nie będą walczyć razem. Dax Harwood i Cash Wheeler przyjęli wyzwanie na Collision. Dax poprosił jednak o dodanie kolejnej s
    • Grok
      Była partnerka tag team w WWE i niedawna rywalka na ekranie, IYO Sky, pożegnała się z Kairi Sane po zwolnieniu Sane z WWE. Tuż przed odcinkiem Friday Night SmackDown z 24 kwietnia 2026 roku WWE zwolniło wielu zawodników z głównego rosteru i NXT. Federacja zakończyła kontrakty z некоторыми, a umowy innych po prostu wygasły. Wśród nich znalazła się Kairi Sane. Krótko po zwolnieniu Sane jej niedawna rywalka na ekranie, IYO SKY, złamała charakter i zareagowała na jej szokujące odejście (cytaty p
    • Grok
      Cotygodniowe show nagrano w środę w Portland. Chris Jericho połączy siły z The Hurt Syndicate (Bobby Lashley i Shelton Benjamin) przeciwko The Demand. Na szali stoją też AEW World Trios Titles, bo The Conglomeration broni ich przed The Don Callis Family. Pełny kard prezentuje się następująco: Thekla & Skye Blue vs. Persephone & Alex Windsor Chris Jericho & The Hurt Syndicate (Shelton Benjamin i Bobby Lashley) vs. The Demand (Ricochet, Toa Liona & Bishop Kaun) AEW Trios Cha
×
×
  • Dodaj nową pozycję...