Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  583
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.04.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

TNA Championship qualifying match



Sting b. Rhino

 

TNA Championship qualifying match

Doug Williams b. Suicide



TNA Championship qualifying match

AJ Styles b. Chris Sabin

 

TNA Championship qualifying match

Hernandez b. Homicide

 

Christy Hemme & Tara b. Hamada & Sojo Bolt

 

TNA Championship qualifying match

AJ Styles b. Doug Williams

 

AJ Styles zakwalifikował się do Main Eventu No Surrender stawką którego będzie pas WHC.

 

TNA Championship qualifying match

Sting b. Hernandez via dq

 

Sting zakwalifikował się do Main Eventu No Surrender stawką którego będzie pas WHC.
  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Danielsson56

    1

  • mata

    1

  • TNA Original

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  650
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.05.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

’LAST CHANCE TO SURRENDER’

Raport by Danielsson

TNA Impact z 3 września, zapraszam! Co ciekawe, po raz kolejny zaczynamy od walki (czyżby wpływ Dixie się pojawił?).

TNA World Title Qualifier – Rhino vs. Sting

Irish whip, Stinger Splash! Powtórka akcji, takedown i Scorpion Deathlock!

IMG_8689.jpg

Po długim czasie Rhino łapie się lin. Po tym jednak Rhino zdobywa przewagę. Piękne belly to belly… a potem… czyżby Gore?

IMG_8704.jpg

Nie, unik! I Scorpion Death Drop! Pin, to koniec! Sting awansuje dalej! Po walce Nosorożec robi przeciwnikowi Gore. Kontynuuje on beatdown, a publiczność zaczyna jusakować swojego, jeszcze niedawno, ulubieńca. Rhino pluje na fanów, a potem pokazuje im środkowy palec. Na koniec jeszcze jeden Gore.

IMG_8725.jpg

IMG_8716.jpg

Następna walka eliminacyjna.

TNA World Title Qualifier – Chris Sabin vs. AJ Styles

Alex Shelley przy stole komentatorskim. Po wspaniałej hurricanranie poza ringiem Chris zdobywa inicjatywę. Wreszcie AJ turns the tables. Clothesline, elbow, Flying Forearm! Excellent! Pin! 1, 2, kick-out! Styles Clash? No, wspaniały roll-up… 1… 2… kick-out. Cradle Shock… nieudana próba, Sabin odbija się od lin… Tornado DDT? Również nie! Niezwykły Northern Lights Suplex! Pin – 1, 2, kick-out! Próba splasha w narożniku udana… ale… Stylin’ DDT? Kontra w snapmare i co za Yakuza Kick!!! Springboard… unik… Pele!!!!!

IMG_8872.jpg

I Styles Clash!

IMG_8878.jpg

Co za walka, 1, 2, 3! AJ advances!

W IZ zjawia się Daniels. Zaprosił Joe, by coś mu powiedzieć. Był czas, że wszystko kręciło się w TNA wokół X Dywizji. A jeśli myślałeś o tej dywizji, chodziło o Joe, Danielsa i AJ’a. Dzięki wspaniałym pojedynkom, podróżom, stali się jak rodzina. To wszystko opłaciło się na Unbreakable ’05. Była to noc, gdy nazwiska jak Daniels, Joe, Styles stały się synonimami ‘wrestling excellence’. Wszyscy wtedy zobaczyli, że TNA jest przyszłością wrestlingu. Joe szybko odpowiedział, że nie obchodzi go to i ma inne rzeczy do roboty. Chris rzekł Samoańczykowi, że MEM się go boi. Pokonał ich, nie mogli sobie z tym poradzić. Dlatego dali mu te pieniądze. A Joe wziął tę kasę, odrzucił przyjaciół… nikt go już nie poznaje.

IMG_8973.jpg

Czy żona i dzieci go jeszcze szanują? Wtedy Daniels odwrócił się, by spytać się o coś Taza, ale Joe wykonał mu half-nelson suplex.

IMG_9017.jpg

TNA World Title Qualifier – Suicide vs. Doug Williams

Ofensywa po stronie Douga. Wchodzi na narożnik… ale niesamowite enzuigiri by Suicide! He’s fired up! Serious of rights… springboard dropkick, clothesline, running Russian Legsweep, scoop slam… Suicide’s on the top rope… moonsault? Do Impact Zone wchodzi D’Angelo Dinero… moonsault? Nie! Crossbody na Dinero! Samobójca wraca do ringu… Williams rolls up… German Suplex! 1… 2… 3! Williams wygrywa!

1st Round Match of TNA Knockouts’ Tag Team Title Tournament – Sojo Bolt & Hamada vs. Tara & Christy Hemme

IMG_9034.jpg

IMG_9024.jpg

Hamada i Sojo maltretują Christy. Wreszcie zmiana z Tarą, punche, clothesline i superkick!

IMG_9084.jpg

Pin: 1, 2… Hamada przerywa. Hemme włącza się do walki i robi Japonce Inverted DDT. Wtedy Tara robi Bolt Widow’s Peak. Cover – 1, 2, 3. Tara i Christy przechodzą dalej. Po walce jeszcze Michinoku Driver by Hamada on Sojournor.

IMG_9097.jpg

Na backu Kevin Nash mówi, iż szuka valet. Jest to część Big Sexy World Tour.

TNA World Title Qualifier – Homicide vs. Hernandez

Border Toss? Nope, low dropkick and low bulldog. Only nearfall. Homicide zaczyna skupiać się na nogach rywala. Tornado DDT? Nie! Uderzenie w narożnik, a potem belly to belly overhead suplex. Potem Hernandez łapie kolegę z drużyny w niesamowity sposób… i cóż za facebuster! Pin: 1, 2, 3! Hernandez bardzo szybko pokonuje przyjaciela. Po walce handshake, lecz Nelson jest trochę zdenerwowany.

W IZ mamy Kurta Angle’a.

IMG_9206.jpg

Będzie komentował następną walkę.

2nd Round of TNA World Title Qualifier – Doug Williams vs. AJ Styles

Doug z innowacją GTS, tym razem zamiast knee, European Uppercut. Zdobywa po tym przewagę. Po chwili meeting of minds… obaj wstają i wymiana forearms. Phenomenal Dropkick! Potem piękne somersault over the top rope! Tylko nearfall. Po tym Torture Rack…

IMG_9270.jpg

piękny Rack Bomb! Cover: 1, 2… kick-out!! Styles sadza przeciwnika na narożniku… ten go odkopuje… I co za European Uppercut z 3 liny! Pin… 1… 2… kick-out!! Irish whip… ale wspaniały discus clothesline by Jones! Styles Clash… nie… German… też nie… moonsault… transitioned into inverted DDT! The Stylin’ DDT! Pin: 1, 2, 3! AJ awansuje do main eventu na No Surrender!

Na backstage Team 3D zapowiada, iż Jesse Neal wstąpi do ich akademii zapaśniczej i zamierzają go wytrenować na War Machine.

And now it is time for our main event of the evening!

2nd Round of TNA World Title Qualifier – Hernandez vs. Sting

Sting zjawia się z zabandażowanymi żebrami, gdyż wcześniej dziś kontuzjował je Rhino.

IMG_9314.jpg

Mimo wszystko serious of fists… inverted atomic drop i dropkick by Stinger! Żebra dają się jednak w znaki. Potężny shoulder block by Hernandez. Sting wytacza się z ringu… a tam atakuje go Homicide!

IMG_9322.jpg

Po chwili Earl Hebner to zauważył i zdyskwalifikował Hernandeza, dając zwycięstwo Stingowi!! Po chwili jednak widać, że to nie jest Homicide! Zza chust widać oczy Erica Younga!!!

IMG_9334.jpg

IMG_9337.jpg

Po reklamach Hernandez w ringu z mikrofonem. Chce, by Young przyszedł do ringu. Z tyłu BI atakuje Latynosa, ale ten sobie z nimi radzi. Radzi sobie również z resztą WE, ale wreszcie Rob Terry daje mu radę. Mamy wielki beatdown World Elite. Przybiega AJ Styles! Po chwili number games dają o sobie znać. I wreszcie Beer Money, Inc.! Finally, radzą sobie z WE i ci zmuszeni są do odwrotu. Lecz słyszymy znajomą muzykę… to Team 3D! WE nie mają miejsca na ucieczkę! Zaczyna się brawl! W ringu są Ray i Sheik. Najpierw leg drop, potem back body drop, scoop slam… i Whassup?! Oczywiście to czas na stoły! Przybiegają jednak Booker T i Scott Steiner. Olympic Slam by Scotty. Book End. BM pomagają 3D, ale nic z tego, bo zjawiają się z powrotem Angole. Kombinacja Spinebuster-European Uppercut. Na koniec double chokeslam na Stormie na stół… Duży sukces WE i MEM.

Impact schodzi z anteny.


  • Posty:  305
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  28.08.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Świetny impact za nami.Praktycznie złożony z samych walk.Brawo. :applause: Wkońcu na tygodniówce mogliśmy zobaczyć spory kawałek dobrego wrestlingu.Jako,że mieliśmy mecze kwalifikacyjne działo się bardzo dużo.Na początek pojedynek Rhino ze Stingiem.Raczej krótka walka i po raz kolejny przegrana Rhino.Jednak nie byłem tym faktem specjalnie zaskoczony.Na koniec jeszcze Gore i Sting leży na deskach,a przecież ma jeszcze jedną walkę na tym impakcie.Drugi mecz kwalifikacyjny i mecz samobójcy z Williams'em.Po raz kolejny Dinero pojawia się w czasie walki Suicide'a.Na skutek czego Suicide traci możliwość walki w ME na No Surrender.Powoli zaczyna nam się rozkręcać feud na linii Suicide-Dinero,zobaczymy co z tego wyjdzie.Walka na którą czekałem,czyli pojedynek AJ'a z Chrisem.Nie zawiodłem się.Mecz trzymał dobry poziom.Kilka bardzo dobrych,a co za tym idzie widowiskowych akcji w czasie walki i wygrana Styles'a.Jak na tygodniówkę panowie pokazali bardzo dobry wrestling.Kolejnym pojedynkiem o ME na PPV,była bratobójcza walka LAX,czyli Hernandez vs Homicide.Wygrana tego pierwszego,raczej po krótkim i średnim meczu.Mecz tag teamów knockout to krótka odskocznia od pojedynków o ME.Panie nie zawiodły.Zrobiły swoje.Tara i Christy przeszły dalej,a Hamada po raz kolejny pokazała się z dobrej strony. :) Czas na dwie najważniejsze walki tego tygodnia.AJ vs Doug.Panowie nie zawiedli.Szybki,dynamiczny pojedynek.Brawo. :applause: No i wreszcie AJ ma szansę pokazać się w ME na No Surrender. ;) Mecz Stinga z Hernandezem,był bardzo krótki.Wygrana Stinga,co oznacza,że Icon przechodzi do ME.No i końcówka coś pięknego.Young przebrany za Homicde'a.Później kolejny brawl. :t_up: Impact kończymy wygraną MEM oraz WE.Bardzo dobry impact.Po drodze mieliśmy jeszcze kilka ciekawych segmentów oraz speech'y.Warto poświęcić te półtorej godziny na TNA. :t_up:

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Grok
      Dralistico jest bliski powrotu po kontuzji, która wyłączyła go z akcji od końca 2023 roku. W grudniu Dralistico ogłosił, że przeszedł nieujawnioną operację. Próbował występować mimo urazów ucha, ale pod koniec października został wycofany z akcji, a jego ostatnim meczem była walka trzyosobowa, w której La Faccion Ingobernable przegrała z Komanderem, Markiem Briscoe i Roderickiem Strongiem. Od tego występu minęły cztery miesiące, ale nasz Bryan Alvarez donosi, że zawodnik dostał zielone światło
    • Grok
      Dustin Rhodes nie jest zainteresowany powrotem do WWE i wskrzeszeniem starego gimmicku Goldust. W odpowiedzi na pytanie fana w mediach społecznościowych Rhodes oświadczył, że najlepszą robotę w karierze odwalił w AEW. Choć bardzo kochał tę postać, gimmick Goldust wyczerpał się i nie prowadził donikąd przed jego odejściem z WWE. „Nope! Nigdy nie dostałem tam podwyżki. Co, chcesz, żebym siedział na ławie i nic nie robił? To już nie ja. Najlepszą robotę w karierze odwaliłem z @AEW. Koch
    • MattDevitto
      Podobają mi się te postery prezentowane przez Stardom czy TJPW - fajne, z pomysłem, a nie kolejny plakat, który wygląda jak coś zrobione w 2 minuty na szybko...
    • KyRenLo
    • CzaQ
      Ten plakat wygląda jakby WWE promowało przemoc domową       A tu znowu szachy - czarne na górze, białe na dole  Jeszcze jebne jak Orton z Knightem zaczną  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...