Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Layla jurorem, SD vs. RAW 2010, Bobby Lashley, Powrót HBK'a


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  358
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.06.2007
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

:arrow: WWE Diva Layla będzie sędzia do naboru tancerek dla zespołu NBA - Miami Heat. Layla była tancerką w tym zespole zanim została divą WWE.

 

 

:arrow: WWE SmackDown vs. RAW 2010 będzie zawierała tryb Royal Rumble online - gracze będą mogli konkurowac ze sobą. Gra będzie zawierała także nowy Road to WrestleMania mode.

 

bobby%20lashley%202.jpg

:arrow: Bobby Lashley powiedział podczas występu w ESPN Radio że podpisał kontrakt z TNA i ma zamiar pojawic się na najbliższych galach. Dixie Carter powiedziała mu że będzie musiał pracowac tylko 4 razy w miesiącu a przez reszte czasu będzie mógł się skupic na swojej karierze MMA. Wcześniej Lashley zawarł umowę z TNA na kilka występów, lecz dopiero teraz podpisał oficjalny kontrakt. Bobby czekał z podpisaniem kontraktu zanim nie odbędzie się jego walka z Bobem Sappem. Lashley powiedział także że chce coś dac od siebie fanom, którzy byli na niego wściekli gdy opuścił WWE i to jest główna przyczyna jego powrotu do wrestlingu. Powiedział także że chce walczyc w MMA i uprawiac wrestling, a TNA pozwala mu na te obydwie rzeczy. Wspomniał także że chciałby miec walkę MMA z Brockiem Lesnarem. Podobno już rozpracował jak go pokonac. Dodał także że nie chce bagatelizowac umiejętności Lesnara.

 

 

:arrow: Wrestler rozwojówki WWE - Kip Christianson będzie teraz występował pod pseudonimem Eli Cottonwood w FCW. Pokonał ostatnio w squashu Freda Rossena. Rossen to wrestler sceny niezależnej który zadebiutował w FCW. Podpisał kontrakt z WWE w maju, ale przez lata pojawiał się w telewizji, zazwyczaj jako ochroniaż. Ostatnio zatrudniona Serena Deeb również zadebiutowała w FCW na ostatniej gali. W teamie z Marią i Angelą Fong pokonały Alicie Fox, Natalye i Layle w six-divas tag team match. Deeb występowała pod pseudonimem Serena.

 

ShawnMichaels056.jpg

:arrow: WWE ma trochę dużych planów co do powrotu Shawna Michaelsa który ma nastąpic tego lata. Potwierdzone jest że WWE PPV Armageddon będzie odbywało się 13 grudnia w rodzinnym mieście Shawna - San Antonio, Texas w AT&T Center. HBK ma powrócic do TV w okolicach SummerSlam. Planowany jest także DX reunion z Triple H'em. Są także plany by na Armageddon Randy Orton bronił pasa WWE przeciwko Shawnowi, o ile w grudniu Randy dalej będzie champem.

 

 

:arrow: TNA Knockout Lauren Brooke może byc widziana w reklamach TV o późnej porze gdzie reklamuje linię telefoniczną "Free Sexy Phone Chat" nazywany Quest. Dla wyjaśnienia - to nie jest typowa reklama o późnej porze - Lauren po prostu promuje serwis pomagający ludziom spotkac lokalnych singli.

 

 

:arrow: Tara, razem z pasem TNA Women's Knockout Championship znajduje się na okładce magazynu "The Wrestler" który zostanie wydany w następnym miesiący. To jest jej pierwsza okładka w ciągu jej 9 letniej wrestlingowej kariery. W środku magazynu jest długi wywiad z Tarą, w którym mówi o TNA, czasie spędzonym w WWE i innych rzeczach. Oto jak wygląda ta okładka:

wrr2909CoverS.jpg

 

:arrow: Dusty Rhodes był kandydatem na guest host na poprzednim RAW, jednak WWE zdecydowało się na Setha Greena. ZZ Top będą guest hostem na RAW za tydzień, jednak Rhodes cały czas jest kandydatem by kiedyś zostac guest hostem.

 

jimross.jpg

:arrow: Jim Ross dokonał nowego wpisu na swoim blogu, oto kilka fragmentów:

 

O kontuzji Edge'a: " Rozmawiałem z Edgem po jego operacji i ma więcej ochoty do powrotu na ring niż większośc innych. Edge podczas swojej kariery zmierzył się z wieloma wyzwaniami i jeśli ktokolwiek może powrócic w takiej samej formie jak przed kontuzją to jest to właśnie Edge. Jednak powinien patrzec realistycznie na tą kontuzje. Może byc ona niszczycielska dla sportowca z terminarzem jak Edge. Mogę postawic pieniądze że Edge powrocic w pełni gotowy do akcji i będzie bardziej popularny niż kiedykolwiek. Byc może nawet zmierzy się z Chrisem Jericho na WM 26, co byłoby show stealerem. Tak, to są spekulacje, ale każdy może pomarzyc, czyż nie?"

 

O najnowszym DVD WWE : Obejrzyjcie najnowsze Allied Powers DVD od WWE zawierające wiele świetnych teamów które zawsze upiększały "krajobraz" wrestlingu. To dobrze wyprodukowane DVD i jak zawsze było sporo dyskusji kto powinien znaleźc się na nim a kto nie. Przewiduję jakie zespoły dostały "przepustkę" by znaleźc się na tym DVD, ale to będzie naprawdę przyjemnośc by obejrzec te DVD. Jeśli jesteś fanem tag team wrestlingu i lubisz old school na pewno spodoba Ci się to DVD, wydane w tym tygodniu."

11298115914c6aa0b9db48e.jpg

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jacek_D

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Recent Posts

    • Grok
      przez: Ian McCord Kaisei Takechi, członek grupy THE RAMPAGE i debiutant roku 2025 według Tokyo Sports, miał zadebiutować w turnieju KING OF DDT 2026 organizowanym przez DDT Pro-Wrestling. Niestety, po diagnozie ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego musi się wycofać z tegorocznej edycji. Z DDT Pro-Wrestling: Na gali DDT Yacchina Fight 2026, która odbyła się 25 kwietnia, ogłoszono, że były mistrz KO-D Openweight Kazuki Hirata zastąpi Takechiego w turnieju. To pierwszy udział Hiraty w KI
    • Grok
      Pasy Women’s Tag Team będą stawką meczu już w tę środę. Divine Dominion (Megan Bayne i Lena Cross) będą bronić tytułów przeciwko Kris Statlander i Hikaru Shidzie po promo z sobotniego Collision. Harley Cameron oburzyły komentarze Shidy, a Mina Shirakawa zażądała od Shidy przeprosin. Była mistrzyni AEW Women’s Champion zamiast tego obraziła Cameron w twarz i oznajmiła, że wraz z Statlander zabiorą pasy Divine Dominion. Później w programie Bayne i Cross przyjęły wyzwanie Shidy, a pojedynek ofi
    • Grok
      Kilka godzin po zwolnieniu z WWE, członek Wyatt Sicks Dexter Lumis opublikował wzruszający post skierowany do fanów i członków swojej frakcji. Lumis znalazł się wśród niedawnych cięć kadrowych w rosterze, które miały miejsce przed odcinkiem WWE SmackDown z 24 kwietnia. Zwolniono wtedy wielu wrestlerów z NXT i głównego rosteru WWE, w tym innych członków Wyatt Sicks. Lumis opublikował długi wpis w mediach społecznościowych. Cytując CM Punka w swoim pożegnalnym wpisie, Lumis napisał: „'Jeśl
    • Grok
      Nowy członek The Opps został oficjalnie ujawniony. Na Collision Samoa Joe spotkał się z Hookiem po powrocie i spytał, co słychać. Hook wyjaśnił, że szukał nowych rekrutów do grupy. Obaj zostali zaskoczeni przez Anthony'ego Bowensa, który chciał wiedzieć, czy już jest w ekipie. Samoa Joe stwierdził, że w The Opps nie ma już wolnych miejsc, ale zaraz dodał, że znaleźli najnowszego członka. Hook poinformował Bowensa, że przeszedł test i oficjalnie powitał go w The Opps. Joe wrócił po kontuzji w
    • Grok
      AAA wraca na Fox w Ameryce Łacińskiej dzisiejszej nocy. Dzisiejszy program został nagrany 11 kwietnia w Mexico City. Odcinek zawiera dwa tag team matche: El Mesias i Mecha Wolf zmierzą się z El Grande Americano i Texano Jr., a La Parka i Rey Fenix zmierzą się z Money Machine. W pojedynku singlowym Laredo Kid zmierzy się z El Hijo de Dr. Wagner Jr.. Zaplanowano również wywiad z La Catalina po jej debiucie sprzed dwóch tygodni. Następne nagranie telewizyjne AAA odbędzie się 2 maja w Santiago
×
×
  • Dodaj nową pozycję...