Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

WWE/TNA, JD 2009, Pas IC, Shannon Moore, Rey Mysterio...


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  54
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.06.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

wwe.jpg

:arrow:Jak informują pewne źródła, WWE wciąż lekceważy TNA, i nadal uważa, że nigdy nie będzie ono dla nich poważnym zagrożeniem. Jeden z członków zarządu WWE powiedział, że nawet jeśli popularnośc TNA zacznie powoli wzrastac, Vince McMahon nigdy nie weźmie ich na poważnie, podobnie jak uczynił to w stosunku do WCW w latach dziewięcdziesiątych. Dopiero, gdy federacja ta na poważnie zaczęła zagrażac jego działalności, postanowił uznac ich jako równych sobie i zacząc z nimi wielką rywalizację w celu zdobycia lepszej oglądalności.

Jako ciekawostka odnośnie powyższego newsa: To właśnie 2 dni temu - 15 czerwca - minęła 11 rocznica pierwszego show WCW, który odniósł bardzo zbliżony rating do WWF. Podczas gali Raw Main Eventem był wówczas mecz "Hell in a Cell: Austin & Undertaker vs. Mankind & Kane", którego rating wyniósł 4.3. Natomiast show WCW Nitro wyniósł rating 4.0, a w Main Evencie zmierzyli się Randy Savage i Diamond Dallas Page w meczu Steel Cage. Obie gale oglądane były przez ponad 9,160,000 widzów zasiadających przed telewizorami.

:arrow:Według artykułu zamieszczonego na stronie elagoradechihuahua.com, była gwiazda TNA (obecnie zawodnik AAA) Judas Mesias, a także Billy Boy i El Hijo del Tirantes zostali aresztowani za rzekomy napad na człowieka zidentyfikowanego jako Fernando Cordova. Cordova twierdzi, że został zamknięty w hotelu i brutalnie pobity przez trójkę zapaśników. Wszystko tylko dlatego, że ofiara odmówiła - pijanym i nacpanym wrestlerom - wciągania razem z nimi kokainy.

:arrow:Gala Judgment Day 2009 już w sprzedaży na DVD. Bonusem jest wywiad przeprowadzany przez Josha Matthewsa z Chrisem Jericho. Tematem wywiadu był mecz Y2J'a z Rey'em Mysterio, którego stawką był pas Intercontinental Championship.

icchmp.jpg

:arrow:Jeśli już mowa o owym pasie, to dośc interesującą ciekawostką może okazac się fakt, iż podczas ostatniej walki Chrisa Jericho, IC został zastąpiony przez zmodyfikowany tytuł mistrzostwa kobiet. Y2J starał się trzymac pas w taki sposób, by uniemożliwic zobaczenie go fanom. Podobnie zachowywał się również sędzia, który nie wzniósł go ku górze w taki sposób, jaki zwykło się robic przed walką, której stawką jest złoto danego zawodnika. Nasuwa się więc pytanie... Co stało się z pasem Intercontinental?

:arrow:John Laurinaitis, zastępca szefa do spraw młodych talentów, przybył niedawno do Creative Teamu z listą byłych zawodników WCW. Mieli oni dokładnie sprawdzić, czy istnieją jacykolwiek interesujący ich zawodnicy, których można ewentualne jeszcze pozyskac. Laurinaitis jest dośc dobrze znany byłym zawodnikom WCW, gdyż sam dołączył do tej federacji w lecie 2000 roku jako booker. Pracował na tym stanowisku aż do ostatnich dni organizacji, gdy w marcu 2001 roku została kupiona przez WWF. Warto jednak przyznac, że w profesjonalnym wrestlingu nadal występuje wiele byłych gwiazd WCW (i nie mają oni podpisanych kontraktów z WWE czy TNA). Doskonałymi przykładami mogą byc tacy zawodnicy jak: Buff Bagwell, Mark Jindrak, Shawn Stasiak, Chuck Palumbo, Shannon Moore, Kaz Hayashi czy Sid Vicious.

:arrow:Ostatnia gala SmackDown wyniosła rating 2.8. Natomiast poniedziałkowe 3-godzinne show Raw osiągnęło rating 3.6. Dokładniej:

1 godzina - 3.03

2 godzina - 3.75

3 godzina - 4.10

:arrow:Wczoraj urodziny obchodzili: Sandman, który skończył 46 lat oraz Ultimate Warrior, który z kolei świętował swe 50 urodziny.

ShannonMoore.jpg

:arrow:Za kulisami ostatniej gali Raw pojawił się Shannon Moore. Swoją obecnośc na owej gali skomentował krótko na swoim koncie Twitter: "Wspaniale było znów zobaczyć kilku moich fanów podczas ostatniej nocy na Raw." Czyżby przybył tam tylko w takim celu...?

:arrow:Na oficjalniej stronie WWE możemy znaleźc trzy ciekawe galerie. Pierwsza przestawia przebieg operacji Batisty, której został poddany w wyniku kontuzji ramienia. Natomiast bohaterem drugiej galerii jest Donald Trump - zdjęcia ukazują nam lądującego prywatnym helikopterem Trumpa na szczycie budynku WWE - to właśnie w taki sposób przetransportował się ostatnio na galę. Ostatni zbiór zdjęc ukazuje nam Kane'a, który - jak wielokrotnie powtarzano we wcześniejszych newsach - przebywa obecnie w Indiach. Big Red Machine spędził czas wolny na rozmawach z mieszkańcami, rozdawaniu im autografów oraz na prowadeniu dyskusji z gwiazdą kina Indyjskiego - Akshay'em Kumer'em. Wszystko to oczywiście do zobaczenia na WWE.com.

:arrow:Podczas sobotniej gali SmackDown/ECW w Binghamton, stanu Nowy Jork, wystąpił Rey Mysterio, czym całkowicie rozwiał ostatnie podejrzenia o jego odejściu z federacji. Rey brał udział w Triple Threat Matchu przeciwko Jeffowi Hardy'emu oraz CM Punkowi, którego stawką był tytuł Punka. Jak można było się spodziewac, pas nie zmienił właściciela. Mimo to, we wszystkich wcześniej opisywanych pogłoskach krył się cień prawdy - Mysterio rzeczywiście miał mały konfilkt z WWE, który na szczęście zakończył się porozumieniem obu stron.

79555_512x288_generated__LOW+cIKxB0+Ss9IWRStDKQ.jpg

:arrow:Na gali pojawił się również Hall of Famer Ricky "The Dragon" Steamboat, którego przeciwnikiem był zawodnik z rozwojówki WWE - Drew McIntyre. Trwający 20 minut mecz zyskał miano "najnudniejszej walki całej gali". Jeden z fanów oglądających show, Wilson Wells napisał: "Był to zdecydowanie najnudniejszy mecz z całej gali. Przez ponad 20 minut byliśmy zmuszeni do oglądania walki, której akcja rozgrywała się głównie na macie. Nie, to za mało powiedziane. Oni po prostu siedzieli na podłodze, zakładając sobie nawzajem dźwignie - z małymi tylko przerwami na nieudane próby odliczenia rywala do trzech." Cóż, nie każdy występ Steamboata musi zachwycac...

chrisbenoitbgzsygnaturajw2.png

 

 

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Mystical1674325918

    2

  • IIL

    1

  • DonCarlos

    1

  • tomo

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  1 104
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  04.06.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Ciemny

Jeśli już mowa o owym pasie, to dośc interesującą ciekawostką może okazac się fakt, iż podczas ostatniej walki Chrisa Jericho, IC został zastąpiony przez zmodyfikowany tytuł mistrzostwa kobiet. Y2J starał się trzymac pas w taki sposób, by uniemożliwic zobaczenie go fanom. Podobnie zachowywał się również sędzia, który nie wzniósł go ku górze w taki sposób, jaki zwykło się robic przed walką, której stawką jest złoto danego zawodnika. Nasuwa się więc pytanie... Co stało się z pasem Intercontinental?

Odbylo sie to na jednym z WWE SmackDown! House Show w Hershey a to dlatego ze Chris Jericho poprostu zapomnial IC-belt w hotelu. Nie bylo juz czasu by po niego wrocic wiec postanowiono zrobic podmiane. Pas div oklejono tasma klejaca zeby nikt nie rozpoznal co Y2J trzyma w rekach.

MichelleMcCool01.gif

 

 


  • Posty:  4 985
  • Reputacja:   1 046
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Ciemny

To właśnie 2 dni temu - 15 czerwca - minęła 11 rocznica pierwszego show WCW, który odniósł bardzo zbliżony rating do WWF. Podczas gali Raw Main Eventem był wówczas mecz "Hell in a Cell: Austin & Undertaker vs. Mankind & Kane", którego rating wyniósł 4.3. Natomiast show WCW Nitro wyniósł rating 4.0, a w Main Evencie zmierzyli się Randy Savage i Diamond Dallas Page w meczu Steel Cage. Obie gale oglądane były przez ponad 9,160,000 widzów zasiadających przed telewizorami.

Jakieś pierdoły. Już pierwszy w historii epizod WCW Nitro z 1995 roku, pokonał ówczesne Raw w oglądalności.

Według artykułu zamieszczonego na stronie elagoradechihuahua.com, była gwiazda TNA (obecnie zawodnik AAA) Judas Mesias, a także Billy Boy i El Hijo del Tirantes zostali aresztowani za rzekomy napad na człowieka zidentyfikowanego jako Fernando Cordova. Cordova twierdzi, że został zamknięty w hotelu i brutalnie pobity przez trójkę zapaśników. Wszystko tylko dlatego, że ofiara odmówiła - pijanym i nacpanym wrestlerom - wciągania razem z nimi kokainy.

Judas Mesias rozwiązał umowę z TNA w dobrych stosunkach, ale pewnie za te wyskoki już nigdy nie zobaczymy go w ringach P. Carter...


  • Posty:  3 284
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  26.05.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Jakieś pierdoły. Już pierwszy w historii epizod WCW Nitro z 1995 roku, pokonał ówczesne Raw w oglądalności.

Prawda. Dla potwierdzenia tabela z dokładnym wykazem ratingów z historii "Monday Night Wars" :)

800px-Monday_Night_Wars_Ratings.JPG

Cóż, nie każdy występ Steamboata musi zachwycac...

Ja bym raczej powiedział - Nie każdy potrafi dobrze poprowadzić staruszka. Dali by mu walkę z Krzysiem lub innym profesjonalistą to mogę się założyć że walka dała by radę ;)


  • Posty:  54
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.06.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Prawda, mój błąd... Trzeba sobie dac z tym spokój na jakiś dłuższy czas. Zacznę je znów pisac, gdy będzie na to więcej czasu. Dzięki za poprawki panowie. :)

chrisbenoitbgzsygnaturajw2.png

 

 


  • Posty:  32
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.01.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Jak informują pewne źródła, WWE wciąż lekceważy TNA, i nadal uważa, że nigdy nie będzie ono dla nich poważnym zagrożeniem

Taka jest niestety póki co smutna prawda. Choć według mnie TNA robi lepsze walki niż WWE to nadal historia zobowiązuję. Liczę kiedyś na to że TNA zrówna się w ratingach z WWE i do vinca dotrze że musi zacząć ulepszać WWE aby po raz kolejny wygrać wojnę ratingów. Póki co przed TNA długa droga

Wczoraj urodziny obchodzili: Sandman, który skończył 46 lat oraz Ultimate Warrior, który z kolei świętował swe 50 urodziny.

Wszystkiego najlepszego dla legend

Mysterio rzeczywiście miał mały konfilkt z WWE, który na szczęście zakończył się porozumieniem obu stron.

Jakoś nie lubię mysterio i ucieszył bym się gdyby zrobił sobię dłuższy odpoczynek od WWE.

Cóż, nie każdy występ Steamboata musi zachwycac...

Należy liczyć sięz faktem że swoje latka już ma i nie może robić już żeczy na które odważył by się w latach świetności. Z drugiej strony nikt nie każe mu się pchać znowu na ring

KANE THE BIG RED MACHINE IS BACK!!!!

1419621144495d19336d7e5.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Recent Posts

    • Grok
      AAA powraca na antenę Fox w Ameryce Łacińskiej dzisiejszego wieczoru. Niedzielny odcinek został nagrany 11 kwietnia w Mexico City. W karcie zobaczymy dwa tag team matche: El Mesias i Mecha Wolf zmierzą się z El Grande Americano i Texano Jr., a La Parka i Rey Fenix powalczą z Money Machine. W singlowym starciu Laredo Kid zmierzy się z El Hijo de Dr. Wagner Jr.. W sobotnim odcinku zaplanowano wywiad z La Catalina po jej debiucie sprzed dwóch tygodni. Następne nagranie telewizyjne AAA odbędzi
    • Grok
      Gratulacje dla gwiazdy WWE Ivy Nile za świetny debiut w fitnessie w Orlando! W sobotę, 25 kwietnia 2026 r., Ivy Nile wystartowała na 2026 NPC/IFBB Professional League GRL PWR Championship. Krótko potem Bryan Alvarez ogłosił, że Nile zadebiutowała w fitnessie na mistrzostwach w Orlando i zgarnęła zwycięstwo we wszystkich trzech kategoriach. Mistrzostwa NPC/IFBB Professional League GRL PWR odbyły się w Wyndham I-Drive Avanti Resort & Conference Center w Orlando na Florydzie. Nile, znana
    • Grok
      Nowa stypulacja została dodana do nadchodzącej walki o pasy Tag Team na Double or Nothing. FTR wystąpili na otwarcie tego tygodniowego Collision, by odpowiedzieć na wyzwanie Adama Copeland i Christiana Cage'a na Double or Nothing. Obie drużyny miały tam zmierzyć się w New York Street Fight. Copeland w swoim wyzwaniu oświadczył, że jeśli on i Cage przegrają, nigdy więcej nie będą walczyć razem. Dax Harwood i Cash Wheeler przyjęli wyzwanie na Collision. Dax poprosił jednak o dodanie kolejnej s
    • Grok
      Była partnerka tag team w WWE i niedawna rywalka na ekranie, IYO Sky, pożegnała się z Kairi Sane po zwolnieniu Sane z WWE. Tuż przed odcinkiem Friday Night SmackDown z 24 kwietnia 2026 roku WWE zwolniło wielu zawodników z głównego rosteru i NXT. Federacja zakończyła kontrakty z некоторыми, a umowy innych po prostu wygasły. Wśród nich znalazła się Kairi Sane. Krótko po zwolnieniu Sane jej niedawna rywalka na ekranie, IYO SKY, złamała charakter i zareagowała na jej szokujące odejście (cytaty p
    • Grok
      Cotygodniowe show nagrano w środę w Portland. Chris Jericho połączy siły z The Hurt Syndicate (Bobby Lashley i Shelton Benjamin) przeciwko The Demand. Na szali stoją też AEW World Trios Titles, bo The Conglomeration broni ich przed The Don Callis Family. Pełny kard prezentuje się następująco: Thekla & Skye Blue vs. Persephone & Alex Windsor Chris Jericho & The Hurt Syndicate (Shelton Benjamin i Bobby Lashley) vs. The Demand (Ricochet, Toa Liona & Bishop Kaun) AEW Trios Cha
×
×
  • Dodaj nową pozycję...