Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Rejden Galeria


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 019
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.04.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Pracka z Ortonem jest niezła ale coś mi w niej brakuje, napis pasuje idealnie, kolory też są spoko

  • Odpowiedzi 269
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Rejden

    105

  • Luba

    15

  • SweetChinMusic

    14

  • TeCktoN

    8

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  3 025
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.10.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

To ja również ocenie i mogę powiedzieć, że napis moim zdaniem ssie, mogłeś go bardziej dopracować ale mam takie pytanie, czy ty dajesz jakieś wzorki na napis? Poza tym wersja druga wygląda lepiej. Widzę, że użyłeś znienawidzony prze ze mnie teksturę do wtopienia. Mam dla ciebie pomysł, zrób prackę z LayCool :D .

 

ahfo.png

 

luba_049.png

 

 


  • Posty:  1 557
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.09.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

Nie Luba, nie daje żadnych wzorków :8 bawię się gumką troszkę wymaże itp :P Nie chciałem wtopić go poprostu dałem takie plamki i tyle :P a co do pomysłu to raczej go zrealizuję bo jestem chory i nie mam co robić :P (co się stało, że nagle tyle komentarzy)


  • Posty:  3 025
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.10.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

O Rejden zrobił byś mi sygnę taką jaką masz w podpisie, tylko z LayCool w kolorystyce czerwono-niebieskiej. :D Tylko wyczaruj jakiś ciekawy napisik. :8

 

ahfo.png

 

luba_049.png

 

 


  • Posty:  1 557
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.09.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

Kolejny xD już Tuptusiowi zrobiłem :P no dobra da się zrobić :P


  • Posty:  1 557
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.09.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

Miało być trochę inaczej wyszło tak

:( :

sabinkopia.png

  • Posty:  1 557
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.09.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

Jesse

:)

jesses.png

Wiem napis ssie, ale nie umiałem zrobić lepszego i koniec !

  • Posty:  1 969
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.04.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Wow naprawde super praca. Mógłbym sobie ja wziąść? :D

 

 

 


  • Posty:  1 557
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.09.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny


  • Posty:  660
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.04.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

No to zacznę od Ortona, jak dla mnie pracka trochę za jasna, napis taki dziwny, nie podoba mi się, ale ogólnie praca na mocne 4.

Chris Sabin, praca mogłaby być fajna, gdyby było inne tło, a tak to troszkę ssie. Wtopienie w porządku, ale nie podoba mi się to coś czerwone przy napisie.

Co do Jessyego, no to praca na wielki +. Fajne wtopienie, tło, a napis już sam oceniłeś :)

PS. Mógłbyś skomentować moją galerię nygusie :P


  • Posty:  341
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  08.04.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Praca z Ortonem nawet fajna ładny napis, fajne tło, ładne światła jedyne co mi się nie podoba z tej pracy to te plamki na pasie no i trochę słabe wtopienie.

Sabin ci fajnie wyszedł tło takie sobie ale może być napis jak zawsze idealny te światła mi się podobają słabe wtopienie i trochę za duża ramka ale ogólnie praca jest fajna.

Jesse to chyba najlepsza praca z tych trzech tło może i puste ale reszta jest super kolejny dobrze wykonany napis wtopienie dobre i idealnie dobrane światła i znowu trochę za duża ramka lecz ogólnie jest super.

Mam do ciebie prośbę mógł byś mi zrobić sygne z Ortonem lub Johnem i avek z Maryse? Oczywiście jeśli miał byś czas i chęci.

 

 

 


  • Posty:  2 513
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.02.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

[ Tamtaramtam tam rozwijają czerwony dywan ] :D

Witaj :) Napis wcale tak nie ssie a sygna jest bardzo, bardzo nie mogę użyć słowa fajnie.. Ciekawa. A poza tym strasznie mnie się podobają twoje sygny więc z tą też nie jest inaczej.. Szczególnie ten jakby efekt płomieni za panem ;) A z Sabinem jest hm.. Jako tako ciekawa choć mniej się mnie podoba.. Chociaż chyba mnie nie lubisz.. Bo wtedy dla innych taki wypad a ten mój Mizek taki od niechcenia : :( Ale jakbyś mógł widzę, że ostatnio też avki robisz które mnie się podobają i są strasznie ładne i z takim fajnym efektem, więc ja bym Ciebie poprosił o takiego avka z kim o to jest pytanie.. Sam nie wiem więc dam Ci klika opcji bo ja sam nie wiem z kim bym chciał więc dam Ci kilka wariantów jak CI będzie wygodniej zrób.. Miz/ Jeff [ Taki jak w WWE ] i no chyba tylko Oni chociaż nie ma chociaż może z Khalim.. :D


  • Posty:  1 557
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.09.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

Dzięki za komentarze, ale już nie robię prac na zamówienie, za niedługo dodam jakieś avki i sygny będzie można sobie wziąć

2 nowe avatary

aliciakopiakopia.png

cmavek.png

  • 2 tygodnie później...

  • Posty:  1 019
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.04.2011
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Świetna Praca z AJ naprawde ci wyszła napis dobrze dopasowany kolorystyka też a promo moge tego avka z Punkiem ??

cmavek.png

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Grok
      Jack Perry to nowy mistrz National. Ostateczne momenty Blackjack Battle Royal, które były main eventem Zero Hour, otworzyły główną kartę gali AEW Revolution w niedzielę w Los Angeles. Po tym, jak Perry wyeliminował El Clona poza ring, walka sprowadziła się do finałowego starcia z Ricochetem. Obaj wymieniali akcje, aż Ricochet złapał Perry'ego z narożnika i próbował wykonać spot na apronie. Perry skontrował, trafiając w reverse ranę, co posłało Ricocheta poza ring. Perry i Ricochet rywalizowa
    • Attitude
      Nazwa gali: AAA on FOX #9 - Rey De Reyes 2026: Part 1 Data: 14.03.2026 Federacja: Lucha Libre AAA World Wide Typ: TV-Show Lokalizacja: Heroica Puebla de Zaragoza, Puebla, Meksyk Arena: Auditorio GNP Seguros Format: Live Platforma: FOX (Latin America) Komentarz: Jose Manuel Guillen & Roberto Figueroa Official video: Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Lucha Libre - dyskusje ogólne
    • GGGGG9707
      Ciekawa kwestia ale widzę ją inaczej.  Jakie Cody ma argumenty za tym żeby czuć się zagrożonym przez Ortona?  - Orton pokonał go w komorze (sprytem, trochę heelowo, po tym jak Drew zajmował się Rhodesem) Jakie argumenty ma Orton ? - Cody pokonał go w finale KOTR rok temu - Orton już na EC musiał nie do końca czysto sięgnąć po RKO (jak Cody z Zaynem i Fatu) po tym jak Cody był osłabiony i nie skupiony przez Drew. Więc to już pokazalo że Orton musi uciekać się do podstępst
    • Grok
      AEW Revolution odbywa się dziś w Los Angeles. W głównym starciu AEW World Champion MJF broni tytułu przeciwko Hangmanowi Page'owi w Texas Deathmatchu. Stypulacja mówi, że jeśli Page przegra, nigdy więcej nie dostanie szansy na walkę o AEW World Title. Toni Storm zmierzy się z Mariną Shafir w pojedynku z zakazanymi przy ringu. AEW World Trios Titles też będą na szali, bo Kazuchika Okada, Kyle Fletcher i Mark Davis bronią pasów przed „Speedball'em” Mike'iem Baileyem, Kevinem Knightem i Misti
    • -Raven-
      Spoko, jak to mówią - jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki Co kto lubi. Ja tam po prostu wolę to co rzadziej (kilka razy w roku) jest nam dane oglądać (program face vs. face pomiędzy topowymi gwiazdami, z tarciami pomiędzy nimi) niż to, czym karmią nas co tydzień do porzygu (heel dojeżdżający face'a na tygodniówkach, żeby ten później wziął odwet na PPV). Poza tym, przy takim programie (face vs face) moglibyśmy się do końca łudzić, że to jednak Blondas przejdzie turn, na co większość czeka, a
×
×
  • Dodaj nową pozycję...