Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

RazorNewz #188


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 862
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Brock Lesnar miał wypadek samochodowy. Jadac motorem zdechyl się z minivanem. Brocka zabrano do szpitala gdzie wyjmowano mu z czola kawalki szkla i zalozono kilka szwow. Agnet Lesnara powiedzial ze wypadek ten nie wplynie na krariere Brocka w NFL

 

Matt Hardy ma rozbity nos po walce z Valem Venisem na Heat. Agenci powiedzieli ze nos nie jest zlamany i Matt nie opusci zadnych zaplanowanych gal.

 

Walka La Resistance vs. Hurricane i Rosey zostala zaplanowana jako zapchajdziura na gali. WWE chcialo dac publice troche odpoczyku przed walka Cactus Jack vs. Randy Orton.

 

Po Backlash Chris Benoit wzial mikrofon do reki i zaczal wytykac Shawnowi Michaelsowi screw job na Brecie Harcie na SS 97

 

WWE było bardzo zadowolone z walk Orton – Foley i z main eventu. W tych walkach dobrze zostali „wypromowani” Orton i Benoit a o to chodzilo federacji.

 

WWE było bardzo rozczarowane walka Kane vs. Edge. Zarzad spodziewal się czegos niesamowitego po tej walce a wyszla calkowita klapa i nudny pokaz.

 

WWE zapowiada nastepne zwolnienia z federacji, Puki co nie ma zadnych nazwisk i nie wiadomo na kogo padnie malo szczesliwy los.

 

Wkrotce na RAW ma powrocic Scott Steiner. Od jakiegos czasu boryka się z kontuzjami pachwiny i barku.

14412508044c725aa0e19e.gif

  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • RazorR

    1

  • Rabol

    1

  • Dejv

    1

  • RvR

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  238
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.03.2004
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Heh Lesnar...Jak dla mnie to moze jeszcze rozpierdolic ten samolot za 400 000 $ i tak ten wypadek nie sprawi ze mu sie w glowie polepszy :evil: Ego'wiec jeden...
Love, Peace & RvR

161505123340b79429e588a.jpg


  • Posty:  970
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.11.2003
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Kurwa... WWE jest totalnie jebniete. Ja tez bylem rozczarowany walka Edge vs Kane, ale to nie ja pisalem scenariusz do tej walki, i to nie ja ustalalem ile ma trwac ! Skrypt byl tragiczny, a oni sie dziwia ze walka w rezultacie tez byla tragiczna (gorzej) ?!?

Ehhh...

4302049614329261d90190.jpg


  • Posty:  1 977
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.11.2003
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Powinni zwolnić Steinera - dla mnie poszedł by jako jeden z pierwszych na odstrzał.Nic tylko zajmuje miejsce lepszym od siebie których WWE nie umie wykorzystać.

Wypadek nie pokrzyżuje kariery Lesnara w NFL ? Ciekawe jak mu skopią dupe tam to pewnie bedzie chciał wracać do WWE.No chyba że faktycznie mu sie poszczęści tam.


  • Posty:  273
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Cieszę się, że Benoit ma wreszcie swoje 5 minut. Na pewno je wykorzysta:) Za Ortonem nie przepadam, ale też życzę mu szczęścia:P

-=Xcez Warszawa=-

=Chris Benoit Rulez=

I wszystko jasne:)

1556177845400abf2204e34.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Bastian
      Gdyby nie kontuzja Bronsona Reeda, mogło być inaczej. 
    • KyRenLo
      No cóż, może będzie ku temu okazja Elimination Chamber 2026: World Heavyweight Champion CM Punk vs. Finn Bálor: Przystanek w drodze na WM. Całkiem udany przystanek, bo względnie mi się podobało to, co zobaczyłem w ich programie. Sama walka powinna też wyjść co najmniej nieźle, więc można dać już teraz plus. Ostateczny typ: CM Punk. Women’s Intercontinental Champion Becky Lynch vs. AJ Lee: To Becky Lynch, więc powinienem jak to ja jedynie zachwalać prawda
    • Bastian
      Żegnamy AJ Stylesa i witamy w Hall of Fame. Ruch zrobiony chyba głównie po to, aby AJ'owi przypadkiem nie przyszło do głowy spróbować swoich sił w AEW. Styles szybciej w HoF niż Cena, choć koniec ich karier dzieli raptem kilka tygodni. Jasiu pewnie dostanie główne miejsce za rok lub dwa. Powiało trochę starym TNA na RAW w Atlancie, nostalgia chwyciła, ale na pewno nie zatwardziałych fanów WWE, bo ci na widok Kazariana czy Abyssa nie za bardzo chyba wiedzieli, kim się zachwycać albo scrollow
    • KyRenLo
      Fenomenalny zasłużył: Piękny widok. To teraz niech WWE ogarnie Cenę, żeby go wprowadził, bo to jest chyba najlepsza możliwa opcja.  
    • KyRenLo
      Liv wybrała rywalkę i zaskoczenia nie było, bo być nie mogło. Liv vs. Steph: Brock Lesnar też zawalczy na WM i będzie to Open Challenge. Jacyś wasi faworyci do wyboru? Ja już wspominałem, że Lesnar vs. Femi ze zwycięstwem tego drugiego to jest coś, co chcę zobaczyć i oby WWE poszło w tym kierunku.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...