Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Najmniej doceniani wrestlerzy


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  482
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.07.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Jak dla mnie najmniej docenianym wrestlerem jest R-Truth i MVP.Są już obaj blisko 40 a jeszcze nie mają na nich pomysłów.

R-Truth- Świetny wrestler, światnie wyszkolony technicznie,tylko żeby mieli jeszcze na niego pomysł.

MVP-Podobnie jak u góry tylko że troche gorszy technicznie ale i na niego też nie ma pomysłu.

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • DaveKRK

    2

  • Qui-Gon

    2

  • Yanki

    1

  • Oscar Gutierrez

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  24
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.03.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Najbardziej niedoceniany jest Evan Bourne jest to jeden z najlepszych obecnie high-flyerów, WWE jak zwykle tego nie widzi/nie docenia.

Na push zasługuje też R-Truth ma już blisko 40lat, umi rozgrzać publiczność chociażby swoim wejściem i ma świetną technike, a nie zapowiada sie na nawet najmniejszy push.

Kane on powinien walczyć o najważniejsze pasy (WWE/WHC), a napewno powinien mieć IC championa, ale poco dać pas temu, który na niego zasługuje, jak mamy znacznie młodsze Drewno.

Można jeszcze wymienić Kofiego który też jest świetny, ale w WWE jest kilka pasów, a ludzi jak wyżej wymienieni jest więcej, ale napewno powinien się kręcić wokół pasów.

 

takersig.gif

 

 

 

[*] Spoczywaj W Pokoju [*]

 


  • Posty:  51
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  28.03.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Zgodzę się ,że Evan , R-Truth i Kane są niedocenieni.

Skoro Swagger ma pas to taki Kane powinien mieć ich dużo więcej niż ma teraz na koncie.

Bourne i R-Truth też powinien mieć pewniejsze miejsce w WWE.Są dobrymi wrestlerami i powinni być kimś więcej niż zapchajdziurami lub tymi którzy tylko jobbują ;]

eddiec.th.jpg

 

punkem.jpg

  • 3 tygodnie później...

  • Posty:  36
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  08.01.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Najmniej docenieni to oczywiście:

Evan Bourne- Wspaniały High Flyer z świetnym finisherem .

R-Truth-jego technika powalająca ,ale niestety juz ma swoje lata.

Vladimir Kozlov-początkowo dominował,ale teraz niestety pomijany.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Jeffrey Nero
      Chodzi o to co trzeba zrobić by zdobyć poderwać Cece.
    • -Raven-
      Jakaś podpowiedź?
    • Grishan
      Trochę trzeba było na ten tekst poczekać, ale mam wrażenie, że było warto. Jest po prostu fajny. Hania też jest fajna. "Dziadzio Szakal" też jak najbardziej daje radę. Zastanawiałem się, jak podejdziesz do tego tematu i nie rozczarowałem się: to wszystko po prostu ma ręce i nogi. Ciekawy projekt, bez dwóch zdań. I udany erp.  
    • Bastian
      Konkretny opener na początek NXT. Szkoda tylko, że nie było żadnej stawki, a w ringu mieliśmy gości ze Smackdown w postaci Fraxiom, świeżaka Moreno i Dara, o którym wielu już zapomniało   Great American Bash za kilkanaście dni. Bookerzy postawili na najmocniejsze na ten momenty karty. Tony d'Angelo kontra Naraku u panów i Lola Vice - Kendal Grey u pań. Świeżaki, czyli Rook i Hendrix pójdą na siebie, a co do Kelani Jordan ciekawi mnie, czy prędzej zdobędzie jeszcze jakiś tytuł w NXT czy może
    • Przemk0
      Ja już swój RP ukończyłem. Nie chciałem też dopisywać za dużo tylko po prostu wykonałem swój plan na IV rozdziały, aby to było uczciwe wobec tych co napisali na czas.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...