Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Problem z Windowsem XP


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  358
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.06.2007
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

Jak można zauważyć po nazwie tematu mam problem z Windowsem XP. Windows uruchamia się normalnie. Występuje tylko jeden błąd z Firewallem. Pisze że nie działa poprawnie i działanie aplikacji musi zostać zakończone. Reszta włącza się normalnie. Tylko że prawie nic mi się nie chce włączyć. Właściwie żadna aplikacja związana z internetem się nie uruchamia. Gadu-Gadu(tu się uruchamia tyle że nie mogę dać się na dostępny), Mozilla Firefox, Opera itp. Gry jak np. Counter Strike rownież nie działają. Działają tylko niektóre gry które nie mają powiązania z internetem. Gdy wszedłem w szczegóły błędu z Firewallem pisze tam coś o kernel32.dll. Wcześniej (jeszcze przed tym wszystkim) grałem w cs'a gdy nagle zresetował mi się komputer. Po ponownym uruchomieniu wyskoczyła wiadomość z Spybota właśnie o tym kernel32. Chciało uczynić jakieś zmiany w rejestrze więc odmówiłem i kazałęm Spybotowi to zablokować. Od tego momentu nic mi nie chce działać. Próbowałem odwrócić to ze Spybotem, usunełem z listy wszystkie zablokowane programy żeby pytały się na nowo ale to nic nie dało. Przeskanowałem wszystko Spybotem i naprawiłem znalezione błędy. To również nic nie dało. Nie wiem co mam teraz robić. Proszę o pomoc :)

11298115914c6aa0b9db48e.jpg

  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jacek_D

    3

  • Prezes

    1

  • LegendKiller

    1

  • rainbowhair warrior

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  12
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  26.01.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

A próbowałeś przeinstalować Firewalla :?:

csho0.jpg

5xhdv9jly8.png

undertaker4zq1.jpg


  • Posty:  2 266
  • Reputacja:   70
  • Dołączył:  30.05.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  iPhone
  • Styl:  Ciemny

Odinstaluj obecnego firewalla i zarzuć kerio ; ) Jeśli bardzo nie chcesz to :

Wejdź w menu Start - Uruchom - wpisz msconfig - uruchamianie - odznacz firewalla i zobacz jak komp będzie się zachowywał wtedy po czym daj znać.


  • Posty:  484
  • Reputacja:   3
  • Dołączył:  05.01.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

A jak ci się nie chce z tym bawić zrób formata i z głowy :D


  • Posty:  358
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.06.2007
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

Wejdź w menu Start - Uruchom - wpisz msconfig - uruchamianie - odznacz firewalla i zobacz jak komp będzie się zachowywał wtedy po czym daj znać.

Zrobiłem to. Błąd z Firewalla oczywiście przestaje wyskakiwać ale jest inny problem. Wszyskie aplikacje włączają się normalnie ale nie działa mi internet. Sprawdzałem w Połączeniach Sieciowych i tam wszystko jest dobrze i pisze że niby działa.

11298115914c6aa0b9db48e.jpg


  • Posty:  1 155
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.06.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

jeśli to firewall zablokował ci net to wyłączenie go w autostarcie nie zawsze musi pomóc, z autostartu można kierować programem czy się uruchamia czy nie, usługi doinstalowane przez program nadal startują ze startem systemu. spróbuj z odinstalowaniem.

jaki masz w ogóle internet?

dzwoniłeś może do swojego operatora netu zapytać czy to może nie u nich się zwaliło?

vegaskopiavr1.jpg

wweteamfv8.jpg

92372310444b3ddbb51eb5.jpg


  • Posty:  358
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.06.2007
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

dzwoniłeś może do swojego operatora netu zapytać czy to może nie u nich się zwaliło?

Nie ma potrzeby bo na Linuxie internet działa normalnie. Potem spróbuję odintsalować, zobaczymy co się stanie.

EDTI: Odinstalowałem Firewalla i wszystko działa normalnie. Dziękuję wszystkim za pomoc.

11298115914c6aa0b9db48e.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Jeffrey Nero
      Chodzi o to co trzeba zrobić by zdobyć poderwać Cece.
    • -Raven-
      Jakaś podpowiedź?
    • Grishan
      Trochę trzeba było na ten tekst poczekać, ale mam wrażenie, że było warto. Jest po prostu fajny. Hania też jest fajna. "Dziadzio Szakal" też jak najbardziej daje radę. Zastanawiałem się, jak podejdziesz do tego tematu i nie rozczarowałem się: to wszystko po prostu ma ręce i nogi. Ciekawy projekt, bez dwóch zdań. I udany erp.  
    • Bastian
      Konkretny opener na początek NXT. Szkoda tylko, że nie było żadnej stawki, a w ringu mieliśmy gości ze Smackdown w postaci Fraxiom, świeżaka Moreno i Dara, o którym wielu już zapomniało   Great American Bash za kilkanaście dni. Bookerzy postawili na najmocniejsze na ten momenty karty. Tony d'Angelo kontra Naraku u panów i Lola Vice - Kendal Grey u pań. Świeżaki, czyli Rook i Hendrix pójdą na siebie, a co do Kelani Jordan ciekawi mnie, czy prędzej zdobędzie jeszcze jakiś tytuł w NXT czy może
    • Przemk0
      Ja już swój RP ukończyłem. Nie chciałem też dopisywać za dużo tylko po prostu wykonałem swój plan na IV rozdziały, aby to było uczciwe wobec tych co napisali na czas.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...