Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

RazorNewz #187


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 862
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Wielu zawodnikow nie jest zadowolonych z powodu awantu Johnnego Ace`a na Wice Prezydenta do spraw talentow. Ace ostatnio był postrzegany jako pacholek McMahona, który stawia się na kazde kiwniecie palcem szefa przez co nie wyrobil sobie wśród wrestlerow zbyt dobrego zdania.

Pomimo ze nie sa zadowoleni to oglne odczucie jest pozytywne ponieważ Ace lepiej zna się na federacjach niezaleznych i TNA i jest w stanie wyszukac wiecej talentow niż ktokolwiek inny w WWE.

 

Big Show będzie nieobecny w federacji przez około 8 do 12 tygodni. W tym czasie będzie leczyl nowe i stare kontuzje miedzy innymi kolan i lokci. Jednak Show puki co poinformowal zarzad ze będzie walczyl żeby zapelnic dziury po stracie Lesnara i Goldberga.

 

Możliwe ze Kurt Angle podpisze nowy kontrakt z WWE. Roznilby się od tego tylko tym ze będzie pracowal na pol etatu. W tej chwili na pol etatu pracuje Undertaker (chociarz ten ma podpisany normalny pelnoetatowy kontrakt, walczy zadko ze względu na kontuzje), który będzie pojawial się tylko na wazniejszych galach. Wiele osob sadzi ze Brock Lesnar odszedl z WWE tylko po to żeby podppisac nowy kontrakt na pol etatu

 

Tommy Dreamer aktualnie pracuje za kulisami pomagajac innym zawodnikom w przygotowaniach do wystepu na House Showach lub galach TV. Dreamer ma bardzo dobra reputacje w szatni i nie ma się co obawiac ze zostanie z federacji zwolniony.

 

Main Event Backlash ma przebiegac podobnie do walki która odbyla się na Wrestlemanii. Prawdopodobnie walke ta wygra Chris Benoit. Możliwy jest tez heel turn Shawna Michaelsa.

 

Walka Cactus Jack vs. Randy Orton ma być bardzo krwawa i należy oczekiwac kilku dobrych akcji ze strony obu zawodnikow.

 

Możliwe ze walka Kane vs. Edge zakonczy się jakas dyskfalifikacja. WWE może zrobic ten ruch żeby kontynuowac ten feud na przyszlych RAWach.

 

Shelton Benjamin powinien wygrac swoja walke na Backlash z Rickiem Flairem. Shelton oczekuje w najblizszych miesiacach ogromnego pushu. WWE uwaza ze ten zawodnik będzie podstawowym zawodnikiem federacji za kilka lat.

 

Możliwe ze walka Tajiri vs. Coach zostanie przeksztalcona na walke Eugene i Tajiri z managerem Regalem przeciwko Coachowi i La Resistance.

14412508044c725aa0e19e.gif

  • Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • RazorR

    1

  • Hartfan

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  2 485
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Mozna sobie przewidywac co zrobi WWE na PPV a tak naprawde to do konca nigdy nic nie wiadomo. Decyzje o wynikach najwazniejszych walk na PPV sa podejmowane przed gala badz wczesniej tego samego dnia co gala PPV...
The best there is, the best there was, the best there ever will be... Hartfan

1683510344acb5553018c.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • GGGGG9707
      No nie wiem, ja właśnie z Ortonem nastawiłem się na najgorszą opcję jaka mi do głowy przyszła a i tak udało im się mnie rozczarować 
    • KyRenLo
      Pierwsza godzina w niedzielę ma lecieć na ESPN, czyli jest szansa, żeby pokazać takiego byczka, jakim jest Oba trochę większej widowni. Oby WWE tego nie skopało, bo mają ogromny materiał na wielką gwiazdę i wypadałoby, aby na swojej pierwszej WrestleManii nie tylko się dobrze pokazał, ale również po prostu wygrał. Lesnar jest bliżej końca niż dalej i jemu ta wygrana w zasadzie nic nie daje. Zobaczymy.
    • KyRenLo
      Pat ma niespodziankę i nie zawaha się jej ujawnić: Maks., co tutaj zostanie ogłoszone to pewnie informacja o obniżonych cenach na WM na samym finiszu, czyli nic, co nas oglądających tutaj dotyczy.
    • HeymanGuy
      Miło widzieć znowu TMDK, lubiłem ten tag-team w NXT mimo iż był mocno generic, byli po prostu poprawni - ba, nadal są. Mają określony status w NJPW, widać że coś tam znaczą, jak ktoś wie coś więcej to niech się wypowie, bo nie zagłębiałem się aż tak mocno, ale w ROH/AEW muszą też coś zacząć znaczyć, a przegrana z RPG Vice to nie jest to. Walka spoko, ale jej wynik nie robił wielkiej różnicy, bo oba teamy są nijakie z tym, że RPG Vice należą do rodzinki DCF - i pewnie dlatego wygrali. Ta zmi
    • HeymanGuy
      Luna widzę u góry, że odeszła, tymczasem na Impact zaczyna coraz więcej znaczyć xdd nie wiem kiedy zaczęła coś znaczyć, pewnie od rozpadu TT z Threat. Jednak ta dywizja potrzebuje świeżej krwi i to nie w postaci wypełnień rosterowych z NXT w stylu Grace, czy Kelani. Przydałoby się zacząć poważniej traktować np. taką Stone. BDE chyba jeszcze nie wygrał singlowej walki w TNA i nic nie wskazywało na to, że w walce z Kazarianem się to zmieni. Czas Elayny w TNA nie jest jakiś świetny, ot co
×
×
  • Dodaj nową pozycję...