Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

Największy wrestler?


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 862
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Nie pytaj.

Sprawdz sobie sam. Od tego masz wikipedie i google.

14412508044c725aa0e19e.gif

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • skatewujo

    4

  • -Raven-

    3

  • RazorR

    2

  • baddayy

    2

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  782
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.06.2008
  • Status:  Offline

Koperek123

 

Tak żyje nawet ktoś kilka postów wyżej pisał że porusza się wyłącznie na wózku , mi sie wydaje że serce Show'a może nie wytrzymać a Khali może skączyć jak Gonzalez (oby tak nie było) A Kane? Wcale taki niski nie jest choć wieżowcem też nie jest , WWE chyba tez troche zawyżyło jego wzrost


  • Posty:  115
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.05.2008
  • Status:  Offline

Jak oglądałem FCW to tam niedawno zadebiutował Eli Cottonwood, raczej na pewno nie jest największy ale bardzo "dziwnie" wyglądał w "TV". Przy wrestlerach jak Taker, Kane inni wcale tak śmiesznie nie wyglądają a pamiętam że przy nim ktoś z rozwojówki wyglądał prawie jak dziecko ;],

to co na YT jest

jest dość słabe, w "TV" ;) jest inaczej.
Time to retire - i will join TNA.

  • Posty:  5 046
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.12.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Giant Gonzales potrafi chodzić z tego co wiem, co prawda przychodzi mu to z bardzo dużą trudnością i ogranicza to do minimum, ale nie jest całkowitym kaleką. Temat powoli zmierza ku zamknięciu jak tak widzę, bo niektórzy będą wymieniać i dyskutować na temat każdego trochę wyższego wrestlera i jego problemów ze wzrostem...

15974308365193fac7b7921.jpg


  • Posty:  439
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  26.04.2008
  • Status:  Offline

Jak dla mnie największym wrestlerem jest Big Show. Dlaczego? Bo ludzie pokroju Khalego, Gianta Gonzalesa i Gianta Silvy to cyrkowe atrakcje. Brakuje im podstawowych umiejętności zapaśniczych, jak sprzedawanie akcji przeciwnika, technika, prowadzenie rywala. Big Show może jest ślamazarny, ale jak najbardziej mogę nazwać go wrestlerem. Ma pojęcie, o co w tej rozrywce chodzi. Wspomniani wcześniej olbrzymi są kompletnie pozbawieni talentu i prędzej nazwałbym ich "entertainerami" niż zapaśnikami.

Zapraszam do mojego diary

WWF 1998: Here comes the crap!

10921402264bd2c1c1cf977.jpg


  • Posty:  290
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  28.12.2008
  • Status:  Offline

Moim zdaniem największym wrestlerem jest Big show i Great Khali. Kane nie jest jakiś bardzo duży ale tez nie należy do przeciętnych to samo Taker.

  • Posty:  2 817
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.12.2004
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Generalnie temat rzeka, a raczej "woda". Jak pisał Bonkol, teraz każdy może wrzucić imię kolejnego "giganta" wymienonego w odpowiednim dziale na Obsessed With Wrestling, ewentualnie popierając to podanym tam wzrostem powyżej 7 stóp ;]

 

Jeśli chodzi o największego wrestlera, to zdecydowanie, przynajmniej w naszych czasach, jest/był nim Giant Gonzales aka El Gigante. 8 stóp, jakie podawało WWF, było oczywiście przesadzone, ale 7'8" to już wzrost jak najbardziej wiarygodny - 233 cm. To Gonzales robił największe wrażenie, zestawiony choćby z Undertakerem, który wyglądał przy nim, jak Rey Mysterio jr przy Kevinie Nashu :)


  • Posty:  658
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.05.2009
  • Status:  Offline

Co do największych to było wielu dużych ale największy Andre The Giant i trzeba powiedzieć najlepszy z gigantów, bo jak na swoje warunki to w ringu był świetny. Giant Gonzales też był wielki ale umiejętności bardzo przeciętne. The Great Khali chociaż przy jego umiejętnościach nie wiem czy nazwać to wrestlerem. Bo 3 ciosy to i ja bym wykonał. Jemu nawet się kolana nie zginają. Big Show czyli najlepszy gigant obecnie.

Zdziwiłem się jak zobaczyłem w tym temacie Kane i Undertakera, którzy są średni w wzroście. Oprócz tych, których wymieniłem to napewno King Kong Bundy, Giant Silva i jeszcze paru było ale wymieniłem tych najbardziej znanych. Ja osobiście nie lubie giantów. Ich walki są wolne i w większoście na słabym poziomie. Ich wada jest także to, że mają potem problemy ze zdrowiem przez co szybko umierają i zostaje po nich tylko pamięć kibiców. A ci mniejsi wrestlerzy mogą występować długo i tyle samo cieszyć kibiców za co bardziej ich cenie.


  • Posty:  562
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.12.2005
  • Status:  Offline

Tutaj mamy kolesia który najprawdopodobniej przebija wszytkich Gonzalesów i Khalich. Tylko że o trochę inna epoka...

  • Posty:  1 470
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.07.2008
  • Status:  Offline

Big Show może jest ślamazarny, ale jak najbardziej mogę nazwać go wrestlerem

ooo Wright z wiekiem niestety starcił trochę ikry i dynamiki w ringu, ale to co robił w WCW lub na początku w WWF, to przy jego wzroście było czymś niesamowitym.

Roots Rock Reggae

Odpowiedz mi kim jestem!?!

173694779448d910b615175.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • GGGGG9707
      Ja jak zawsze na żywo bo już kwestia przyzwyczajenia że każde PLE (poza SNME przez reklamy) na żywo choć karta zupełnie nie zachęca. - Lyra vs Becky : walka będzie świetna jak ostatnio ale coś feud mnie nie kręci i to będzie po prostu solidna walka ale jednak powtórka z ostatniej gali. - Tag Team Match : 2 gości których nie trawię więc mam nadzieję że to będzie zamykało galę to sobie wyłączę przed walką i zaoszczędzę czas na sen. - Walizka Kobiet : super skład. Dla mnie o ile nie wygra Ripley czy Naomi to będzie dobrze. - Walizka mężczyzn : nie podoba mi się skład. Almas to nudny jobber więc nie, Penta nie pasuje mi jakoś na głównego mistrza choć go bardzo lubię, LA Knight trochę mnie nudzi i mimo wszystko też nie widzę go z głównym pasem. Grande jest dobry i Gable zasługuje na swój moment ale kolejny raz, myślę bardziej o mid-cardowym pasie, no i jest duże ryzyko że któryś meksykanin przeszkodzi mu w walizce i neseser kolejny raz będzie zmarnowany. Rollinsa nie chcę bo nie lubię jak byli mistrzowie i ME zdobywają walizkę (zwłaszcza że rok temu McIntyre już ją miał) + znowu ryzyko nieudanego cash-inu. Zostaje Solo który udowodnił że jest za krótki na ME i jak za dużo się na nim opiera to nie daje rady. Także kto by nie wygrał to i tak nie będzie mi pasowało. Zamiast tego dałbym skład np : Cobb/Fatu, Black, Dominik, Gable (w sumie może być o ile nie wygra), Breakker i np Axiom/Fraser dla latania (i pyk mamy 3 z RAW i 3 ze SD, gwarancja dobrej walki i ciekawy zwycięzca)
    • Nialler
      Ja to w sumie cały maj nie oglądałem wrestlingu (obejrzałem tylko double or nothing), ale MITB to choćby skały srały nie odpuszczę jak bardzo ciulowe to by nie było.  Narzekacie, że tylko 4 walki na PLE? I będzie to trwać pewnie ze 3h45m? A myślicie, że reklamy kabanosów, gier, filmów czy czegokolwiek to trwają 30 sekund? Nie będzie tu jakiś wrestling nam reklam przerywać!
    • Jeffrey Nero
      Z tego co pamiętam to pojawiła się też w WWE w story Kane i Bryana jak mieli chyba tą terapię.
    • MattDevitto
    • MattDevitto
      Dzisiaj świat wrs obiegła informacja, że niedawno bodajże w wieku 44 lat zmarła aktorka, która grała w TNA postać sławnej Claire Lynch. Chyba każdy fan fedki pamięta to story i z czym ono się wiązało. Niestety dość szybko z powodu hejtu jaki wylał się na tę zatrudnioną do tej roli aktorkę skrócono storyline, który od początku był dla mnie słabym pomysłem. Pamiętam, że z czasem pojawiały się doniesienia, że miała ona dużo nieprzyjemności ze strony fanów i żałowała, że zgodziła się na angaż w TNA. Szkoda, że jej losy tak się ostatecznie potoczyły. RIP.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...