Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 558
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  02.08.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

Nie chcę być niemiły ale nie radzę Tobie robić sobie wrogów

  • Odpowiedzi 9,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • IOOT_DZIKO

    688

  • pablo modjo

    504

  • Alustriel

    484

  • Willem

    440

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  6
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.09.2007
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Od tego zacznijmy że nie naskoczyłem na niego tylko zwróciłem mu uwage, a do tego chyba mam prawo? No właśnie! Więc może skończycie z tymi kazaniami dobra?

R23


  • Posty:  1 558
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  02.08.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

Kazania możesz wysłuchać u ojca Rydzyka, my tylko mówimy swoje zdanie, i musisz się po prostu do tego przyzwyczaić i przystosować a jak się nie podoba, wiesz gdzie są drzwi...


  • Posty:  664
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.06.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

lol jak ja przyszedlem na forum nie bylo takich problemów :D

Ramona - luzik, niektorzy tu chyba sa przewrazliwieni i na siłe proboja bawic sie w administratorów

johncena4iryszi7ll8.gif

  • Posty:  6
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.09.2007
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

To raczej wy musicie sie do mnie przystosować bo mam zamiar tu pobyć, nie wiem o co wam kaman ale mówiąc szczerze mam to w dupie. To tyle z mojej strony na ten temat :]

Btw. mówisz że po prostu mówicie swoje zdanie... a co ja wcześniej zrobiłem tym "najazdem", napisałem co myśle na UT15-0 8)

Edit:

irys w tej kwestii o administratorach się z tobą zgodzę.

Edytowane przez Gość

R23


  • Posty:  1 558
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  02.08.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

Hmm.....przeczytawszy raz jeszcze co napisałem odniosłem wrażenie że jestem zbyt poważny......what's wrong with me.........................

I need to eat Pie..... :D


  • Posty:  449
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.07.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Gosciu tabletek nie wziął 8) irys w administratorów nie ale sam dobrze wiesz że niepotrzebny burdel na forum się robi.

Napisałeś że masz zamiar tu posiedzieć , z takim zachowaniem i pisownią jak Norbas będzie in da hauz to zarobisz swojego pierwszego warna a później bana a później będziesz jechał po niektórych i gadał od sensu jakie te BGZ nie jest be.A do zwracania uwag to ty narazie tu nie jesteś.

 

sws.png

31576.png

 

 


  • Posty:  1 155
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.06.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

SilverWolf, wyluzuj poślady bo widzę, że jakiś spięty jesteś

i co to w ogóle miał być za tekst ...

A ty się nie cwaniakuj bo jesteś tu nowy , wieć nie zwracaj uwagi innej wiarze jeśli nawet masz racje , bo nawet nie masz statusu aktywnego usera.

nei zwracaj uwagi innym nawet jesli masz racje bo nei masz statusu aktywnego ... powiem ci jedno ... pfff

vegaskopiavr1.jpg

wweteamfv8.jpg

92372310444b3ddbb51eb5.jpg


  • Posty:  449
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.07.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

AtS, mistrzu chodzi mi o to że gostek się dopiero co zarejestrował a już sie sadzi , napisał 3 posty w tym 2 są spamem i myśli że mu nie wiadomo co wolno i jest tu najważniejszy, o to mi chodziło. Co z tego ja jestem activ a on nie i tak jesteśmy równi(prawie), moze w sumie to źle z leksza napisałem to , więc sora za mały błąd.

 

sws.png

31576.png

 

 


  • Posty:  1 643
  • Reputacja:   2
  • Dołączył:  17.07.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

K..... co za bełkot, cziiil po kopie w dupkie każdemu i zmusić do roboty :) Kurde tak mi sie przypomniało że jak było głosowanie do Hall of Fame to zapomniałem o naszym zasłużonym, długowiecznym userze SilverZwierzu :rotfl:


  • Posty:  431
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.04.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Ogólnie to z ostatniego postu naszego uwielbianego Białogłowego Kundelka zrozumiałem tylko tyle, że nie umie wyrazić swojego zdania zrozumiale dla wszystkich ;)

910573292462b42a28a382.gif


  • Posty:  1 558
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  02.08.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

Undertaker-15-0, wiesz nie trzeba się znac żeby lubieć wrestling, może on po prostu lubi oglądać, wierzy że wszystko jest naprawdę i nie zna terminologii....


  • Posty:  6
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.09.2007
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Undertaker-15-0, The_Icon, oto sie nie bójcie bo najważniejsze info na temat wrestlingu posiadam i nie muszę być uświadamiany co to jest "taping" czy to że wrestling nie jest na "real" :P

R23


  • Posty:  3 659
  • Reputacja:   10
  • Dołączył:  11.11.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  BGZ

Zamknąć twarze bo zaraz willem wlepi wam Warna :rotfl:

915802072594e34bce782c.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Recent Posts

    • MissApril
    • Kaczy316
      Ostatnie Monday Night Raw przed Night Of Champions i gala odbywa się w Londynie, więc o normalnej porze można obejrzeć, zobaczmy co dzisiaj zostanie Nam zaserwowane!   Zaczynamy od wideo proma na temat turniejów King Of The Ring oraz Queen Of The Ring, a poza wideo promem to rozbrzmiewa theme song Oba Femiego i Nasz Nigeryjczyk zmierza w stronę ringu! Oba wchodzi do ringu i bierze mikrofon, chętnie się przekonam co ma do powiedzenia! Oba mówi o swoim przeznaczeniu i że zostało mu przez
    • MattDevitto
      Przestańmy udawać, że to co mówi Bully ma jakieś znaczenie...Mamy 2026 rok i gość zainteresowanie może wzbudzić tylko taką gadką
    • Mr_Hardy
    • Mr_Hardy
      Ahhh Bully żałosny Bully. On lubi (za przeproszeniem) pierdolić bez sensu o AEW.  Nie wiem jakiś ból dupy ma czy od kogoś czek dostaje.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...