Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  37
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.03.2007
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Oj Cycu, czy Ty od zawsze byłeś taki prymitywny?

dsc00181wv4.jpg

Naprawdę uważasz, że moja laska nie jest ładna?

Jeżeli tak, to może pochwal się swoją przyjacielu.

tna2ux0.png
  • Odpowiedzi 9,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • IOOT_DZIKO

    688

  • pablo modjo

    504

  • Alustriel

    484

  • Willem

    440

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  160
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.06.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Johny, ja tam wole nie wiedzieć, jaka jest twoja LASKA :lol: :lol: :lol:

Nie mogłem sie powstrzymać, wiem, że miało juz nie być takich rozmów, ale w drodze wyjątku :P :P :P.

abaaac02cbde00d8.jpg

Na pochyłe drzewo i Salomon nie naleje.


  • Posty:  1 043
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.07.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

BTW. Dżony A - każdy może sobie usiąść koło jakiejs dupeczki i fotke zrobić, daj fotke jak coś z nią robisz...pffff.

Co do zwrotu moda na WSF - dziękuje, ale jak powiedziałem rezygnuje.

Pamietaj aby sie nie zmieniac, bez wzgledu na to jak bardzo inni by tego chcieli :)


  • Posty:  37
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.03.2007
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

BTW. Dżony A - każdy może sobie usiąść koło jakijs dupeczki i fotke zrobić, daj fotke jak coś z nią robisz...pffff.

Alustriel, może to Cię zadowoli: dsc00191es9.jpg

tna2ux0.png

  • Posty:  1 072
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  25.06.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Prymitywny to był twój stary jak Ciebie płodził na pastwisku!!!

Co mnie twoja dupa obchodzi! :? Czy ja gdzieś napisałem, że nie jest ładna?

A co do foty to ja też mogę Ci pokazać zdjęcie z moją siorą i napisać, że to maja dupa, bo jest zajebiś*ie ładna z tego co mi mówią kumple! :mrgreen:

I przestań nam tu zarzucać takimi fotami, bo one nie robią na nas żadnego wrażenia! :mrgreen:

Mało tego mam z Ciebie beke jak i pewnie reszta na maxa!!! :mrgreen:

BGZ jest moją drugą rodziną!!! 


  • Posty:  3 659
  • Reputacja:   10
  • Dołączył:  11.11.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  BGZ

ZAchowujesz sie lamersko jak diabli....to nie jest twój Fotobloggasssek dla Toffanychh $karbussiów ;*;* ....tylko forum o wrestlingu ...laską chwal sie tacie w domu a jak masz coś na rzeczy to idź daj na zapowiedzi... EOT

915802072594e34bce782c.jpg


  • Posty:  1 643
  • Reputacja:   2
  • Dołączył:  17.07.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

No na tym zdjęciu już lepiej wyszła. Teraz zostaje kwestia czym jest to drugie cudeńko :!:


  • Posty:  37
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.03.2007
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Prymitywny to był twój stary jak Ciebie płodził na pastwisku!!!

I po co te teksty przyjacielu?

Z siostrą robić zdjęcia i podawać, że to czyjaś laska... Jeszcze o tym nie słyszałem, ale świetny pomysł!

[ Dodano: 1 Sierpień 2007, 00:00 ]

Teraz zostaje kwestia czym jest to drugie cudeńko

Drugie "cudeńko" to jej koleżanka...

tna2ux0.png

  • Posty:  160
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.06.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

I po co te teksty przyjacielu?

Z siostrą robić zdjęcia i podawać, że to czyjaś laska... Jeszcze o tym nie słyszałem, ale świetny pomysł!

Troszke chyba masz zbyt wygórowane ego, chłopaku...

abaaac02cbde00d8.jpg

Na pochyłe drzewo i Salomon nie naleje.


  • Posty:  1 072
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  25.06.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Prymitywny to był twój stary jak Ciebie płodził na pastwisku!!!

I po co te teksty przyjacielu?

Nie jestem twoim przyjacielem, a nawet kolegą więc przestań tak pisać!

Bo nigdy nim nie będę!!! Przejebał*ś już sobie u nas i tyle więc szukaj sobie przyjaciół u innych kolesi z forum! :twisted:

BGZ jest moją drugą rodziną!!! 


  • Posty:  3 659
  • Reputacja:   10
  • Dołączył:  11.11.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  BGZ

Jasiek Antohny Felix czy jaki ci tam ...idź sie zakończ z tym lamerstwem które aktualnie tu uprawiasz bo za chwile ktoś z toba pociśnie ..moge to być ja ... :evil:

915802072594e34bce782c.jpg


  • Posty:  37
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.03.2007
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Oj, czemu Wy tacy niemili jesteście?

tna2ux0.png

  • Posty:  1 072
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  25.06.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Teraz zostaje kwestia czym jest to drugie cudeńko

Drugie "cudeńko" to jej koleżanka...

Ta a zaraz się dowiemy, że to mistrz miecza i wali je ciągle we wszystkie otwory!!! :twisted:

Ja pierd*le koleś dla mnie jesteś wyjeba*y z butów normalnie!!! :lol:

BGZ jest moją drugą rodziną!!! 


  • Posty:  3 659
  • Reputacja:   10
  • Dołączył:  11.11.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  BGZ

buahahaha ^^ Cyc ... piwsko masz z tekst z mistrzem miecza :D :D jesteś zajebisty :D

915802072594e34bce782c.jpg


  • Posty:  1 643
  • Reputacja:   2
  • Dołączył:  17.07.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Drugie "cudeńko" to jej koleżanka...

Myślałem ż eto SilverWOlf :lol:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Recent Posts

    • MissApril
    • Kaczy316
      Ostatnie Monday Night Raw przed Night Of Champions i gala odbywa się w Londynie, więc o normalnej porze można obejrzeć, zobaczmy co dzisiaj zostanie Nam zaserwowane!   Zaczynamy od wideo proma na temat turniejów King Of The Ring oraz Queen Of The Ring, a poza wideo promem to rozbrzmiewa theme song Oba Femiego i Nasz Nigeryjczyk zmierza w stronę ringu! Oba wchodzi do ringu i bierze mikrofon, chętnie się przekonam co ma do powiedzenia! Oba mówi o swoim przeznaczeniu i że zostało mu przez
    • MattDevitto
      Przestańmy udawać, że to co mówi Bully ma jakieś znaczenie...Mamy 2026 rok i gość zainteresowanie może wzbudzić tylko taką gadką
    • Mr_Hardy
    • Mr_Hardy
      Ahhh Bully żałosny Bully. On lubi (za przeproszeniem) pierdolić bez sensu o AEW.  Nie wiem jakiś ból dupy ma czy od kogoś czek dostaje.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...