Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 072
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  25.06.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Powiem to tak. Po takim poście śmiało stwierdzam:

IOOT Ty masz łeb, napisałeś tak samo jak i ja bym to zrobił. Naprawdę wielki szacunek do Ciebie! Chyle czoło! Norbert i nie chodzi mi tu o prowokacje, ale znowu atmosfera się psuje a nikt powtarzam nikt tego nie chce na forum! Ani ja, ani ktokolwiek nie pozwoli na to, żeby to forum podupadło! Jesteśmy z Tobą i z forum całym sercem! Więc nie miej do nas pretensji, że się mniej staramy bo na pewno każdy z nas ma jakieś powody, że teraz jesteśmy trochę mniej, czy coś tam! Prosimy tylko o jakiś szacunek dla nas nic więcej! Jesteśmy dumni iż możemy tu być razem z Tobą i z wszystkimi chłopakami! Wiesz myślę, że ja, kojot, Ioot, Paweł jesteśmy dumni z Tego iż byliśmy adminami ale jeszcze bardziej, że nam zaufałeś! Cokolwiek napiszesz czy zrobisz pamiętaj, że my zawsze chcieliśmy dobrze! Jeżeli to mój ostatni post, to bardzo chciałbym Wam podziękować za cudowny rok, bardzo Wam za to dziękuje poznałem tu wielu przyjaciół z którymi chętnie bym się spotkał! Byliście ze mną w ciężkich chwilach i nie tylko dziękuje!

Wszyscy jesteście zaje*iści i najlepsi!!! Pamiętajcie o tym!!!

BGZ jest moją drugą rodziną!!! 

  • Odpowiedzi 9,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • IOOT_DZIKO

    688

  • pablo modjo

    504

  • Alustriel

    484

  • Willem

    440

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  431
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.04.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Czuje się jakiejś stypie... Wywody, podziękowania, wspomnienia. BGZ już nie będzie takie jak kiedyś i się z tym pogódźcie ;)

And that's the bottom line... :D

910573292462b42a28a382.gif


  • Posty:  1 751
  • Reputacja:   3
  • Dołączył:  04.06.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

bobek1906, e tam... BGZ jest jak Fenix odradzający się z popiołów... jeszcze się wszystko odkręci ;)

Prawda Panowie? 8)

001ug2mo4.jpg

  • Posty:  1 072
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  25.06.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

A ja mam nadzieje, że będzie lepiej! Czy ze mną czy nie ale musi być i już! :P

BGZ zawsze będzie najlepsze!

BGZ jest moją drugą rodziną!!! 


  • Posty:  238
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  27.03.2007
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

pawelzak1976, wątpie w powrót userów starego bgz ;) (Wiadomo o kogo chodzi...)

Btw. Co tu sie w ogóle dzieje...


  • Posty:  1 751
  • Reputacja:   3
  • Dołączył:  04.06.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

Tak jest! niedługo wakacje, dziewuchy walonki pozciągają.... :P :mrgreen:

Życie nabierze nowego, lepszego wymiaru 8)

A co do atmosfery - to jest zajebista :twisted:

a to, że 2 - 3 osoby się za łby chwycą to jest takie urozmaicenie... za monotematycznie by było :P

[ Dodano: 17 Maj 2007, 20:04 ]

Hassio, co do powrotu starych userów... trzeba mieć jaja, aby tu powrócić... 8)

[ Dodano: 17 Maj 2007, 20:06 ]

i nie mów, że na UW jest lepiej... tam są zadymy i kłótnie cały czas... :roll:

001ug2mo4.jpg

  • Posty:  3 601
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  21.06.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Ciemny

Powiem Wam tak:

1) To Norbas założył to forum

2) To Norbas po nocach siedział po nocach robiąc nowe działy itp itd

3) To Norbas tracił swój czas szukając i wprowadzając nowe modyfikacje

4) To Norbas płaci SAM za to forum

I to on jest tu bossem.

I wypadałoby mieć troche szacunku.

A nie robić co chwile jakieś podsmiech***jki kurde.

Ludzie opanujcie się bo to jest żenujące.

Niedawno jeszcze niektórzy tutaj pisali, że BGZ nie przetrwa miesiąca.

Podsumowując BGZ jest jak drużyna z dożywotnim trenerem, którego nie da sie zastąpić (Norbas), ale każdego piłkarzyka się da. Zrozumcie to w końcu i nie trujcie dupy z tymi swomi pogrzebowymi tekstami :P

Tyle :P

 

16476371734edf391100c30.jpg


  • Posty:  145
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.03.2007
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Ja bym powiedzial zeby zaprzestac klotni i powrocic do dawnej swietnosci. Bobek masz swięta racje.Jak na stypie


  • Posty:  3 659
  • Reputacja:   10
  • Dołączył:  11.11.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  BGZ

Żebym ja ci modjo nie przypomniał co świrowałes kiedys za czasów GPA cfaniaczku :twisted:

915802072594e34bce782c.jpg


  • Posty:  1 751
  • Reputacja:   3
  • Dołączył:  04.06.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

Amen!

Tylko, żeby się nie obrażał za byle pierdoły.... ;)

Ja znam takich co pisali, ze nigdy nie opuszczą BGZ... ale to już inny temat :mrgreen:

001ug2mo4.jpg

  • Posty:  2 266
  • Reputacja:   70
  • Dołączył:  30.05.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  iPhone
  • Styl:  Ciemny

Ja tam bym chciał powrotu BGZ z fora.pl. Był prymitywny hosting, mała fachowość ale..atmosfera była NIESAMOWITA.


  • Posty:  3 601
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  21.06.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Ciemny

LegendKiller, to idź sobie założ forum Legend Killer Zone na fora.pl

i zrób tą super atmosferę legendarnego goldberg.fora.pl

Z chęcią wpadnę JĄ ZEPSUĆ! :twisted:

 

16476371734edf391100c30.jpg


  • Posty:  1 775
  • Reputacja:   2
  • Dołączył:  07.07.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

Wiecie co... przestańcie się do kurwy nędzy kłócić bo to już się niezdrowe robi. Kłótnie, nieprzyjemna atmosfera, co to ma być? Najlepiej niech się wszyscy przeproszą i wybaczą, bo jak tak dalej pójdzie to to forum naprawdę upadnie! LUDZIE! To forum ma zrzeszać fanów wrestingu i tworzyć internetowe przyjaźnie! Jasne?

Jak chcecie możecie mi ten post usunąć i dać warna. Luz.

2999686564ec3bcdf0a69b.jpg


  • Posty:  914
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  31.08.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Ja tam bym chciał powrotu BGZ z fora.pl. Był prymitywny hosting, mała fachowość ale..atmosfera była NIESAMOWITA.

Racja LK to co tam było jest nie do przebicia :) Chciałbym powrotu tej starej atmosfery i takich użytkowników jak CC czy WKS. Oczywiście to by sie nigdy nie stało gdyby nie tej pop********* debil jak mu tam leciało s.... czy ś.... coś tam.

8363302634890420816486.jpg


  • Posty:  1 751
  • Reputacja:   3
  • Dołączył:  04.06.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

A co kurde szkodzi aby ta atmosfera powróciła? kurde bele :mrgreen:

przecież Ci sami ludzie wciąż tu siedzą tylko, że miny na grobowe zamienili....

001ug2mo4.jpg
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...