Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

Czy tak właśnie jest?


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  311
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  24.11.2003
  • Status:  Offline

Hej. Kto pamięta, ten pamięta.

 

Zobaczyłem. Wytrzymałem. Od deski do deski - ostatnie pięć WM. Do kogo kierowany jest ten produkt? Rozumiem, amerykański Janusz, kumam - amerykański "mark mode on"'.

 

Tylko to jest niamal coraz gorsze z każdym rokiem. Kobiety ok, dają radę i są chyba najjaśniejszym punktem z tego, co widziałem.

 

Minusy

 

Lesnar = promowany fatalnie, ale rozumiem, że kontrakt na określoną liczbę dat. Mimo wszystko - niewykorzystany potencjał.

 

Taker - powinni dac mu już spocząć (ringowo). Pewnie w jego wieku każda dobra oferta jest godna rozważenia.

 

Nakamura - zabili go w walce ze Styles'em, choć w NJPW to był inny poziom. Zmarnowany, ale chyba na własne życzenie... inna, wyższa liga...Nie dla WWE.

 

Z tego, co widziałem...

 

Plus

AJ - nigdy nie widziałem w nim main eventera, a daje rade. Bardzo.

 

Rollins - gościu ma charyzmę, dobrze buduje walki (zależy z kim, finiszer i umie się sprzedać)

 

Heyman - klasa.

 

Reigns - zły gimmick, który niszczył mu kariere, do czasu nawotu choroby (plus wciskanie do gardeł, jak rozumiem), ale duży potencjał. Im bardziej jest sobą, tym bardziej kupuje publikę.

 

Jericho - mistrz. Wiem, inna organizacja, ale jest świetny.

 

To tak na szybko. Pzdr.

 

[/code]

  • Lubię to 1

46204812740b7d45acaa48.gif


  • Posty:  10 277
  • Reputacja:   293
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Zobaczyłem. Wytrzymałem. Od deski do deski - ostatnie pięć WM. Do kogo kierowany jest ten produkt? Rozumiem, amerykański Janusz, kumam - amerykański "mark mode on"'.

 

Wiesz Zwiechu, nie można podchodzić do wrestlingu z perspektywy fana MMA, które wciąż się rozwija, a wrestling uwstecznia (zwłaszcza mainstream). Chorobą WWE jest Vince (i jego skostniałe spojrzenie na produkt, w przeciwieństwie chociażby do takiego Triple H'a) oraz brak konkretnej konkurencji (Vinnie wie, że jakiekolwiek by gówno nie wypuścił, to i tak ludki to łykną, bo w mainstreamie nie ma drugiego dużego gracza). Wrestling od WWE nadal potrafi być niezłą rozrywka, tylko problem w tym, że podczas 4-o godzinnych gal, obejrzenia i emocjonowania się warte są 1-2 walki, a reszta to jedna wielka przerwa na żarcie, sranie, fajkę czy dłubanie w necie :wink:

 

P.S. Wracasz na Forum, czy to tylko "gościnne występy"?

Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa...

88278712552c9632374b21.jpg


  • Posty:  965
  • Reputacja:   432
  • Dołączył:  30.12.2016
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Zobaczyłem. Wytrzymałem. Od deski do deski - ostatnie pięć WM. Do kogo kierowany jest ten produkt? Rozumiem, amerykański Janusz, kumam - amerykański "mark mode on"'.

 

Wiesz Zwiechu, nie można podchodzić do wrestlingu z perspektywy fana MMA, które wciąż się rozwija, a wrestling uwstecznia (zwłaszcza mainstream). Chorobą WWE jest Vince (i jego skostniałe spojrzenie na produkt, w przeciwieństwie chociażby do takiego Triple H'a) oraz brak konkretnej konkurencji (Vinnie wie, że jakiekolwiek by gówno nie wypuścił, to i tak ludki to łykną, bo w mainstreamie nie ma drugiego dużego gracza). Wrestling od WWE nadal potrafi być niezłą rozrywka, tylko problem w tym, że podczas 4-o godzinnych gal, obejrzenia i emocjonowania się warte są 1-2 walki, a reszta to jedna wielka przerwa na żarcie, sranie, fajkę czy dłubanie w necie :wink:

 

P.S. Wracasz na Forum, czy to tylko "gościnne występy"?

 

Winni dobrze wie że kiedyś spadnie w dół, dlatego świruje.

Dobra każdy z nas kuma że ma jedną z największych federacji na świecie, ale nie zmienia to faktu że inne federację nie zaczną przykuwać uwagę fanów prawdziwego Wrestlingu.

To że TNA nie wyszło to nie oznacza że takiemu AEW nie wyjdzie, bo sam Cody przyznał że ma zamiar się skupić na swojej federacji, nie na rywalizacji z WWE i taką decyzje szanuję, mimo tego oleją WWE i skupią się na swoim produkcie, serwując nam dobre starcia i rozsądne rozpiski programów, znając zycie będą bardziej stawiać na rozrywkę sportową i bedą nam serwować solidne starcia, a w dzisiejszych czasach no bądźmy szczerzy większość to kupuje, wystarczy spojrzeć na NXT :D

Nie ma co się dziwić że Triple H sra do Vince'a że ten spuszcza w klopie jego projekty, bo znając życie nie którzy się buntują i nie chcą być tak traktowani za swoją wyczerpującą pracę.

Tym przykładem jest Almas który pokazał się jak z najlepszej strony w MITB Matchu, a co dostanie w zamian? No co? Nic bo Vince go osra tak jak większość zawodników.

Co dostaje taki Zayn? No co? Wpiernicz co walkę a teraz dali mu jeszcze Brauna Downa który go pochowie na Amen.

Co zrobili z Wyatta? No co? Kompletnego nudziarza i jego nowy gmmick też zostanie szybko poskromiony i zniszczony?

Co zrobili z Ambrose'a? No co? Pierw robili z niego cipo-heela, a przed Turnem to się ciągle obijał z tymi samymi zawodnikami bez żadnej Historii...

Co robią z The Miz'em przez ten cały czas? No co? Gościu jobbuje czy to Heel czy to Face'a, a chuj tam udupimy go bo Shane ważniejszy, Miz udupił kolejny program a był na takiej świetnej pozycji i mogli zrobić z niego Top Baby Face'a na SD.

A co robią z Blackiem? gościu ma ogromny potencjał z takim gmmickiem to powinien wbić i rozkurwić przynajmniej nie jednego zawodnika tymi kickami, a co robi? No właśnie od 2 miesięcy to nic nie robi, bo siedzi na Backstage'u i wygłasza jakieś dziwne proma.

 

Mogę wymieniać i wymieniać.

Ale taka prawda że ja bym tutaj AEW nie skreślał bo oni mogą iść tą samą ścieżką co NXT.

I moga być sporym zagrożeniem dla Huntera i jego NXT, o czym sami Billi wspomniał na Hall of Fame.

A HHH dobrze wie co się dzieje więc nie chce dalej puszczać swoich pupilków do Main Rosteru, innych cofnęli i chwała im za to, Eric Young powinien też zostać cofniety do NXT z powrotem bo tam przynajmniej miałby co robić.

 

Jak już Ortonowi przeszkadza to co się dzieje obecnie w federacji to już na prawdę musi to coś znaczyć, jak jeszcze był Janusz to jakoś wpływał na te debilne decyzje Vince'a, Janek odszedł Vince zwariował... Czy to nie jest kurna dziwne? Gościu odleciał i myślę że to nie koniec jego głupich decyzji.

Edytowane przez Grins

ori_3492683_86dfca8de8bf2c0893bc553b3506a3220ee33ce0_photo-frame-collage-picture-frames-template-retro-image-montage-mock.png

ori_3492683_86dfca8de8bf2c0893bc553b3506a3220ee33ce0_photo-frame-collage-picture-frames-template-retro-image-montage-mock.png.e621ddc1d3a89738016122d836f29810.jpg.78214f4cc1b9a4d05cf44c58b1fa86e0.jpg

  • 1 miesiąc temu...

  • Posty:  16
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  27.02.2019
  • Status:  Offline

Przy sobocie, luźne przemyślenia odnośnie kilku zawodników

 

McIntyre- Taki drugi Rusev. Niby zdolny, niby niedoceniany, no ale tak właściwie nie potrafię przypomnieć sobie jakiegoś kozackiego proma, lub walki w jego wykonaniu po powrocie do W. Chociaż mocnym momentem było, jak Angle mu klepał, lecz w ogóle nie wykorzystali potencjału tego wydarzenia i w sumie szkoda.

 

Strowman- Zadziwiająco długi czas był wręcz idealnie bookowany i na tym polegał jego fenomen. Jednak czysto skillsowo to taki młodszy Big Show by go zjadł dupą.

 

Joe- Kozak gadka, bardzo fajna postać, tylko robią z nim to co wcześniej z Wyattem. Mocna gadka, do każdego fika, a na końcu przegrywa jak leszcz. Jak przegra z Kofim, a przegra to jest spalony.

 

Zayn- Nie wiem jakim cudem gościu o takich skillsach, nie dostał jeszcze żadnego pasa w głównym rosterze. To jest materiał na mega dobrego facea, a jest cipo heelem i de facto jobberem.

 

Miz- Gdyby wziąć pod uwagę kilka ostatnich lat, to właśnie ten gość dostarczył mi najwięcej rozrywki i przypuszczam, że nie tylko mi. Powinien latać z głównym pasem, tudzież bić się o niego z Bryanem, a klepie non wrestlerowi :???:

 

Cesaro- Gość w ringu ma wszystko. Unikalne połączenie siły, zwinności i techniki. Materiał na ME to nie jest, ale mogliby dać mu pas US i robić o niego open challenge. W ogóle powinien być facem, bo publika je mu z ręki.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • Grins
      Zelina i tak pójdzie dalej i za pewnie zdobędzie jako pierwsza meksykanka główne mistrzostwo, chociaż nie wiem zdobyła już jakaś babka z Meksyku głównego mistrzostwo kobiet w WWE? Jak nie, to pewnie ona będzie pierwsza ale dajmy jej czas dopiero co zdobyła swój pierwszy tytuł  nie ma co od razu pchać ją w główny obrazek to i tak dużo że rok temu podajże walczyła o główny pas czy tam dwa lata temu. 
    • Attitude
      Nazwa gali: DDT Dramatic Dream Takashimaya Vol. 3 Data: 31.05.2025 Federacja: DDT Pro Wrestling Typ: Online Stream Lokalizacja: Tokyo, Japan Arena: Takashimaya 1st Floor JR Exit Special Venue Format: Taped Data emisji: 03.06.2025 Platforma: Wrestle Universe Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Independent Zone
    • CzaQ
    • Giero
      Za nami kolejny epizod WWE Friday Night SmackDown w drodze do Money in the Bank 2025. Przedstawiamy podsumowanie najważniejszych wydarzeń z tego show. SmackDown otworzyła Bianca Belair, która przyznała, że nie jest jeszcze gotowa do akcji. Show odbywało się jednak w jej rodzinnym Knoxville w Tennessee, stąd się pojawiła. Szybko przerwała jej Naomi. Zdradziła, że była w domu rodziców Bianki i widziała album zdjęć. Przypomniało jej to czasy, gdy były szczęśliwe jako tag team. Belair jeszcze raz zaznaczyła, iż to koniec między nimi. Zdenerwowana Naomi skwitowała, iż chciałaby, by Bianca była na wózku inwalidzkim, tak samo jak jej matka. Wtrąciła się wreszcie Jade Cargill, która zaatakowała Naomi. Z tego zwinnie przeszliśmy do walki kwalifikacyjnej do Money in the Bank Ladder Matchu. Naomi pokonała Nię Jax i Jade Cargill. JC Mateo łatwo rozprawił się z R-Truthem. Po pojedynku z Solo kontynuowali atak, aż pojawił się Jimmy Uso. Wyatt Sicks ponownie zaatakowali tag teamy ze SmackDown – #DIY, Motor City Machine Guns, Fraxiom i Street Profits. Los Garza pokonali zespół Je’Vona Evansa i Reya Fenixa, jako przedsmak Worlds Collide. Przy stanowisku komentatorskim był NXT North American Champion Ethan Page, który zaingerował w pojedynek. Zelina Vega pokonała Albę Fyre. Duże zamieszanie wywołała Chelsea Green. Damian Priest ostrzegł mistrza US Jacoba Fatu. W kolejnej walce kwalifikacyjnej do MITB Matchu Andrade pokonał Jacoba Fatu i Carmelo Hayesa. Ponownie doszło do spięcia na linii Fatu – Solo Sikoa i JC Mateo. SmackDown kończyła konfrontacja Cody’ego Rhodesa i Jeya Uso z Johnem Ceną i Loganem Paulem. Skrót gali:
    • MissApril
      Zelina powinna już iść dalej jako mistrzyni US, trochę słabo to wygląda, a kręcenie się w kółko przy Albie, Piper i Chelsea jest po prostu nudne. Przydałoby się odświeżenie jej runu z inną zawodniczką na tym etapie posiadania pasa. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...