Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

TLC 2018


urbino

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  967
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.06.2011
  • Status:  Offline

1. Alicia Fox & Jinder Mahal

2. Dean Ambrose

3. Braun Strowman

4. Ronda Rousey

5. Daniel Bryan

6. Asuka

7. Drew McIntyre

8. Elias

9. The Bar

10. Natalya

11. Buddy Murphy

12. Randy Orton

 

a. Bryan vs Styles

b. 1

c. Jey Uso

d. R-Truth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • urbino

    2

  • Badu

    1

  • Giero

    1

  • Amy

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  175
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.07.2011
  • Status:  Offline

1. Fabulous Truth

2. Dean Ambrose

3. Braun Strowman

4. Ronda Rousey

5. Daniel Bryan

6. Becky Lynch

7. Drew McIntyre

8. Bobby Lashley

9. The Bar

10. Natalya

11. Buddy Murphy

12. Randy Orton

a. Daniel Bryan © vs. AJ Styles

b. 3

c. Kofi Kingston

d. Alicia Fox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  333
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  07.10.2010
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

1. Fabulous Truth (R-Truth and Carmella)

2. Dean Ambrose

3. Braun Strowman

4. Ronda Rousey ©

5. Daniel Bryan ©

6. Becky Lynch ©

7. Finn Bálor

8. Bobby Lashley

9. The Bar (Cesaro and Sheamus) ©

10. Ruby Riott

11. Buddy Murphy

12. Randy Orton

 

Pytania dodatkowe:

a. Strowman vs. Corbin

b. Zero

c. Kofi Kingston

d. Alicia Fox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  3 076
  • Reputacja:   168
  • Dołączył:  21.03.2011
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

1. Fabolous Truth

2. Dean Ambrose

3. Braun Strowman

4. Ronda Rousey

5. Daniel Bryan

6. Charlotte Flair

7. Drew McIntyre

8. Elias

9. The Bar

10. Ruby Riott

11. Buddy Murphy

12. Rey Mysterio

 

A) Ronda vs Nia

B) 1

C) Xavier Woods

D) Alicia Fox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  712
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  17.07.2005
  • Status:  Offline

1. Mahalicia (Jinder Mahal and Alicia Fox)

2. Dean Ambrose

3. Braun Strowman

4. Ronda Rousey ©

5. Daniel Bryan ©

6. Becky Lynch ©

7. Drew McIntyre

8. Bobby Lashley

9. The Usos (Jey Uso and Jimmy Uso)

10. Natalya

11. Buddy Murphy ©

12. Randy Orton

 

 

a. Bryan vs Styles

b. 3

c. Cesaro

d. R-Truth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 152
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.09.2004
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

1. Fabulous Truth (R-Truth and Carmella)

 

2. Dean Ambrose

 

3. Braun Strowman

 

4. Ronda Rousey ©

 

5. Daniel Bryan ©

 

6. Becky Lynch ©

 

7. Drew McIntyre

 

8. Elias

 

9. The Bar (Cesaro and Sheamus) ©

 

10. Natalya

 

11. Buddy Murphy ©

 

12. Randy Orton

 

 

Pytania dodatkowe:

a. Becky Lynch © vs. Charlotte Flair vs. Asuka

b. 3

c. Jimmy Uso

d. Alicia Fox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  774
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.10.2015
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

1. Fabulous Truth

2. Dean Ambrose

3. Braun Strowman

4. Ronda Rousey

5. Daniel Bryan

6. Becky Lynch

7. Drew McIntyre

8. Elias

9. The Usos

10. Natalya

11. Buddy Murphy

12. Randy Orton

 

a. Strowman vs Corbin

b. 2

c. Cesaro

d. Alicia Fox

 

Typera z chęcią przejmę :P

Edytowane przez Amy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 028
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.12.2012
  • Status:  Offline

1. Fabulous Truth

2. Dean Ambrose

3. Braun Strowman

4. Ronda Rousey

5. Daniel Bryan

6. Becky Lynch

7. Drew McIntyre

8. Elias

9. The Usos

10. Natalya

11. Buddy Murphy

12. Randy Orton

 

a. Strowman vs Corbin

b. 2

c. Cesaro

d. Alicia Fox

 

co do typera - dołączam do kandydatury Amy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  10 092
  • Reputacja:   142
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Mixed Match Challenge finals

1. Fabulous Truth (R-Truth and Carmella) vs. Mahalicia (Jinder Mahal and Alicia Fox)

 

Singles match for the WWE Intercontinental Championship

2. Seth Rollins © vs. Dean Ambrose

 

Tables, Ladders, and Chairs match

3. Braun Strowman vs. Baron Corbin

 

Singles match for the WWE Raw Women's Championship

4. Ronda Rousey © vs. Nia Jax

 

Singles match for the WWE Championship

5. Daniel Bryan © vs. AJ Styles

 

Triple Threat Tables, Ladders, and Chairs match for the WWE SmackDown Women's Championship

6. Becky Lynch © vs. Charlotte Flair vs. Asuka

 

7. Finn Bálor vs. Drew McIntyre

 

Ladder match

8. Elias vs. Bobby Lashley

 

Triple threat tag team match for the WWE SmackDown Tag Team Championship

9. The Bar (Cesaro and Sheamus) © vs. The New Day (Big E, Kofi Kingston, and/or Xavier Woods) vs. The Usos (Jey Uso and Jimmy Uso)

 

Tables match

10. Natalya vs. Ruby Riott

 

Singles match for the WWE Cruiserweight Championship

11.Buddy Murphy © vs. Cedric Alexander

 

Chairs match

12. Rey Mysterio vs. Randy Orton

 

 

Pytania dodatkowe:

a. Przedostatnia walka gali? Ronda vs Jax

b. Ile będzie walk trwających PONIŻEJ 5 minut? 2

c. Osoba przypięta/poddana w walce o pasy TT Smackdown? Woods

d. Osoba przypięta/poddana w finale Mixed Match Challenge? Truth

Edytowane przez -Raven-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  86
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.08.2014
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Mixed Match Challenge finals

1. Fabulous Truth (R-Truth and Carmella) vs. Mahalicia (Jinder Mahal and Alicia Fox)

 

Singles match for the WWE Intercontinental Championship

2. Seth Rollins © vs. Dean Ambrose

 

Tables, Ladders, and Chairs match

3. Braun Strowman vs. Baron Corbin

 

Singles match for the WWE Raw Women's Championship

4. Ronda Rousey © vs. Nia Jax

 

Singles match for the WWE Championship

5. Daniel Bryan © vs. AJ Styles

 

Triple Threat Tables, Ladders, and Chairs match for the WWE SmackDown Women's Championship

6. Becky Lynch © vs. Charlotte Flair vs. Asuka

 

7. Finn Bálor vs. Drew McIntyre

 

Ladder match

8. Elias vs. Bobby Lashley

 

Triple threat tag team match for the WWE SmackDown Tag Team Championship

9. The Bar (Cesaro and Sheamus) © vs. The New Day (Big E, Kofi Kingston, and/or Xavier Woods) vs. The Usos (Jey Uso and Jimmy Uso)

 

Tables match

10. Natalya vs. Ruby Riott

 

Singles match for the WWE Cruiserweight Championship

11. Buddy Murphy © vs. Cedric Alexander

 

Chairs match

12. Rey Mysterio vs. Randy Orton

 

 

Pytania dodatkowe:

a. Seth vs Dean

b. 2

c. Cesaro

d. Mahal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  58
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.03.2017
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Wysłany: Wczoraj 18:12 TLC 2018

 

 

 

Mixed Match Challenge finals

1. Fabulous Truth (R-Truth and Carmella)

 

Singles match for the WWE Intercontinental Championship

2. Seth Rollins ©

 

Tables, Ladders, and Chairs match

3. Baron Corbin

 

Singles match for the WWE Raw Women's Championship

4. Ronda Rousey ©

 

Singles match for the WWE Championship

5. Daniel Bryan ©

 

Triple Threat Tables, Ladders, and Chairs match for the WWE SmackDown Women's Championship

6. Charlotte Flair

 

7. Drew McIntyre

 

Ladder match

8. Bobby Lashley

 

Triple threat tag team match for the WWE SmackDown Tag Team Championship

9. The Bar (Cesaro and Sheamus) ©

 

Tables match

10. Natalya

 

Singles match for the WWE Cruiserweight Championship

11. Buddy Murphy ©

 

Chairs match

12. Randy Orton

 

 

Pytania dodatkowe:

a. Ronda Rousey

b. Ile będzie walk trwających PONIŻEJ 5 minut? 2

c. Kofi Kingston

d. Alicia Fox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • CzaQ
      No właśnie dla tych pierdoł się kupowało te 'gazetki'  Kupiłem może ze 2 lub 3 numery, ALE co tam się odpierdzielało w listach to była masakracja. Pamiętam jak się znajdowało gazetki dla dorosłych typu 'Twój weekend' z posklejanymi stronami i czytało się o gościu, któremu penis zaklinował się w dziurce od klucza w niedziele, więc musiał zdjąć drzwi z zawiasów i tak pomykać na golasa przez miasto do ślusarza  Ale w Bravo była wyższa szkoła jazdy - laska nie miała doświadczenia,  a miał do niej przyjechać chłopak na pierwszy raz, więc postanowiła zobaczyć jak to jest mieć coś w pochwie, więc chciała wsadzić sobie banana/kiebłabase/whatever - ale nic nie miała w lodówce. Nic prócz kaszanki  Oczywiście urwała jej się w środku i prosiła o pomoc w liście xDDD odpowiedź? Dodaj cebulki      A może to było Bravo Girl?  
    • CzaQ
      Smak  Dauna :  - Yyyy, że co? Mistrzowie nie mogą być przedraftowani? Toż to był zawsze jeden z najlepszych punktów.. łee ten draft nie ma sensu. Zresztą i tak trochę wyjebane.    - Zaczyna Pretendent oraz mistrz i jego pedalskie "ŁOOO". Podpisanie kontraktu. Chwila, co? Nie napierdalają się? Wow.    - Pierwszy pick i wybierają... Biance Kurwa serio  To już przeczy logice. RAW wybiera Jeya... no nie powiem gruby kaliber - SD wybiera laske, której każdy ma dość, a czerwoni gościa, który jest przepromowany na swoją postać. SD 2# Carmelo Hayes - faktycznie priorytety jakieś biorą  Seth zostaje na RAW - ma sens, bo ma niedokończone feudy, ale śmieszy jak midcarder Jey jest ważniejszy od byłego mistrza xD   - Walka meksykańców w różnej kombinacji numer 293 - Rey wygrywa ze swoją ekipą, a Antoś w końcu pokazuje to co każdy przewidywał i co miało stać się na WM, a nie na podrzędnej tygodniówce, czyli Carlito zaatakował Dragona Lee. Dobrze, że W chce konsekwentnie "zaskakiwać"   - Cedric "Sargon" Alexander żyje! I podkłada się w squashu Bronowi. Jest potencjał w tych zawodnikach, ale chyba tylko 1 zostanie pushowany. Chyba. \ - Zarówno Torrie WIlson jak i Michelle McCool dalej do zrobienia     - Radny zostaje na SD, Bron na RAW spoko, Nia Jax idzie opierdalać catering i kontuzjować ludziów w piątki  Livka zostaje na RAW. No jak narazie bardzo wstrząsające te picki.   - Roman withdrew of the draft? To tak można?  Solo dalej się napina, a ja dalej na półpoważnie go biorę. Owens za to bierze go na klate.   - Kontynuując nowe Bloodline brawluje z Kevem, a na pomoc przychodzi Randall. W międzyczasie mamy feud Black vs Yellow. (Pamięta ktoś piosenkę Black and Yellow? )    - Bully Gay i Devon przedstawiają rundę 3 draftu. Rycerz zostaje na SD - zła decyzja - chłop mógłby na RAW o WHC powalczyć, a tak się zgubi. RAW wybiera Rico.. czyli zostaje. Bloodline zostaje na SD. No nie wiem tu przydałby się zamienić. RAW Sheamus.    - Tiffany Stratton Naomi nie sex.    - Dobra - B-Fab to chyba najbardziej biała murzynka jaką widziałem :O    - Teddy Long tag team playa! i JBL! A w międzyczasie Final Testament, które przegrywa wszystko jak leci atakuje New Catch Republic na backu. AJ zostaje na SD. Alpha Academy zostaje na RAW. Andrade SD. Za dużo meksykańców... RAW wybiera za to mądrze mega gwiazdę... Kianę James LOL   - ME : Cody walczy z Hayesem. Szanse takie jak Hobbs z Moxem   Ale przynajmniej budują nowe gwiazdy - szkoda, że nie zawodników, których lubię.. AJ dziwnie bierny w tym z góry przegranym feudzie.    Cóż to był za draft nie zapomnę go nigdy. Debilne wybory, 90% rosteru zostaje na swoim miejscu, a jedynie jednorazowe powroty były fajne. Kiepścizna. 
    • Kaczy316
      Draft 2024 IS HEREEEEEEEEEE! I zaczynamy od? Ogólnego omówienia i odczuć odnośnie draftu, ale przechodzimy do podpisania kontraktu przez Stylesa i Rhodesa, w sumie taki zwyczajny segment, wymiana zdań i to bardzo grzeczna i kulturalna i to tak bardzo, że aż nie ma co o tym napisać, standardowe podpisanie kontraktu bez zgrzytów nawet, jeszcze Hunter wyszedł na stage przy tym jak Cody już opuszczał arenę i ma coś do powiedzenia. No tak pierwsza runda draftu, lecimy. Ja pierdole co za zmarnowany 1 pick, ja się spodziewałem jakiegoś Romana czy Setha, a Ci mi z Piankiem wyjeżdżają meh. Jey Uso pozostaje na Raw, tak czułem, jednak coś się sprawdza z moich przewidywań. MELOOOOOOO OJ TAAAAAAK!!!! MELO IS SMACKDOWN! Drugi pick dla SD świetny, to jest przyszłość. No i Seth też zostaje na Raw tak jak przypuszczałem, poza Piankiem to bardzo fajne picki, Melo wychodzi jeszcze coś powiedzieć i jeszcze skonfrontował się z Codym i ma go na celowniku, Cody odpowiada i CZY TO OZNACZA ŻE DZISIAJ DOSTANIEMY RHODES VS MELO?! KURWA PIĘKNA SPRAWA! Dragon i Rey vs Angel i Berto, sama walka pewnie wyjdzie fajnie, ale jak zwykle totalnie nic nie zmieni w tym feudzie xD. Niecałe 3 minuty walki w TV, to mało widzieliśmy z jedną reklamą to może dostaliśmy z 6 minut, ale i tak kiepsko, nic nie da się ocenić, Dragon i Rey wygrali fajnie, a wszystko przerywa Santosik oooo i jest coś ciekawego w końcu, nagranie jak Carlito atakuję Dragona, trochę dziwnie się robi w tym story, ale no muszą coś wymyślić, mają jeszcze dużo możliwości, w końcu to story trwa tylko od Listopada prawda? xD. Bronik wychodzi, ale dalej ten jego nowy Theme jest gorszy, kurde tęsknie za starym, bez sensu takie zmienianie, a dobra to walka z Cedriciem to w minutę może się z nim.....nawet nie dokończyłem tego zdania pisać i było po walce, Breakker dalej stoi w miejscu. Druga runda draftu, czy Bloodline zostanie wybrane? Chociaż może Heyman coś mówił o Bloodline, ale nie zwracałem na to większej uwagi. Apex Predator na SD i to by się nadawało na pierwszy pick SD ogólnie, kurde na razie wszystko się sprawdza u mnie xD. Bronik na Raw, tego się nie spodziewałem, ale dobrze może tam dostanie coś godnego. Kolejny zmarnowany pick, meh Nia Jax dla SD. Liv na Raw, też niezbyt interesujący. Mamy Solo i Tame przybywających na SD. KO sobie tak o atakuję Tame i Solo xD. Pianek....Co ona tu chcę oooo na Backlash mamy Jade i Pianek vs The Kabuki Warriors o pasy Tagowe kobiet, no to Damage Control traci resztę tytułów. No jakby mamy wywiad i konfrontacje nic ciekawego, skip. Brawl Bloodline z KO przenosi się w stronę ringu i KO dostaje na pizde, ale ratuję go APEX PREDATOR! To chyba oznacza, że dostaniemy Bloodline vs KO i Randy Orton na Backlash lub ewentualnie za tydzień, ale raczej na Backlash. Trzecia Runda Draftu się zbliża i Dudley Boyz wypowiedzą te Picki! Oj tak LA Knight na SD, kolejne się sprawdziło xD, na razie w sumie kluczowe postacie zostają na swoich brandach. Ricochet na Raw ok. No i jednak Bloodline pozostaje na SD, pierwszy niesprawdzony pick, ale Roman chyba wybierany jest osobno. Na Raw pozostaje Sheamus....jakby 3 runda nic nie zmieniła totalnie. It's Tiffy Time! Naomi vs Stratton znowu o pretendentkę do WWE Women's Championship tym razem na Backlash, liczę tutaj na jakieś DQ czy coś, żeby ustalić ten Triple Threat, dobrze to będzie wyglądało. No i niecałe 4 minuty całkiem fajnego pojedynku zostało zakończone przez buldożera.....Ehh najpierw Nia niszczy dywizję na Raw, teraz przyszła to robić na SD, a Tiffy to wykorzystuję i wykonuję drugi tydzień z rzędu swojego świetnego Moonsaulta na Bayley i Naomi na raz, ale co to oznacza? Jakiś Fatal 4 Way? Też byłaby to dobra opcja, chociaż Triple Threat bez Jax chyba lepszy, ale no cóż jest jak jest. The Final Testament zaatakowało New Catch Republic no ok. Przechodzimy do ostatniej rundy draftu dzisiaj, zobaczmy jakie picki pozostaną na swoich tygodniówkach. Styles pozostaje na SD Wooow. Alpha Academy pozostaje na Raw, świetnie. Jeszcze Teddy się jebnął i powiedział że to 3 runda draftu xD, dobra Andrade na SD, jest coś nowego. Kiana James leci na Raw no tak jak przewidywałem, dla mnie to był jeden z picków z kobiet NXT, które powinny być uwzględnione w drafcie, bo nie ma już co robić w NXT, średnia runda kolejna. No jednak Triple Threacik Bayley vs Naomi vs Tiffany Stratton na Backlash o tytuł WWE Women's i tak jak myślałem KO i Orton vs Bloodline tak samo na Backlash, nie wiem no pierwsze 2 walki na Backlash bardzo fajne jeśli chodzi o zapowiedź, natomiast im dalej tym jakoś tak nie wiem....meh?  Next Week: Cody i AJ face to face....to w tym tygodniu tego nie mieli? NCR vs AoP i to jest walka, którą bym chciał obejrzeć na Backlash. Street Profits vs A-Town Down Under, też bardzo fajny pojedynek, który powinien imo być na Backlash. RKO Show za tydzień, może wyjdzie coś ciekawego, przyszły tydzień zapowiada się lepiej niż ten mimo wszystko. A my przechodzimy do Main Eventu! Melo dopiero co na SD przeszedł i jeszcze tego samego dnia walczy w Main Evencie i to z Undisputed WWE Championem, wiadomo nie spodziewam się jego wygranej, ale ta walka powinna dać mu cholernego kopa, lepszego niż dostaje Bron, który se obija jobberów w minutę od około 2 miesięcy. Cody w końcu nosi tytuł tak jak powinien przy jego posturze. No Melo przejebał po około 9 minutowej walce razem z reklamą, ale i tak wyszło im to bardzo dobrze, mogli dać im więcej czasu, ostatnio mam wrażenie że na SD walki strasznie krótko trwają nawet z reklamami, niemniej jednak Cody i Melo dali bardzo dobre show i Melo pokazał się z bardzo dobrej strony, a Cody pokazuję dlaczego jest mistrzem i twarzą federacji, Carmelo jeszcze będzie błyszczał oj będzie, jeszcze na koniec Face Off Stylesa z Codym. Plusy: 1 Runda Draftu Dragon i Rey wygrywają, a story lWo vs LDF ruszyło coś do przodu 2 Runda Draftu Naomi vs Tiffany Stratton Main Event Neutral: Podpisanie kontraktu 3 Runda draftu 4 Runda draftu Minusy: Bron dalej stoi w miejscu Kobiety Podsumowanie: Kurde no ja zawiedziony jestem, draft strasznie nudny, 99% zawodników zostało na swoich rosterach tak naprawdę, totalnie nic się nie zmieniło, fajnie że dwa debiuty z NXT.....ale to wszystko, sama gala też nie porwała, średni segment początkowy, walki trwały po 3-5 minut bez reklam, to ciężko ocenić nawet, Main Event był bardzo dobry i to w sumie jedyna godna uwagi rzecz, reszte można totalnie skipnąć, bardzo nijaka gala, poza Main Eventem to jak dla mnie cała reszta do pominięcia, a szkoda, bo potencjał był na fajne show, jednak skupili się najbardziej na dawaniu legend do wypowiadania draft picków, które totalnie nic nie zmieniły jak na razie w rosterach. 
    • KPWrestling
      Wszystkie 3 pule biletów na galę KPW Arena 25 zostały wyprzedane! W związku ze zwiększonym zainteresowaniem, ponownie dorzucamy czwartą, bonusową pulę biletów. Gala Wrestlingu: KPW Arena 25 (Gdynia) w dn. 17 maja 2024 o godz. 18:00. KPW Arena 25. KPW Arena 25Najlepsi polscy zawodnicy, goście z zagranicy, wielkie emocje, duż...Przeczytaj na oficjalnym fanpage KPW.
    • PTW
      Szczególna gala, to i szczególny hołd dla przeszłości i przyszłości polskiego pro wrestlingu! 🙌🏻 "Starboy" Nano Lopez & King Kaiden vs. Starbuck & Erik Isaksen Starboy Nano Lopez Erik Isaksen Jeśli polska gala pro wrestlingu ma w nazwie słowa "Total Blast" obok siebie, to nie może być dziełem przypadku! To pojedynek przyszłości i przeszłości, po jednej stronie najświeższa drużyna w rosterze PTW złożona z latynoskich wojowników a naprzeciwko weterani europejskiego pro wrestlingu, którzy zjedli zęby na naszej dyscyplinie! 🤼 Starboja przedstawiać naszej publiczności nie trzeba, jego partner to świetnie rokujący Hiszpański Superbohater, który za każdym razem gdy pojawia się w ringu robi wielkie wrażenie! Wiemy co panowie potrafią solowo, jak poradzą sobie jako tag team? 🤔 Wyzwanie przed Hiszpanami będzie niezwykle trudne, bo rywale to reprezentujące rejony Skandynawii twarde jak stal chłopy, które jadły chleb z każdego możliwego wrestlingowego pieca! 🔥 Fani polskiego pro wrestlingu starszej daty mogą kojarzyć tych dżentelmenów z projektu Total Blast Wrestling (TBW), który powstał 15 lat temu z inicjatywy zaprzyjaźnionych z nami znanych i lubianych Pawła "Boryssa" Borkowskiego i Andrzeja Suprona! To co, kto wygra? Hiszpańskie młode wilki, czy skandynawscy fachmeni, którzy zapomnieli więcej na temat pro wrestlingu niż niektórzy zdołają się kiedykolwiek nauczyć? Odpowiedź już 11 marca! Nie czekajcie i kupujcie bilety, kolejne ogłoszenia (między innymi z gwiazdami WWE, AEW i TNA :)) wkrótce! A jak już ogarniecie sobie bilety na galę, to i loteryjnym e-bookiem się zainteresujcie, bo można poczytać o historii gal PTW, a przy okazji wygrać w loterii auto warte blisko 600 kafli 🙂 – Oficjalni partnerzy: Środowisko Miejskie & Grupa WOLF & Out Pizza & Fabryka Sportów & Pod Platanem Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...