Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

Kiedy wygaśnie kontrakt Kenny'ego Omegi z NJPW? Charlotte v


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  4 517
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.07.2012
  • Status:  Offline

Jak już informowaliśmy, John Cena powróci do WWE prawdopodobnie podczas Survivor Series. Nie wiadomo jeszcze, kto będzie jego przeciwnikiem, ale wiele wskazuje, że może to być Bray Wyatt. Tego samego wieczora lider Cenation może rozpocząć feud trwający do WrestleManii. Jednym z kandydatów do walki z byłym WWE Champione...


... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.wrestling.pl/news-kiedy-wygasnie-kontrakt-kennyego-omegi-z.html

Progres Roku 2014

User Roku 2017

Redaktor Roku 2017

Progres Roku 2017

Tekst Roku 2017

WTF Roku 2017

678495320589e09e4eecd1.jpg

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • filomatrix

    2

  • Arkao

    2

  • Carrik

    1

  • Kcramsib

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  2 258
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.10.2011
  • Status:  Offline

Jak już informowaliśmy John Cena powróci do WWE prawdopodobnie podczas Survivor Series. Nie wiadomo jeszcze kto będzie jego przeciwnikiem, ale wiele wskazuje, że może być to Bray Wyatt

 

Małe szanse na singlowe starcie, zwłaszcza że Cena (póki co) nie jest awizowany na żadną galę przed SS. Chyba, że WWE wymyśli sobie taką walkę totalnie znikąd.

 

Kontrakt Kenny'ego Omegi z japońską federacją New Japan Pro Wrestling wygaśnie pod koniec stycznia 2018r. Natychmiast pojawiło się wiele spekulacji mówiących, że Kanadyjczyk może opuścić Azję i przejść do WWE. Wiele powinno wyjaśnić się w najbliższych miesiącach

 

Znowu takie plotki, ploteczki, które niewiele mają wspólnego z prawdą. Czy Omega jest potrzebny WWE ? Raczej nie. Na RAW słaby booking i tłok. Na SD trochę lepiej pod względem bookingu, ale też tłok. W NXT to w ogóle znajdzie się kilku pretendentów do pasa.

 

Jeżeli Kanadyjczyk chce coś zwojować u Vince'a, to powinien podpisać jeszcze jeden kontrakt z NJPW (jedno lub dwuroczny) i dopiero po tym zacząć rozmowy z WWE.

 

Charlotte podczas wywiadu z ESPN UK została zapytana o swoją potencjalną walkę z Rondą Rousey na WrestleManii. Zdaniem byłem mistrzyni kobiet ten pojedynek jest materiałem nawet na main event tej gali. Jednocześnie jest to realne i córka Rica Flaira bardzo na to liczy

 

Może sobie liczyć, ale do póki Vince ma wpływ na to jak wygląda rozpiska gal w głównym rosterze (szczególnie Wielkiej Czwórki), to nie ma takiej opcji. Może być wysoko w karcie, ale na pewno nie będzie main eventem.

"Jeśli mówisz do Boga, jesteś osobą religijną. Jeśli Bóg ci odpowiada, jesteś chory psychicznie"

House M.D. S02E19

211015597452e3a27e841d5.jpg


  • Posty:  4 517
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.07.2012
  • Status:  Offline

Może sobie liczyć, ale do póki Vince ma wpływ na to jak wygląda rozpiska gal w głównym rosterze (szczególnie Wielkiej Czwórki), to nie ma takiej opcji. Może być wysoko w karcie, ale na pewno nie będzie main eventem.

 

Dopóki piszemy razem

Progres Roku 2014

User Roku 2017

Redaktor Roku 2017

Progres Roku 2017

Tekst Roku 2017

WTF Roku 2017

678495320589e09e4eecd1.jpg


  • Posty:  1 969
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.08.2013
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Lawrence Taylor "walczył" w main evencie Wrestlemanii, dla Rousey też by się tam znalazło miejsce - jej star poweru (zasłużonego czy nie, to już inna sprawa) nie da się przecenić... choćby po to, by przez kolejną dekadę chwalić się, jak bardzo robi się women's revolution, jest się progresywnym, nowoczesnym itp. Ot, biznes.

#FireSpears

Mistrz Świata w Typerze Mistrzostw Świata a.d. 2018

#FireSpears

Zapomniane Ikony Wrestlingu, odcinek #6 - styczeń 2020.

#FireSpears

10322574215b75ed600e0af.jpg


  • Posty:  2 258
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.10.2011
  • Status:  Offline

Starpower starpowerem...generalnie chodzi o to, że konfrontacja z zawodniczką/zawodniczkami UFC to pomysł Huntera i być może Stefci. Vince się ciągle waha i trudno powiedzieć dlaczego. To co działo się podczas MYC, dawało asumpt do rychłej walki 4 na 4...chociażby na SS. Tymczasem takiej walki w planach nie było i dalej nie ma.

 

Nie da się odmówić walce Flair - Rousey potencjału (w tym finansowego), jednak nie jest on na tyle duży, żeby być nawet co-main eventem WMki, bo main event (o ile nic się nie posypie) jest już znany.

Edytowane przez filomatrix

"Jeśli mówisz do Boga, jesteś osobą religijną. Jeśli Bóg ci odpowiada, jesteś chory psychicznie"

House M.D. S02E19

211015597452e3a27e841d5.jpg


  • Posty:  597
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.05.2009
  • Status:  Offline

Może sobie liczyć, ale do póki Vince ma wpływ na to jak wygląda rozpiska gal w głównym rosterze (szczególnie Wielkiej Czwórki), to nie ma takiej opcji. Może być wysoko w karcie, ale na pewno nie będzie main eventem.

 

Dopóki piszemy razem

 

A pomiędzy rokiem (2018) a skrótem roku (r.) stawiamy spację. Po co się czepiasz, jak sam nie piszesz lepiej :D

 

Wolę 4 vs 4 Horsewomen WWE i UFC niż solówę Flairówny z Rondą. Skoro wypromowali Shaynę, a z Rousey są w kontakcie, to lepiej wycisnąć z tego od razu wszystkie soki, a nie się rozdrabniać. Jeżeli zrobią 1 vs 1, to nie powinny wyjść poza pierwszą połówkę karty, ale kto tam wie, co siedzi w głowie Vince'a. I tak zmieni zdanie jeszcze z 10 razy.

6774900356019a1789f59a.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Polecana zawartość

    • WWE WrestleMania 41
      Spekulacje i dyskusje na temat największego wydarzenia wrestlingowego roku - WrestleManii 41!
        • Dzięki
      • 147 odpowiedzi
    • WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami z Monday Night Raw na Netflix!

      W tym wątku użytkownicy forum dyskutują na temat czerwonego brandu od 2010 roku. Pozostaw swoją cegiełkę w temacie, zawierającym 17,9 tyś. odpowiedzi i 2,9 mln wyświetleń. :)
      • 18 033 odpowiedzi
    • New Japan Pro Wrestling - Dyskusja Ogólna
      Miejsce na ogólne dyskusje związane z New Japan Pro Wrestling.
      • 706 odpowiedzi
    • Kobiecy Pro Wrestling
      Ogólne dyskusje na temat pro wrestlingu w wykonaniu płci pięknej.
        • Lubię to
      • 107 odpowiedzi
    • TNA Wrestling - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce w dedykowane ogólnym dyskusjom na temat TNA/Impact Wrestling!

       

      Wczorajszy IMPACT właśnie się ściąga, więc opinia w późniejszym terminie
        • Lubię to
      • 9 352 odpowiedzi
    • AEW Saturday Collision - ogólne dyskusje i komentarze
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
        • Lubię to
      • 147 odpowiedzi
    • AEW Dynamite - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 1 186 odpowiedzi
    • WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z Friday Night SmackDown!
      • 9 594 odpowiedzi
    • WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z WWE NXT!
      • 4 890 odpowiedzi

  • Najnowsze posty

    • MattDevitto
    • Attitude
      Nazwa gali: WWE Speed #71 Data: 05.05.2025 Federacja: World Wrestling Entertainment Typ: Online Stream Lokalizacja: Omaha, Nebraska, USA Arena: CHI Health Center Format: Taped Data emisji: 07.05.2025 Platforma: X Komentarz: Corey Graves Karta: Wyniki: Powiązane tematy: World Wrestling Entertainment - dyskusje ogólne WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
    • Attitude
      Nazwa gali: WWE Main Event #658 Data: 05.05.2025 Federacja: World Wrestling Entertainment Typ: Online Stream Lokalizacja: Omaha, Nebraska, USA Arena: CHI Health Center Format: Taped Data emisji: 08.05.2025 Platforma: Peacock Karta: Wyniki: Powiązane tematy: World Wrestling Entertainment - dyskusje ogólne WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
    • Attitude
      Nazwa gali: WWE Monday Night RAW #1667 Data: 05.05.2025 Federacja: World Wrestling Entertainment Typ: Online Stream Lokalizacja: Omaha, Nebraska, USA Arena: CHI Health Center Format: Live Platforma: Netflix Komentarz: Michael Cole & Pat McAfee Karta: Wyniki: Powiązane tematy: World Wrestling Entertainment - dyskusje ogólne WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
    • MattDevitto
      Del Rio w WWE w 2k25 - jak się bawić to się bawić
×
×
  • Dodaj nową pozycję...