Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

    W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

     

W Jakie Gry Teraz Gracie...


the sandman

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 386
  • Reputacja:   30
  • Dołączył:  25.04.2013
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Za sobą mam też już chociażby niesławnego Cyberpunka 2077.
Wersja Piecykowa? U mnie na półce wciąż stoi nieodpalony Cyberpunk w wersji na PS4, ale po przeczytaniu tylu niepochlebnych opinii aż boję się go uruchomić, żeby mi konsoli nie spalił :D

 

Tak, PC. Grałem już na patchu 1.22 i napotkałem tylko mniejsze glitche, parę "wywaleń" do pulpitu i raz miałem taką sytuację, że jadąc po mieście nagle się zorientowałem, że gdzieś wyparował ruch uliczny i przechodnie. Załadowanie sejwa załatwiło sprawę i więcej coś takiego się już nie powtórzyło ;)

 

Poza tym, optymalizacja na moim sprzęcie spoko i gra też niczego sobie. Nie dorasta zdecydowanie do swojego hype'u ale jest dobra. Zapewne za jakiś czas przejdę ją jeszcze raz, bo za pierwszym razem tak wyszło, że przeszedłem ją dośc szybko :)

Edytowane przez Michcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

  • Posty:  1 361
  • Reputacja:   395
  • Dołączył:  28.01.2023
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

header.jpg?t=1685013295

Pierwsza gra od dłuższego czasu. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Posty:  1 361
  • Reputacja:   395
  • Dołączył:  28.01.2023
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Mortal Kombat 1 i Batista:

A ja obecnie na spokojnie ogrywam sobie:

Stray-1.jpg

 

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

  • Posty:  1 361
  • Reputacja:   395
  • Dołączył:  28.01.2023
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Jakoś od jutra zaczynam coś nowego.

Wybór padł na:

Już chyba kiedyś wspominałem, że seria Assassin’s Creed jest jedną z moich ulubionych, a przygody Ezio wspominam bardzo dobrze, więc mimo tego, że gry już nie jarają tak jak kiedyś i dokończyłem w tym roku może parę, to obok nowego Asasyna nie mogę przejść obojętnie.

Wersja oczywiście na PS4. Do teraz PS5 nie kupiłem i sądząc po tym, że gry spadły w moim rankingu zainteresowań na niską lokatę to pewnie nigdy nie kupię.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  4 356
  • Reputacja:   378
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  iPhone

Nie mam w ogóle czasy na gry niestety. Ostatnio zastanawiam się nad zakupem Steamdeck:

 

Fajnie byłoby zabrać się na tym w końcu za Fight Forever czy WWE2K, a także odpalić na emulatorach moje ulubione Resident Evile… ;)

Używa ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Posty:  2 653
  • Reputacja:   366
  • Dołączył:  22.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

4 minuty temu, IIL napisał(a):

Używa ktoś?

Szczerze tak bardzo już nie siedzę w mówiąc ogólnie grach, że nawet nie wiedziałem o istnieniu podobnej rzeczy:-D Obecnie sam nie gram już w zasadzie w gry, ale co jakiś czas mam ochotę żeby w coś pograć, ale mówiąc szczerze nie mam na czym. Tak jak ty zastanawiasz się nad powyższym zakupem, tak za mną chodzi od dłuższego czasu Nintendo Switch. Aż przypominają się stare czasy i granie na Nintendo 64 z kumplami:-D Plusem jest u mnie fakt, że mi do szczęścia wystarczyłyby pewnie ze 3/4 gry - reszty i tak bym nie ograł:-P A no i oczywiście nie można zapominać, że w jednej z wersji Switch można podłączyć do tv. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...