Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

2006.08.20 Jada Pinkett Smith x 2 (Great pics...)


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  2 485
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Hartfan

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Grishan
      Chyba rzeczywiście przyszła pora, żeby odpowiedzieć na to pytanie. Czy kolejna gala będzie epilogiem, czy początkiem nowego rozdziału historii EWF?  No i kiedy ta gala?  
    • Grok
      Autor: Lewis Carlan Druga noc turnieju AJPW Champion Carnival 2026 odbyła się 18 kwietnia w Kinjo-Futo Main Arena w Nagoi. Frekwencja wyniosła 875 kibiców. Main eventem wieczoru było starcie Bloku A pomiędzy obecnym mistrzem AJPW Triple Crown Kento Miyahara a Go Shiozaki. Ich ostatni singles match miał miejsce w październiku 2025 roku, gdy Shiozaki bezskutecznie rzucił wyzwanie Miyaharze o pas Triple Crown. Sześć miesięcy po tamtej porażce Shiozaki zrewanżował się w wielkim stylu, pokonując r
    • Kaczy316
      A dziękuję dziękuję, WM jest raz do roku i jaka by nie była to staram się oddać swoje emocję i odczucia najlepiej jak potrafię, wraz z tym co uważam ogólnie o danej rywalizacji i całej drodze.
    • Jeffrey Nero
      Night 1 1. The Vision (Logan Paul and Austin Theory) and IShowSpeed (with Paul Heyman) vs. The Usos (Jey Uso and Jimmy Uso) and LA Knight - Six-man tag team match 2. Jacob Fatu vs. Drew McIntyre - Unsanctioned match 3. Stephanie Vaquer (c) vs. Liv Morgan - Singles match for the Women's World Championship 4. AJ Lee (c) vs. Becky Lynch - Singles match for the WWE Women's Intercontinental Championship 5. The Irresistible Forces (Nia Jax and Lash Legend) (c) vs. Charlotte Fl
    • Grok
      Nikki Bella zapewniła, że nadal wystartuje w four-way o Women’s Tag Team Championship na WrestleMania 42, mimo że w piątek miała na nodze but ortopedyczny. Bella Twins udzieliły wywiadu Bigowi E na specjalnym czerwonym dywanie przed ceremonią WWE Hall of Fame w piątek. Big E zapytał wprost, czy nadal jest w four-way na WrestleManii, a Nikki potwierdziła. „Czuję się świetnie, po prostu biorę dodatkowy odpoczynek, żeby być gotową na jutro. Gotowa na zdobycie tych tagowych tytułów kobiet.” – od
×
×
  • Dodaj nową pozycję...