Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

Wiek, w którym widzieliście pierwszą walkę wrestlingową


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  105
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.08.2006
  • Status:  Offline

Ja oglądałem na DSF...pamiętam, że jako pierwszą zapamiętałem walke Goldberg vs. DDP...to było to, od tamtego czasu jestem wielkim fanem wrestlingu !
" Only God Can Judge Me " - Tupac Shakur
  • Odpowiedzi 287
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • SixKiller

    6

  • Marcin

    6

  • MelinaFan

    5

  • Euz

    4

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  456
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  23.01.2006
  • Status:  Offline

Pierwszą walke oglądałem w 1999 roku.Dokładnie nie pamiętam kto walczył,ale to była gala WCW Nitro.

  • Posty:  39
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.07.2006
  • Status:  Offline

a pierwsza wlake ogladalem w wieku 5 lat byla to gala WWF a walka chyba nWo vs. Stone Cold & The Rock

We miss you .

In memory Eddie Guerrero.

9 października 1967-13 listopada 2005

170240496444cd151702f9f.jpg


  • Posty:  3 601
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  21.06.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  iPhone

ja zaczynałem w 1998 roku na TNT, wcw nitro ofkoz :)

 

16476371734edf391100c30.jpg


  • Posty:  1 459
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.09.2005
  • Status:  Offline

Ja wrestling zobaczyłem pierwszy raz w wieku 6 lat (1992). Nie pamiętam, na którym to było kanale, ale wiem, że była to chyba jakaś japońska gala, bo wszyscy mieli na sobie maski i komentarz wtedy wydawał mi się wyjątkowo dziwny, przypominał mi język znany z bajek na Polonii 1 :P W każdym razie moją uwagę przyciągnął koleś w masce identycznej, jak ten z bajki "Tygrysia Maska", którą wtedy uwielbiałem :) Tak to się wszystko zaczęło. Później już ciągle szukałem w programach TV słowa wrestling i łapałem wszystko, co się dało :) (Wiadomo, że w 99% było to WWF i WCW).
Do It Like A BOSS !

52212044855de371531fdf.jpg


  • Posty:  56
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.02.2005
  • Status:  Offline

Jezyk znany z bajek z Polonii 1 to jezyk wloski - stamtad wszystkie owczesne anime do nas docieraly. Wiec bardzo prawdopodobne, ze widziales jakas gale luchalibre, bo wloskiemu blizej do hiszpanskiego, niz japonskiego. zdecydowanie. ;]

1999497734465ab7e81663.jpg


  • Posty:  933
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.06.2005
  • Status:  Offline

a pierwsza wlake ogladalem w wieku 5 lat byla to gala WWF a walka chyba nWo vs. Stone Cold & The Rock

 

Hmm, pod Twoim avatarem jest napisane że masz 16 lat, czyli walka ta odbyła się w 1995 roku... Ciekawe... ;)

"This liver gave me an excellent additional 8 year run" - Superstar Billy Graham

156748212945e09151e9b78.jpg


  • Posty:  1 066
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline

Niejaki Gilmus kilka postow wyzej napisal

 

"a pierwsza wlake ogladalem w wieku 5 lat byla to gala WWF a walka chyba nWo vs. Stone Cold & The Rock"

 

Na wrestlingu WWF az tak dobrze sie nie znam , ale do takiej walki doszlo gdzies w 2001 2002 albo 2003 roku, napewno nie wczesniej. Biorac pod uwage wiek ,ktory podales 16 lat, wnioskuje ze gdzies krapujesz : albo w wieku, albo w tym zwierzeniu.

Zapewne jestes nabijaczem postow, mnie zawsze dziwi ,ze ludzie tak bardzo pozadaja dzialu silver, przecez wrestling mozna ssac z tylu roznych zrodel.

 

(krapujesz - pieprzysz, od ang. crap- gowno)

szpaler drzewek wydaje się kłaniać w powitalnym geście

205322999744c9c3acda6ae.jpg


  • Posty:  332
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.05.2006
  • Status:  Offline

ja pierwszą walke widziałem w 1998 federacji WCW i jestem pewien że Hogan walczyła z kim to nie pamiętam

oczywiście kibicowałem Hoganowi nie znając go.

30647399048b9a5c265ace.jpg


  • Posty:  1 459
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.09.2005
  • Status:  Offline

Wiec bardzo prawdopodobne, ze widziales jakas gale luchalibre

 

masz rację tap-chan. Skoro wszyscy mieli maski, to faktycznie podpada ostro pod luchalibre :). Aż sam się dziwię, że taka gala była dostępna na którymś z kanałów w polskiej kablówce w 1992 roku :D. W każdym razie WWF, lub WCW to nie było na 100% :)

Do It Like A BOSS !

52212044855de371531fdf.jpg


  • Posty:  344
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.04.2006
  • Status:  Offline

Mialem ok. 9 lat i pamiętam tylko fragmenty gal WCW, chociaz staralem sie oglądać na bieżąco. Jedyne co pamiętam to jedną walkę, która skończyla sie wjazdem okolo 15 wrestlerów, jeden po drugim i kazdy oczywiscie przybiegal "na pomoc", jak to mowilem :) Pamiętam tez jak Kevin Nash wykonal na sędzi Jacknife Powerbomb i go aresztowali. A z walk to przede wszystkim walki Stinga i Goldberga, mimo tego ze od poczatku Goldberga nie lubialem to jednak dla mlodego czlowieka taka postac szybko sie rzuca w oczy jako "niszczyciel" czy tez dominator. A WWF po raz pierwszy ogladalem juz wczesniej, ale nic nie pamietam, potem przypominam sobie że WWF się zainteresowalem jak lecialo na Wizji Sport i pierwszy fragment który przezylem to scenka kiedy DX przywiązalo Kane`a do naroznika kopalo go a X-Pac odbil mu Tori. Pierwsza walka którą przezylem jak prawdziwy mark to bylo The Rock vs HHH... Potem jeszcze na jakichs kanalach mama pare razy mnie wolala "Robert patrz leci Twój program", ja przychodze i patrze ze federacja jakas inna, inna hala więc powiedzialem ze to bzdet ;) a tym bzdetem okazalo się nic innego jak ECW. Ehhh czlowiek byl glupi kiedys :)
GG: 2290774

  • Posty:  796
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.12.2003
  • Status:  Offline

Na wrestlingu WWF az tak dobrze sie nie znam , ale do takiej walki doszlo gdzies w 2001 2002 albo 2003 roku

Doszlo do niej na RAW poprzedzajacym WrestleManie X-8, czyli chyba wiadomo w ktorym roku ;) Jesli nie wiesz, to po co poprawiasz?

WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

3247778034e83b336a7b43.jpg

  • 2 tygodnie później...

  • Posty:  29
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  28.08.2006
  • Status:  Offline

hmmm...6-7 lat na polsta 2 albo polsat on...nie pamietam ale na flaira chyba mowili "grzesiu młot" albo cos w tym stylu

We Lie, We Cheat, We Steal

===============================

Good, Bad....I'am The Guy With The Gun


  • Posty:  79
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  23.08.2006
  • Status:  Offline

To był początek 2000 roku. Wtedy jeszcze ogłądałem WCW i nWo. Miałem wtedy 10 lat.

  • Posty:  208
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  12.05.2006
  • Status:  Offline

Ja stykłem się z wrestlingiem lata temu. Oczywiście RTL2 i niezapomniany Bret Hart . Potem pamiętam że RTL2 miał przerwe a ja przeżuciłem się na TNT. Strasznie żałowałem bo wcw wydawało mi się o wiele gorsze. A to dlatego że RTL2 dawał tylko 50 minutowy skrót a nie całą gale. Więc mialo się wrażenie że dzieje się tam strasznie dużo. Do tego niemcy nie podkładali swojego komentarza tylko dodawali napisy.

No i po paru latach WWF wróciło do RTL2 i znów się zaczeło. Do dziś pamiętam że w pierwszym programi przypomniano wszystko co się działo w WWF gdy nie było go w RTL2. I ta końcówka jak Giant :D wychodził spod ringu w walce Austina a komentator angielski krzyczał : HE IS HUGHE a potem zaraz logo WWF

 

Oglądałem tez DSF, ale mało , ponieważ dawali powtórki WCW nitro (wcześniej to samo było na TNT) , meksykański wrestling mnie nie interesował. Jedynie na co czekałem to było ECW. Pamiętam jak żałowałem że nie moge mieć niemieckiego Premiere gdzie pokazywali WWF.

 

 

 

Potem była szkoła średnia. Na kablówce nie było już WCW w TNT. Zabrali mi DSF. Został tylko internet i odwiedzanie stronki wwe. No i zrobiła mi się straszna dziura w oglądaniu gal. Wróciłem do ogladania na bieżąco dopiero w tym roku bo kiedyś ot tak wpisałem w google wrestling a potem zaznaczyłem opcje szukaj w języku polskim. Wyskoczyła mi stronka attitude i dotarłem do forum.

 

Podsumowując mozna powiedzieć że jak oglądałem Best of Raw vol.3 to zdałem sobie sprawe z tego że wiele nie straciłem. Moge wręcz powiedzieć że ja przeskoczyłem z ery Rocka, Austina od razu w 2006. Nie śledząc tego w jaki sposób Edge, Cena ,Orton stali się gwiazdami.

 

Tak że jesli dziś ogladacie wrestling to nawet za 10, 15 lat gdy pojawi się on w TV od razu do niego wrócićie.

czy Eugen mógłby przejsc hell turn

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • -Raven-
      Zainwestowali w push Yeeti, żeby zdjąć z niego pas po 2 miesiącach, nie dając mu się nawet porządnie rozbujać? Jeżeli Uso nie ma jakiejś kontuzji, to taki ruch (a zwłaszcza powrót pasa do poprzedniego posiadacza), to głupota jakich mało, albo niewerbalny sygnał, że WWE doszło do wniosku, że dawanie Złota Yeet-Manowi to był błąd. Mam tylko nadzieję, że nie będą sobie teraz nabijać statystyk i na najbliższym PPV pas nie wróci do Usosa, bo to by było jeszcze bardziej pojebane.
    • -Raven-
      Fajnie, że zestawili Jacha z Punkiem już teraz, bo oznacza to, że Brooks nie dostanie na razie Złota (za wcześnie żeby BezCenny stracił już pas). Niestety wszystko idzie w kierunku tego, że Kodeusz się w końcu odegra na Janie (w innym wypadku, po wygranej teamu face'ów na MITB, naturalnym byłoby zestawienie Ceny z Homelanderem już teraz). Dla mnie to idealny moment żeby wypromować jakąś młodą gwiazdę (której promocja wyjebałaby wówczas w kosmos), która powstrzymałaby finalnie Janusza i "uratowała" pas, zamiast podkładać go starym (pod kątem pushu, a nie wieku) dziadom pokroju Ortona, Punka czy Rhodesa.
    • MattDevitto
      W AAA jednak cały czas bez zmian Worlds Collide wyszło dobrze, więc pewnie trochę ludzi zobaczyłoby coś fajnego od tej fedki. Nadarzyła się fajna okazja, bo w niedzielę zaplanowano TripleManię Regię. Co robi AAA? W ME z Vikingo walczy nie kto inny jak Alberto El Patron, którego wszyscy mają gdzieś Idealne podsumowanie tego produktu...Albercik to już dawno ME powinien oglądać w tv, a nie w nich występować, bo nic dobrego z tego nie wyniknie.
    • Attitude
      Nazwa gali: WWE Main Event #663 Data: 09.06.2025 Federacja: World Wrestling Entertainment Typ: Online Stream Lokalizacja: Phoenix, Arizona, USA Arena: PHX Arena Format: Taped Data emisji: 12.06.2025 Platforma: Peacock Komentarz: Blake Howard & Vic Joseph Karta: Wyniki: Powiązane tematy: World Wrestling Entertainment - dyskusje ogólne WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
    • ManiacZone
      Ogłaszamy czwarte turniejowe starcie ❗️ W miniony weekend Gustav Gryffin stracił Pas Mistrzowski PpW. Zbliżający się turniej to dla niego okazja, aby się odkuć, ale do tego jeszcze daleka droga, bowiem na początek będzie musiał pokonać atletycznie zbudowanego i szalenie groźnego Febusa "The Wolfa" ! Jeśli mu się to uda wówczas pozostanie mu zwyciężyć w finale turnieju. Jednak pamiętajmy, Febus nie jest łatwym przeciwnikiem i może okazać się dla Gustava zbyt dużą przeszkodą. Jak myślicie, czy Gryffin zdoła pokonać "The Wolfa" ? Serdecznie zapraszamy do linku poniżej, gdzie znajdziecie wejściówki na show ( ilość ograniczona! ) : https://stage24.pl/events/mzw-4692 Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage Maniac Zone
×
×
  • Dodaj nową pozycję...