Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

New Japan Pro Wrestling - Dyskusja Ogólna


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  4 364
  • Reputacja:   1 598
  • Dołączył:  22.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

6 minut temu, Mr_Hardy napisał(a):

Jestem na tak jeśli to prawda. Mój ulubiony zawodnik z Dragon Gate. Ostatni raz w DG pojawi się 4 sierpnia.

Widziałem to w kilku źródłach, więc pewnie tak - cieszy przede wszystkim to, że NJPW bierze kogoś z Japonii, już dawno tak powinni wzmacniać roster.

  • Lubię to 1

perr.jpg.41cb983493c2258e59a100a019833104.jpg


  • Posty:  1 533
  • Reputacja:   837
  • Dołączył:  25.06.2014
  • Status:  Online
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

Trochę więcej szczegółów jak doszło do sprzedaży. Cały czas trzymam kciuki żeby ta sprzedaż nie wpłynęła źle na NJPW. 

411MANIA.COM

A new report has shed light on the process behind Bushiroad’s sale of New Japan Pro-Wrestling (NJPW).

 

Edytowane przez Mr_Hardy
  • Lubię to 1

AEW | STARDOM | TJPWNJPW MARIGOLD | ROH |

JyQLfcwm_o.png


  • Posty:  4 364
  • Reputacja:   1 598
  • Dołączył:  22.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

@ Mr_Hardy przypomniałeś mi swoim wpisem o NJPW, a miałem coś tu napisać wczoraj, bo mnie zatkało jak to zobaczyłem...

Od jakiegoś czasu (krótkiego) federacja wrzuca pojedyncze całe walki na swój kanał youtube - brawo, tak to powinno wyglądać. Wszystko spoko do momentu, kiedy nie obejrzysz jednej czy drugiej walki...Te tęgie głowy z social mediów New Japan wpadły na to, że będą zamieszczać całe pojedynki, ale nie ma w nich końcówki. Oglądasz kilkanaście minut jakąś walkę i nie widzisz kto wygrał...Masz wtedy dwie opcje - albo kupujesz NJPW World i oglądasz do końca, ale musisz zadowolić się suchym wynikiem z wiki. Już widziałem krytykę na różnych forach, ale szczerze wątpię by to coś zmieniło. NJPW od dłuższego czasu nie wykorzystuje swojej bogatej biblioteki i w taki sposób nie robi sobie dobrej reklamy. Rozumiem, że dają to za darmo, ale tak to tylko zniechęcają ludzi do siebie...

  • Lubię to 1

perr.jpg.41cb983493c2258e59a100a019833104.jpg


  • Posty:  1 533
  • Reputacja:   837
  • Dołączył:  25.06.2014
  • Status:  Online
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

16 minut temu, MattDevitto napisał(a):

@ Mr_Hardy przypomniałeś mi swoim wpisem o NJPW, a miałem coś tu napisać wczoraj, bo mnie zatkało jak to zobaczyłem...

Od jakiegoś czasu (krótkiego) federacja wrzuca pojedyncze całe walki na swój kanał youtube - brawo, tak to powinno wyglądać. Wszystko spoko do momentu, kiedy nie obejrzysz jednej czy drugiej walki...Te tęgie głowy z social mediów New Japan wpadły na to, że będą zamieszczać całe pojedynki, ale nie ma w nich końcówki. Oglądasz kilkanaście minut jakąś walkę i nie widzisz kto wygrał...Masz wtedy dwie opcje - albo kupujesz NJPW World i oglądasz do końca, ale musisz zadowolić się suchym wynikiem z wiki. Już widziałem krytykę na różnych forach, ale szczerze wątpię by to coś zmieniło. NJPW od dłuższego czasu nie wykorzystuje swojej bogatej biblioteki i w taki sposób nie robi sobie dobrej reklamy. Rozumiem, że dają to za darmo, ale tak to tylko zniechęcają ludzi do siebie...

Moje największe obawy są związane z CyberFight oraz NOAH, które współpracuje z W.  A co twojego wpisu to mega głupotę robią. Strzelają sobię jeszcze bardziej w kolano. Gdybyś o tym nie napisał to nawet bym nie wiedział bo staram sie nic na YT związanego wrestlingiem oglądać bo potem pojawiają się proponowane rzeczy i można naciąć się na spoilery w tytule czy miniaturce. 

Edytowane przez Mr_Hardy
  • Lubię to 1

AEW | STARDOM | TJPWNJPW MARIGOLD | ROH |

JyQLfcwm_o.png


  • Posty:  4 364
  • Reputacja:   1 598
  • Dołączył:  22.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

2 godziny temu, Mr_Hardy napisał(a):

Strzelają sobię jeszcze bardziej w kolano.

Zgadzam się - tym bardziej, że wrzucają walki sprzed dobrych paru lat, a nie nic świeżego.

2 godziny temu, Mr_Hardy napisał(a):

Gdybyś o tym nie napisał to nawet bym nie wiedział bo staram sie nic na YT związanego wrestlingiem oglądać bo potem pojawiają się proponowane rzeczy i można naciąć się na spoilery w tytule czy miniaturce. 

Mnie tam spoilery w wrs dawno już nie bolą:diabel:

  • Lubię to 1

perr.jpg.41cb983493c2258e59a100a019833104.jpg


  • Posty:  4 364
  • Reputacja:   1 598
  • Dołączył:  22.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

Tego to się nie spodziewałem...

crs_653997_4.jpg

  • Lubię to 1
  • Zmieszany/a 1

perr.jpg.41cb983493c2258e59a100a019833104.jpg


  • Posty:  5 030
  • Reputacja:   1 093
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Jasny

Callum Newman odchodzi na bok i Yota Tsuji wraca na tron... bardzo dobrze! Mam zamiar obejrzeć Dominion. Ostatnio dużo siedzę w New Japan, ale raczej są to archiwalne walki z dawnych lat, także chętnie zobaczę w jakiej formie są obecnie. Dużo zmian przed New Japan, także jest to dosyć ekscytujący okres dla tej federacji. Wyniki zapowiadają się interesująco - Shota Umino zdobył pas Global, Henare i Great-o-Khan zdobyli pasy Tag i zakwalifikowali się do G1, YOH po wygraniu BOSJ zdobył pas IWGP Jr... 

Aktualna lista uczestników G1 Climax 36:
Untitled-1-10.jpg?width=960&aspect_ratio

Block A:

  • Konosuke Takeshita
  • Yota Tsuji
  • SANADA
  • Shingo Takagi
  • Jake Lee
  • Boltin Oleg
  • Hirooki Goto
  • Winner of IWGP Tag Team title match - Henare lub Great-o-Khan
  • Play-in winner A
  • Play-in winner B

Block B:

  • Callum Newman
  • Zack Sabre Jr.
  • Shota Umino
  • Yuya Uemura
  • Ren Narita
  • Drilla Moloney
  • Gabe Kidd image.png
  • Winner of IWGP Tag Team title match - Henare lub Great-o-Khan
  • Play-in winner A
  • Play-in winner B


Do line upów sprzed dekady dużo brakuje, ale ogólnie nie jest tak źle. Oczywiście - jak zwykle mało mięsa z AEW. Gabe Kidd ma się pojawić, ale nie występuje w AEW od dwóch miesięcy ze względu na kontuzje i ogólnie "lubi" się połamać, także mam nadzieję, że uda mu się dotrwać do końca. Ze względu na otwarcie turnieju w Chicago liczyłem na kogoś mocniejszego z AEW jak np Andrade lub Cesaro, ale raczej mają inne plany...
Pozostałe cztery spoty raczej powędrują do kogoś z New Japan np byli mistrzowie IWGP Tag - Oskar i Yuto-Ice, itd. 

 

  • Lubię to 1

  • Posty:  4 364
  • Reputacja:   1 598
  • Dołączył:  22.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

Godzinę temu, IIL napisał(a):

Do line upów sprzed dekady dużo brakuje, ale ogólnie nie jest tak źle. Oczywiście - jak zwykle mało mięsa z AEW.

Idą drogą ostatnich edycji, więc sam nie nastawiałem się na jakąś rewolucję w tym względzie. Skład wydaje się w porządku, ale też nie ma bomby o której świat wrs mógłby rozmawiać.

perr.jpg.41cb983493c2258e59a100a019833104.jpg


  • Posty:  5 030
  • Reputacja:   1 093
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Jasny

Ogłoszono do jakich bloków trafią mistrzowie tag team oraz walki kwalifikacyjne:

20260615_153007.jpg

A Block Play Off Matches

  •  Taichi vs. Yuto-Ice
  • El Phantasmo vs. Ryohei Oiwa

 

B Block Play Off Matches

  • OSKAR vs. Yujiro Takahashi
  • YOSHI-HASHI vs. Aaron Wolf
  • Lubię to 2
  • 2 tygodnie później...

  • Posty:  5 030
  • Reputacja:   1 093
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Jasny

Potwierdzono kartę na otwieracie G1 w Chicago:

• Konosuke Takeshita vs Yota Tsuji

• Shota Umino vs Zack Sabre Jr.

• Callum Newman vs Yuya Uemura

• Boltin Oleg vs Ryohei Oiwa/ELP

• Hirooki Goto vs SANADA

• Yuto-Ice vs Great-O-Khan

• Aaron Wolf vs HENARE

• Shingo Takagi vs Jake Lee

• Ren Narita vs OSKAR/Yujiro Takahashi

 

Rewanż z Wrestle Kingdom w postaci Takeshita/Tsuji zamknie show. Mam nadzieję, że Oiwa i OSKAR się zakwalifikują. Dziwi mnie brak Gabe Kidda... Umino vs Sabre Jr, Botlin vs Oiwa oraz Wolf vs Henare może wyjść świetnie. 

  • Lubię to 2

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • IIL
      Potwierdzono kartę na otwieracie G1 w Chicago: • Konosuke Takeshita vs Yota Tsuji • Shota Umino vs Zack Sabre Jr. • Callum Newman vs Yuya Uemura • Boltin Oleg vs Ryohei Oiwa/ELP • Hirooki Goto vs SANADA • Yuto-Ice vs Great-O-Khan • Aaron Wolf vs HENARE • Shingo Takagi vs Jake Lee • Ren Narita vs OSKAR/Yujiro Takahashi   Rewanż z Wrestle Kingdom w postaci Takeshita/Tsuji zamknie show. Mam nadzieję, że Oiwa i OSKAR się zakwalifikują. Dziwi mni
    • Bastian
      Oba! Yeet! Oba! Yeet! RAW w Londynie zaczynamy od konfrontacji słownej finalistów KOTR. Jeśli Anglicy wybuczeli pomysł "Rulera", że po zdobyciu korony ruszy na Rhodesa to znaczy, że chcą aby Cody zachował pas?  WWE ma dwie opcje na sobotę. Świetną, czyli Femiego z KOTR i dwiema walkami podczas jednego SummerSlam - z Lesnarem (muszą to domknąć trylogią) i o złoto, najlepiej z Romanem (ze zwycięstwem oczywiście). Jest też opcja fatalna, czyli wygrana Jeya. Niech zgadnę... U kobiet musi w
    • PTW
      CO TAKIEGO?! W sobotę szykuje nam się coś bardzo... bardzo... bardzo szczególnego. Dwóch zagranicznych zawodników weźmie udział w bardzo niestandardowym meczu skierowanym dla najmłodszej publiczności. Co się tam wydarzy? Tego nie wie nikt! Dzień Dziecka Match Nic Wesker vs. Conte McStevenson Jeden to krnąbrny Austriak, który swój czas poza ringiem wrestlingowym spędza w swoim laboratorium dopracowując bóg-wie-jakie eksperymenty. Drugi to Włoch, którego polska publiczność ostatnimi czas
    • KPWrestling
      Zapraszamy na Analizę sytuacji. Kartę gali KPW Arena 34: Fantastyczna Czwórka przeanalizują Krystian Czekaj oraz Krystian Malinowski. Link w komentarzu. 26.06.2026 Nowy Harem Gdynia Ostatnie sztuki 4 puli biletów: https://kpwrestling.pl/ (Feed generated with FetchRSS)Przeczytaj na oficjalnym fanpage KPW.
    • KPWrestling
      (Feed generated with FetchRSS)Zobacz na YouTube
×
×
  • Dodaj nową pozycję...