Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

New Japan Pro Wrestling - Dyskusja Ogólna


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  4 364
  • Reputacja:   1 598
  • Dołączył:  22.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

World Tag League 2025 (XV)

Zgodnie z moimi oczekiwaniami TMDK melduje się w finale. Jeśli wszystko pójdzie tak jak myślę to za dwa dni powinni dołączyć do nich obecni mistrzowie:icon_wink:

  • Lubię to 1

perr.jpg.41cb983493c2258e59a100a019833104.jpg


  • Posty:  5 031
  • Reputacja:   1 094
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  UW

Sprzedano ponad 50,000 miejsc na nadchodzące Wrestle Kingdom 20. To będzie pierwszy legitny sellout wydarzeń New Japan organizowanych w Tokyo Dome pod nazwą "Wrestle Kingdom" i największa zgromadzona widownia w tym stadionie na wydarzeniu wrestlingowym od czasu emerytury Antonio Inokiego z 1998 roku.
 

Muszę przyznać, że nadal ciężko w to uwierzyć. Nawet w ich największym heydayu ubiegłej dekady z bardzo mocnym rosterem, hypem, itd. nie dobijali do takich cyferek.

  • Lubię to 2

  • Posty:  4 364
  • Reputacja:   1 598
  • Dołączył:  22.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

World Tag League 2025 (XVI)

Najbardziej dysfunkcyjny tag team turnieju w finale - to tylko Gedo mógł wymyśleć:D Szkoda, że przy tym musieli podkładać obecnych mistrzów...

  • Lubię to 1

perr.jpg.41cb983493c2258e59a100a019833104.jpg


  • Posty:  4 364
  • Reputacja:   1 598
  • Dołączył:  22.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

World Tag League 2025 (XVII)

Finał turnieju bez niespodzianki:icon_wink:

G8HwDN_awAM9Kzm?format=jpg&name=small

perr.jpg.41cb983493c2258e59a100a019833104.jpg


  • Posty:  5 031
  • Reputacja:   1 094
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  UW

Pełna karta i kolejność walk na WK jest już znana. Rozwiano wątpliwości odnośnie main eventu - Okada vs Tanahashi zamkną show. Takeshita vs Tsuji będzie co-main eventem.

 

Main Event: Tanahashi vs Okada

Semi-Main: Takeshita vs Tsuji

#5: Aaron Wolf vs EVIL

#4: Desperado/Fujita/Ishimori/SHO

#3: War Dogs/Unaffiliated vs United Empire

#2: Syuri vs Saya Kamitani

#1: NEVER 6-Man Tornado Ranbo

FB_IMG_1765818659048.jpg

 

Zwycięzcy World Tag League, Zack Sabre Jr. & Ryohei Oiwa będą pretendować do mistrzostw IWGP Tag Team dzień później na New Year Dash 

0105_01.jpg

  • Lubię to 2

  • Posty:  5 031
  • Reputacja:   1 094
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  UW

Andrade El Idolo znany w New Japan jako La Sombra został na dzisiejszej gali w Korakuen dodany do stajni United Empire i pojawi się na Wrestle Kingdom 20

Wygląda na to, że jego klauzula non compete zabrania mu jedynie występów w AEW. :P

 


  • Posty:  5 031
  • Reputacja:   1 094
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  UW

22 grudnia podczas trasy NJPW Road to Tokyo Dome, Hiroshi Tanahashi stoczył ostatnią walkę w Korakuen Hall, pokonując Kosei Fujitę. Polecam walkę jak i pełny emocji speech po niej i komentarze z szatni...

3.png

4.png

5.png

 

 

W sieci pojawiły się ciekawe statystyki odnośnie występów Asa w Korakuen:

Spoiler

1.png

2.png

Wydaje się aż niemożliwe, że Tanahashi zamyka swoją karierę bijąc rekordy pod względem ilości występów (141 !!!). Również fakt, że z tymi kolanami stoczył aż 39 singlowych walk daje do myślenia. Gościu to prawdziwa legenda. 

 

  • Lubię to 1

  • Posty:  256
  • Reputacja:   121
  • Dołączył:  05.08.2014
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Attitude

Tym jednym promem schował całą pożegnalną trasę Ceny do kieszeni. Tyle emocji w krótkiej wypowiedzi. na bank uronię łezkę 4 stycznia

  • Lubię to 2

NAJWIĘKSZY POLSKI FAN AEW

 

bkCjbFy.gif


  • Posty:  2 977
  • Reputacja:   1 544
  • Dołączył:  28.01.2023
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

G9e-WviaYAkyBxP?format=jpg&name=large

Miłego oglądania. 

Po gali zostawcie komentarz.

LQM.png


  • Posty:  5 031
  • Reputacja:   1 094
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  UW

Obejrzałem na żywo dwie ostatnie walki i na gorąco powiem, że wyszło pięknie. 

Yota Tsuji mistrzem, także jest nadzieja dla New Japan i mistrzostwo IWGP wróci na swoje miejsce.

No i oczywiście walka emerytalna i pożegnanie Asa nieziemskie. Gdy Tanahashi wykonał taunt Nakamury i jego boma-ye, to coś we mnie pękło. Jakbym był dzieciakiem oglądającym wrestling 20 lat temu... 🥹

Walka na bardzo dobrym poziomie i nie odstawała dużo od poprzednich zestawień tej legendarnej pary, ale oczywiście formę Asa maskowały ogromne emocje i waga tego spotkania. Okada wykonujący swój taunt bez faka na koniec bezbłędny. Brak mi słów. 🥹

Celebracja super. Czekało się mimo wszystko na Nakamure, ale cóż, nie można mieć wszystkiego... ;)

Miałem tego nie robić, ale wziąłem po raz pierwszy od ponad pięciu lat NJPW World, żeby zobaczyć to na żywo w dobrej jakości i się nie zawiodłem.

Teraz pora na nadrobienie reszty show. ;)

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1

  • Posty:  5 031
  • Reputacja:   1 094
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  UW

Tanahashi vs Okada jest aktualnie najlepiej ocenianą walką ever na cagematch.

Ciekawe, czy wynik się utrzyma🥹

Screenshot_2026-01-04-17-41-07-89_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12~2.jpg


  • Posty:  4 364
  • Reputacja:   1 598
  • Dołączył:  22.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

5 godzin temu, IIL napisał(a):

Ciekawe, czy wynik się utrzyma🥹

Już spadli o kilka miejsc, ale tego można było się jednak spodziewać - choć jak patrzę na tę listę to i tak śmiesznie, że tam jest na szczycie praktycznie jedna fedka. I choć uwielbiam New Japan to jednak istnieje życie poza Japonią:icon_wink:

  • Lubię to 2

perr.jpg.41cb983493c2258e59a100a019833104.jpg


  • Posty:  995
  • Reputacja:   222
  • Dołączył:  08.01.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

10 godzin temu, IIL napisał(a):

Okada wykonujący swój taunt bez faka na koniec bezbłędny. Brak mi słów. 🥹

Skoro Tobie brakuje, to ja spróbuję - ten jeden moment (dołączając niewidziany od dawna daleki elbow drop) to jest lepszy storytelling niż cokolwiek, co WWE zrobiło przez cały ostatni rok. No, może nie licząc tego, że Gunther kozak w necie, dopóki nie zobaczy własnej krwi (patrz walka z Punkiem o WHC).
Cudowny pojedynek - jakimś fanem puro nigdy nie byłem i to chyba była pierwsza walka Tanahashiego, jaką widziałem. Mimo tego już po kilku minutach całym sercem kibicowałem Ace'owi, żeby się nie poddawał, żeby może jednak uwalił Okadę na plecy i złamał tradycję kończenia kariery na deskach. A sam Okada w obecnej postaci był idealnym wyborem do tego pojedynku. To, że musiał sobie przypomnieć kim jest i obudzić w sobie tego NJPW-owskiego Rainmakera, żeby pokonać Tanahashiego, to było coś absolutnie pięknego. Ciekawe, czy to jakieś ziarenko pod opuszczenie familii Callisa pod koniec roku, może razem z Takeshitą?

  • Lubię to 1

6427638215a28716991f4b.jpg


  • Posty:  256
  • Reputacja:   121
  • Dołączył:  05.08.2014
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Attitude

Nie czytałem jeszcze żadnych postów po gali, a właśnie Takahashi schodzi z ringu. I co można powiedzieć, tak powinno robić się pożegnania. Prawie godzina oddawania hołdu i czesci zasłużonemu zapaśnikowi. Nie raz i nie dwa wzruszyłem się. Smutne że Hiroshi kończy karierę ukazując nam że czas nieublaganie przemija I należy doceniać go I nie odkładać niczego na jutro.

Jedyne czego mi brakowało to Shinsuke Nakamura. Do dupy że przez różne kontraktowe sytuację jeden z największych rywali nie może oddać mu hołdu. 

 

Jak już mówiłem, tak się robi pożegnania, a nie , 4 minutowe video na pożegnanie na trzeciorzędne gali i cyk, pora na CSa

NAJWIĘKSZY POLSKI FAN AEW

 

bkCjbFy.gif


  • Posty:  4 364
  • Reputacja:   1 598
  • Dołączył:  22.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Mr_Hardy
      Ja jestem na tak. Chętnie bym oglądał. Jeśli nie full to przynajmniej częściowe nawiązanie.
    • IIL
      Czy Steve Borden Jr powinien używać gimmicku Crow Sting?   Syn legendarnego Stinga stawia coraz odważniejsze kroki w pro wrestlingu i naturalnie nasuwa się pytanie - czy powinien naśladować ojca? Wiadomo, różnie to z tym 'nepotyzmem' w światku wrestlingowym bywa, ale z drugiej strony wiele udanych pomysłów czy gimmicków wraca ponownie na antenę - co widać np w Meksyku i Japonii gdzie popularne gimmicki np LA Parki czy Tiger Maska wracają w kolejnych pokoleniach... Kto nie miał oka
    • Bastian
      W weekend The Great American Bash. W karcie aż 7 walk, ale jedna jest o Speed Title, więc długo nie potrwa. Po mojemu trudna gala do typowania. Niemal na pewno pasy zachowają Lola Vice i Zaria. W pozostałych walkach zmiana mistrzów absolutnie mnie nie zdziwi, choć mimo wszystko postawiłbym na D'Angelo i Borne' a. W Speed Title kobiet stawiam na Ariannę Grace. Walki bez pasów na szali też mogą różnie pójść, ale mimo wszystko stawiam na face' ów - Hilla i Shugarsa. Ciekawe, czy przyszykują coś spe
    • IIL
      Potwierdzono kartę na otwieracie G1 w Chicago: • Konosuke Takeshita vs Yota Tsuji • Shota Umino vs Zack Sabre Jr. • Callum Newman vs Yuya Uemura • Boltin Oleg vs Ryohei Oiwa/ELP • Hirooki Goto vs SANADA • Yuto-Ice vs Great-O-Khan • Aaron Wolf vs HENARE • Shingo Takagi vs Jake Lee • Ren Narita vs OSKAR/Yujiro Takahashi   Rewanż z Wrestle Kingdom w postaci Takeshita/Tsuji zamknie show. Mam nadzieję, że Oiwa i OSKAR się zakwalifikują. Dziwi mni
    • Bastian
      Oba! Yeet! Oba! Yeet! RAW w Londynie zaczynamy od konfrontacji słownej finalistów KOTR. Jeśli Anglicy wybuczeli pomysł "Rulera", że po zdobyciu korony ruszy na Rhodesa to znaczy, że chcą aby Cody zachował pas?  WWE ma dwie opcje na sobotę. Świetną, czyli Femiego z KOTR i dwiema walkami podczas jednego SummerSlam - z Lesnarem (muszą to domknąć trylogią) i o złoto, najlepiej z Romanem (ze zwycięstwem oczywiście). Jest też opcja fatalna, czyli wygrana Jeya. Niech zgadnę... U kobiet musi w
×
×
  • Dodaj nową pozycję...