Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

New Japan Pro Wrestling - Dyskusja Ogólna


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  4 364
  • Reputacja:   1 598
  • Dołączył:  22.12.2009
  • Status:  Online
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

3 minuty temu, IIL napisał(a):

Powinni jednak wrzucić tutaj Yotę jako mistrza (chyba nie będzie mieć lepszego momentu, żeby wbić się do sceny main eventów na dobre) i ewentualnie później podczas New Beginning w USA zrobić title change na Konosuke ponownie. 

Też mi trochę ten timing nie pasuje, bo z Takeshty jako mistrza nic nie wycisnęli, jednak tak jak piszesz historia pisze się tutaj sama. Jak chcą kogoś wypromować na już to lepszej okazji nie będzie, a Yota wydaje się, że jest do tego idealnym kandydatem. Obecnie nie widzę lepszej postaci w rosterze biorąc pod uwagę wiek czy doświadczenie. No właśnie, ale tak jak już pisałem wyżej przy obecnym produkcie New Japan wydaje się to aż za idealne. Do tego na pewno będą chcieli mocno promować galę w USA i robi się niemały problem. Yota umówmy się jest żadnym nazwiskiem dla amerykańskiego fana...Trudny orzech do zgryzienia, ale dla mnie sprawa jest jasna na co musi postawić NJPW - Yota to może być ich człowiek na lata, który będzie jednym z głównych elementów odbudowy fedki.

8 minut temu, IIL napisał(a):

Mam też nadzieję, że Takeshita/Tsuji zamknie show. Uwielbiam Tanę, ale nie chcę go widzieć w ostatniej walce wieczoru. 

Myślę, że walka Tany będzie trzecia albo druga od końca, co jeszcze bardziej nasuwa Yotę z pasem na koniec:icon_wink:

  • Lubię to 2

perr.jpg.41cb983493c2258e59a100a019833104.jpg


  • Posty:  4 364
  • Reputacja:   1 598
  • Dołączył:  22.12.2009
  • Status:  Online
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

@ IIL  dopiero co przytaczałeś ile to już w tym roku Tana ma walk, a on jeszcze bierze udział w WTL:D

Zresztą składy na turniej są bardzo w porządku i czekam już na 20/11 - oby tylko zwycięzców wybrali lepszych niż w 2024.

 

perr.jpg.41cb983493c2258e59a100a019833104.jpg


  • Posty:  5 031
  • Reputacja:   1 094
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Ciemny

Faktycznie, wygląda to nawet ciekawie. Oczywiście - brak konkretnych nazwisk z AEW od razu rzuca się w oczy, a jakiś nawet lower cardowy team lub ktoś z ROH mógłby to nieco urozmaicić. 

 

Tomohiro Ishii nabawił się niedawno kontuzji w AEW i będzie musiał pauzować, także mogliby im coś odpalić za to. 🙄

 

 

  • Lubię to 1

  • Posty:  4 364
  • Reputacja:   1 598
  • Dołączył:  22.12.2009
  • Status:  Online
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

Tana jest ostatnio NIEMOŻLIWY:D

image.thumb.png.a0a2f1357ccdbe4da2816c7f2e93d81f.png

  • Lubię to 2

perr.jpg.41cb983493c2258e59a100a019833104.jpg


  • Posty:  256
  • Reputacja:   121
  • Dołączył:  05.08.2014
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Attitude

Czy to alkogoogle ? xd

NAJWIĘKSZY POLSKI FAN AEW

 

bkCjbFy.gif


  • Posty:  2 977
  • Reputacja:   1 544
  • Dołączył:  28.01.2023
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Cytat

NJPW plans to reveal Hiroshi Tanahashi's final opponent in the next week or so.

- Fightful Select

G5GrzAhXMAAwhRI?format=jpg&name=900x900

Okada czy Nakamura?

LQM.png


  • Posty:  5 031
  • Reputacja:   1 094
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Ciemny

6 godzin temu, KyRenLo napisał(a):

Okada czy Nakamura?

Może Tetsuya Naito :diabel:

To jakby nie było jedna z największych gwiazd w puroresu obecnie. Jego plany na występy w USA spełzły na niczym (jakieś problemy z wizą), także kto wie...

Celowo nie wskazuję Shibaty, mimo że to podobna liga, ze względu na ich dość świeży exhibition match rok temu.

Czekali jednak z tym potwierdzeniem tak długo, że mam nadzieję na wielką niespodziankę. Każdy z trójki Okada, Nakamura lub Naito bardzo by mnie ucieszył, ale największa walka z możliwych to oczywiście Nakamura ze względu na to, że od ich ostatniej walki 1 na 1 minęło ponad 10 lat...
 

image.png

 

Natomiast ostatni raz razem w ringu podczas pożegnalnej walki Shinsuke w New Japan:
image.png

Swoją drogą była to walka pełna emocji. Do tej pory pamiętam płaczącego Nakamurę niesionego przez Okadę w Korakuen... ;)

image.png

image.png

  • Dzięki 1

  • Posty:  256
  • Reputacja:   121
  • Dołączył:  05.08.2014
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Attitude

Ja obstawiam że to będzie Okada, ale jakby to był Nakamura to zesikałbym się z radości

NAJWIĘKSZY POLSKI FAN AEW

 

bkCjbFy.gif


  • Posty:  2 977
  • Reputacja:   1 544
  • Dołączył:  28.01.2023
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Bez niespodzianki w temacie rywala:

Spoiler

NA3_6180-1.jpg

  • Lubię to 1

LQM.png


  • Posty:  5 031
  • Reputacja:   1 094
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Ciemny

Cóż, nie jest to Nakamura, ale to rywalizacja Okada vs Tanahashi zapoczątkowała rewolucje w New Japan w minionej dekadzie. Z chęcią zobaczę ich ostatnią walkę na WK 20 :)

 

 

  • Lubię to 1

  • Posty:  1 534
  • Reputacja:   839
  • Dołączył:  25.06.2014
  • Status:  Online
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

Ooo super, że Okada. Cieszę się, że to nie Nakamura.

  • Zmieszany/a 1

AEW | STARDOM | TJPWNJPW MARIGOLD | ROH |

JyQLfcwm_o.png


  • Posty:  5 031
  • Reputacja:   1 094
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Ciemny

2 minuty temu, Mr_Hardy napisał(a):

Cieszę się, że to nie Nakamura.

To byłaby jednak zupełnie inna liga ze względu na okoliczności ;)


  • Posty:  4 364
  • Reputacja:   1 598
  • Dołączył:  22.12.2009
  • Status:  Online
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

Ja to widzę tak, że z Nakamurą byłoby to wydarzenie ze względu na kolejne przekroczenie barier (kwestia WWE), ale z Okadą wierzę, że będą w stanie dać lepszą walkę na koniec:icon_wink:

perr.jpg.41cb983493c2258e59a100a019833104.jpg


  • Posty:  2 977
  • Reputacja:   1 544
  • Dołączył:  28.01.2023
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Ja nie będę oceniał, która walka, pod jakimi względami byłaby lepsza, bo żaden ze mnie znawca fedki z tytułowego tematu, ale skoro już tutaj jestem to z ciekawości zapytam.

Czy NJPW nie ma stosunkowo młodej gwiazdy u siebie na pokładzie (Nie piszę, iż to byłby dobry pomysł), która mogłaby dostąpić takiego zaszczytu, jak ostatnia walka z taką ikoniczną postacią?

Czy może po prostu Tanahashi już ze wszystkimi rywalami zawalczył?

Zwykłe pytanie z ciekawości. Nie oceniam ostatecznego wyboru, bo nie do mnie to należy, chociaż być może obejrzę sobie całą galę. Walkę Saya vs. Syuri bankowo.

 

LQM.png


  • Posty:  5 031
  • Reputacja:   1 094
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Ciemny

Szkoda, że prędko nie zobaczymy takiej wejściówki :P

 

 

16 minut temu, KyRenLo napisał(a):

Czy NJPW nie ma stosunkowo młodej gwiazdy u siebie na pokładzie (Nie piszę, iż to byłby dobry pomysł), która mogłaby dostąpić takiego zaszczytu, jak ostatnia walka z taką ikoniczną postacią?

Czy może po prostu Tanahashi już ze wszystkimi rywalami zawalczył?

 

W ciągu trasy emerytalnej odhaczył chyba wszystkich, ale nie da się ukryć, że mądrzejsze byłoby wypromowanie kogoś jak Shota Umino czy Yuya Uemura na sam koniec. 

  • Dzięki 1

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Bastian
      Pół odcinka poświęcone beznamiętnej rywalizacji Rhodesa, Gunthera i Zayna. Austriak gra to, co przez wiele miesięcy grał Drew McIntyre. To jak bookowany od miesięcy jest Cody woła o pomstę do nieba. Te wszystkie dyskusyjne wygrane mają być zalążkiem heel turnu? Bo jeśli nie, to już chyba lepiej bookować go jako niezłomnego kozaka, który odeprze każde wyzwanie i przeciwności. A o Smackdown w Kansas City nie ma co pisać zbyt wiele. Heelujący Jey Uso > yeetująca maskotka Jey Uso. No i feud
    • Mr_Hardy
      Ja jestem na tak. Chętnie bym oglądał. Jeśli nie full to przynajmniej częściowe nawiązanie.
    • IIL
      Czy Steve Borden Jr powinien używać gimmicku Crow Sting?   Syn legendarnego Stinga stawia coraz odważniejsze kroki w pro wrestlingu i naturalnie nasuwa się pytanie - czy powinien naśladować ojca? Wiadomo, różnie to z tym 'nepotyzmem' w światku wrestlingowym bywa, ale z drugiej strony wiele udanych pomysłów czy gimmicków wraca ponownie na antenę - co widać np w Meksyku i Japonii gdzie popularne gimmicki np LA Parki czy Tiger Maska wracają w kolejnych pokoleniach... Kto nie miał oka
    • Bastian
      W weekend The Great American Bash. W karcie aż 7 walk, ale jedna jest o Speed Title, więc długo nie potrwa. Po mojemu trudna gala do typowania. Niemal na pewno pasy zachowają Lola Vice i Zaria. W pozostałych walkach zmiana mistrzów absolutnie mnie nie zdziwi, choć mimo wszystko postawiłbym na D'Angelo i Borne' a. W Speed Title kobiet stawiam na Ariannę Grace. Walki bez pasów na szali też mogą różnie pójść, ale mimo wszystko stawiam na face' ów - Hilla i Shugarsa. Ciekawe, czy przyszykują coś spe
    • IIL
      Potwierdzono kartę na otwieracie G1 w Chicago: • Konosuke Takeshita vs Yota Tsuji • Shota Umino vs Zack Sabre Jr. • Callum Newman vs Yuya Uemura • Boltin Oleg vs Ryohei Oiwa/ELP • Hirooki Goto vs SANADA • Yuto-Ice vs Great-O-Khan • Aaron Wolf vs HENARE • Shingo Takagi vs Jake Lee • Ren Narita vs OSKAR/Yujiro Takahashi   Rewanż z Wrestle Kingdom w postaci Takeshita/Tsuji zamknie show. Mam nadzieję, że Oiwa i OSKAR się zakwalifikują. Dziwi mni
×
×
  • Dodaj nową pozycję...