Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

KPW Godzina Zero 13 sierpnia w Gdynii


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  2 152
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.09.2004
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Największe gala KPW, na tą chwilę można tak powiedzieć jedynie o wynajęciu hali sportowej w Gdynii, w które razem z parkietem może się pomieścić co najmniej 1000 osób. Niewiele wskazuje by aż tyle ludzi się tam pojawiło w sobotę. Promocja w internecie nie wskazuje, żeby bili rekordy frekwencji. Są proma, tylko 450 wyświetleń zapowiedzi walki Aleksander vs Piękny Kawaler to słaby wynik. Jest ono bardzo dobre, w stylu UFC.

 

 

Liczba zagranicznych wrestlerów jest mniejsza niż na KPW vs The World gdzie było 5 przedstawicieli HCW. Na Godzinie Zero zobaczymy Rona Corvusa oraz Jona Ryan. Jest to bardzo dobry trener, tylko jako wrestler nie sprawia mocnego pierwszego wrażenia. Preferuje techniczny wrestling i raczej nie porwię większość publiczności w starciu z Robertem Starem.

 

Podobno między Kawalerem i Aleksandrem jest chemia. Od lat trenują razem i ta walka przygotowywana był właśnie na tą galę. Piękny Kawaler sparodiował segment DDW z 2013. Trochę czasu musiało minąć by mieli dystans do tej sytuacji.

 

 

Najpierw był ten segment.

http://www.youtube.com/watch?v=7QdlBOrXxqo=37m13s

 

Potem pojawiło się coś takiego.

 

Karta KPW Godzina Zero

 

Singles Match

Victor Rosetti vs. Mika The Polish Punisher

 

Singles Match

Sawicki vs. ???

 

Triple Threat Match

Damian Lambert vs. Peter Pannache vs. Kaszub

 

Singles Match

Gracjan Korpo vs. Ron Corvus

 

Tag Team Match

Boski Ostrowski & Dawid Oliwa vs. GREG & Luxus

 

Singles Match

Robert Star vs Jon Ryan

 

KPW Championship Match

Kamil Aleksander vs. Piękny Kawaler

 

13701138_1640802599570259_9205988066962978884_o.jpg

1575893877482df76acc17a.jpg

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Maxi4

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • Grins
      Zelina i tak pójdzie dalej i za pewnie zdobędzie jako pierwsza meksykanka główne mistrzostwo, chociaż nie wiem zdobyła już jakaś babka z Meksyku głównego mistrzostwo kobiet w WWE? Jak nie, to pewnie ona będzie pierwsza ale dajmy jej czas dopiero co zdobyła swój pierwszy tytuł  nie ma co od razu pchać ją w główny obrazek to i tak dużo że rok temu podajże walczyła o główny pas czy tam dwa lata temu. 
    • Attitude
      Nazwa gali: DDT Dramatic Dream Takashimaya Vol. 3 Data: 31.05.2025 Federacja: DDT Pro Wrestling Typ: Online Stream Lokalizacja: Tokyo, Japan Arena: Takashimaya 1st Floor JR Exit Special Venue Format: Taped Data emisji: 03.06.2025 Platforma: Wrestle Universe Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Independent Zone
    • CzaQ
    • Giero
      Za nami kolejny epizod WWE Friday Night SmackDown w drodze do Money in the Bank 2025. Przedstawiamy podsumowanie najważniejszych wydarzeń z tego show. SmackDown otworzyła Bianca Belair, która przyznała, że nie jest jeszcze gotowa do akcji. Show odbywało się jednak w jej rodzinnym Knoxville w Tennessee, stąd się pojawiła. Szybko przerwała jej Naomi. Zdradziła, że była w domu rodziców Bianki i widziała album zdjęć. Przypomniało jej to czasy, gdy były szczęśliwe jako tag team. Belair jeszcze raz zaznaczyła, iż to koniec między nimi. Zdenerwowana Naomi skwitowała, iż chciałaby, by Bianca była na wózku inwalidzkim, tak samo jak jej matka. Wtrąciła się wreszcie Jade Cargill, która zaatakowała Naomi. Z tego zwinnie przeszliśmy do walki kwalifikacyjnej do Money in the Bank Ladder Matchu. Naomi pokonała Nię Jax i Jade Cargill. JC Mateo łatwo rozprawił się z R-Truthem. Po pojedynku z Solo kontynuowali atak, aż pojawił się Jimmy Uso. Wyatt Sicks ponownie zaatakowali tag teamy ze SmackDown – #DIY, Motor City Machine Guns, Fraxiom i Street Profits. Los Garza pokonali zespół Je’Vona Evansa i Reya Fenixa, jako przedsmak Worlds Collide. Przy stanowisku komentatorskim był NXT North American Champion Ethan Page, który zaingerował w pojedynek. Zelina Vega pokonała Albę Fyre. Duże zamieszanie wywołała Chelsea Green. Damian Priest ostrzegł mistrza US Jacoba Fatu. W kolejnej walce kwalifikacyjnej do MITB Matchu Andrade pokonał Jacoba Fatu i Carmelo Hayesa. Ponownie doszło do spięcia na linii Fatu – Solo Sikoa i JC Mateo. SmackDown kończyła konfrontacja Cody’ego Rhodesa i Jeya Uso z Johnem Ceną i Loganem Paulem. Skrót gali:
    • MissApril
      Zelina powinna już iść dalej jako mistrzyni US, trochę słabo to wygląda, a kręcenie się w kółko przy Albie, Piper i Chelsea jest po prostu nudne. Przydałoby się odświeżenie jej runu z inną zawodniczką na tym etapie posiadania pasa. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...