Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Występ Nikki Belli odwołany, Zmartwienia pracowników WWE, Mc


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  774
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.10.2015
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Jasny

Ostatnie Raw oglądało 3,77 mln widzów, co stanowi wzrost w porównaniu z poprzednim tygodniem (3,399 mln).

 

Nikki Bella miała wystąpić na ostatnim Raw, by wziąć udział w feudzie Total Divas z B.A.D. & Blonde, nie stało się tak jednak, ponieważ została poinformowana, że jeśli przyjęłaby jakąkolwiek akcję, nawet wykonan...


... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.wrestling.pl/news-wystep-nikki-belli-odwolany-zmartwienia.html

I miejsce w Typerze WWE 2016

I miejsce w Typerze WWE 2017

I miejsce w Typerze WWE 2018

279305855c4b695f1deda.jpg

  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • nightwatcher

    1

  • MattDevitto

    1

  • Giero

    1

  • Johnny Ryper

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  3 835
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  24.11.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Przez chwilę pomyślałem - skoro tylu oficjeli WWE krytykuje wszelki booking, czy to Reignsa, czy to podbudowy WMki, to czemu sami się tym nie zajmą? :P

 

Ale gdy przeczytałem to:

 

"Pojawiły się informacje, że oficjele WWE oczekiwali, że Eva Marie otrzyma ze strony fanów obecnych na ostatnim Raw duży pop. Uważają bowiem, że negatywna reakcja na nią związana jest jedynie z jej pobytem w NXT, a w głównym rosterze powinno się to zmienić."

 

To już wiem, że są to w sporej części idioci, skoro myśleli, że szczególnie w Brooklynie Evka dostanie jakikolwiek cheer :D


  • Posty:  4 369
  • Reputacja:   1 601
  • Dołączył:  22.12.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

WWE próbowało już chyba wszystkiego z Romanem by był bardziej over. Ciekawi mnie tylko jak daleko sięga granica cierpliwości Vince'a co do Romana, bo wiadomo, że to on stoi najmocniej za nim. Publika praktycznie wszędzie ma dość Romka, a na większych ppv i takich miastach jak Chicago widać to najbardziej. Sytuacja jednak się nie zmieni dopóki Roman będzie forsowany na numer 1 w federacji. Wyjściem byłby heel turn, ale nie widać na ten moment szans na taki krok. Zupełnie jak w przypadku Ceny, ale trzeba dodać, że Jasiek zasłużył sobie na sukcesy, które osiągnął. Roman natomiast niespecjalnie...

 

Co do informacji o Evie Marie to MUSI być zwykła plotka. WWE chyba nie jest, aż tak głupie. Swoją drogą dlaczego Marie miałaby zgarnąć pop? Szczególnie właśnie w Brooklynie. Szkoda gadać :D

perr.jpg.41cb983493c2258e59a100a019833104.jpg


  • Posty:  643
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.09.2014
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Najlepsze jest to że Lana tym razem nie wykonała akcji Brie. Robiła to kilka razy ale tym razem zrobiła superkick w stylu Ruseva.

"Nie mam czasu na spodnie"

~Johnny Mundo 2017

13924869559388e42a4721.jpg


  • Posty:  692
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.06.2007
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

"Pojawiły się informacje, że oficjele WWE oczekiwali, że Eva Marie otrzyma ze strony fanów obecnych na ostatnim Raw duży pop. Uważają bowiem, że negatywna reakcja na nią związana jest jedynie z jej pobytem w NXT, a w głównym rosterze powinno się to zmienić."

 

Eee..., ale że niedługo 1 kwietnia? Nice try Amy :P

213559901458cecbdd39123.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Bastian
      Night of Champions, zdań kilka przed arabską galą… Jey Uso kontra Oba Femi – tak jak pisałem w innym wątku. WWE ma dwie opcje. Pierwsza jest fatalna i to triumf Jeya Uso. Jakby by było mało złota dla Bloodline, inny członek tej stajni musi dostać swój title shot. Zawsze jest szansa, że Jey wybierze finalnie Romana, ale ja prędzej obawiam się idiotycznego pomysłu pt. „Roman przejmuje shota od Jeya rozkazem wodza plemienia i mamy walkę unifikacyjną na SummerSlam” Świetnym pomysłem jest
    • Bastian
      1. Jey Uso, 2. Io Sky, 3. Trick Williams, 4. Bron Breakker, 5. Cody Rhodes, 6. Jade Cargill.
    • -Raven-
      1. Jey Uso 2. Iyo Sky 3. Trick Williams (c) 4. Bron Breakker 5. Cody Rhodes 6. Tiffany Stratton (c)
    • Jeffrey Nero
      1. Jey Uso vs. Oba Femi - King of the Ring tournament final The winner will be crowned "King of the Ring" and earn a world championship match at SummerSlam. 2. Iyo Sky vs. Liv Morgan - Queen of the Ring tournament final The winner will be crowned "Queen of the Ring" and earn a world championship match at SummerSlam. 3. Trick Williams (c) vs. Ricky Saints - Singles match for the WWE United States Championship 4. Bron Breakker vs. Seth Rollins - Steel Cage match 5. Cody Rho
    • Kejrol
      1. Jey Uso 2. Liv Morgan 3. Trick Williams (c) 4. Seth Rollins  5. Cody Rhodes (c)  6. Tiffany Stratton (c)  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...