Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

WWE SmackDown!- taping na 18 lutego 2016


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  2 885
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  24.05.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Ontario, California

 

Przed nagraniem tygodniówki do Byrona Saxtona i Jerry'ego Lawlera dołączył Michael Cole w zastępstwie za Mauro Ranallo.

 

League Of Nations def Luchas Dragons & Dolph Ziggler. Kevin Owens komentował walkę. Pod koniec starcia Owens rozproszył Zigglera co umożliwiło zwycięstwo heelom.

 

Sasha Banks def Tamina Snuka (w/Naomi) via submission. Po walce Team BAD zaatakował Sashę ale z pomocą przybiegła jej Becky Lynch.

 

Chris Jericho def The Miz via submission. Po walce pojawił się AJ Styles. Y2J ostatecznie zgodził się na walkę na Fastlane.

 

Non-title match: Charlotte def Natalya. Po walce na arenę wyszła Brie Bella i doszło do brawlu pomiędzy nią a mistrzynią.

Roman Reigns & Dean Ambrose def Dudley Boyz via DQ. Face'owie wygrali przez dyskwalifikację gdy na arenie pojawił się Paul Heyman wraz z Brockiem Lesnarem który zaatakował Ambrose'a. Lesnar wykonał następnie serię German Suplexów na Ambrosie i Regnsie. Reigns próbował odpowiedzieć Spearem ale przypadkowo trafił w Deana. Ambrose się wkurzył i próbował wykonać na Romanie Dirty Deeds ale Reigns skontrował na Samoan Drop. Przewaga Romana nie trwała jednak długo gdyż za chwilę The Beast wykonał na Romanie F5. Naraz rozbrzmiała muzyka Triple H'a i WWE World Heavyweight Champion pojawił się na rampie. HHH wymienił się spojrzeniami z Brockiem po czym SD dobiegło końca.

Edytowane przez TakerFanKrk
  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • TakerFanKrk

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • KyRenLo
      Mogli już, chociaż zrobić ten triple threat, bo Melo ciągnął za uszy pas US w kwestiach ringowych tygodniówka w tygodniówkę (Te, na których walczył. Nigdy nie zawiódł) i zasłużył na miejsce, na samej WrestleManii. Życie jednak potoczyło się inaczej. Cóż, dziś mistrzem jest Sami i nie jest to mój wymarzony champion. Nie on jedyny zasłużył (Carmelo), ale walki nie dostał. Takich postaci jest niestety więcej. Czyli plan przed WM prosty: Obejrzeć RAW, a Smackdown ominąć i przystąpić
    • GGGGG9707
      Podsumowanie aktualnego poziomu WWE: tydzień przed WM najlepszą rzeczą na SmackDown jest Danhausen 😅 Żeby nikt było, bardzo go lubię i uważam że świetnie odnalazł się w WWE no ale tydzień przed taką galą najbardziej można się zachwycać goście z który nie jest w karcie. Swoją drogą nawet Rusev znalazł swoje miejsce na WM a Carmelo, Dragunov czy Black nie. Nie mogli już zrobić wieloosobowej walki o US Title ?
    • MattDevitto
      Chyba tak, bo gdzieś czytałem, że Zero Hour startuje o 1 w nocy
    • Grins
      Karta solidna, z pewnością dziś odpalę trzeba zobaczyć wielką reaktywację legendarnego TT Christian & Edge przepraszam Christian Cage & Adam Copeland po tylu latach to właśnie Khan dał nam to na co wszyscy czekali powrót tego legendarnego Tag Teamu, o wynik się nie boje bo wiem że wygrają pasy.  O 02:00 zaczyna się gala, nie? 
    • Kaczy316
      Jest to jakiś plan, tylko żeby TKO nie wpadło wtedy na pomysł, żeby to Pat zakończył przygodę Gunthera z gimmickiem Career Killera.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...