Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Zmiany w DDW? Kto nowym prezesem?


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  49
  • Reputacja:   2
  • Dołączył:  04.11.2011
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Klasyczny

Proszę bardzo, oto podejście do współpracy przez DDW.

Arek uznał, że współpraca nie miała sensu gdy zawierano ją wiosną, bo i tak do tego słynnego 1 października nic nie zamierzali robić. Jaki debil uwierzy, że oni na serio w ramach storyline rzucili w pi*** jakąkolwiek aktywność i ignorowali partnerów?

12063887_986567318073515_7585689677211571924_n.jpg?oh=0a2507361a9e37510e0dfad80e7c87bc&oe=56A7522F

Ale dalej wmawiajcie sobie "rewolucję październikową"... po prostu DDW ma obsrane gacie i chwytają się takich tanich sposobów- ale już na to za późno :lol:

646066133574871cb9b908.jpg

  • Odpowiedzi 24
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Badryan

    4

  • BartKowSky

    3

  • Kombatant

    3

  • TheVillain

    2

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  3
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  27.09.2015
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Jedyne co tam widzę, to dążenie do daty 1 października i gotowość do powiedzenia po tej dacie wszystkiego, wraz z kolorem noszonej bielizny. I teraz zależy wszystko od nich: czy ten dzień serio okaże się rewolucją, czy wręcz przeciwnie.

 

Coś dziwnego już było w wakacje. Obóz DDW nie był nazwany "Obozem DDW". Samo wydarzenie zniknęło na początku lipca. Zamiast tego pojawił się "Wrestlingowy obóz letni" organizowany przez... obóz letni. Wydarzenia były łudząco podobne, z dwiema różnicami: brakiem numeru konta Dona oraz jakiejkolwiek informacji o jego obecności.

 

W lipcu na konwencie Baltikon, gdzie DDW dało krótki pokaz dla około 100-osobowej publiki, gdy organizatorzy konwentu rozmawiali na temat współpracy, także padła prośba o poczekanie do października.


  • Posty:  118
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.08.2012
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Naprawdę nikogo nie interesuje to, że te filmiki nie pojawiają się ani na koncie DDW na YouTube, ani na koncie DDW na Facebooku? NIKT z wrestlerów, których filmiki mogliśmy oglądać nie wspomniał ani słowem o DDW. Sam Don Roid nie promuje filmików. Warto zaznaczyć, że Pawłowski nie jest już właścicielem strony DDW na fejsie. Nie wiem czy ktoś wcześniej o tym wiedział, ale fan pagem DeDeWu na FB zarządzali wcześniej Pawłowski z Roidem. Można było to sprawdzić w dziale "Informacje" --> "Właściciele strony". Teraz został tylko sam Don Roid.

 

Kolega Kombatant słusznie zauważył, że ten cały obóz również nie był promowany jako obóz DDW.

 

Dla mnie sprawa jest jasna...

Edytowane przez CenBoyz

  • Posty:  4 870
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.01.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Klasyczny

Naprawdę nikogo nie interesuje to, że te filmiki nie pojawiają się ani na koncie DDW na YouTube, ani na koncie DDW na Facebooku? NIKT z wrestlerów, których filmiki mogliśmy oglądać nie wspomniał ani słowem o DDW. Sam Don Roid nie promuje filmików. Warto zaznaczyć, że Pawłowski nie jest już właścicielem strony DDW na fejsie. Nie wiem czy ktoś wcześniej o tym wiedział, ale fan pagem DeDeWu na FB zarządzali wcześniej Pawłowski z Roidem. Można było to sprawdzić w dziale "Informacje" --> "Właściciele strony". Teraz został tylko sam Don Roid.

 

Kolega Kombatant słusznie zauważył, że ten cały obóz również nie był promowany jako obóz DDW.

 

Dla mnie sprawa jest jasna...

 

Zwróciłem na to uwagę, choć bliżej mi było do krytyki DDW, że robią coś ciekawszego, a nawet nie promują tego swoimi kanałami ;)


  • Posty:  5 968
  • Reputacja:   59
  • Dołączył:  04.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

BartKowSky, rozmawiasz z WeeMan'em i się dziwisz. Błąd nowicjusza ;)

5030302694ac1c2a0d14d2.jpg


  • Posty:  1 813
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.10.2012
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Naprawdę nikogo nie interesuje to, że te filmiki nie pojawiają się ani na koncie DDW na YouTube, ani na koncie DDW na Facebooku? NIKT z wrestlerów, których filmiki mogliśmy oglądać nie wspomniał ani słowem o DDW. Sam Don Roid nie promuje filmików. Warto zaznaczyć, że Pawłowski nie jest już właścicielem strony DDW na fejsie. Nie wiem czy ktoś wcześniej o tym wiedział, ale fan pagem DeDeWu na FB zarządzali wcześniej Pawłowski z Roidem. Można było to sprawdzić w dziale "Informacje" --> "Właściciele strony". Teraz został tylko sam Don Roid.

 

Kolega Kombatant słusznie zauważył, że ten cały obóz również nie był promowany jako obóz DDW.

 

Dla mnie sprawa jest jasna...

 

 

Czyli... wszyscy rozłamali się z DDW i odeszli? Czyli Don najpierw miał przeciw sobie fanów, potem Jędrusia, Shadowa i resztę, a teraz jeszcze jego fedka poszła się j****? Ciekawie by było, gdyby zawodnicy wkręcili się do MZW :D Ale na prawdę, to może tak być - Don wypiął się na nich, lub oni na Dona. Szkoda, gdyby mieli zaczynać od nowa, ale cóż... może wreszcie zmądrzeli...


  • Posty:  118
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.08.2012
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Naprawdę nikogo nie interesuje to, że te filmiki nie pojawiają się ani na koncie DDW na YouTube, ani na koncie DDW na Facebooku? NIKT z wrestlerów, których filmiki mogliśmy oglądać nie wspomniał ani słowem o DDW. Sam Don Roid nie promuje filmików. Warto zaznaczyć, że Pawłowski nie jest już właścicielem strony DDW na fejsie. Nie wiem czy ktoś wcześniej o tym wiedział, ale fan pagem DeDeWu na FB zarządzali wcześniej Pawłowski z Roidem. Można było to sprawdzić w dziale "Informacje" --> "Właściciele strony". Teraz został tylko sam Don Roid.

 

Kolega Kombatant słusznie zauważył, że ten cały obóz również nie był promowany jako obóz DDW.

 

Dla mnie sprawa jest jasna...

 

 

Ciekawie by było, gdyby zawodnicy wkręcili się do MZW :D Ale na prawdę, to może tak być - Don wypiął się na nich, lub oni na Dona. Szkoda, gdyby mieli zaczynać od nowa, ale cóż... może wreszcie zmądrzeli...

 

Na ten moment nie ma chyba szans, aby dołączyli do MZW. To o czym mówisz - Don wypiął się na nich lub oni na niego, jest bardzo pewne. Zastanawia mnie teraz co będzie z DDW... Warto zaznaczyć, że w wypuszczonych do tej pory filmikach nie ma Klarysa, ani Kasandry. Ciekawe czy zostali po stronie Roida, czy zrezygnowali całkowicie z wrestlingu. Nawet jeśli zrezygnowali, to wciąż pozostaje pytanie co z DDW. Osobiście spodziewam się, że Roid polskim wrestlingiem zajmować się już nie będzie, a więc Do or Die zniknie z PSW. No ale zobaczymy... wszystko powinno wyjaśnić się 1 października i na tą datę czekam :smile:


  • Posty:  4 760
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.01.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

To kto zostanie nowym prezesem?

Nauczyciel historii czy kabareciarz?

No rzeczywiście fascynujące, jak odliczanie, za ile w końcu popuści gówno przy zatwardzeniu..

Absence of War Does Not Mean Peace

3669750324873c0356f997.gif


  • Posty:  1 941
  • Reputacja:   8
  • Dołączył:  25.09.2004
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Klasyczny

No przecież Roid już dawno postawił krzyżyk na DDW i okupuje etat w telewizji Fightbox. Ciekawe, co będzie z samą nazwą DDW. Może skrót pozostał, ale mają inne rozwinięcie?

 

No i jeszcze jedna rzecz - w filmikach pada określenie "Amerykanin", nie wymienili go ani z imienia, ani z nazwiska, więc coś jest na rzeczy.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • VictorV2
      Oooof. Z jednej strony, sporo to tłumaczy. Z drugiej, trochę to rozumiem. Też nigdy nie byłem fanem samej akcji w ringu - jak każdy inny lubię obejrzec 5* match i co chłopaki i dziewczyny potrafią zrobić, ale nie uważam matchy za "główna atrakcję", więc storyline > match. Można mieć dobry storyline z chujową walką, ale nie wyobrażam sobie świetnej walki z chujowym storyline'em. Mimo wszystko, balans musi być.  Wydaje mi się że pewnie stąd też tyle rzeczy wygląda tak samo/bardzo podobnie, bo c
    • -Raven-
      Jest to bardzo prawdopodobne. Trylogia z Lesnarem czeka za rogiem na Obamę, tak więc najwyższa pora żeby Lesław spierdolił mu szansę na zostanie Królem Ringu i rozliczyli się za to na SummerSlam.
    • VictorV2
      Ominąłem komentarz z zeszłego tygodnia, wiec wróćmy szybko przed GAB   Ogólnie, faktycznie, nie wiele jest poszczególnych momentów o których warto mówić albo które są szczególne. NXT ma u mnie kredyt zaufania, zrzucę to na fakt że dużo nowych twarzy (Jednak...nawet ja mam limit i niedługo nawet z moim podejściem to nie będzie wymówka). Z ciekawszych rzeczy - Shugarmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan. O tak, więcej go proszę. Oby ojebał Dion'a i odesłał go do NFL, bo poza wyglądem Dion
    • IIL
      O tych wizach warto pomyśleć z wyprzedzeniem... 
    • VamosBarcelona
      Thursday Night Overdrive #3 18.06.2026r. Fort Wayne, IN   Tym razem Overdrive wychodzi poza stan Illinois i przenosi się do Fort Wayne co od razu na pierwszy rzut oka widzimy po tym jak arena wypełniona jest fanami, którzy żądni są rozrywki zwłaszcza po wydarzeniach z zeszłego tygodnia. Słyszymy w końcu theme song Swerve’a Stricklanda, a publiczność wita czarnoskórego zawodnika ogromnym cheerem. Swerve po drodze przybijając piątki swoim fanom mija rampę, żeby wejść do ringu i odeb
×
×
  • Dodaj nową pozycję...