Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

ROH 23.09.2015


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  599
  • Reputacja:   3
  • Dołączył:  13.08.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Dziś w ROH gwiazdy New Japan Pro Wrestling ! The Briscoes i Hirooki Goto przeciwko reprezentantom CHAOS: Okada i Roppongi Vice. Ponadto Michael Elgin vs Silas Young, a Caprice Coleman powie nam, co było w kopercie, którą dostał od Prince Nany.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Walka nr 1: Silas Young vs Michael Elgin

Silas miał problem z silnym rywalem i załapał się od niego na Delayed Vertical Suplex. Na krawędzi ringu Silas odpłacił się poprzez DDT, po czym dodał jeszcze Slingshot Double Stomp. Silas chciał wykonac swą kombinację Backbreaker plus Clothesline, jednak Elgin źle trafił w kolano rywala, przez co od razu padł na mate, bez Clothesline’a. Michael wymierzył German Suplex, po czym myślał o Superplexie i choć to mu się nie udało, zadowolił się Side Effectem. Young wciąż się jednak nie poddawał i nadział rywala na swój poprzedni finiszer, Headstand Moonsault, ale tylko 2 count. Silas po otrzymaniu potężnego Lariata wyleciał na krawędź ringu, lecz w rogu Elgin go złapał i wymierzył Deadlift Falcon Arrow, 2 count. Elgin myślał już o końcowej akcji, ale Young nie pozwolił mu na to. Silasowi udało się wykonać Misery, ale Elgin sprytnie wyturlał się na podłogę. Silas wyciągnął materac i chciał Suplexem nadziać rywala na gołą podłogę. Michael jednak zablokował tą próbę i co więcej, Powerbombem nadział oponenta w barierkę dla widzów. Potem jeszcze Elgin Bomb w ringu i po sprawie.

 

Zwycięzca: Michael Elgin

 

Po walce Elgin oferował Silasowi uścisk dłoni, ale ten odmówił i opuścił ring.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Walka nr 2: Caprice Coleman vs ACH

W pierwszych minutach to Coleman lepiej sobie radził, spychając rywala do całkowitej defensywy. ACH’owi udało się Dropkickiem skontrować akcję Springboard rywala, lecz wciąż sytuacja nie była dla niego łatwa. ACH wykonał swój Running Kick na krawędzi ringu, a także nadział rywala w barierkę dla widzów. Coleman skontrował Suplex, jak również i Get Over Here i sam nadział rywala na matę oraz wymierzył trzy Northern Lights suplexy, co dało mu 2 count. Caprice wykonał one inch punch i dopiero po chwili ACH poczuł tego efekt, gdy chciał wykonać Dive. Coleman wszedł na górny narożnik i udało mu się wykonać Skysplitter, ale tylko 2 count ! Caprice posadził rywala w narożniku i wykonał Leaping Hurricanranę, jednak ACH utrzymał równowagę i odpowiedział kopniakiem i Brainbusterem. Po chwili jeszcze Midnight Star i mamy pinfall.

 

Zwycięzca: ACH

 

Po walce Steve Corino zapytał Colemana, co dostał w kopercie od Prince Nany. Caprice rzekł, że były tam pieniądze oraz list, którego z początku nie rozumiał, ale po kilkukrotnym przeczytaniu oraz po dzisiejszej walce doszło to do niego. Dla Colemana sprawa jest jasna: Prince Nana ma rację.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dzisiejszym Inside ROH mowa o współpracy ROH i NJPW, w tym zapowiedź dwudniowej gali ROH w Japonii, a także obecność wrestlerów NJPW na 14th Anniversary show w Lutym plus oczywiście ROH & NJPW w Maju.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Walka nr 3: Kazuchika Okada, Trent Baretta i Rocky Romero vs Hirooki Goto, Mark Briscoe i Jay Briscoe

Okada miał ogromny pop od widzów, więc to on zaczął walkę z Jay’em. Potem co chwilę ktoś inny z obu stron wchodził do ringu. Mark znalazł się w posiadaniu opaski na głowę Trenta, więc sobie ją założył i przystąpił do Redneck Kung Fu. Barretta po wymierzeniu Double Stomp odzyskał swoją opaskę, w dodatku Mark był teraz w defensywie. Co ciekawe, Okada wykonał Slingshot Stomp dokładnie tak samo, jak przed nim w swoim firmowym stylu Barretta. Mark wymierzył Okadzie Death Valley Drivey i udało mu się dokonać zmiany. Goto wkroczył do gry i wymierzył Okadzie Running Spin Kick w rogu oraz Saito suplex. Okada jednak znalazł odpowiedź w postaci Flapjacka i DDT. Dorzucił jeszcze do tego Powerslam i Elbow Drop z narożnika. Okada sygnalizował Rainmaker, ale Goto odparł próbę poprzez Neckbreaker.

Po przerwie reklamowej cała trójka reprezentantów CHAOS zajęła się Jay’em Briscoe. Udało mu się jednak szybko uwolnić z tej niekomfortowej sytuacji. Romero dostał od The Briscoes kombinację Powerbomb & Neckbreaker, ale nie wystarczyło to na pinfall. Każdy przystąpił do akcji i jeden atakował drugiego; w rezultacie wszyscy leżeli w ringu lub poza nim, a fani skandowali „this is awesome”.

Barretta poza ringiem dostał Doomsday Device od The Briscoes, Mark jeszcze dorzucił Froggy Bow…. ale tylko 2 count ! Jay szykował się na Jay driller ale od tyłu dostał Dropkicka od Rocky’ego. Mark wymierzył mu Fisherman Buster, jednak sam dostał od Okady Tombstone Piledriver. Goto załapał się na Dropkicka, jednakże Headbuttem skontrował próbę Rainmaker. Jay i Barretta byli legalni do walki; po wymianie ciosów Barretta wykonał Enzuigiri, Running Back Elbow w rogu, lecz Jay odpowiedział przez Running Forearm, po którym udało mu się wykonać Jay Driller i odliczyć rywala do trzech.

 

Zwycięzcy: Hirooki Goto, Mark Briscoe i Jay Briscoe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na bardzo przyzwoitym poziomie ROH TV dziś stało. Dzisiejszych walk nie określiłbym jako rewelacyjnych, lecz każdy z tych trzech pojedynków wyglądał solidnie. Zdaje się, że Coleman na jakiś konkretny plan się załapie w niedługim i czasie i jest to opcja, która mi odpowiada. Chłop zawsze coś pokaże w ringu, a i tak ostatecznie uwali (jak dzisiaj choćby :D ), to może teraz jakiś progres dla niego będzie. Jeszcze się okaże, że to on był tym zamaskowanym na All Star Extravaganza :D

 

Za tydzień pojedynek, który dla wielu fanów to wielki dream match: Adam Cole vs Shinsuke Nakamura !! Ponadto Matt Sydal podejmuje Kushidę.

 

Oglądajcie Ring of Honor !

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KL

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

  • KL

    KL 1 odpowiedź

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Polecana zawartość

    • WWE WrestleMania 41
      Spekulacje i dyskusje na temat największego wydarzenia wrestlingowego roku - WrestleManii 41!
        • Dzięki
      • 81 odpowiedzi
    • WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami z Monday Night Raw na Netflix!

      W tym wątku użytkownicy forum dyskutują na temat czerwonego brandu od 2010 roku. Pozostaw swoją cegiełkę w temacie, zawierającym 17,9 tyś. odpowiedzi i 2,9 mln wyświetleń. :)
      • 18 001 odpowiedzi
    • New Japan Pro Wrestling - Dyskusja Ogólna
      Miejsce na ogólne dyskusje związane z New Japan Pro Wrestling.
      • 693 odpowiedzi
    • Kobiecy Pro Wrestling
      Ogólne dyskusje na temat pro wrestlingu w wykonaniu płci pięknej.
        • Lubię to
      • 101 odpowiedzi
    • TNA Wrestling - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce w dedykowane ogólnym dyskusjom na temat TNA/Impact Wrestling!

       

      Wczorajszy IMPACT właśnie się ściąga, więc opinia w późniejszym terminie
        • Lubię to
      • 9 352 odpowiedzi
    • AEW Saturday Collision - ogólne dyskusje i komentarze
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
        • Lubię to
      • 147 odpowiedzi
    • AEW Dynamite - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 1 181 odpowiedzi
    • WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z Friday Night SmackDown!
      • 9 556 odpowiedzi
    • WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z WWE NXT!
      • 4 878 odpowiedzi

  • Najnowsze posty

    • Attitude
      Nazwa gali: WWE Monday Night RAW #1663 Data: 07.04.2025 Federacja: World Wrestling Entertainment Typ: Online Stream Lokalizacja: Minneapolis, Minnesota, USA Arena: Target Center Format: Live Platforma: Netflix Komentarz: Michael Cole & Pat McAfee Karta: Wyniki: Powiązane tematy: World Wrestling Entertainment - dyskusje ogólne WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
    • MattDevitto
      To akurat pasuje do całej gali, bo ogarnąłem na szybko, że 3-4 osoby w typerze walnęły maxa
    • Kowalski
      Walki turniejowe pierwszej rundy na PPV, a kolejne rundy pewnie na tygodniowkach - logika. Niby były okej ale też z oczywistymi wynikami. Nie zadziało się tam kompletnie nic interesującego. Ten Kevin Knight to wyrośnięty Lio Rush.     Hurt Syndicate vs Learning Tree Spodziewałem się łatwej przeprawy Syndykatów a tu Big Bill momentami radził sobie z dwoma rywalami. MJF pomaga wygrać z tagiem 3 kategorii. Bzdura   6 Man Tag przewinięty - może po heel turnie odżyją    Toni aka Rocky Balboa vs Megan aka lepsza wersja Jade Cargill. Na jednym starciu się nie skończy  O cię chuj, Bandyta traci maskę...A nie, stara meksykanka pokazuje że bejsbol leży za schodkami i mamy restart. Ale bzdura, sędzia nie widział nielegalnego ataku i anuluje wynik.  Mój Boże...  Dlaczego w walce wieczoru nie było restartu?        Garcia vs Cole Adam większość walki sprzedaje problemy z kolanem (mistrz nawet pracuje nad tą nogą) by w końcówce walnąć 2 razy panama sunrise I po rozbiegu walnąć z kolanka. Na plus że boring Danny bez pasa.        Rico vs Speedball vs Kenny  W końcu coś interesującego. Fajne szybkie starcie. Dawać pas dla Rico, chłop co odmiana po odejściu z Dablju Zapomniałem że Okade mają i to z pasem. Przyszedł i poszedł 👍        Mejn Iwento Na pewno nie pomaga Moxowi że przez 4h gali we wszystkich pojedynkach skaczą biegają, każdy po 20 różnych moves'ów, akcja non stop a w walce wieczoru mistrz wozi się po ringu i gryzie przeciwnika w czoło kilka razy. Najciekawszy moment to wejście Hangman i tak czułem że tu jednak nie przeszkodzi Swervowi ale oczywiście kitowcy Moxa musieli wpaść, następnie Joe z ekipą, kurde jak można było tak to zamieść po dywan. Jeszcze te Young Bucksy, pasują tam jak pięść do nosa. Ps. Kick outy z Clash Styles działają mi na nerwy
    • MattDevitto
      Ja, aż tak nie wybiegam w przyszłość - na razie mam KUPE zaległości z New Japan, ale widziałem, że powoli odkrywają karty na nadchodzący BOSJ. Nie brakuje postaci z CMLL czy AEW. Ogłoszona lista to: El Desperado (IWGP Junior Heavyweight Champion) Kosei Fujita  Hiromu Takahashi  Taiji Ishimori  KUSHIDA Nick Wayne (AEW) Clark Connors YOH SHO BUSHI Dragon Dia (Dragongate) Robbie Eagles Francesco Akira Yoshinobu Kanemaru Kevin Knight (AEW) Master Wato  Ninja Mack MAO (DDT) Ryusuke Taguchi TBA (CMLL)
    • Attitude
      Nazwa gali: wXw We Love Wrestling - Live in Erfurt Data: 06.04.2025 Federacja: Westside Xtreme Wrestling Typ: Event Lokalizacja: Erfurt, Thüringen, Niemcy Arena: From Hell Publiczność: 300 Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Independent Zone
×
×
  • Dodaj nową pozycję...