Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

Wrestlemania 32


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.05.2014
  • Status:  Offline

Witam.

 

Nie wiem czy to ten dział jeżeli nie to proszę o przeniesienie.

Otóż, wybieram się na Wrestlemanie 32, która odbędzie się w Teksasie i tu pojawiają się pytanie czy ja powinienem załatwiać sobie wizę? Słyszałem, że jest jakaś forma wizy, którą można kupić za 15 dolców. Co zawiera bilet na taką wrestlemanie chodzi mi o takie rzeczy jak transport, zakwaterowanie itp. i tak stać mnie na lot, jeżeli będzie potrzebny bilet. Proszę o pomoc bo będzie to też jednocześnie pierwsza moja podróż do stanów.

Edytowane przez Om3nov
  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Om3nov

    2

  • michal1711

    1

  • Kowal

    1

  • Pavlos

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  290
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  28.12.2008
  • Status:  Offline

Jeśli to ma być wiza,to raczej Ty powinieneś to załątwiać,Najlepiej skontaktuj się z biurem wizowym(czy jak to się nazywa) i tam się dowiaduj,uzyskasz najtrafniejszą odpowiedz :-)

  • Posty:  3 709
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.10.2010
  • Status:  Offline

Może weź lepiej napisz do osób które już były na takim wyjeździe, bo widać że nie masz sprecyzowanych planów i wszystkiego co się tyczy wyjazdu chcesz się dowiedzieć tutaj. Najlepiej napisz na FB do Sabinq, Rafała Tomasiaka albo innych osób które były na WM-ce. Był zresztą odcinek AM w których ten pierwszy o tym opowiadał i tam mówił że musiał normalnie załatwiać wizę, rozmawiać z konsulem itp. Na taki wyjazd pewnie musisz się starać o turystyczną, ale najlepiej pisz do osób które już były na WM-ce bo to jest dość skomplikowana logistycznie wyprawa :grin:

28054889252fa02dfba372.jpg


  • Posty:  4 432
  • Reputacja:   2
  • Dołączył:  02.04.2012
  • Status:  Offline

Dokładnie jak mówi Kowal. Nie ryzykuj, nie kombinuj. Najlepszą osobą do zapytania będzie chyba Sabinq, bo był na WM'ce XXX, więc ma dosyć "świeżą" wiedzę na ten temat i sam opowiadał jak to wygląda.

Typerowa zabawa:

I miejsce - Liga Mistrzów 2015/2016

III miejsce (Ex æquo z użytkownikiem filomatrix) - Euro 2016

III miejsce - Euro 2012

6476255635741dfcc53660.jpg


  • Posty:  3
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.05.2014
  • Status:  Offline

W,takim razie, tak też uczynię.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Polecana zawartość

    • WWE WrestleMania 41
      Spekulacje i dyskusje na temat największego wydarzenia wrestlingowego roku - WrestleManii 41!
      • 91 odpowiedzi
    • WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami z Monday Night Raw na Netflix!

      W tym wątku użytkownicy forum dyskutują na temat czerwonego brandu od 2010 roku. Pozostaw swoją cegiełkę w temacie, zawierającym 17,9 tyś. odpowiedzi i 2,9 mln wyświetleń. :)
      • 18 006 odpowiedzi
    • New Japan Pro Wrestling - Dyskusja Ogólna
      Miejsce na ogólne dyskusje związane z New Japan Pro Wrestling.
      • 694 odpowiedzi
    • Kobiecy Pro Wrestling
      Ogólne dyskusje na temat pro wrestlingu w wykonaniu płci pięknej.
      • 101 odpowiedzi
    • TNA Wrestling - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce w dedykowane ogólnym dyskusjom na temat TNA/Impact Wrestling!

       

      Wczorajszy IMPACT właśnie się ściąga, więc opinia w późniejszym terminie
      • 9 352 odpowiedzi
    • AEW Saturday Collision - ogólne dyskusje i komentarze
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 147 odpowiedzi
    • AEW Dynamite - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 1 181 odpowiedzi
    • WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z Friday Night SmackDown!
      • 9 566 odpowiedzi
    • WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z WWE NXT!
      • 4 881 odpowiedzi

  • Najnowsze posty

    • Caribbean Cool
      No skuchaj, ale te pojedynki w lwiej czesci sa godne co najwyzej backlash
    • MattDevitto
    • Kaczy316
      Wspominając mojego przyjaciela, z którym piszę o wrestlingu i jest on nawet na tym forum, ale ostatnio mało się udziela, a mówię o HeymanGuyu to tak. To jest ten sam Cena tylko z kryzysem wieku średniego xDD.   Wtedy to nie będzie to samo, tu chodziło o dostanie to co do niego należy, wygranie RR, pierwszy main event WM'ki i wygranie głównego tytułu, w przyszłych latach odpada moim zdaniem najważniejsze z tych rzeczy i w sumie jedyna rzecz, dla której chciał wygrać RR bądź EC, on rzadko wspominał o tytule, zawsze mówił o main evencie wm, który mu się należy jak psu buda, teraz pomimo nie wygrania ani jednego ani drugiego dostanie ten ME, zasłużenie oczywiście, ale właśnie przez to jak WWE postanowi dać mu wygrać RR bądź EC to już nie będzie tak samo ważne jakby było gdyby tego ME jeszcze nie miał, szkoda, ale no życie. Co do ostatniego rywala Jasia to uważam, że Ponton powinien nim być zdecydowanie, z Punkiem jest historia, ale to głównie na przestrzeni 1-1,5 roku, 2011-2012 jest to duża historia niewątpliwie i jedna z największych i najbardziej pamiętnych, ale to Orton rywalizował z nim na przestrzeni całych ich karier, nawet jak nie mieli typowego feudu między sobą to bili się kto zdobędzie więcej tytułów, kto zdobędzie więcej ważnych wydarzeń, kto wygra ten wyścig i na koniec kariery będzie mógł powiedzieć, że był lepszy, to jest coś jak teraz mamy Setha i Romana, oni nie muszą prowadzić ze sobą ścisłej rywalizacji, żeby każdy wiedział, że ze sobą rywalizują od zawsze, dlatego mam szczerą  nadzieję, że jednak Orton będzie tym ostatnim rywalem, ale mam dziwne wrażenie, że Orton zawalczy z Ceną już na Backlash w St. Louis.
    • Grins
      Ja bym się nie sugerował plakatami jeśli chodzi o to, ale to było pewne że zobaczymy jeszcze Jaśka w Europie w końcu będzie mistrzem, fajnie że na plakacie znalazł się Jacob i Punk, Penta bo chyba również są brani pod uwagę  Jeśli taką ekipę zmontują to będzie dojebana gala. 
    • rtjftdjtf
×
×
  • Dodaj nową pozycję...