Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Celebrity Splash (Spoilery, komentarze, dyskusje)


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 835
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  24.11.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

#ProvideGierobakWithAnAsian

 

http://ocdn.eu/images/pulscms/ZTU7MDA_/898ba85741c2bc8ccff148cc3007714e.jpg

Program szeroko komentowany na SB, więc postanowiłem stworzyć temat tutaj. Za nami ćwierćfinały i za tydzień półfinał, a w nim udział wezmą: Saszan, Ola Ciupa, Adam Kraśko, Radek Liszewski, Andrzej Młynarczyk i Dariusz Kuźniak. Jak przewidujecie - kto wejdzie do finału? ;)

 

PS W drugim półfinale będzie Andrzej Supron, więc jako człowiek kojarzony z wrestlingiem powinien mieć nasze wsparcie ;)

Edytowane przez Giero
  • Odpowiedzi 13
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arkao

    2

  • merfik16

    2

  • Kowal

    1

  • Morison

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  380
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.12.2014
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Strzelam w ciemno: Kraśko i Liszewski. Supron ma to wygrać. :D
...

16454446905728fca76830a.jpg


  • Posty:  1 157
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.11.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Poważnie ktoś to ogląda i śledzi każdy odcinek? Dla mnie sama idea tego programu jest denna i pokazuje, że nie ma już czego w telewizji puszczać.

  • Posty:  2 336
  • Reputacja:   62
  • Dołączył:  02.07.2013
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  UW

Nie udawaj smarta!

 

Supron wygra całość-to wiadome.

 

a teraz to who cares- nikt nie ma zapaśniczej przeszłości. :(

Edytowane przez Caribbean Cool

163870508457e2d890447a3.jpg


  • Posty:  75
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.12.2014
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Ty chyba na shoutboxie nie bywasz... Polecam zajrzeć do złotoustych :)

A poza tym seanse proponuję urządzać na SB.

Edytowane przez RXTPPL

  • Posty:  3 709
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.10.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Nie wiem czy temat o CS jest potrzebny, bo dyskusja budzi się tylko na dwie godziny co sobotę i do tego potrzebny jest Shoutbox żeby to była dynamiczna dyskusja :D

 

Poważnie ktoś to ogląda i śledzi każdy odcinek? Dla mnie sama idea tego programu jest denna i pokazuje, że nie ma już czego w telewizji puszczać.

Oprócz skoków to tam nie ma co oglądać, zwłaszcza tyczy się to głupkowatych komentarzy i buczenia publiki kiedy Otylia daje niską notę za zepsuty skok. Jak usłyszałem o tym programie to też pomyślałem że to głupoty, ale bywają tam naprawdę dobre skoki, a ewolucje z 10 metrów robią wrażenie. Oczywiście finału nie wygra najlepsza osoba, bo np. wczoraj dogrywkę musiał przejść facet robiący ewolucje z 10-tki, a Wróblewska skacząca na główkę z piątki przeszła od razu i to jest głupie, jakby tego dobrze nie wykonała, bo on też wykonał skok całkiem dobrze, a kilka razy trudniejszy.

Edytowane przez Kowal

28054889252fa02dfba372.jpg

  • 3 tygodnie później...

  • Posty:  2 028
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.12.2012
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

#CSmovement

 

http://oi61.tinypic.com/aopesx.jpg

Rocznikowo miała 15

13616784565a4bd060e41e5.jpg


  • Posty:  119
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.08.2012
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Poważnie ktoś to ogląda? :shock:

  • Posty:  4 959
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.07.2010
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Poważnie ktoś to ogląda? :shock:

Już nie :( Wszystko straciło sens wczorajszego wieczora.

...bo jeden Straight Edge na forum to zdecydowanie za mało.

Typer WWE 2018 - 3 miejsce

Typer NXT 2018 - 1 miejsce

105504318959183a35d96e9.jpg


  • Posty:  4 517
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.07.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Dla mnie to jeden wielki Bullshit ;(

 

A na serio to niesamowite jest to że tak gówniany program na kilka tygodni mocno rozruszał to forum. Bo czekało się w sobote wieczór by sobie na SB popisać o skokach celebrytów. Teraz trzeba znaleźć sobie coś nowego :/

Progres Roku 2014

User Roku 2017

Redaktor Roku 2017

Progres Roku 2017

Tekst Roku 2017

WTF Roku 2017

678495320589e09e4eecd1.jpg


  • Posty:  293
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.08.2014
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

A na serio to niesamowite jest to że tak gówniany program na kilka tygodni mocno rozruszał to forum. Bo czekało się w sobote wieczór by sobie na SB popisać o skokach celebrytów. Teraz trzeba znaleźć sobie coś nowego

 

Będzie to jak szukanie nowej twarzy WWE zamiast Ceny.


  • Posty:  308
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.12.2012
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Niestety Andrzej nie nauczył sie na błędzie Breta Harta :( To co teraz oglądamy w sobotnie wieczory? :P

WWE TOP 5 : Styles, Orton, Rollins, Strowman, Fiend

 

 

Typery Attidute:

I miejsce - Euro 2016

211037455454a7d7ec224dd.jpg


  • Posty:  4 517
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.07.2012
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

To co teraz oglądamy w sobotnie wieczory?

 

Może by ciągle wspomagać andrzeja przełączymy na ESC :D ?

Progres Roku 2014

User Roku 2017

Redaktor Roku 2017

Progres Roku 2017

Tekst Roku 2017

WTF Roku 2017

678495320589e09e4eecd1.jpg


  • Posty:  308
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.12.2012
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

To pomysł i tak co tydzień jak nie było CS oglądałem RAW z jego i Boryssa komentarzem :P

WWE TOP 5 : Styles, Orton, Rollins, Strowman, Fiend

 

 

Typery Attidute:

I miejsce - Euro 2016

211037455454a7d7ec224dd.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Grok
      TNA Impact odbędzie się na żywo dzisiejszej nocy z Gateway Center Arena w Atlancie w stanie Georgia. Leon Slater, mistrz X-Division TNA, stanie do obrony pasa przed Nicem Nemeth. Knockouts World Championship będzie na szali dzisiejszej nocy, gdy nowa mistrzyni Arianna Grace po raz pierwszy broni tytułu przed pretendentką numer jeden, Jody Threat. Na karcie zapowiedziano też four-way tag team match, w którym zwycięzcy wywalczą miano pretendentów do TNA Tag Team titles: The System’s Brian My
    • Grok
      Big Bill i Bryan Keith mają nową nazwę tag teamu. W czwartkowym odcinku Ring of Honor na HonorClub duet wystąpił jako Paid in Full. Grafika promująca ich mecz, opublikowana wcześniej tego dnia, również przedstawiała Billa i Keitha pod tą nazwą. AEW złożyła wniosek o rejestrację znaku towarowego Paid in Full 23 lutego 2026 r. w celach wrestlingowych. Bill i Keith zaczęli występować razem w sierpniu 2024 r., kiedy byli związani z Chrisem Jericho jako członkowie The Learning Tree. Wyzwali o p
    • Grok
      ROH Women’s World Champion Athena wystąpi w akcji na następnym odcinku ROH on HonorClub. Zmierzy się z nowo podpisaną Maya World w meczu Proving Ground. Jeśli World zwycięży lub pojedynek zakończy się remisem z powodu limitu czasu, zdobędzie szansę na tytuł Athena. World wraz ze swoją partnerką Hyan i Deonna Purrazzo pokonała Athena, Billie Starkz i Diamante podczas tapingsów ROH x CMLL Global Wars 31 stycznia. W segmencie backstage na ostatnim odcinku Athena rzuciła wyzwanie World do mecz
    • Grok
      Steph De Lander wypowiedziała się na temat odejścia z TNA Wrestling w świeżym wywiadzie. W rozmowie z TMZ w czwartek De Lander zdradziła, że prezydent TNA Carlos Silva w poniedziałek poinformował ją, iż federacja nie zamierza już pozwalać jej na występy po operacji fuzji kręgosłupa w październiku 2024 roku. Podkreśliła jednak, że jej chirurg w pełni ją do nich dopuścił. De Lander zaznaczyła, że TNA podjęło decyzję bez przejrzenia jej historii medycznej czy konsultacji z chirurgiem.
    • Grok
      Świeże doniesienia rzucają nowe światło na odejście Briana „Road Dogga” Jamesa z WWE. Jak podano w czwartek, James zrezygnował z roli współgłównego scenarzysty WWE SmackDown. Pracował za kulisami w firmie przez dwa okresy, zaczynając od 2011 roku. Według PWInsider, James osobiście poinformował WWE o rezygnacji z zespołu kreatywnego. Źródła z WWE podały, że James „otwarcie wyraził swoje niezadowolenie”. Dodatkowo podano, że James nadal jest związany kontraktem WWE Legends. James zaczął
×
×
  • Dodaj nową pozycję...