Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

RazorNewz #162


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 862
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Debra (była zona Stone Colda) wystawila swója obraczke na aukcji ebay. Cena wywolawcza ma wynosic 20000$. Calosc sumy będzie przeznaczona na organizacje przeciwko przemocy w rodzinie.

 

Zostalo potwierdzone ze Paul Bearer jednak wraca do WWE i na pewno pojawi się na Wrestlemanii XX przy boku Undertakera.

 

Vince McMahon ciagle rozwaza nad reotwarciem ECW. Jakis czas temu było o tym glosno, żeby ECW zajelo miejsce Confidentala. Jeżeli mialoby powrocic to byloby to po Wrestlemanii XX.

Storyline mialby być taki ze Paul Heyman zostaje wyrzucony ze Smackdown i w ramach protestu otworzylby ECW. Pracowaloby tam wiekszosc zawodnikow z bylego ECW. Możliwe ze do tego storyline`u wkroczylby Shane McMahon, który pomoglby otworzyc 3 gale Paulowi. ECW byloby „niskobudzetowe” i mialoby 1 PPV na kwartał. Gala bylaby raz w tygodniu u trwałaby godzine. Zastepowac miala Confidental lub Velocity.

 

Bobby Heenan i Low Ki postanowili wycofac się z wystepow w ROH. Agenci Heenana odradzili mu pojawienie się w tej federacji i to jest powodem jego nieobecnosci.

 

Na tapingu Smackdown ma być obecny Stone Cold Steve Austin. Oczywiście jest to zwiazane z jego sedziowaniem na Wrestlemanii XX walki Brock Lesnar vs. Bill Goldberg.

 

Rip Rogers zostal zwolniony z WWE. Rip był glownym trenerem WWE w federacji rozwojowej – OVW.

 

Na Wrestlemanii XX WWE ma wystartowac z nowy logiem

 

Możliwe ze Brock Lesnar odejdzie z WWE po Wrestlemani XX. Jednak bardziej wiarygodne jest to ze wezmie sobie kilka tygodni wolnego. Brock nie jest zadowolony z pozycji jaka obecnie zajmuje w federacji. Poza tym nie chce jobbowac Undertakerowi, z którym miał mieć feud po WM XX, mowiac ze zniszczy to jego wizerunek.

14412508044c725aa0e19e.gif

  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Marcin

    2

  • RazorR

    1

  • fr3d

    1

  • Dejv

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  1 977
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.11.2003
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Jeżeli te ECW miałoby taki klimat ,poziom i walki jakie miało za "oryginalne" ECW to jestem jak najbardziej za ale cos mi sie wydaje że ECW to już tylko przeszłość i nie byłoby to już to samo co kiedys :cry:

Brock Lesnar chyba nie odejdzie z WWE. Wątpie aby to zrobił. A jakby jednak to WWE traciło by pomału swoich wielkich wrestlerów (pierw ma zamiar Goldberg odejść teraz Lesnar - coś tu nie gra :? ).


  • Posty:  273
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

W dzisiejszych czasach już nikt nie chce jobbować:( Ale jakby mi płacili po kilkadziesiąt/kilkaset tysięcy dolców zajobbowałbym nawet Doinkowi:) Honor swoją drogą, ale "żadna praca nie hańbi". Wiem, że wielu z was może zacząć jechać po mojej postawie, ale takie jest życie...:(

-=Xcez Warszawa=-

=Chris Benoit Rulez=

I wszystko jasne:)

1556177845400abf2204e34.jpg


  • Posty:  483
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Cos czuje za jak dojdzie do skutku z tym ECW to bedzie to kompletna hala :roll:

W koncu Vince nie pozwoli na to zeby jakas inna organizacja nawet stworzona przez niego zacmila WWE nawet troszeczke.... A z reszta jak to zaloza ponownie to tylko po to zeby pokazac jak WWE to niszczy i doprowadza do kolejnego upadku... takze juz wole zeby zostalo tak jak jest :/

A co do Lesnara to kij mu w oko a nawet 10 w chuja zaczyne leciec.... cos mu nie pasuje to wypad!!

nie lubie takiego szpanerstwa....

Largen then life.....

194233445040d59a169eb2d.jpg


  • Posty:  796
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.12.2003
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Debra - hehe, a to dobre :) Najpierw Dusty wystawia na aukcję swój NWA belt, teraz ona obrączkę, niedługo Taker wystawi swoją urnę... chyba, że Bearer już to zrobił :D

Wiedziałem, że Austin bił Debrę, ale że już jest ex panią Williams to nie wiedziałem.

 

Tak jak powiedziałem na IRCu - musieliby ściągnąc pełno ludu do tego ECW, żeby było to co kiedyś, a większość z nich jak wtedy zauważył chyba DDP, jest w NWA TNA. Chyba nikt sobie nie wyobraża ECW bez RVD, Sandmana, Ravena, Dreamera, Douglasa (Francine :) ), Storma (Dawn Marie :) ) , Tazza, Lynna czy Awesome'a. No poza tym trzeba pamiętać, że nie byłby to oddzielny fed, tylko część imperium Vince'a. Nic niezależnego by się tam nie działo, można zapomnieć o swoistym klimacie ECW. Odgrzewane danie nie smakuje, najlepszy przykład to nWo angle w WWE 2002, który był tylko rozpaczliwą próbą Vince'a na podniesienie ratingów. A co z tego wyszło wszyscy wiemy.

 

Co miał robić Bobby w ROH? Manager?

 

Nowe logo WWE? Chyba trochę późno na to wpadli ;)

 

Lesnar - czyżby kolejny jegomość co nie chce jobbować? A btw - nowa koszulka HHH:

z przodu: I jobb to no one...

z tyłu: ...Cause I fuck Steph

 

Koszulka Hogana z WCW '98 chociażby:

z przodu: I jobb to no one...

z tyłu: ...Cause I book my matches

WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

3247778034e83b336a7b43.jpg


  • Posty:  2 485
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Nowe logo WWE? Chyba trochę późno na to wpadli ;)

 

 

Jak dla mnie dobry pomysl. Moze taka odswierzajaca gala jak WM XX i do tego pojawienie sie nowego loga sprawi ze przynajmniej troche podskocza ratingi. W koncu gdy zaczela sie era Attitude bylo naprawde dobrze w WWF.

The best there is, the best there was, the best there ever will be... Hartfan

1683510344acb5553018c.jpg


  • Posty:  236
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Lesnar nie jest zadowolny z pozycji jaką zajmuje w WWE?? Bezczelny skurwysyn został

najmłodszym mistrzem wwe , ma status main eventera a jescze coś mu nie pasuje??

kurwa woda sodowa już mu uderzyła do głowy. Nie chce jobować to niech wypierdala

( chociaż była by to duża strata )

 

Ale tak czy owak nie wierze że Lesnar chciałby odejść z WWE .Powód jest jeden

w jakiej innej federacji dostanie więcej kasy?

ten kto nie ma nic do stracenia zawsze wygrywa

4626133034af1da5dd01ee.jpg


  • Posty:  796
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.12.2003
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Hartfan, chodziło mi o to, że nowe logo powinno być już od zmiany nazwy, bo to "W" bez "F" nigdy nie wyglądało dobrze.
WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

3247778034e83b336a7b43.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Bastian
      Gdyby nie kontuzja Bronsona Reeda, mogło być inaczej. 
    • KyRenLo
      No cóż, może będzie ku temu okazja Elimination Chamber 2026: World Heavyweight Champion CM Punk vs. Finn Bálor: Przystanek w drodze na WM. Całkiem udany przystanek, bo względnie mi się podobało to, co zobaczyłem w ich programie. Sama walka powinna też wyjść co najmniej nieźle, więc można dać już teraz plus. Ostateczny typ: CM Punk. Women’s Intercontinental Champion Becky Lynch vs. AJ Lee: To Becky Lynch, więc powinienem jak to ja jedynie zachwalać prawda
    • Bastian
      Żegnamy AJ Stylesa i witamy w Hall of Fame. Ruch zrobiony chyba głównie po to, aby AJ'owi przypadkiem nie przyszło do głowy spróbować swoich sił w AEW. Styles szybciej w HoF niż Cena, choć koniec ich karier dzieli raptem kilka tygodni. Jasiu pewnie dostanie główne miejsce za rok lub dwa. Powiało trochę starym TNA na RAW w Atlancie, nostalgia chwyciła, ale na pewno nie zatwardziałych fanów WWE, bo ci na widok Kazariana czy Abyssa nie za bardzo chyba wiedzieli, kim się zachwycać albo scrollow
    • KyRenLo
      Fenomenalny zasłużył: Piękny widok. To teraz niech WWE ogarnie Cenę, żeby go wprowadził, bo to jest chyba najlepsza możliwa opcja.  
    • KyRenLo
      Liv wybrała rywalkę i zaskoczenia nie było, bo być nie mogło. Liv vs. Steph: Brock Lesnar też zawalczy na WM i będzie to Open Challenge. Jacyś wasi faworyci do wyboru? Ja już wspominałem, że Lesnar vs. Femi ze zwycięstwem tego drugiego to jest coś, co chcę zobaczyć i oby WWE poszło w tym kierunku.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...