Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

Zawodnicy mają dość bałaganu ze skryptami, Skąd nowy przydom


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  575
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.07.2011
  • Status:  Offline

Ostatnie Raw pod względem "kreatywnym" przez wielu zostało określone jako kompletna katastrofa, czego dowodem było to, że skrypt nie był gotowy nawet w chwili gdy rozpoczynała się gala. Paul Heyman miał się zjawić i dać długie promo dotyczące wydarzeń z Night of Champions, ale z jakiegoś (nie znanego nikomu) powodu w...


... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.attitude.pl/news-zawodnicy-maja-dosc-balaganu-ze-skryptami-skad.html
  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kowal

    1

  • Jack Doomsday

    1

  • Sabinq

    1

  • Yarexon

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  1 775
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.07.2011
  • Status:  Offline

Dzięki za newsy

 

W końcu Orton z Jaśkiem się na coś przydali - nie wiem czy Raw było tak słabe, niby nic z niego nie pamiętam, ale nie przypominam sobie bym żałował czasu spędzonego na flagową tygodniówkę. Tak czy siak, "kreatywni" w Dabju nie mają czym się chwalić w ostatnich mieisącach - w drodze na Summerslam tylko Rollins z Ambrose'em przykuwali uwagę do swojego feudu, a tak to były pojedyńcze wyskoki Heymana czy Ceny na mikrofonie; w drodze na NoC, pierwszy feud musiał zostać przystopowany, więc jedyną rzeczą godną uwagi były utarczki słowe Heymana z Ceną. Droga do HiaC też sie zapowiada słabo, a co gorsza jedyny racjonalny HiaC Match jest w zagrożeniu (Rollins vs Ambrose do tego był budowany, aż tu nagle wepchnęli Jaśka, bóg wie po co)

 

Co do nowego ring name'u Devitta to swoje zdanie wypowiedziałem w temacie o NXT, ale jako dodatek mogę dopisać że Devitt, nieważne jak gównianie brzmiący z pierwszego wrażenia ring name miałby dostać to i tak nie przysłoni on jego umiejętności, oraz tego jak jest dobry. Steen żadnych "Stevenów Keenów" nie dostanie, ale w pierwszej chwili będzie brzmiał on słabo, a potem okaże się że coś oznacza więc przynajmniej wiemy czego się spodziewać.


  • Posty:  308
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.08.2014
  • Status:  Offline

Nie tylko zaplecze WWE, ale również i mnie w***wienie łapie jak patrzę jak bookuje Vinie ostatnie gale PPV. Od dłuższego czasu nie dostaliśmy PPV przed którym na 2 tygodnie przed galą znana byłaby cała karta, a nawet była zmieniana w dniu samej gali.

 

 

Co do ringname'u Devitta to się zgadzam z kolegom wyżej. Póki nie dadzą mu jakiś kiepski ringname jak Grzegorz Brzęczyszczykiewicz to będe zadowolony. Nie ringname określa zawodnika lecz jego umiejętności. Inna sprawa byłaby z Timem Wiese. Tam chciałbym go zobaczyć pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Fani piłki by go skojarzyli i Niemcy zaczęli by oglądać wrestling :)


  • Posty:  3 709
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.10.2010
  • Status:  Offline

  Yarexon napisał(a):
Inna sprawa byłaby z Timem Wiese. Tam chciałbym go zobaczyć pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Fani piłki by go skojarzyli i Niemcy zaczęli by oglądać wrestling

Niemcy oglądają wrestling i robi to znacznie więcej osób niż w naszym pięknym kraju, skoro WWE jeździ tam co roku, a możliwe że i częściej i to nie do jednego miasta tylko do kilku. Ty nawet możesz nie znać takich miast jak Oberhausen, a WWE się tam pojawia. W dodatku oni na jakichś niedostępnych u nas kanałach, chyba SkySport mają gale w całości, bo przecież nawet na gali w USA ostatnio był Niemiecki stół komentatorski. Tak więc Tim to byłby sposób na powiększenie grona widzów, a nie nakłanianie Niemców żeby w ogóle zaczęli oglądać takie coś jak WWE :grin:

28054889252fa02dfba372.jpg


  • Posty:  548
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.03.2014
  • Status:  Offline

Nie dziwi mnie reakcja zawodników na to, co robi w ostatnich miesiącach Creative Team. W końcu ktoś niech zrobi porządek z tym bajzlem. Bo jest to trochę wkurwiające wszystko jest pokręcone, bo mistrzem jest Lesnar. Wiadomo Cena razem z Ambrose'em i Seth'em wszystkiego nie pociągną. Postać Ortona w ostatnich miesiącach jest strasznie słabo promowana i też nie jestem zdziwiony, że zareagował w taki sposób. Tak samo nie dziwie się Cena raz ma mieć feud z Lesnar'em, a teraz rzucają go na Setha nie dziwi mnie taka reakcja. W sumie każdy ma wkurwa, bo Lesnar se odpoczywa, a reszta musi zapierdalać, a nic z tego nie mają. Rozumiem Cena, to Cena zawsze będzie na szczycie, ale są też inni i nawet wymiennie tutaj takiego Ortona jego postać spadła z rankingu i to porządnie ja już sam nie wiem, czy ten Heel Turn mu zaszkodził, czy bardziej pomógł wiadomo Randall zawsze był wykurwistym Heel'em, ale od czasu przejścia na złą stronę, to jego postać jest niczym zerowa już w roli Face'a byłby wiarogodniejszym mistrzem niż teraz w roli Heela, a jest to wielka zasługa Creative Teamu WWE. Faktycznie wstyd, bo CT NXT potrafią wykręcić lepsze Historie niż te, które wykręcą CT WWE, choć jest ich o wiele, wiele więcej, po prostu Beka :lol:
Przywiązanie jest ograniczeniem samego siebie.

83847756857933960bf77b.jpg

  • 2 tygodnie później...

  • Posty:  2 258
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.10.2011
  • Status:  Offline

Tylko, że CT NXT to jedna (góra dwie osoby) kontrolowana przez HHH. CT głównego rosteru, to grupa ludzi, którą teoretycznie kontroluje Vince. Teoretycznie, bo głos może zabrać również HHH.

"Jeśli mówisz do Boga, jesteś osobą religijną. Jeśli Bóg ci odpowiada, jesteś chory psychicznie"

House M.D. S02E19

211015597452e3a27e841d5.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • MissApril
      Wiem, że pójdzie dalej, ale czas by wokół niej pojawiła się jakaś nowa postać, która wiązałby się z "potencjalną" "kolejną mistrzynią US". Czas zostawić za sobą trio Alba, Piper i Chelsea. 
    • Nialler
      Truth - fajny jako komediant (oglądam WWE regularnie (w sumie to non stop) od 2010 roku. Zawsze gdzieś był w moim sercu czy to jako komediant, czy jako jeszcze lata temu jako poważny w sumie wrestler. Szkoda mi go mimo wszystko. Nie za takie role i niesłusznie został potraktowany. Carlito - meh. Wyjebne mam bardzo bardzo w niego. Nawet w moim 2K universe nie mam go w rosterze bo typa nie trawię. W ogóle to już nawet JD u mnie nie istnieje tylko solówka. (Finn i JORDAN DEVLIN (!)) mistrzami tag team SD.  Czekam na więcej.
    • GGGGG9707
      Mi osobiście Carlito jest zupełnie obojętny, choć kolejny raz się dziwię że znowu w tym roku żegnają kogoś kto regularnie jest w WWE TV (nawet jako statysta). A przecież mają tyle ludzi (znowu pozdro Omos) którzy nic nie robią a trzymają ich dalej... Czyli Kross też zaraz poleci bo nie dość, że zaraz ma koniec kontraktu to WWE strasznie marnuje jego moment. Przecież ludzie tak na niego reagują, jak na antenie widać go w szatni to cała arena wiwatuje a ci nic, ani walki kwalifikacyjnej do MITB ani żadnej walki w ogóle... Marnować takie momentum
    • MattDevitto
      xDDDDD @ Caribbean Cool  coś dla Ciebie
    • Attitude
      Nazwa gali: AJPW Super Power Series 2025 - Dzień 1 Data: 01.06.2025 Federacja: All Japan Pro Wrestling Typ: Online Stream Lokalizacja: Sendai, Miyagi, Japan Arena: Sendai Sun Plaza Hall Publiczność: 2.239 Format: Live Platforma: AJPW.tv Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Independent Zone
×
×
  • Dodaj nową pozycję...