Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Mistrzostwa świata 2006


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  923
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.11.2003
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

NIestety nasi zawodnicy zagrali fatalnie....obrona miala takie dziury ze stado sloni daloby rade przemaszerowac

 

Argentyny niestety nie widzialem ( ogladlaem Pearl Harbor hehe ) , natomiast Szwecja i Trynidad ogladalo sie zajebiscie , chlopaki z Trynidadu pokazali wole walki o jakiej nasi pilkarze chyba tylko snia....grajac w 10 , a w pewnym momencie nawet 9 nie dali sobie strzelic gola czapki z glow :)

 

Moim zdaniem jak narazie najlepiej zaprezentowala sie ekipa niemiecka , grajaca przeciez mimo wszystko bez Balaca , boje sie ze dostaniemy po dupie z niemcami w bardzo kompromitujacym stylu....

Sprowadzanie dowolnych rzeczy WWE i TNA na zamowienie forumowiczow !!!

 

REY024 Allegro, aktualna oferta:

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=24560233

  • Odpowiedzi 620
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • SixKiller

    78

  • TiggerR

    52

  • Hartfan

    50

  • Scythe

    44

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  344
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.04.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Z Niemcami będzie ciężko no i jeszcze porazka z Ekwadorem powoduje, ze moze byc cięzko z motywacją i psychiką (albo inaczej - motywacją na caly mecz, a nie do straty bramki).

 

Wybrzeze Kosci Sloniowej bardzo pozytywnie mnie zaskoczylo i tylko pokazuje, ze teoretycznie slabsze druzyny nie mają zamiaru byc dostarczycielami punktow. Juz dzisiaj zobaczę jak ćpunki zagrają ;-) No i ciekawi mnie Portugalia, bo to nadal druzyna, ktora moze byc groźna.

GG: 2290774

  • Posty:  676
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.12.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Polska zagrała fatalnie. Pełno błędów w obronie i nieskuteczny atak. W ogóle ta formacja 4-5-1 to totalne nieporozumienie. Po co na Ekwador grać, aż tak defensywnie.

Co do meczu Argentyny z WKS to w ogóle Afrykańczycy mnie nie zaskoczyli. Wiedziałem, że to dobra drużyna i że Argentynie nie będzie tak łatwo się grać. Chciałbym żeby WKS wyszło z grupy, ale to będzie bardzo trudne bo przecież Grupa C to grupa śmierci.

Paragwaj i Trynidat & Tobago pokazali prawdziwego ducha walki. I o to w tym sporcie chodzi. Szwedzi nie potrafili przebić się przez obronę T&T, a gdyby nie samobójcza bramka Paragwaju to Anglia by zaledwie zremisowała.

 

Dzisiaj zapowiada się świetny mecz, a mianowicie Holandia - Serbia i Czarnogóra. Myśle, że ten mecz będzie najlepszy jak dotąd w całych mistrzostwach.

20726886454675b1540758e.jpg


  • Posty:  941
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.12.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Dobry trener nic nie da, jeśli nie ma ODPOWIEDNICH ludzi do wykonania zadania...

164305289646824b56733d3.gif


  • Posty:  2 485
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Nastepne mecze...

 

Portugalia - Angola 1:0 (tak jak zapowiadano, faworyt wygral)

 

Meksyk - Iran 3:1 (taki sobie meczyk)

 

Holandia - Serbia 1:0 (kapitalny mecz Robben'a)

The best there is, the best there was, the best there ever will be... Hartfan

1683510344acb5553018c.jpg


  • Posty:  5 942
  • Reputacja:   47
  • Dołączył:  04.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Ten taki sobie meczyk byl w sumie najciekawszy z tych wszystkich.

5030302694ac1c2a0d14d2.jpg


  • Posty:  483
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Zgadzam Sie z PrzemkO :D

 

Mnie troszke Portugalia zawiodła... od zawsze byłem ich fanem i myslałem ze zagrają na powaznie a oszczedzali sie jak cholera :P Chociaz po czesci ich rozumiem chcieli zachowac siły na inne mecze no ale...ale... liczyłem na wiecej bramek :P

Largen then life.....

194233445040d59a169eb2d.jpg


  • Posty:  4 760
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.01.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Sykoda ye Iran pryegral gral dobrze.

 

Teraz wlasnie ogladam Australia+Japonia dobry mecz i mimo przewagi przez wiekszosc czasu Japoncow to koncowka dla Kangurow 3:1 wygrali

 

Dzis tez graja Czechy bede za nimi.

Absence of War Does Not Mean Peace

3669750324873c0356f997.gif


  • Posty:  2 485
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

No o ladna niespodzianke postarala sie Australia :) 3:1 z Japonia... Hiddink wykonal dobra robote z "kangurami"
The best there is, the best there was, the best there ever will be... Hartfan

1683510344acb5553018c.jpg


  • Posty:  676
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.12.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Spóźnione podsumowanie wczorajszego dnia:

 

Portugalia - Angola

Trzeba przyznać, że debiutant Angola zagrał całkiem niezły mecz. Obrońcy nawet dobrze radzili sobie w obronie, ale popełniali błędy czego konsekwencją była stracona bramka. Piłkarze Angoli oodali dużo strzałów na bramkę, ale nie potrafili wykończyć skutecznie akcji. Portugalia nie zagrała najlepiej. Stać ich na dużo lepszą grę, ale trzy punkty zgarnęła.

 

Meksyk - Iran

Dość ciekawy mecz. Meksyk nie zagrał od początku dobrze, ale z biegiem czasu coraz bardziej się rozkręcał. Zasłużona wygrana tego kraju. Iran nie zaskoczył ani nie sprawił żadnej niespodzianki.

 

Holandia - Serbia i Czarnogóra

Myślałem, że ten mecz będzie lepszy, ale i tak się na nim nie nudziłem. Wiele akcji zarówno pod jedną bramką jak i pod drugą. Bardzo dobry mecz Robbena. Ten piłkarz najlepiej sprawował sie na boisku i należał mu się ten gol. Mogło być jeszcze więcej goli z udziałem tego piłkarza, ale jego koledzy nie potrafili wykorzystać jego podań.

20726886454675b1540758e.jpg


  • Posty:  941
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.12.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

A ja dorzucę z dziś :) : Czechy - USA 3:0

164305289646824b56733d3.gif


  • Posty:  344
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.04.2006
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Jak narazie nasi sąsiedzi zarówno zachodni jak i południowi dobrze sie prezentują. Wczoraj nieco mnie Portugalia zawiodła, bo po pierwszej bramce myślałem że ostre strzelanie będzie.
GG: 2290774

  • Posty:  676
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  30.12.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Podsumowanie dzisiejszego dnia:

 

Australia - Japonia 3:1

Pierwsze minuty tego meczu należały do Japonii. Przeważała na całym boisku i udało jej się strzelić gola po niefortunnym błędzie sędziego, który nie podyktował faulu na bramkarzu. Pod koniec pierwszej połowy zaczęła przeważać Australia. Był to jej wstęp do drugiej połowy. No i właśnie w drugiej części meczu wyraźnie przeważali Australijczycy. Ta pierwsza bramka długo wisiała w powietrzu. Japończycy przegrali ten mecz w niecałe 10 minut. Reprezentacja Australii zasłużenie wygrała.

 

USA - Czechy 0:3

Bardzo dobry mecz, ale w większości jednostronny. Cały czas na boisku przeważali Czesi chociaż reprezentacja USA też stworzyła parę groźnych akcji. Pierwsza bramka była wstępem do pokazu strzeleckiego Czechów. Szkoda tylko, że Jan Koller doznał kontuzjii bo to bardzo ważna postać w tej drużynie. Zasłużone zwycięstwo Czechów w tym meczu. Ja już ich widzę w drugiej rundzie.

 

Włochy - Ghana 2:0

Faworyci tego meczu czyli Włosi nie zawiedli swojej publiczności. Zagrali skutecznie w obronie jak i w ataku. Debiutująca Ghana pokazała się bardzo dobrze. Po pierwszej straconej bramce nie podłamali się i walczyli dalej. Szkoda, że Włosi strzelili w końcówce drugiego gola bo może byłby remis.

 

Słowo na koniec:

Mecz dnia: Australia - Japonia

Bramka Dnia: Thomas Rosicki (Czechy) 34 minuta

20726886454675b1540758e.jpg


  • Posty:  1 295
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.02.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

No o ladna niespodzianke postarala sie Australia :) 3:1 z Japonia... Hiddink wykonal dobra robote z "kangurami"

 

nasz Timbo Timbo Timbo !!!! :grin:

129287286446c8a666924a3.jpg


  • Posty:  2 485
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Rosicky zagral bardzo dobry mecz. Podwojna radosc dla mnie gdyz jest juz graczem Arsenalu... :D
The best there is, the best there was, the best there ever will be... Hartfan

1683510344acb5553018c.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Recent Posts

    • Grok
      23 lutego Mistrzyni Świata Marigold Miku Aono po raz drugi skutecznie obroniła tytuł, pokonując CHIAKI, członkinię frakcji Darkness Revolution. Bycie mistrzynią świata to ogromna odpowiedzialność, a Aono najwyraźniej wzięła ją na klatę jak prawdziwa liderka. Niedawno Aono udzieliła wywiadu dla Encount, w którym mówiła o Marigold. Jasno dała do zrozumienia, że jej celem jest podniesienie poziomu tej promocji i bycie liderką, jaką może być tylko mistrzyni świata. Photo Credit: Marigold Aono zap
    • Grok
      Do zmiany pasów doszło w piątek, podczas obchodów 54. rocznicy New Japan Pro Wrestling. Na gali Anniversary w Tokio Taiji Ishimori i Robbie X pokonali Ichiban Sweet Boys (Robbie Eagles i Kosei Fujita), zdobywając pasy IWGP Junior Heavyweight Tag Team. Pod koniec 15-minutowej walki Robbie X przypiął Fujitę, co dało im złoto. Ishimori i Robbie X to członkowie świeżo powstałej frakcji Unbound Company w NJPW. To pierwszy tytuł Robbie X w tej promocji, podczas gdy Ishimori ma na koncie liczne mis
    • Grok
      Gwiazdy AEW MJF i Brody King zostali ogłoszeni na nadchodzące gale indie. MJF w Beyond Wrestling Beyond Wrestling ogłosiło, że MJF powróci do tej promocji po raz pierwszy od 2019 roku. Wystąpi na wydarzeniu Beyond's Break the Walls Down, które odbędzie się 5 czerwca w Cranston w stanie Rhode Island. Brody King w House of Glory Wrestling Brody King został ogłoszony na gali House of Glory Wrestling w Las Vegas 16 kwietnia. Wydarzenie o tytule Culture Clash odbędzie się w czwartek w ty
    • Grok
      Według Aleistera Blacka, jego tatuaże nie są już przeszkodą w występach w Arabii Saudyjskiej. Black pojechał do Arabii Saudyjskiej w styczniu, ale ostatecznie nie pojawił się na WWE Royal Rumble 2026. Spekulowano, że jego tatuaże z demonicznymi motywami były powodem absencji. Black wyjaśnił w rozmowie z portalem The Stunner, że tatuaże kiedyś stanowiły problem, ale tak już nie jest. Został pominięty w Rumble, bo to było najlepsze dla jego storyline'u z Randym Ortonem. „Nie, to nieprawda” – p
    • Grok
      Mamy aktualizację w sprawie podpisywania kontraktów z gwiazdami AAA przez WWE. W piątkowym wydaniu Wrestling Observer Newsletter Dave Meltzer napisał, że na razie jedynym wrestlerem z AAA na pełnym kontrakcie WWE jest El Hijo del Vikingo, ale firma pracuje nad wizami pracowniczymi do USA i podpisaniem „każdego, kto choć trochę pojawia się w telewizji”. Pełne wydanie tego tygodnia Wrestling Observer Newsletter jest dostępne tutaj dla subskrybentów. AAA wraca na Fox w Ameryce Łacińskiej
×
×
  • Dodaj nową pozycję...