Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Allegro - WrestlingSKLEP


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  51
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  25.03.2013
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Hejka.

Cóż, zapewne wielu z was chciałoby posiadać oryginalne koszulki lub akcesoria WWE/TNA (95% jednak jest z WWE). Niestety, oficjalny sklep amerykański oferuje te rzeczy za cholernie wysokie koszty przesyłki, zaś nowo otwarty WWE Euroshop posiada póki co mało rzeczy do wyboru. Zostaje więc allegro, ale niestety tam można znaleźć sporo podróbek.

 

Przychodzę do was z jednym ratunkiem. To nie ma być żadna "chamska reklama" czy coś, a chcę po prostu poinformować o allegrowiczu, od którego kupiłem już masę koszulek i w przyszłości kupię ich więcej. Tym użytkownikiem jest WrestlingSKLEP, który na sprzedaż posiada bardzo ciekawe i różnorodne koszulki z WWE w wielu rozmiarach (nawet tych nietypowych). Większość koszulek kosztuje 100+ zł, ale według mnie to jest warte swej ceny (szczególnie, jeżeli jakaś osoba ma dla ciebie kupić przykładowo na święta ;3). Płacąc 100 zł (+ za przesyłkę) otrzymujemy po ok. 2/3 dniach świetne koszulki, które chce się nosić. Naniosło mnie do napisania tego tematu tuż po tym, jak kilka minut temu otrzymałem kolejną paczkę trzech koszulek. Podzielę się bliżej z wami co zdołałem już kupić:

 

• Triple H - Call to War: http://allegro.pl/triple-h-call-to-war-koszulka-xl-wwe-wrestling-i3777878420.html

• Chris Jericho - Jerichoholic: http://allegro.pl/chris-jericho-jerichoholic-koszulka-xl-wwe-retro-i3777926147.html

• Chris Jericho - Raw is Jericho (w XL): http://allegro.pl/chris-jericho-raw-is-jericho-koszulka-4xl-wwe-i3781393027.html

• CM Punk - Best in the World: http://allegro.pl/cm-punk-best-in-the-world-koszulka-usa-xl-wwe-i3787131269.html

• Damien Sandow - You're Welcome (w XL): http://allegro.pl/damien-sandow-you-re-welcome-5xl-wwe-wrestling-i3787368048.html

• CM Punk - GTS (w XL): http://allegro.pl/cm-punk-gts-koszulka-rozmiar-5xl-wwe-wrestling-i3788172572.html

• Triple H - Grey Skull Iron Wrath: http://allegro.pl/triple-h-grey-skull-iron-wrath-koszulka-xl-wwe-i3822792601.html

+ Limitowaną koszulkę CM Punka z Nexusa (1 z 2000).

 

Osobiście jestem ucieszony z zakupów i z chęcią zapraszam was do zaglądania do tego allegrowicza. Jeżeli macie jakieś pytania dot. tego jak to wszystko wygląda, to śmiało pytajcie (lecz nie na wszystko dam radę odpowiedzieć, bo ja jestem tylko klientem tego "sklepu"). ^^

  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Wybielacz

    2

  • pyslaw

    1

  • demku

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  876
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.02.2012
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Znam ten sklep bardzo dobrze, rzeczywiście wydaje się rzetelny i godny polecenia, niestety ich problem jest taki, że interesujących mnie koszulek w moim rozmiarze (M/L) już nie ma, a nie są to nowe t-shirty, więc szans na ich domówienie nie ma. Ale fakt faktem, że jeśli gdzieś kupować wrestlingowy merchandise, to jest to jedno z niewielu miejsc, gdzie warto to robić z pełnym zaufaniem.
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

11985408557829e91eb351.jpg


  • Posty:  58
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  17.05.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

BIERZESZ 3,4 KOSZULKI W SKLEPIE WWE I MASZ TAKA SAMA CENE JAKA JEST NA ALLEGRO

  • Posty:  51
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  25.03.2013
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Przypominam Ci, że u tego allegrowicza jest większy wybór koszulek, zaś w sklepie WWE jest wysyłka, za którą musisz zapłacić wartość dwóch koszulek. ^^

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • Mr_Hardy
      Angielski stolik komentatorski CMLL ma fajną miejscówkę w Arena Mexico. Jedyny minus to te krzesła.
    • Bastian
      Tak jest
    • KyRenLo
      John Cena ma rywala. Tak jak spodziewała się zdecydowana większość z nas już przed samym turniejem jest to oczywiście Gunther: Wiemy również coś więcej o kolejnych dwóch pojedynkach. Bayley zmierzy się z Sol Rucą: Natomiast Cody Rhodes podejmie mistrza NXT (Kogoś z dwójki Ricky/Oba):      
    • KyRenLo
      Widzę coś o Flo, więc muszę odpowiadać. Zapewne chodzi o zawodniczkę obecnie TNA zwaną Tessa Blanchard.
    • Grins
      Tak jak myślałem Gunta idzie na Cena, ale to co się działo po walce ewidentnie wskazuje że nie tego fani oczekiwali, coś czuje że zbierze przepotężne buczenie za tydzień, po co wgl był ten turniej? Nie można było zorganizować to tak że Gunther atakuje Cena na Survivor Series dusi go, brutalnie go niszczy i rzuca mu wyzwanie że to on będzie jego ostatnim przeciwnikiem? Przecież to byłoby o wiele lepsze rozwiązanie niż bezsensowny turniej z którego i tak nic nie wyszło, moim zdaniem taka decyzja z
×
×
  • Dodaj nową pozycję...